Kılıçdaroğlu: Öymen ile ilgili görüşlerim aynı!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 29 Kasım 2020, 16:44:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kılıçdaroğlu: Öymen ile ilgili görüşlerim aynı!!  (Okunma Sayısı 1735 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Batur Alp
Ziyaretçi
« : 13 Temmuz 2010, 17:32:04 »

CHP’nin yeni lideri Kılıçdaroğlu, Öymen’in 10 Kasım tarihinde TBMM’ye hitap ederken Dersim olaylarıyla PKK terörü arasında paralellik kuran sözleri karşısındaki duruşunda herhangi bir değişikliğin söz konusu olmadığı görüşünde.
Öymen, bu açıklamasında “Atatürk terörle mücadele ederken terörü yapanlarla, onların temsilcileriyle müzakere mi etti? Dersim isyanını yapanlarla müzakere mi etti?” demişti.
Kılıçdaroğlu, bu konuda şunları söylüyor:

“Görüşlerimden geri adım atmadım. Bunu defalarca ifade ettim. O zaman ben parti yönetiminde olmadığım için benim Onur Bey’le ilgili bir karar almam söz konusu olamazdı. Olması gereken şuydu: Onur Bey’in toplumda oluşan tepki ışığında gereğini yapması gerekiyordu. Uzun yıllar diplomaside çalışmış bir kişinin bu algıya yanıt vermesini istemiştim.”


AlıntıdırKürdofil Gandi Kemal efendi!

Senin azılı Kürtçü kişiliğin ve sabıkalı fikriyatın, Onur Öymen’in Atatürkçülüğünün yanında solda sıfır kalır! Eylemlerin gösteriyor ki, üzerinde oturduğun koltuğun ağırlığını tartamayacak derecede Atatürkçülük şuurundan yoksun olan bir zevatsın.

Büyük bir iştah ile partinin başına çöreklendin, şimdi de Atatürkçüleri aforoz ederek partiyi kendin gibi kürdofiller ile doldurmayı umut ediyorsun. Belki de bu yol ile olası bir Chp iktidarında Akp’nin henüz tam manasıyla nail olamadığı hain uygulamaları gerçekleştirebileceğini sanıyorsun.

Unutma ki başkanı olduğun partinin altı okundan birisi de ‘milliyetçiliktir.’  Ve biz gerçek Atatürkçüler, Başbuğ Atatürk’ün kurduğu partinin Cumhuriyete isyan eden Feodal düzen uşağı çapulcu Kürtlerin oylarıyla başa geleceğine, kıyamete değin iktidar yüzü görmemesini yeğliyoruz.

Dileğimiz, milliyet bilincinden nasibini alamamış karakterinin, bozuk kafa yapını bir an önce su yüzüne çıkartması ve ruhu paslanmamış Atatürkçülerin hiç gecikmeden yolculuk biletini eline vermeleridir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2010, 18:36:06 »

“Görüşlerimden geri adım atmadım. Bunu defalarca ifade ettim. O zaman ben parti yönetiminde olmadığım için benim Onur Bey’le ilgili bir karar almam söz konusu olamazdı. Olması gereken şuydu: Onur Bey’in toplumda oluşan tepki ışığında gereğini yapması gerekiyordu. Uzun yıllar diplomaside çalışmış bir kişinin bu algıya yanıt vermesini istemiştim.”

Ne yazık ki Laiklik ilkesine layıkı ile bağlı kalan tek parti olan ve üstelik Ata'mızın mirası olan CHP azılı bir kürtçünün ellerine teslim edilmiş durumdadır.

Batının oyuncağı olan Akp karşısında diğer partilere nazaran daha bir dik duran CHP, bir şekilde tasfiye edilmeliydi. Ve yaptılar! O da parti tabanının bir kesimini küstürecek Kılıçdaroğlu ile mümkün oldu. Çağımızın bizans oyunlarına örnek olacak şekilde Baykal istifaya zorlandı, medya desteği ile o kadar çok hak eden varken; bir kürtçü arkasından genel başkanlık koltuğuna oturtuldu.

Kılıçdaroğlu'ndan yukarıdaki sözlerden başka bir söz beklemek; zaten abesle iştigal etmek olur. Adamın geçmişi belli, SSK genel müdürlüğü döneminde yaptıkları alenen ortada...

CHP bundan sonra ne yapabilir, ona bakmak lazım. CHP kadrolarında bulunan Türkçülüğe yakın kişi, iddia ediyorum milliyetçi olduğunu iddia eden MHP'de şu an yoktur. Kılıçdaroğlu'nun gelişi seçim dönemine yakın olması nedeniyle CHP için handikaptır. Yoksa; Kılıçdaroğlu'na karşı kılıç çekmiş bir çok kişi şu an için CHP içerisinde azımsanmayacak kadar tahmin ediyorum ki vardır.

Umut ediyorum, CHP kadroları bu Atatürk ve Türklük düşmanı şahıstan bir an evvel kurtulur da Ata'mızın emaneti olan CHP'yi layık olduğu çizgiye çekerler. Çünkü, Laiklik ve her ne kadar yaptıkları az da olsa Atatürk'ün Milliyetçilik ilkesine bağlı CHP'ye bu ülkenin çok ihtiyacı var.

Yoksa, Cumhurbaşkanlığı seçiminde olduğu gibi hangi amaca hizmet ettiği belli olmayan sözde milliyetçiler yüzünden, bu güzelim ülke ne kadar Türklük ve Atatürk düşmanı varsa at oynattıkları bir yer olur çıkar! Tasası da bize kalır...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 13 Temmuz 2010, 18:37:08 »

Ben Türkçüyüm, asla kıvırmam, bildiğimdende Acun yıkılsa şaşmam.Türkçüler kendilerini yöneteceği kişileride seçerken Yolundan şaşmamış,incelmemiş,zikzak yapmamış,kanında az bile olsa bozukluk olmayan ve çelik gibi kırılan ancak bükülmeyen kişilerden seçer.

Bu Kürdofil ağza göre şerbet vermek için çabalıyor ama her defasında da fiyasko ile bitiyor eylemleri.Chp nin azda olsa Türkçülerin oy verebileceği parti konumunda bulunması bu adamın söylemleri ile son nefesini vermek üzeredir. Dersim isyanını haklı gösterebilecek bir zihniyet nasıl olabilirde Atatürkçü olur?,bu milleti keriz yerine koymaları mankurtların her denilene inanmaları ve şuursuzca peşinden koşmaları ile oluyor malesef.

Türkçü güç ne yapacağını çok iyi bilir,Atatürkün kurduğu parti martavalları artık gerilerde kaldı,Yüce Atatürk bunları görse bu durumda yani chp lileri inanınki dersimdeki kürtlerden de beter ederdi.kürtleri bu milletin başına bela eden sol zihniyet ne yaparsa yapsın kendisini temize çıkaramaz,a.k.partisi bile bu chp nin yaptığını yaopmadı,kürtlerin meclise girmeleri sonucu kendilerini bir bok sanmaları işte sodep midir nedir sağır ismetin oğlu pepe Erdalın genel başkanlındaki partinin nin ve Deniz Baykalın oyları ile gerçekleşmiştir.

Türkçülük yürek ister,particilik yapmak değil, Atatürkün partisi denilen chp nin tez elden bu kürdofilin gidiş biletini eline vermeleri gerekiyor ve başına o partininde içerisinde şu an bile bulunan değerli şahsiyetlerden birinin getirilmesi,işte yürek te burada devreye giriyor çünkü bu köpeklerin girdiği yerden çıkartılmaları o kadar güçtür ki örneği Deniz Baykalın chp sodep veya Ecevitin partisi ile nasıl cebelleştiğini biliyoruz.

Türkçülere hiç bir güç oyunu şu partiye ver yada şöyle yap diyemez, desede Türkçü gereğini yani bildiğni yapar.Bir kürtün bizi yönetemeyeceği günleri görmenin umudunu her zaman taşıdım,taşımayada devam ediyorum,Atsız atanında dediği gibi Türkçü oyunu her zaman her yerde en büyük milliyetçi partiye verir,bu partide şu an ortalıkta yok bakalım karşımıza kim çıkacak.Vatanımızın sonunun Esen olması dileğiyle.TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.213 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.