PKK"LILARIN ,ZERDÜŞT DİNİ (!) TÖRENİ ...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 03:45:11


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: PKK"LILARIN ,ZERDÜŞT DİNİ (!) TÖRENİ ...  (Okunma Sayısı 8014 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 583


Savaşçı Bozkurt


« : 04 Kasım 2011, 15:33:13 »

PKK'lı teröristlerin düzenledikleri Zerdüşt ayinlerinde ateşe taptıkları iddia edildi. Milli Gazete'de Mustafa Kılıç imzasıyla yayınlanan fotoğrafların yer aldığı haberde militanların Öcalan bayrağı altında ateşe secde edip, sembolik krala tapındıkları belirtiliyor. Milli Gazete geçtiğimiz günlerde ise PKK'lıların Kandil'deki cenaze törenlerinden çarpıcı kareler yayınlamıştı.

PİYESLİ BEYİN YIKAMA

Örgüte katılan gençleri, yetiştiği sosyo-kültürel yapıdan ve dini inançlarından arındırmaya çalışan örgüt, ilk önce, tiyatro ve kısa piyeslerle gençlerin zihinlerini yıkamaya başlıyor. Hazırlanan piyesler daha çok mağaralar da oynanıyor. Mağaraya kurulan bir sahnede sözde tanrı kral bulunuyor. Mabed olarak kabul edilen saray figürünün önünde bulunan kişiye tanrı kral sıfatını yükleyen militanlar, bu figür üzerinden, suratlarına yaptıkları makyajlarla, canlandırma yapıyorlar.  Canlandırma yapılan piyeslerde kullanılan giysiler ve figürler, piyeslerde M.Ö çağlara yani pagan dönemine ait konuların işlendiğini gösteriyor.

PKK'nın Zerdüşt yüzü

PKK'ya katılan gençleri adım adım asimile eden örgüt ilk eğitim devresini tamamlayan militanları için ikinci evrede dehşet verici planlar hazırlıyor. PKK'nın Kuzey Irak, İran ve Suriye'deki kamplarına belirli zamanlarda götürülen militanlar burada İslami kimliklerinden koparılıyor. Kırsal alanda silah eğitimini başarı ile tamamlayan militanlara Kürtçülük davası aşılandıktan sonra sıra Müslüman militanların devşirilmesine geliyor. İlk adımda tiyatro ve piyeslerle anlatılmaya çalışılan Zerdüştlük, sonrasında ise gerçek ayin şeklini alıyor. Örgüt üyeleri belirlenen dönemlerde Abdullah Öcalan'ın resimlerinin bulunduğu alanlarda bir araya gelerek ibadet yapıyor. Düz bir alana yakılan ateşin etrafında kırmızı, sarı ve yeşil renkli kıyafetlerle yapılan sapkın ayine ateşin etrafını saran diğer militanlar da katılıyor. Zerdüşt felsefesine birebir uyan ayinlerde bir önder etraftaki insanları ateşe davet ediyor.
İslam'dan soğutmaya çalışıyorlar

Ağrı'da örgütten kaçarak güvenlik güçlerine teslim olan iki teröristin emniyette verdikleri ifade, PKK'nın İslam'a bakış açısını da gözler önüne seriyor. Ramazan'ın ilk günü bir köyün yakınında otururken teravih sonrası camide okunan ilahiden etkilenip kaçan teröristlerden Ş.I., "İslam dininden nefret ediyorlardı. Kürtlerin dininin Zerdüştlük olduğunu söylüyorlardı." diyor."Kırsala çıkmadan önce PKK İslam dinine sahip çıkan ve halkın dini değerlerini paylaşan bir görünüme sahip.  Ancak dağa çıkınca bu durum böyle değil." ifadelerini kullanan Çektar-Bazidi kod adlı Ş.I. adlı terörist, örgütü 'İslam düşmanı' olarak tanımlıyor. Dağda kendilerine Zerdüştlük propagandası yapıldığını anlatıyor. Ailesinin kendisini dini değerlere göre yetiştirdiğini belirten Ş.I., "Dağda dini inançlara ve yaşayışlara sıcak bakılmadığını ve hatta dini değerler ile dalga geçildiğini gördüm. Dini değerlere sahip örgüt mensuplarını dışlayarak, baskı altına alarak İslam dininden soğutmaya çalışıyorlar." diyor. Dini yaşama konusunda örgüt içinde yenilerin oluşturduğu grupla eskiler arasında ayrılık olduğunu söyleyen Ş.I., "Eski grup, yenilere baskı yaparak din değiştirmesi yönünde telkinde bulunuyor. Bu konuda bir tartışmada ajanlıkla suçlandım. Yeni katılanlar fırsat bulsa ve tutuklanmayacaklarını bilseler, örgütten kaçacaklar." diyor.

Fotoğraflar Karayılan'ı doğruluyor

Terör örgütünün iki numaralı ismi Murat Karayılan, Almanya'da yayımlanan 'Bir Savaşın Anatomisi' isimli kitabında, PKK'nın dine yaklaşımını anlatırken, İslam dinine ağır hakaretlerde bulunmuş, 'Kürtlerin ideolojik kimlik ve aynı zamanda inanç dini' diye tanımladığı Zerdüştlük için övgüler düzmüştü. Bu fotoğraflarla birlikte PKK'nın Zerdüştlüğü ne kadar önemsediği ve gençlere nasıl aşılamaya çalıştığı da belgelenmiş oldu.KAYNAK : haberturk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 583


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #1 : 04 Kasım 2011, 15:35:15 »

İşin ilginç yanı bazı rastladığım KANIBOZUKLAR , "-PKK lılarda müslüman (!) İki müslüman gurup  savaşırken ölenler Şehit değildir(!)  " hükmü veriyorlar. BDP li olmayan Kürtler ve İslamcılarda bunu demeye başladı...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 04 Kasım 2011, 15:39:27 »

Pkk yada kürtlerin zerdüşt, müslüman, hristiyan, hatta ateist olmaları beni ilgilendirmiyor. Kürt kürttür. Müslüman olması onun iyi bir kürt olduğu yada zerdüşt olması kötü bir kürt olduğunun göstergesi değildir. Kürt müslümanda olsa, zerdüşt de olsa gözümde herzaman yok edilmesi, başının ezilmesi gereken bir böcektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 583


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #3 : 04 Kasım 2011, 15:42:36 »

Zaten beni deli eden , Müslüman olarak kendini tanıtan BDP li olmayan Kürtler bile kalkıp , "-PKK safında savaşanlarda müslüman (!) " diyor.  Bunu demeleri beni deli ediyor. Birde Türklerin içinden bazı islamcılar çıkıp "-İki müslüman karşı karşıya savaşırsa Ölenler şehit olmaz (!)" diyor. Mehmetçik şehit değilmiş(!)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Avni Sinanoglu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 78Site
« Yanıtla #4 : 04 Kasım 2011, 22:35:53 »

Pkk yada kürtlerin zerdüşt, müslüman, hristiyan, hatta ateist olmaları beni ilgilendirmiyor. Kürt kürttür. Müslüman olması onun iyi bir kürt olduğu yada zerdüşt olması kötü bir kürt olduğunun göstergesi değildir. Kürt müslümanda olsa, zerdüşt de olsa gözümde herzaman yok edilmesi, başının ezilmesi gereken bir böcektir.

kürtler Türk olmadıklarının bilincindedir.
kürtler büyük hızla nüfuslarını arttırmaktadır.
kürtler, kişisel çıkarları, ırk dayanışması, ve yabancılarla çıkarlarının uyuşması sonucunda bugün devletin kimi kademelerinde Türklerden daha hakimdir, o yüzden de kürtleri Türkleştirmek gibi bir politika izleyecek, buna otorite ve gücü olan bir organ yoktur. Bugün devleti yöneten kadro, bırakın kürtleri Türkleştirmeyi, Türkiye'nin milli devlet statüsünü bile sorgulamaya açıyor.
Ülkenin ekonomik sorunlarında kürtlerin sübvansiyonunun, terör yapmasınlar diye rüşvet olarak verilen kanunsuz davranma imtiyazlarının ve ırk dayanışmasının büyük payı vardır.

Ülkemizin hali perisan, sahibsiz bir Türk ulusu. Hükümetlerin daima yaptigi isyan cikarmasin diye kürde rüsvet vermesi ne kadar devam edecek? Soruyorum okurlara ne kadari daha bekliyecegiz daha da batarken durumlari. Irkcilik mirkcilik bir yana, ülke gitmis elden en az milliyetci gecinen bile bunlari görüyor.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #5 : 05 Kasım 2011, 01:01:18 »

Kiro milliyetciligi davasi güden ondan bundan karma köksüz cahil essekler sürüsü, kendilerinin eski inanclari oldugunu iddia ettikleri zerdüstlügün "kirolarin milli dini" olarak benimsenmesini ve yasatilmasini hareretle savunurlar.
Güya din karsiti marksist bir örgüt olan, gercekte ise deyme milliyetci yapilanmalari solda birakacak derecede milliyetci bir örgüt olan pkk, eski perslerin dini olan zerdüstlügün k.rtler arasinda yayginlastirilip uygulanmasi icin büyük probagandalar yapmaktadir.

Simdi yukarda ki yaziyi gören Milliyetci(!) politikacilarimiz, milliyetci (!) yazarlarimiz aha bakin iste biz pkk lilar ermeni derken tamda buna isaret ediyorduk diyeceklerdir. Öyle ya bu mallara göre kirolarin istisnasiz tamami  müslümandi, müslüman olmayan k.rtler ise bunlarin görüsüne göre %99 ermeniydi degilmi ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.211 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.