Sessiz Devrim Propaganda Araçları Türkçü Afişler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 17 Şubat 2020, 22:16:58


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Sessiz Devrim Propaganda Araçları Türkçü Afişler  (Okunma Sayısı 2605 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Onbaşı Sançar 1944
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 24« : 19 Ağustos 2009, 08:58:51 »

Türkiye'de internet kullanımında büyük bir patlama yaşanmış ve milyonları aşan bir kullanıcı oranına ulaşmıştır. Türkler'in bu tür imkanlardan yararlanarak Atatürkçü düşüncenin öz fikriyatı Türkçülüğü kitlelere yaymak için çeşitli araçları kullanmalıdır. Bu araçlardan biri Atatürkçü düşünceyi yansıtan etkili afişlerdir. Geçmişte Türk eğitim sistemini yozlaştıran çapulcu inönü eğitim sistemini gayri millileştirmiş ve bunun sonucunda günümüzde Türklük şuur ve bilincinden yoksun hareket eden, Türkçülük ülküsünü tanımayan kayıp Türk soylu bir kitle var. Bu Türk soylu soydaşlarımıza ulaşmanın en etkili yöntemlerinden biri milli refleksleri tetikleyecek  Türkçü afişlerdir.

Türklük şuurundan yoksun kayıp kitle diye adlandırdığım soydaşlarımızı direk olarak Türkçüleştirme imkanımız yoktur, çünkü soydaşlarımızın Türkçülüğü benimseyip yaşatması için önce milli reflekslerini doruk noktaya ulaştırmak gerekir. Bazen uzun uzun propagandalar hiç işe yaramayabilir, çünkü insanın doğasında etki-tepki düzeneğinin var olması, bu kayıp kitlelerin Türkçülüğe kanalize olmasını güçleştirmektedir.

Bu noktada özlü sözler içeren etkili Türkçü afişleri devreye sokarak, bu kayıp kitle ile temasın sağlanması ve milli şuurun güçlendirilmesinde en etkili araçlardan biri afişlerdir. Şu an internet üzeri bu propaganda aracını etkili kullanan hiç bir kuruluş hiç bir kurum yoktur. Bu bağlamda Türkçü Hareketi'nin güçlenmesi ve soydaşlarımızın Türkçü düşünce ile temasını sağlayarak dünya görüşlerini Türkçülük ekseninde şekillendirerek soydaşlarımızı Atatürkçü düşünceye kanalize etmek için internette henüz yaygın kullanılmayan Sessiz Devrim Propaganda Aracı Türkçü afişleri, Türk Irkı'nın hizmetine sunuyoruz.

İnternet üzeri dağıtımı çok kolay olan afişleri e-postalara, tartışma gruplarına, çeşitli forumlara ve benzeri yazılı ortamlara soydaşlarımız tarafından eklenmesi 10 saniyelik bir az zaman dilimini kapsamaktadır. Bu konularda duyarlı hareket eden soydaşlarımızın afişleri internet ortamına yayması bir çok Türk soylu soydaşlarımızın milli reflekslerini tetikleyici etken olacak ve Türkçü düşünceye bu soydaşlarımızı bir adım daha yaklaştıracaktır.

Türkiye'de  yüz binlerce Türk soylu henüz "Türkçü" kelimesinin anlamını dahi bilmemektedir. Bu alt yapısı olmayan soydaşlarımıza ulaşmak için bütün soydaşlarımızın gayret göstererek afişleri internet üzerinde girdikleri her yere eklemeleri, bir soydaşımızın daha bilinçlenmesini sağlayacağını unutmamalıdır.

El becerisi olan soydaşlarımız bu becerilerini propaganda amaçlı kullanmayı alışkanlık haline getirmeli çeşitli Türkçü afişler tasarlamalı özlü sözlerle etkili bir afiş yapmak için boş zamanlarını bu şekilde değerlendirmelidir. Çünkü bir afişin ömrü en az 100 yıldır. Millet tarafından özümsenen afişler internetin yaygınlaşmasıyla yıllar yılı elden ele ulaşacak ve bu şekilde kayıp Türk soylu kitleleri etkileyecektir. İnsanlar ölür gider ama afişler kalıcıdır. Afiş bir anlamda sanattır önemli olan doğru yönde en etkili bir biçimde propaganda amaçlı kullanılmasıdır.

Afişler bir anlamda Türkçülerle milletin temasıdır, iletişimidir. Türk Irkı'nın her katmanına ulaşmak ve soydaşlarımıza Türkçü fikriyatı aşılamak hepimizin vazifesi olmalıdır. Aynı zamanda Türkçü Afişlerin diğer bir etkisi, Türk düşmanlarına yöneliktir. Afiş içeriğinde sunulan Türkçü söylemler, Türk düşmanlarını ruhen çökertmede ve demoralize etmede çok etkili bir silahtır. Bu bağlamda Türkçü afişlerin ikinci bir görevi psikolojik harbi doruk noktaya çıkarmak ve düşmanların bozguna uğraması için zemin hazırlamaktır. 06-11-2006 tarihi Türkçülerin afiş seferberliğini başlattığı gündür. Bu önemli silahın yaygınlaşması ve daha etkin bir duruma getirilmesi için, afişlerin soydaşlarımız tarafından diğer Türk soylulara ulaştırılması gerekmektedir. Bu sayede Türkçü düşünce'nin kitleselleşmesine büyük katkı sağlanmış olacaktır.

TiBT genel ağ adresinde bulunan "Sessiz Devrim Propaganda Araçları Türkçü Afişler" bölümünü ziyaret edip seçtiğiniz afişleri internet üzeri diğer Türk soylu soydaşlara ulaştırarak, "Bir Türk'de Sen Kurtar Kampanyası'na" sizde katılın. Afişlere şu bağlantıdan Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.turkcudirenis.tr.cx
direk olarak ulaşma imkanınız vardır.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

Savaşan Atsız

Türk İntikam Birliği teşkilatı

****alıntıdır****
Kaynak: Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
www.ataturkcudirenishareketi.tr.cx

***********************************


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Haritalarda ırkımızın yaşadığı yerlere baktık, milletimize fenalık edenleri tarihte okuduk ve milli kini ateşten damgalar gibi kalbimize yazdık. Nihal Atsız Ata
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.121 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.