Tigir:Er düşünce sistemi.
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 22 Ocak 2020, 06:13:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tigir:Er düşünce sistemi.  (Okunma Sayısı 4008 defa)
0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Böriler
Ziyaretçi
« : 12 Mart 2018, 19:58:01 »

Tigir:ER:"İyiliğin, demokrasinin ve barışın yılmaz savunucularının aksine bizler kaosu savunuyoruz. Çünkü kaos, iyilik ve demokrasiyi savunanların düzensizlik rejimine bir darbe indirecek ve ardından Tigir:Er Düşünce Sistemi ile Tanrısal düzen gelecektir! Dillerinden iyilik ve demokrasi sözleri düşmeyenler, çocuklar ölmesin diyenler, herkes barış içerisinde yaşasın diyenler aslında kalplerinde büyük kibir putları barındıran bencil ve nankör insanlardır. Bunlar sadece kendilerine zarar gelmemesini ve kendi görüşlerinin hayat bulmasını dilerler. Bencil ve işe yaramaz pislik sürüsüdürler. Bizler bu pislik sürüsünün aksine kimseye huzur ve barış getireceğimizi söylemiyoruz, lakin bu düzensizliğe de son vereceğimizi garanti ediyoruz. Kafatasları üzerinde yükselip önünüzü görmek mi istersiniz yoksa yüreğinizde beslediğiniz putlarınızla birlikte kör bir hayat sürdürmek mi? Şüphesiz ki kör bir hayat yaşamak isteyenler her şeyi başkalarından bekleyen ve hakikatleri gözlerini kapamış korkaklardır.
Bugün hanginiz hak ettiği hayatı yaşıyor? Hanginiz gerçeğin peşinden gidiyor? Hanginiz yapılmayanı yapmaya çalışıyor? Cevap belli. Hiçbiriniz! Hepiniz sadece mutlu bir yuva kurup iyi bir işte çalışmanın peşindesiniz. 3-5 kuruş kazanıp geceleri de eşimle sevişeyim bana yeter, diyen tiplersiniz. Dini inancınız varsa da cennette sınırsız içki ve kadınlarla-erkeklerle birlikte olma hayali ile tutuşursunuz. İşte sizin haliniz budur. Ezik ruhlu zayıf insanlar!
Dünyada yapmanın yasak olduğu şeyleri cennette yapmak isteyenler de riyakârlığın vücut bulmuş halidir. Dünya da ayrı Cennette ayrı bir İpe sapa gelmez yaşamı savunan Tanrı’nın da bizim gözümüzde sinek kadar hükmü yoktur. Zaten böyle bir Tanrı asla ve kat’a Türk Tanrısı olamaz. Türk Tanrısı Yüce Tigir, böyle ikoncanlıkları erlerinden men eder! Biz ki, Tigir:Er yani Türk Tanrı’sının askerleri! Düzensizliğe boyun eğen bu kokuşmuş rejimin katilleri ve sizin gibi aşağılık beşerlere göre ise ruh hastaları! İçimizdeki bitmek bilmeyen kin ve nefret tüm galaksiye milyonlarca yıl yetecek kadar büyük bir enerji yaymaktadır. Çünkü kin ve nefret kadar samimi bir duygu yoktur. Nefretin yalanı yok ama sevginin yalanı çoktur.
Bu düzensizlik rejiminin bize bir faydası olmuştur, o ise şudur! Zayıfları ifşa etmiştir. Yüzsüzleri, benciller, korkakları, işe yaramazları açığa çıkartmıştır! Bizler her şeyi görüyor ve her şeyi biliyoruz. Kripto bir şekilde içimizde yaşayıp biz gibi görünenleri de iyi biliyoruz! Bunların yapabileceği en iyi işte her zaman ki gibi iftira atmaktır. Hakkımızda yapılan ithamların ise her zamanki gibi haddi hesabı yok. Her gün otağlarımıza gelip zehir kusanların ve iftira atanların da başka bir işi yok sanırım. Etniklerin gelip arkamızdan iftira atmasını anlıyoruz lakin kendine Türk’üz ve Irkçıyız diyenlerin sürekli gelip bize iftira atması da gerçekten hayret verici. Biz bu ülkenin başına geçsek emin olun bize en çok kendine ırkçı-milliyetçi ilan eden zümre karşı gelecek. Bunun için kanıt istiyorsanız otağımıza gelen yorumlara ve bize en çok iftira atanlara bakmanız kâfidir. Keza evimize bomba ihbarı yapanlar da bunlardır. Her yerden bir putperestlik ve vizyonsuzluk akıyor. Sizin putlarınızı övmediğimiz için bizi vatan haini yapıyorsunuz. Putperestler, zorla tek adamı sevmemiz için elinden geleni yapıyor. İlla ki her şeyi onun dediklerine göre yapacağız. Gizli kemalist olan Türkçüler de bu azılı CHP’lilere çok iyi çanak tutmaktadır. Hitler’i tenkid ediyoruz ama bize hücum edenler Almanlar değil de kendine Türk milliyetçisiyiz diyenler. Ulan Hitler sizi babanız mı? Alman’a vuruyoruz Türk ağlıyor. Biri gelsin bu aptalca vaziyeti açıklasın. Şarlken’in piçi misiniz ulan siz? Hitlermiş Stalinmiş faşizmmiş komünizmmiş hepsinin anasını avradını sikeyim! Türkler kendine Şarlken’i rehber edinmiş gidiyor…
Bizler ferdiyetçi olmadığımız için kendi şahsi yaşantımız hakkında malumat verme taraftarı hiçbir zaman olmadık. Otağlarda kendimizden bahsetmedik, dava yolu ile görüntümüzü sizlere aktarmadık. Çünkü önemli olan fikirlerdir. Ama biz böyle kendimizi ön plana atmıyoruz diye bizi bilgisayar başında mastürbasyon yaparak vakit öldüren bir obez ya da sıska bir piç zanneden var. Bunlara ilaveten arkamızdan Tigir:Er yöneticileri 13-15 yaşında diyenler de cabası. Diyelim ki öyleyiz, bu bir şeyi mi değiştirecek? 13 yaşında olmak suç mu? Siz fikirlere mi bakıyorsunuz yoksa yaşa mı? Arkamızdan zehir kusuyorsunuz ama kustuğunuz zehirleri zekâ yaşa 5 olan çocuk dahi yapmaz, bunu da böyle bilin! Yeter ulan! Amına koduğumun zombileri! Hakkımızda o kadar çok zehir var ki bunların hepsine tek tek cevap verip sizinle aynı seviyeye düşme derdinde değiliz. Bizi samimiyetle takip edenler amentüleri ve antidotları alsın, içindeki putları yıksın. Unutmayın ki bizler birer put yıkıcısıyız! Bizim arkamızdan bu tür asılsız ithamlarda bulunanlar bizi gördüğünde önümüzde secde eder, küçük dilini yutar, bunu da unutmayın. Bu söylediğimizi de bir kibir alameti olarak görmeyin, zira bunu söylememiz gerekliydi.

İnsanların bize zehir kusmasındaki en önemli nedenlerden biri putlara sahip olmalarıdır. Bu insanlar, putlarına ufacık bir tenkid geldiğinde kudurmuş köpek gibi sağa sola saldırmakta, verdiğimiz antidotlar neticesinde sulanmış beyinleri birden bire kurumaktadır. Vücutları, bozkırın jilet gibi kesen soğukluğuna maruz kalmış gibi rengi atmaktadır. Bizim kutlu hayallerimize Hubbel Teleskopu bile erişemezken sizlerin putlaşmış ve körleşmiş düşünceleriniz ise ağaçta duran çürümüş meyveler gibidir. Çünkü o ağaç, putçuluk zehri ile beslenerek zehirli gıdalar vermektedir. Bizler ise verdiğimiz antidotlar ile keşfedilmemiş verimli gezegenleri hedef göstermekteyiz. Yüce Tigir’den aldığımız onayla görevimizi ifa etmekteyiz. Bizim Tanrımız, ne kendine ganimetten pay isteyecek kadar alçak ne de Yunan’ı yendi diye bununla övünecek kadar beşer değildir. Bunu da böyle bilin.


Sizin Tanrılarınız bile sahtedir. Bize aşık atmak insan müsveddelerinin haddine değildir. Evlad-ı Mevlana sürüsü haddini bilecek! Siren sesleri duyulduğunda Kara Ruhlu Nökerler tarafından Anadolu zombilerinin kafaları postal darbeleri ile ezilecek, dipçik darbeleri ile etkisiz hale getirilecek. Virüslerin kadınları ve kızları saçlarından sürüklenecek! Haramzadelerin tüm mal varlıklarına el konulacak, cesetler krematoryumlara atılacak! Aşağılık beşerler arabaların arkasına bağlanarak yanan asfaltta sürüklenecek! İkoncanların üstünde öküzler tepinecek! Taptığınız hiçbir ilah veya put sizi kurtaramayacak. Ne Arabın alisi velisi ne de kokuşmuş rejiminiz. Bu topraklarda Yunan töresi değil Yüce Tigir’in hükmü geçecektir!"

Bu düşünce Türkçü bir görüşmüdür? Bildiklerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tabakoğlu
Türkçü Turancı Militan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 80


İnsaniyetperverlik köpekliktir.


« Yanıtla #1 : 12 Mart 2018, 20:15:42 »

Tigir:Er Düşünce Sistemi ideologları bu otağda yetişmişlerdir,yani bizdendirler.Ve hayır,kendileri Türkçü olmadıklarını defalarca söylemişlerdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Böriler
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 12 Mart 2018, 20:26:14 »

Tigir:Er Düşünce Sistemi ideologları bu otağda yetişmişlerdir,yani bizdendirler.Ve hayır,kendileri Türkçü olmadıklarını defalarca söylemişlerdir.
Sağ ol İskender ağabey.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 13 Mart 2018, 07:45:42 »

Aslında onlar da bizim gibi düşünüyorlar. Türkçülük çığrından çıktığı için biz bu işi T.E.D.S adı altında yapıyoruz, demişlerdi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Böriler
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 13 Mart 2018, 13:03:58 »

Aslında onlar da bizim gibi düşünüyorlar. Türkçülük çığrından çıktığı için biz bu işi T.E.D.S adı altında yapıyoruz, demişlerdi.
Sağ ol ağabey.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kurtçebe Noyan
Türkçü Turancı Militan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 653


Dr.Rızâ Nûr'un çizdiği, Atsız'ın yazdığı yoldan!


« Yanıtla #5 : 13 Mart 2018, 22:51:26 »

Facebook'ta Tigir:Er Türkçü olmadıklarını demişlerdir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk Budun, Ökün!?… Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla." Hüseyin Nihâl ATSIZ
Böriler
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 14 Mart 2018, 05:36:22 »

Facebook'ta Tigir:Er Türkçü olmadıklarını demişlerdir.
Sağ ol kandaşım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Buga Yaktu
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 4.114


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #7 : 24 Mart 2018, 16:18:59 »

Türkçülüğün gulat (aşırı radikal) mezhebi😁
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Böriler
Ziyaretçi
« Yanıtla #8 : 30 Mart 2018, 16:41:21 »

Türkçülüğün gulat (aşırı radikal) mezhebi😁
Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kurtçebe Noyan
Türkçü Turancı Militan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 653


Dr.Rızâ Nûr'un çizdiği, Atsız'ın yazdığı yoldan!


« Yanıtla #9 : 17 Ocak 2019, 18:52:49 »

Bizler bu otağdakiler Tigir:Er aslanlarını yükselteceğiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk Budun, Ökün!?… Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla." Hüseyin Nihâl ATSIZ
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.058 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.021s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.