TÜRK' ÜN GELECEĞİ
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 07 Nisan 2020, 16:37:43


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: TÜRK' ÜN GELECEĞİ  (Okunma Sayısı 5733 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İLTER_ÖZTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 84

İlk Andımız, Son Andımız TURAN.


« : 06 Ekim 2011, 19:28:01 »

Ortaokul ve lise dönemlerini hatırlıyorum da, öğretmenlerimiz sanki ağız birliği etmiş, aralarında bize bu doğruyu! Öğretmek için anlaşmışlardı. Bu konuda çok çabalıydılar, dersler dışında bile hemen hemen her yerde bunu kafamıza işliyorlardı. Şimdi bu kafamıza işlemek istediklerini düşünüyorum da bu öğretmenlerimiz ya Türk’ e düşman hainlerdi ya da Türk’ ün düşmanlarının bilmeden sözcülüğünü yapan sığ düşünceli aptallardı.

Bize öğretmek istedikleri ne mi???

‘’Biz Türkler çok çocuk yapıyoruz, az yapmalıyız.’’
‘’Türkiye’nin nüfusu çok işsizlik, fakirlik oranı bu yüzden fazla’’. 
‘’Bir pasta düşünün, nüfus ne kadar çok olursa ondan düşen payda o kadar azalır’’
‘’Bakın Yunanistan’a adamlar ne kadar refah içinde yaşıyor. Neden? Çünkü nüfusları az’’

O yıllarda bunlar kafamıza işlenmeye çalışıldı. Sadece okulda değil, çevremizde de duyabiliyorduk bunları. Batı destekli bir kısım medya bunu sistematik olarak Türk’ e öğretmeye çalışıyordu. Çünkü Türk’ ün düşmanları Türk’ün çoğalmasını istemiyordu. Çok iyi biliyorlardı Kurtuluş Savaşında 15 milyon bütün dünyayı dize getirdi, bunun on katı olsa kim bilir neler olurdu…
Okullara kadar inerek Türk evlatlarının zihinlerinde yer etmesini umdukları bu haince planları maalesef başarıya ulaştı. Ben şimdi çevreme bakıyorum da Türk, 1 çocuk en fazla 2 çocuk yapmış.
Kimisi;
‘’Allah bu kadar verdi’’ diyor, 
Kimisi;
‘’Çok çocuğa nasıl bakalım, bir tanesi yetiyor zaten’’ diyor,

Kimsi de maddi sorunlarını bahane ediyor.

Türk’ ün Geleceğini düşünenmi? Yok denecek kadar az.
Bir de madalyonun öteki yüzünde, Türk ile beraber yaşayan, o dönemlerde Türk’ e öğretilmek istenen ‘’Az nüfus, çok refah’’ zırvalığına kulak asmayan kürt var. O çok iyi biliyordu bu zırvalık kendisi için değildi. Ona doğudaki ve batıdaki Türk düşmanları tam tersini öğütlemişlerdi. ‘’Çok çocuk yap, Türk’ü geç’’

İnsani erdemleri ve duyguları az gelişkin kürt 9 çocuk yaptı. Türk ise 1 çocuk. Bu hep böyle devam etti ve halende bu şekilde devam ediyor. 1 en fazla 2 çocuk yapan Türk’ e karşılık en az 5, çoğunluğu da 8-9 çocuk yapan kürt.

Batılıların 2004’ de yaptığı bir araştırmaya göre 2030 yılında bu şekilde artış göstermeye devam eden kürtlerin nüfusları sadece Türkiye’ de 50 milyon olacak ve Türk nüfusu ile eşitlenecek. 2007’ de 10 milyonu geçmeyen nüfusları ile meclise girip grup kuran, Türk’ e meydan okuyan, istedikleri her şehirde olay çıkartıp savaş alanına çeviren, yasalarca yasak olan her şeyi yapıp pis ağızlarıyla Türk’e dil uzatan bu gayri insani topluluk, 2030’ da 50 milyonu bulan nüfuslarıyla neler yapabilir sizce???

Ya 2050’ de??? Şimdilik hayal bile edemeyiz galiba.

Peki Türk’ ün bunu önlemek için ne yapması gerekiyor? Türk nüfusunu kürtün geçmemesi için bizimde onlar gibi 8 – 9 çocuk yapmamız şart değil, nüfus çoğunluğunu elinde bulunduran topluluk, çoğunluğu kaptırmamak için sadece 3 çocuk yapması kafidir.

‘’Her aile 3 çocuk yapsın’’ tanıdık geldi demi. Evet bu sözler Türkçülerin sevmediği bir zatın sözleri, öğütleri. Ama o Türkler içinmi söyledi yoksa Türkiye’de yaşayan kürtlerde dahil (Gerçi kürtlerin üç çocuk yaptığı nadirdir, beşten aşağı inmiyorlar ya) bütün topluluklar için mi bilinmez.

Biz bunu şöyle söylemeliyiz;
‘’Her Türk Ailesi 3 çocuk yapsın’’
Bunu ırkımızın geleceği için propagandaya çevirmeliyiz. Slogana dönmeli, ileridede deyim halini almalı, şöyle olabilir;

‘’Ey Türk, ırkının geleceği için, dünyaya daha çok Türk evladı getir’’

Evet ırkının geleceği için, çocuklarının, torunlarının kendi atalarının kanlarını dökerek kazandığı topraklarda azınlık olmaması için.

Türk’ün geleceği için,
Daha çok Türk evladı…


TTK. Türkiye KURT
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir Gün Ressamlar TÜRK'ün Simasını KaybederLerse, Yıldırımı Alsınlar Yapıversinler.

Başbuğ Atatürk
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.162« Yanıtla #1 : 06 Ekim 2011, 21:54:50 »

 Yalnız içerikte yanlış bilgi var,ben hiç 5 enikli k.rt ailesi görmedim. Hepsi 2 basamakları buluyordu ya da ben denk gelmedim. Ama biz 3 çocukla da bunların nüfus artışıyla baş edemeyiz. Onların nüfusunu kırmadıkça ya da tehcir etmedikçe. Tabi ki bir yandan Türk neslinin devamının propagandasını yapmalı bir yandan da kamuoyunda tehcir,soykırım,mübadele gibi temaları işleyip en azından zihinlere yer ettirmelidir. Yoksa k.rtle sidik yarışına girersek çinden fazla nüfus olur bu sefer de gerçekten kalkınma işi zora girer.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
İLTER_ÖZTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 84

İlk Andımız, Son Andımız TURAN.


« Yanıtla #2 : 07 Ekim 2011, 20:21:09 »

İçerikteki yanlışlık dediğin bumuydu tunçyürekli...

3 çocukla bunların nüfus artışıyla baş edemeyeceğini nerden biliyorsun. Nüfus çoğunluğunu elinde bulunduran ırkta her aile 3 çocuktan aşağı çocuk yapmadımı çoğunluğu hep elinde bulundurmaya devam eder. Bu bilimsel olarak kanıtlanmış birşey. Avrupalı aşırı hristiyan gruplar müslümanların buradaki nüfus artışının önüne geçmek için bu araştırmaya dayanaraktan bütün hristiyan ailelere 3 çocuk yapması telkininde bulunarak propagandasını yapıyor bunun.

Sen neye dayanarak söylüyorsun???

''Mübadele'' demişsin; Bunları neyle hangi ülkeyle mübadele yaparız acaba düşünemedim bile sen açıklarmısın bize.

Ayrıca bu yazdığın, benim yazmak bile istemediğim, kürtlerle bilmem ne yarışıda ne demek oluyor.

Ben açtığım konu altında bu cümlenizi saygısızlık olarak adediyorum. Cümlelerimizi, kelimelerimizi seçerek kullanalım.

Yazdığınız yorumlarda mantıka ve akla uygun olmalı, sırf yazdığınız mesaj sayısı fazla olsun diye aklınıza her geleni desteksiz sallarcasına yazıp görüntü kirliliği yapmayın.   
 

 Türkiye KURT
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir Gün Ressamlar TÜRK'ün Simasını KaybederLerse, Yıldırımı Alsınlar Yapıversinler.

Başbuğ Atatürk
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.162« Yanıtla #3 : 08 Ekim 2011, 01:04:53 »

 İLTER_ÖZTÜRK kandaşım. Eğer iletimde saygısızlık sezdiysen şunu bil ki ben saygısızlık niyetiyle bir şey yazmadım. İçerikte yanlış bilgi var derken biraz da latife yapmış oldum farkındaysan. Evet ben gerçekten 8-10 çocuktan aşağısını yapanı görmedim.
  Üç çocukla baş edilebileceğini söylüyorsan sana matematiksel olarak iddia mı ispat edeyim. Türkiye de yaklaşık iyimser rakamla 5x kadar Türk varken x kadar k.rt nüfusu var dimi? Ya da x alfabemizde kullanılmadığı için 50 milyona 10 milyon diyelim yaklaşık. Geriye kalan etnik pislikler de 10 milyonu bulsun yaklaşık rakamlar olarak. Şimdi bir nesil sonra 3 çocukla 50 milyon olan Türk nüfusu bir buçuk katına çıkacak ve 75 milyon olacak.(Anne,baba iki kişi,çocuklar üç kişi,anne baba ölünce 2 gider çocuklar 3 olur bir buçuk kat). Peki 10 milyon olan k.rt nüfus 9 enik ortalamasıyla kaç olacak.(Anne,babaları geberdi,9 çocuk,2 kişiden oldu 9 kişi, 4 buçuk kat arttı). Ne oldu k.rt nüfus,45 milyon. Bir nesil sonraya bak,75 çarpı 1,5 eşittir yaklaşık 110 milyon. 45 çarpı 4,5 eşittir 225 milyon. Hata payı desen,k.rtler daha az çocuk yapar belki diye iyimser düşünürsen ya da Türkler daha çok çocuk yapsın şeklinde iyimser düşünsen,nerden baksan elinde kalacak bir durum. Her halükarda ülke çapında k.rt nufus yüzde 50 yi eritecek şekilde çıkar. Yani biz de 9-10 tane çocuk yapmadan baş edemeyiz bunlarla. O kadar yaptık mı da 2-3 nesil sonra nüfus milyara çıkar,o zaman da neyle kalkınırsın onu bilemem.
  Tehcir hangi ülkeye demişsin,bak bilmiyorsan hatırlatayım 91 de körfez savaşında ve öncesinde halepçe katliamında saddamdan kaçan k.rtler önemli oranda Türkiye ye yerleşti. Resmi rakamlara göre 500 bin olan bu sayı esasında milyonları zorlamaktaydı. Ve bu 700-800 bin ortalama olan bu sayı bu gün 5 milyonu geçmekte ve güneydoğu da k.rt ağırlıklı kentlerin iskeletini,pkk terör örgütünün tabanını oluşturmaktadır. Oralardan buraya oluyorsa buralardan oralara olmasının önünde nasıl bir engel var. Suriye var,Irak var,ermenistan var k.rt kardeşlerine kucak açmak zorunda bırakılması gerekilen. Ve hatta o kadar k.rdü barındıran avrupa ülkeleri var. Yeter ki biz onları göçe zorlayalım,yaşam koşullarını zindan edelim mecbur birileri mülteci olarak kabul etmek zorunda kalacak. Ve daha bunun gibi bir çok şey.
  Açtığınız başlıklar da akla mantığa uygun olmalı,sırf açtığınız başlık sayısı fazla olsun diye aklınıza her geleni desteksiz sallarcasına görüntü kirliliği yapmayın.
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
İLTER_ÖZTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 84

İlk Andımız, Son Andımız TURAN.


« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2011, 15:57:13 »

tunçyürekli kandaş; Bu son mesajın hiç bir dayanak noktası olmayıp kendi fikrinde olsa akla mantığa biraz daha uygun.

Aşağıdaki linkteki izletiye bak bunu avrupalı hristiyanlar yapmış. Aşırı müslüman nüfus artışı üzerine, hristiyan nüfus artışını, ülke ortalamasını ve bir-iki çocuk yapan hristiyanlara karşı 7-8 çocuk yapan müslümanların onların nüfuslarını nasıl erittiğini grafiksel olarak gösteriyorlar. Buna karşıda en az üç çocuk diyorlar.

İzletiye bakınca bizim ülkemizdede aynı durumun olduğunu anlayacaksın zaten.

Bu benim iddam işkembeden sallama değil, öylesine yazmış olmak için değil, bu konu daha önceden yazmış olduğum bilgisayarımda bulunan bir çok yazıdan biridir. Mantıksal bir açıklaması vardır, bilimsel bir şeylere dayanıyordur illa ki. Klavyeyi elime alıp kendimce tek taraflı saçma sapan düşüncelerle, hesaplamalar yaparak yazmadım bunu. Mantıklı oldum!

TTK.İzleti linki;

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Avrupanin_Nufus_Korkusu

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir Gün Ressamlar TÜRK'ün Simasını KaybederLerse, Yıldırımı Alsınlar Yapıversinler.

Başbuğ Atatürk
İLTER_ÖZTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 84

İlk Andımız, Son Andımız TURAN.


« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2011, 16:06:31 »

Bu izleti Türkçe alt yazılı;

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1726125963323#w400-h300
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir Gün Ressamlar TÜRK'ün Simasını KaybederLerse, Yıldırımı Alsınlar Yapıversinler.

Başbuğ Atatürk
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.162« Yanıtla #6 : 08 Ekim 2011, 16:48:30 »

 Yahu ırkdaş,burada ne kadar boş ve salak bir konu üzerinden polemiğe girmek üzereyiz farkındaysan. Ben de sana diyorum,avrupada her ülkenin nüfusu farklı farklıdır. Hepsindeki müslüman oranı da farklı farklıdır. Neden kendi ülkemizle kıyaslayayım. Ben çok basit matematik hesabı yaptım. Az bir şey matematik biliyorsan anlamışsındır ne demek istediğimi,hata paylarını da koysak kenara,en iyimser oranlarla bile düşünsek gene de 3 çocuk bu k.rt nüfus artışını serbest bıraktığımız takdirde yeterli olmaz. Doğu Anadolu da bugün k.rt yoğunluğu olan kentlerde zamanında marjinal sayıda k.rt vardı. Hakkari de bile cumhuriyet kurulduğunda Türk nüfus oranı üçte birdi. Oradaki Türk nüfus 3 çocuktan az yapmamıştır takdir edersen. Ama karşında bakteri gibi üreyen bir topluluk olunca sayıyla mücadele vermek mümkün değil. Bu artışları serbest bırakıldığı takdirde yaz buraya,mersinde dahi pkk nın partisinin birinci olacağı günler gelir.
  Hem ben demiyorum ki biz üç çocuktan az yapalım,sallayın boş verin üremeyelim diye. Benim eklemek istediğim sadece diğer etnik pisliklerin üremesine bir şekilde engel olmak. Ama yasalarla olur ama yiyeceklerine,sularına infertilize madde koyarak olur ama göçe zorlayarak olur,medya yoluyla olur,SOYKIRIMLA olur. Bırak bana avrupalı bilmem kimlerin hesaplamalarını.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
İLTER_ÖZTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 84

İlk Andımız, Son Andımız TURAN.


« Yanıtla #7 : 09 Ekim 2011, 00:01:38 »

KELİMELERİNE DİKKAT ET!!! BOŞ VE SALAKÇA GÖRÜYORSAN YORUM YAZMIYACAKSIN O ZAMAN!!!

SEVİYESİZLİK YAPMA!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir Gün Ressamlar TÜRK'ün Simasını KaybederLerse, Yıldırımı Alsınlar Yapıversinler.

Başbuğ Atatürk
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 09 Ekim 2011, 00:15:37 »

İlter Öztürk Kandaş, Lütfen kendi kandaşlarımız arasında polemiğe yol açmayalım. Tunç yürekli bildiğimiz ve sevdiğimiz bir kandaşımızdır. Tıpkı sizin gibi. Yanlış anlaşılmalara meydan vermeyelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İLTER_ÖZTÜRK
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 84

İlk Andımız, Son Andımız TURAN.


« Yanıtla #9 : 09 Ekim 2011, 00:19:33 »

Açina Tayeçe;

Polemiğe yol açan ben miyim sizce?? Yukarıdaki yorumları okudunuz mu?? Eğer okuduysanız ilk iletisinden itibaren seviyesizliğini görmediniz mi??
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir Gün Ressamlar TÜRK'ün Simasını KaybederLerse, Yıldırımı Alsınlar Yapıversinler.

Başbuğ Atatürk
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.123 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.