SINIFTA CİNAYET
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Aralık 2019, 16:40:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: SINIFTA CİNAYET  (Okunma Sayısı 3642 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Münzevi
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 113


« : 28 Eylül 2012, 02:47:03 »

Öncelikle haber özellikle dikkatimi çekti çünkü yaşadığım yerin çok yakınında gerçekleşti olay.

Okulda dehşete yol açan olay, dün sabah saatlerinde Eskiizmir Nazire Merzeci İlköğretim Okulu'nda meydana geldi. İddiaya göre, derslerinde başarısız olan ve dört yıldır aynı sınıfı tekrarlayan 8/B sınıfı öğrencisi H.K. dün derse geç girdiği için fen bilgisi Öğretmeni Sevilay Durukan ile tartıştı. Öğretmenin okul yönetiminden mazeret kağıdı getirmesini istediği H.K, belgeyi alıp öğretmeni Durukan'ın yüzüne fırlattıktan sonra "Dikkat et hoca, seni bıçaklarım" diyerek tehdit etti. Bu konuşma üzerine tedirgin olan öğretmen durumu okul yönetimine bildirdi.Dün sabah saatlerinde de ilk derse giren H.K, yine iddiaya göre, aynı öğretmenle bu kez ödevini yapmadığı için tartıştı. Tartışma sırasında Sevilay Durukan, H.K'yı azarladı. Teneffüs zili çalınca kitabını alma bahanesiyle evine giden H.K. mutfaktan ekmek bıçağını aldı. Evden bağırarak çıkarken, "Kendimi bıçaklayacağım" diyen oğlunu elinde bıçakla gören annesi, durumu polise bildirdi. Ancak bu sırada beline taktığı bıçakla okula geri dönen H.K, ikinci ders saatinde diğer öğrencilerin gözleri önünde öğretmeni Sevilay Durukan'a saldırdı. Karnından 4 kez bıçaklanarak ağır yaralanan Durukan, öğretmen arkadaşları tarafından yakındaki Özel Baki Uzun Hastanesi'ne kaldırıldı. Kaçan H.K. ise okul çevresinde güvenlik önlemi alan polis ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. İki çocuk annesi olan ve üçüncü bebeğine dört aylık hamile olduğu bildirilen öğretmen kurtarılamadı.

Öğretmenini öldüren 16 yaşındaki H.K'nın facebook'taki sayfasına bir şiir koyduğu ortaya çıktı. Facebook'taki fotoğrafında koluna Kürtçe 'be te nabe daye' (Anne sensiz olmuyor) şeklinde bir yazı koyduğu anlaşıldı.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tarhun Hatun
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 692


Bin cihana değişmem şu öksüz TÜRKLÜĞÜMÜ!


Site
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2012, 05:59:05 »

Kürt olmasına neden şaşırmadım acaba? İnanır mısınız daha haberi okur okumaz dedim kesin krodur diye.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Taluyka
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 121Site
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2012, 09:56:12 »

Bu ülkede nerede bir pislik var, nerede bela var, nerede b.k var altından bu şerefsizler çıkmaz zorunda mı?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ULU KÖK TENGRİ TÜRÜK İLİN BUDUN TUTA BİR EDE.
Türkçü Komando
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 180


Güneydoğulu! Bozkurtlar!


« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2012, 10:54:02 »

Bu cinayet oldugu gün İzmir haberlerini araştırdım bütün kaynaklara baktım cinayetin işleyiş biçimi davranışı kıro tiplemesiydi fakat haberlerde ayrıntı etnik kimliğini yansıtacak bilgi yoktu. zaten yazılmazda en azından bazen memleketini söyler.

Kişisel bilgiyle tescillenmiş oldu ülkenin her köşesine yerleşip bütün pisliklere imza atan evrimini tamamlamamış soysuzlar dağda oldugu gibi şehirlerde de kanımızı akıtmaktadır.

 Okulda yöneticilerin sorumsuzluğumu çaresizliğimi diyelim! defalarca şikayet edilmesine rağmen önlem alınmamış, alınamamış cinayette en az işleyen piç kadar yöneticilerinde suçu var.

Son 10 yıldır sokakdaki vatandaşı ile  Öğretmeni ile çok pısırık tedirgin korkak hale geldik! yönetimin uzaklaştırmamasının sebebi korkaklıktan başka bişey değildir, geçen sene Eskişehirde cinayet değil ama yüreğimizi burkan olay vardı şimdi tam hatırlamıyorum (Tayeçemiz yazmıştı) Millet iyice sindi kardeşim çekiniyor  brokrasiden,  s... kırosu İzmir gibi güzide yerlere yerleşip çirkefliklerini sürdürüyor bozuk kanınıza tükürüym...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Bozkurt_Tuğrul
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 18


« Yanıtla #4 : 28 Eylül 2012, 11:32:27 »

Ben de dün tahmin etmiştim bunun kıro olduğunu.  Ben de bu kırolarla beraber aynı ortamda eğitim görüyorum.  Adanada bu kırolardan bol miktarda mevcut. Adanada işlenen suçların hepsini bu kırolar ve conolar diye bilinen çingeneler yapıyor. Bu kırolarla aynı ortamda eğitim gördüğüm için bunların selamını mümkün olduğunca almamaya çalışıyorum ama bizim mankurtlar tarafından faşist diye nitelendiriliyorum. Bu ülkede bir savaş çıkarsa bu kırolardan  önce  bizim  kıro yalakası mankurtları temizlemek lazım kandaşlar.   TTK
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Ambakay
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 647« Yanıtla #5 : 28 Eylül 2012, 12:09:20 »

Öğrencilerde saygı diye bir şey kalmadı. Öğretmen değersizleştirildi. Öğrenciye bu kadar hak tanırsan, öğrenci de kendinde her türlü hakkı görür. Lise okuduğum zamanlarda tanındı öğrencilere bu kadar hak. Okulda arama yapıyorlardı yan sıramda oturan kişinin çorabının içinden kocaman bıçak çıkıyordu. Bir kaç gün uzaklaştırma verildikten sonra aynı kişi yine aynı şekilde gelip devam ediyordu okula. Can güvenliği diye bir şey yok. Bu psikolojiyle ne öğrenciden ne de öğretmenden bir şeyler beklemek yanlış olur kanaatindeyim. Demek ki artık öğrenciye ses çıkartmayacak öğretmenler. Öğrenci geçerken önünü ilikleyecek öğretmenler. Bu tür şerefsizler bu terbiyeyi önce aileden sonra okuldan alıyor. Arkadaşlarının yaptığı şerefsizliklere özeniyorlar. Bu haklar öğrenciye tanınmadan önce en azılı öğrenci bile hiç değilse sınıfta kalmamak için öğretmenlere saygı gösteriyordu. Şimdi öğretmene ne yaparsan yap sınıfta kalmıyorsun. Öğretmen, öğrenciyi sınıfta bırakmaya kalkarsa ya öğrenci hallediyor öğretmeni ya da babası, amcası, dayısı... Öğrenciler zorla serserileştiriliyor.

Bu piçe gelince, bu piçe ne kadar ceza verirler bilmiyorum. Büyük ihtimalle kürt olduğu için açılıma darbe gelmesin diye serbest bırakırlar ya da bir kaç ay yatar çıkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Kara_Kurt
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 198« Yanıtla #6 : 28 Eylül 2012, 13:08:15 »

Benim okuduğum lisedede komunist kürtler botunun arasına bıçak koyup okul çıkışı biyerlere gidiyorlardı. Aynı serviste olduğum için biliyordum yoksa hocaya yakalanmıyorlardı devrim bilmemle dergiside getiriyorlardıda yakalanmıyorlardı. Servis kalkmadan gösteriyorlardı bıçakları birbirlerine bide anadolu lisesinde okuyodum. Evin dibindeki düz liseye gitseydim hiç bir farkı yok zamandan tasarruf olacaktı hocalarda düz lise gibi. Başka bir arkadaşımın okulunda (oda anadolu) derste camı açıp camdan arkadaşıyla konuşan varmış.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Yesugey Baghatur
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 19« Yanıtla #7 : 28 Eylül 2012, 19:25:28 »

Eskiizmir'de zaten genelde bu insanlık ayıbı şerefsizler yaşıyor. Bunların okul neyine? Hayvan dölü 3-5 yıl yatar çıkar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur.
Denizhan
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 105


TOPYEKÜN BİR TURANCI HAREKET!


« Yanıtla #8 : 28 Eylül 2012, 19:30:52 »

Neden yakalıyorlar ki? Direkt orada vursalardı daha iyi olurdu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TOPYEKÜN BİR TURANCI HAREKET!
Alper.Tunga
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 67


Benim tek üstünlüğüm Türk olmaktır.


« Yanıtla #9 : 30 Eylül 2012, 10:29:51 »

Bu ülkede soguncusu bile kürt şu videodaki soyguncunun konuşmasına dikkat edin.
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.tvhaber.com/embed-medium/15238/soyguncu-silahi-gorunce-sakaci-oldu.html
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ben can verebilirim. Milletim dünya durdukça mücadeleye devam edecektir.
[ OSMAN BATUR ]
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.227 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.048s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.