Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: açina üzerinde 19 Mart 2011, 13:49:10Konu Başlığı: MOTUN NOYAN, ERLİK TANRIÖĞEN, KAĞAN BAHADIR. Bu ileti size..
Gönderen: açina üzerinde 19 Mart 2011, 13:49:10
TURAN-SAM Geleneksel Türk Dünyası Şiir Yarışmasına göndereceğiniz Şiirler özgün, orijinal ve daha önce başka yerde yayımlanmamış ve herhangi bir kitapta basılmamış olmalıdır.
...
Gönderilen Şiir'in Yarışmayı Kazanması durumunda, eğer Şiirin özgün olmadığı tespit edilirse şaire hiçbir hak verilmeyecektir.

Kazanan Şiirin Şairine 1. Uluslararası Türk Dünyası Kongresine 2 kişilik davetiye(Bu davetiye ile Kongre süresince 4 gün, 3 gece Konaklama, Yemek-içmek ve Kongreyi dinleme olanağı şairimize ücretsiz olarak hediye edilecektir) takdim edilecek ve "TURANCI ŞAİR-2011" yazılı plaket hediye edilecektir.

Ayrıca, kazanan şaire TURAN-SAM bünyesinde yer alma şansı tanınacaktır.

Bütün bunların ötesinde, böyle bir yarışmada katılımcı olmak bile şairlerimize manevi bir gurur ve herşeyden önce milli ruhta ortaya bir şeyler koyabilmek, kişinin TURAN için üretici fikir babalığı ve diğer hususları şairde motive edeceği için, Şairin hiçbir Maddi beklenti içinde olmaksızın bu yarışmaya katılması beklenmektedir.

Yarışmaya şiir gönderen şairimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

Şiirlerin emikail@turansam.org adresine en geç 20 Mart, 2011 tarihine kadar gönderilmesi gerekmektedir.

Kazanan Şiiri TURAN-SAM Danışma Kurulu ve BİLİM Kurulumuz ortaklaşa tespit edecektir.

Kazanan Şiir 21 Mart, 2011 tarihinde bu sitede duyurulacaktır.

Bence Motun- noyan, Erlik Tanrıöğen, Kağan Bahadır ,Onbaşı pars gibi kalemi  güçlü, yetenekli kandaşlarım bu yarışmaya katılmalıdır. Eminim derece alacaklardır ve bizi gururlandıracaklardır.


                                 Dr. Elnur Hasan MİKAİL
Uluslararası İlişkiler Uzmanı
TURAN-SAM Kurucu Başkanı
Telefon/Belge Geçer(Faks): +90 (332) 241 35 39
Cep Telefonu(GSM): +90 (531) 812 13 61
WEB: http://www.turansam.org/
E-Posta: emikail@turansam.org
MSN: emikail@turansam.org