Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Delikurt27 üzerinde 02 Aralık 2011, 00:03:35Konu Başlığı: TOKATTA GERGİNLİK
Gönderen: Delikurt27 üzerinde 02 Aralık 2011, 00:03:35
      
Tokat'ta işçiler arasında çıkan kavgayla başlayan gerginlik sürüyor.

Bir kooperatifin ev inşaatında sabah saatlerinde çıkan kavgada 2 kişi yaralanmıştı. İki grup arasında çıkan kavga sonrasında yaralı işçilerin yakınları, akşam saatlerinde şantiyeye yürümek istedi. Polis ekipleri, araya girerek yolu kapatmak suretiyle şantiyeye yürünmesine izin vermedi. Polisin sakinleştirmeye çalıştığı grup, terör örgütü aleyhine  ve k.rtlerı burda istemiyoruz diye slogan attı ve olay yerinden ayrıldı. Emniyet güçleri ise, bölgede güvenlik önlemlerini artırdı.

Öte yandan, Tokat Valisi Şerif Yılmaz, küçük bir hadiseden çıkan tartışmanın iki grup arasında kavgaya dönüştüğünü, yaralı 2 işçinin genel sağlık durumunun iyi olduğunu kaydetti.


Konu Başlığı: Ynt: TOKATTA GERGİNLİK
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 02 Aralık 2011, 00:14:32


            Teröristler heryere mazlum kişi görünümünde sızmış durumda ! İş bahanesi yada başka zırvalarla heryerdeler ! tadı iyice kaçacakta millet o zaman anlayacak. Kurtuluş savaşındada millet son ana gelinceye kadar yani namusa gelinceye kadar kafayı kaldırmadı. Bunların ne mal olduğunu anlayıncaya kadar çok kaybedeceğiz çok !..


Konu Başlığı: Ynt: TOKATTA GERGİNLİK
Gönderen: Delikurt27 üzerinde 02 Aralık 2011, 01:32:25
Kaybettik zaten kaybedecegimiz kadar Abi bundan sonra İç Anadoluya ve karadenize sızmalarını önlemek engellemek için bişeyler yapılmalı bunuda ancak halk yapar. Halkın'da yapması için örgütlü ve bilinçli olması lazım şu anda ikiside yok genel olarak!  çalışmaya gittikleri bütün yerleri karıştırıyorlar birazda meydanı boş buldularmı yavaş yavaş yerleşmeye başlıyorlar geldikçe enigiyle cücügüyle çoğalmaya başlıyorlar ve yerli halkı tedirgin,tehdit ediyorlar peki bunlara neden ev iş verdiniz gaflet içindeki halkım? ufak bir örnek: Balıkesirin  "Bandırma" ilçesine işçi getiriyor bir MHP li Abimiz daha sonra oraları mekan tutarak gitmiyorlar gelen geliyor telefonla görüştük kendisiyle neden getirdiniz bunları dedim işçi bulamadık dedi ve şimdi Bandırma ilçesinde 10 bin kişi olmuşlar.