Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Onural üzerinde 10 Aralık 2009, 17:02:06Konu Başlığı: potamyalı azarlanmış
Gönderen: Onural üzerinde 10 Aralık 2009, 17:02:06
Obama arkadaşı RTE nı acayip azarlamış:))))) İsraile one minute dediği için:)) Artık sıkar bi tarafı potamya gülünün.


Konu Başlığı: Ynt: potamyalı azarlanmış
Gönderen: ANKARALI GÖKTÜRK üzerinde 10 Aralık 2009, 18:26:55
               Bizden uzak olsun da ne olursa olsun Kandaşım.  :) ;) :D


Konu Başlığı: Ynt: potamyalı azarlanmış
Gönderen: Tien san üzerinde 10 Aralık 2009, 18:59:28
               Bizden uzak olsun da ne olursa olsun Kandaşım.  :) ;) :D


                       Olurmu anda Bu sefil köpek,her ne kadar,milletimizin düsmani olsada,resmiyette Türk devletinin basbakani hüviyetini tasiyor. Ona yapilan asagilama,onun sahsinda Türk milletine yapilmis sayiliyor. Bu hain daha düne kadar yahudi kici yalarken,nasil olduda birdenbire,yahudilere posta koyar oldu,bizde anlamadik. Burda yine bir tezgah vardir. Simdi Türkiyeye döner iste gördünüz,yahudiler yüzünden,zenci obamadan azar isittim. Bundan sonra israil ile iyi gecinmek zorunlulugu dogdu.Tez elden yahudiler ile arayi düzeltin diye kurmaylarina emir verir. Mayinli arazileri,yahudilere kiralamak icin,meclisi olaganüstü toplar,yeni bir karar cikartir. Nasilsa bizim devlet büyüklerimizde yahudi yalakasi,ihtiyactan daha fazla Kimsede karsi cikmaz. Yahudiye usaklik yaparak,iktidara gelen,yahudinin köpekliginden kurtulamaz.


Konu Başlığı: Ynt: potamyalı azarlanmış
Gönderen: Bozkurtcevik üzerinde 10 Aralık 2009, 23:59:33
   Tien san kandaşıma katılmakla birlikte birkaç ekleme yapmak isterim.

  Davos bence kurgulanmış bir oyun değildi ama oladabilir net birşey söyleyemiyorum.Bir Y.hudi kendini Dünyanın gözü önünde bu kadar aşağılatmaz.Ama işin içinde çıkar-para varsa her haltı yer.
 Davosta ve tatbikat krizinde kahraman gibi gözüktü tayyip.Gelgelim perde arkasında neler oldu kimbilir?Nereler elden çıktı?Hangi kurumlar satıldı.Açıklayalım...

  Başbakan Davosta havladı.Alacağımız "Heron" fiyatları 2 kata çıktı.(Heron işi Türkiye'nin en alçaltıldığı bir ticaret olmadı tarihte.Bunu bir subay olarak söylüyorum).
  Başbakan Davosta kalktı uçtu.Üretip Dünyaya satacağımız ama başkalarına ürettirdiğimiz ve üstelik Y.hudilerden aldığımız Buğday 2 katı fiyatına fırladı.Ekmeği süper tüketen bir ülke olarak bunun önemini anlarsınız.
  Başbakan Tatbikat Krizi çıkardı,Savaş Uçağı parçalarımızın fiyatları 2 katına çıktı.Altın fiyatları arttı ve artmaya devam ediyor.Bu arada Y.hudi işadamlarının ellerindeki altınları da çıkartması da ayrı bir şey.
  Davostaki sözde çıkıştan sonra Türkiye Ortadoğu ülkesi gibi gösterilerek "AB Normaları" daha fazla dayatılıyor.Hatırlarsanız Davostan ve tatbikat krizinden sonra "Atatürk Resimlerini indirin" denen rapor açıklandı.
  Davos Krizinden sonra Açılım ortaya çıktı.Böylece tayyip milleti uyutacağını zanneti.Biraz başarılı oldu ama pek işe yaramadı.
  Birde seçimlere oynadı tayyip.Tarihin en iyi y.hudi dostu olan bu herif bu amaçla oy kazanacağını zanneti ama %38'de kaldı.Zaten seçim gecesi yaptığı konuşmasındaki tipine bakan ne olduğunu anlayacaktır :)

  Bir kural vardır.Mahallenin kavgalı-rakip 2 ağır ağabeyi aslında kavga falan etmezler.Ama onlar kavga eder gibi gözüküp yanlarına adam toplarlar.O mahalleye başka kimseyi sokmazlar.Çünkü onlar 2 büyük mahallenin ağabeyidiler.Millet onları kavgalı zanneder,onların birinin himayesine girer ama ağabeyler asla kavga etmezler,mahallede hükümranlıklarını sürer.

  tayyip denen zevat işte tam olarak bunu yapıyor.Tek bir farkla burada 2 hükümran yok.İsrail denen kıç kadar ülke koca Türk Milletini sömürüyor.tayyipte kendini kahraman ilan ediyor.

  Şimdide Obama denen y.hudi kuklasından,köpeğinden azar yemiş.İşte olayın son perdesi Türk Milletinin Dünya kamuoyunda Tien San kandaşımında dediği gibi gururu ayaklar altına alındı.
  (Obamaya da barış ödülü verildi ya yuh diyorum.ABD denen Tröstlerin,masonların silahlı uşağı hala katliamlarına devam ederken barış ödülü? Alfred Nobel'in kemikleri sızlıyordur.Koskoca Tröstlerin-Masonların köpekliğini yapan bu büyük sistemi bir siyah adamın yönettiğini kim inanır?)
 Davos tam bir oyundu ve oyunun İsrail'e yarayacak kısmı çok güzel sonuçlandı.Tayyip ise biraz kazandı biraz kaybetti.Olan son 64 yıldır ezilen,gururu ayaklar altına alınan Türk Milletine oldu.

 Umuyorum ki Türk Milleti birgün bu gerçekleri "Biz nasıl böyle uyuduk,nasıl kandık?" diyerek utançla izleyecektir.İşte o gün Türk Milleti ayağa kalkmış olacak ve TURAN yolunda hızla ilerleyerek o kutlu günü görecektir.
 Allah'a dua ediyorum.Elimden başka birşey gelmiyor.Bir Türk Subayı olarak taşıdığım üniformanın ağırlığı beni eziyor,sanki o üniformayı daha önceleri kanlarıyla süsleyen atalarım beni ve bizi lanetliyor...