Terör şehitleri kimin şehidi? - Yılmaz Özdil
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Aralık 2020, 08:44:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Terör şehitleri kimin şehidi? - Yılmaz Özdil  (Okunma Sayısı 985 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.287


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« : 29 Eylül 2016, 18:35:12 »

Terör şehitleri kimin şehidi?

Mardin, Şırnak, 10 şehit.
Diyarbakır, 2 şehit.
Van, 8 şehit.
Hakkari, 7 şehit.
Cerablus, 5 şehit.
Hergün.
*
15 Temmuz şehitleri habire manşetlerdeyken, terör şehitlerimiz
neden tek sütun bile haber yapılmıyor? Onlar şehit değil mi?
*
15 Temmuz şehitleri hepimizin şehidi… Terör şehitleri kimin şehidi?
*
Boğaziçi köprüsüne 15 Temmuz şehitleri köprüsü adı verildi. İstanbul otogarı, 15 Temmuz şehitleri demokrasi otogarı oldu. Ankara Kızılay meydanı, 15 Temmuz şehitleri milli irade meydanı
olarak değiştirildi. İzmir'deki Konak tünellerinin adını 15 Temmuz şehitleri tüneli yapmaya çalışıyorlar. Antalya'ya Mersin'e Bursa'ya 15 Temmuz şehitleri ormanı açıldı. Milli parklar bünyesinde, 15 Temmuz şehitleri kınalı keklik yerleştirme sahası bile açıldı. İyi de… Boğazdan vazgeçtik, bi derenin üstünde terör şehitleri köprüsü olmayacak mı?
*
15 Temmuz şehitleri demokrasiyi kurtardı. Terör şehitlerimiz monarşiyi mi kurtarmaya çalışıyor?
*
15 Temmuz şehitleri memleketimiz için can verdi. Terör şehitlerimiz Nikaragua için mi ölüyor?
*
15 Temmuz şehitleri bayrak ve ezan için şehit oldu. Terör şehitlerimizin başkomutanı papa mı?
*
15 Temmuz şehitleri milli birliği sağladı. Terör şehitleri vatan bölünsün diye mi uğraşıyor?
*
15 Temmuz şehitleri tankın karşısına dikildi. Terör şehitlerimiz elinde karanfille dolaşan terörişkoların karşısına mı dikiliyor?
*
Okullar açıldı, bir hafta boyunca 15 Temmuz şehitlerini anmak için etkinlikler düzenlendi, çocuklara 15 Temmuz şehitlerini anlatan broşürler dağıtıldı,
15 Temmuz şehitleri sinevizyon gösterileri düzenlendi, 15 Temmuz şehitleri kompozisyon yarışması, 15 Temmuz şehitleri şiir yarışması tertiplendi, imam hatip öğrencilerine
15 Temmuz şehitleri için toplu halde hatim duası okutuldu. Çok güzel ama… Terör şehitlerimiz hangi milletin çocukları için şehit oldu?
*
Akp genel merkezinin dördüncü katına 15 Temmuz şehitleri köşesi açıldı, 15 Temmuz şehitlerine ait özel eşyalar sergileniyor. Terör şehitlerimizin hatırası için Yunan Pasok Partisi mi köşe açacak?
*
15 Temmuz şehitleri için hükümet eliyle maddi yardım kampanyası düzenleniyor, banka hesap numaralarına para yatırılması isteniyor. 15 Temmuz şehitlerimiz yoksul da, terör şehitlerimiz holding sahibi mi? Terör şehitlerimizin ailelerinin dayanışmaya ihtiyacı yok mu?
*
(15 Temmuz gazileri gazi de, terör gazileri niyazi mi?)
*
(Resmen “gazi” olabilmen için, 3713 sayılı terörle mücadele kanununun 21'inci maddesindeki esaslara sahip olman lazım. Nedir bu esaslar? Yüzde 40 engelliysen gazi'sin. Yüzde 39 engelliysen, gazi sayılmıyorsun. Mesela, mermiyi yedin, vuruldun ama sakat kalmadın, gazi unvanı alamıyorsun, gazi maaşı alamıyorsun. İlla yüzde 40 engelli olman lazım. Vücudundaki mermi çıkarılamadığı için, mermiyle yaşayıp, yüzde 40 engelli olmadığı için gazi sayılmayan var.)
*
(Buna mukabil… OHAL vesilesiyle kanun hükmünde kararname çıkardılar, 15 Temmuz gazilerini bu kapsamın dışında tuttular. Ne demek bu? 15 Temmuz gazisiysen, engelli mengelli olmana gerek yok, direkt gazi maaşı alıyorsun! Üstelik, yüzde 90 engelli terör gazisinden daha fazla maaş alıyorsun! Bitmedi… 15 Temmuz gazileri, yüzde 90 engelli terör gazisinin, yani, iki kolu, bir bacağı ve bir gözü olmayan gazi'nin beş katı da tazminat alıyor!)
*
(Ayrıca… Badem bıyıklı siyasetçilerimiz, sağlık bakanlığına devredilen GATA'ya geliyor, rehabilitasyon merkezindeki 15 Temmuz gazilerini ziyaret ediyor, sarılıyor, öpüşüyor, yan odada yatan terör gazilerine şöyle kapıdan kafayı uzatıp, geçmiş olsun bile demiyor.
E insan merak ediyor… Terör gazileri vebalı mı? Maazallah, bulaşmasın diye mi ziyaret edilmiyor?)
*
15 Temmuz şehitlerinin ailelerine hükümetimiz tarafından birer ev tahsis edildi, hayırsever bağışçıların desteğiyle birer ev daha verildi, helali hoş olsun, az bile, ama… Terör şehitlerimize neden ev verilmiyor? Terör şehitlerimizin ailelerine başlarını sokacak bir ev vermek, Japon hükümetinin görevi midir? Yalaka işadamlarımıza göre, terör şehitlerimize sahip çıkmak hayırişi sayılmıyor mu?
*
15 Temmuz şehitleri canımızdan parça… Terör şehitleri üvey mi?
*
15 Temmuz şehitleri senin de… Terör şehitleri elalemin mi?
*
15 Temmuz şehitleri şehit… Terör şehitleri hâlâ kelle mi?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2016, 21:00:23 »

 15 Temmuz şeriatçı demokrasinin sembolü haline geldi. Resmi tatil ilan etmeyi bile planlıyorlar. Sabahtan akşama kadar ak yandaş medya ölen herkes için ayrı ayrı haber yapıyor. Halk ise bunları ilgiyle seyrediyor. Her yere 15 Temmuz adını verme geleneği sosyal medyada ortaya çıkan aptal akımlar gibi yayılıyor. 4 yıl önce Okyanus'u aşıp Feto nun elini öpenler, ona laf ettirmeyenler, hoca efendinin başımızın üzerinde yeri var diyenler, fırıldak gibi dönüp yan çizdi ve asırlık düşman gibi davranmaya başladılar. Halk denilen güruh ise buna inandı. İnsanlar Ak partinin ve Erdoğan'ın gerçekten kandırılmış masumlar olduğunu düşünüyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.215 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.