Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Apçın üzerinde 28 Haziran 2012, 21:26:16Konu Başlığı: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Apçın üzerinde 28 Haziran 2012, 21:26:16
(http://b1206.hizliresim.com/y/w/8x7v4.jpg)


İstanbul'da Fatih ilçesinde 30 Haziran günü basın açıklaması yapılacakmış bu piç için. Resimde belirtilmiş derneklerin , isimlerinden ne halta yaradıkları belli zannedersem. Sitelerine de baktım, anasayfalarında da ilan etmişler bu yürüyüşü.
Diyarbakır'da da buna benzer bir yürüyüş düzenlenecekmiş.


Konu Başlığı: Ynt: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Gen üzerinde 28 Haziran 2012, 21:44:22
Gidenler kim ki de bunları buraya taşıyorsunuz. Adamlar bizden değil, bizden olmadığı gibi bize ölesiye düşman. BUNLAR kayıp değil.. Zaten analarından hiç doğmadılar  bu vatanı savunmak için, bu milletin onurunu ve geleceğini düşünmek için ...  onlar ölü doğum ve fayidasız bir kitle. Bunlar papaza yaslanır imamı  s.. kerler!


Konu Başlığı: Ynt: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Apçın üzerinde 28 Haziran 2012, 21:47:26
  onlar ölü doğum ve fayidasız bir kitle. Bunlar papaza yaslanır imamı  s.. kerler!


Kandaşlarım bilgilensin diye buraya taşıdım. Niye taşıdın diyeceğine şu dilini düzelt , bir bayansın sen..


Konu Başlığı: Ynt: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Gen üzerinde 28 Haziran 2012, 22:01:09
Kandaşların bilenlerden olduğu için burdalar,  bilmeyen kandaşlarında o sürüngenlerin yanındalar. Ortalık, adab-u muhaşerte uymayan nice müptezelle doluyken, takılma bu kadar kelimenin maddesine..


Konu Başlığı: Ynt: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Apçın üzerinde 29 Haziran 2012, 03:18:33
Biraz önce okuduğuma göre , gece yarısı kandaşlarımız bir operasyonla piçin afişini indirmişler :)


Konu Başlığı: Ynt: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Tata Tunga üzerinde 29 Haziran 2012, 10:23:15
Bizim yobazlar, Şeyh Sait sırf kendileri gibi yobaz diye sempati duyarlar. Fatih Sultan II Mehmet, İslâm'ı Bizans'ı fethederek Hristiyan alemine yaymaya başladığı için severler. Bu yüzden de Şeyh Sait denen piç kürt milliyetçisi yobaz ile Ulu Hakan Fatih Sultan 2. Mehmet'i aynı kefeye kor, Şeyh Sait denen bölücü itin resimlerinin, afişlerinin asılmasına tepki göstermezler. Bu yobazlar bu şekilde bilinçli ya da bilinçsizce hainlik yaparlar.


Konu Başlığı: Ynt: Şeyh Sait İçin Yürüyüş
Gönderen: Tata Tunga üzerinde 29 Haziran 2012, 11:15:08
Şu aşağlık pisliklere bakın ne yazmışlar: Şeyh Said'i, dava arkadaşlarını, katledilen mazlumları selâmlıyoruz.

Şöyle bir mantıklı düşünelim bakalım: katliam varsa katil de vardır, mazlum varsa zalim de vardır.

Peki yine şu mantıklı soruyu soralım kendi kendimize: Katil rolü kime  biçilmiş, katliama uğramış mazlum rolü kime biçilmiş. Burada zalim kim, mazlum kim? Tabi ki zalim (!), katil (!) Atatürk, mazlum (!), madur (!) ise Şeyh Sait ile kürtçü  silah arkadaşı p.ç yobaz kürtler.

Görüyormusunuz bakın nasıl Türkiye Cumhuriyeti'ni kuran, Türkiye'yi küçülmekten, yok olmaktan, ezilmekten kurtaran Ulu Önderimiz, Başbuğumuz ATATÜRK'ü katil (!), zalim (!) diye nasıl aşağlıyorlar, ATAMIZA nasıl iftira atıyorlar. Yetişen genç TÜRK nesillerini nasıl kendi milli önderi ATATÜRK'e düşman etmeye çalışıyorlar. Aynı zamanda TÜRKLERİN, Türkiye Cumhuriyeti'nin bir numaralı düşmanı kürt milliyetçisi yobaz Şeyh Sait'i kahraman (!), mazlum (!), haksız yere (!) asılmış biri ilân ederek genç TÜRK nesillerine sempati duygusu aşılamaya çalışıyorlar Şeyh Sait itine karşı.Biz Türkçüler de her yerde, her fırsatta en yüksek reytinkli sitelerde, forumlarda, YouTube'de, kısaca her yerde sesimizi duyuralım, daha ciddi çalışmalıyız.

Bundan dolayı biz Türkçüler hiç durmadan, dinlenmeden sayın Şeyh Sait denen it kürdün ne b.k olduğunu geriden yeni yetişen TÜRK nesillerine anlatmalıyız, aktarmalıyız. Yoksa böyle devam edersek Ulu Önder ATATÜRK yerine bölücü kürt piçi Şeyh Sait'in resimleri asılacak her yerde, o Şeyh Sait denen p.ç kürdün heykelleri dikilecek her yerde, kimse de buna tepki göstermeyecek, çünkü TÜRK milletini o derece hayvanlaştıracaklar, mankurtlaştıracaklar.