Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: ertoyon üzerinde 08 Eylül 2015, 02:20:29Konu Başlığı: PIŞPIŞLAMA SANATI
Gönderen: ertoyon üzerinde 08 Eylül 2015, 02:20:29
Şehitlerimizin acısı yüreğimizde derin bir yara bırakırken bazıları kendi suçlarını nasıl kapatacağını şaşırdı! 100–200 terörist öldürüldü, askere vur emri verildi şeklinde haberler yaparak milleti pışpışlamaya çalışıyorlar. Askere vur emri verilmedi. Ama Pkk "Tayyip İstifa" diye bağırsaydı adım gibi eminim yeri göğü bombalatırlardı. Bunun en iyi örneğini Gezi Parkı eylemlerinde hatırlarsınız. Polis vurabildi.

Medya adeta Akp'nin Çözüm Süreci rezilliğini örtebilmek için yarışa girdi. Neden mi böyle yapıyorlar? Çünkü millet galeyana gelip sokaklara dökülmesin diye, şehit cenazelerinde aleyhlerinde sloganlar atılmasın diye, oyları azalmasın koltukları ile mutlu mesut yaşamaya devam etsinler diye.
Biz bunları yemeyiz ama çoğu insan inanıyor. Demek istediğim medya sadece bir maşadır; beyinleri yoktur, yönetilmeye mahkumdurlar! İnanmayın!


Konu Başlığı: Ynt: PIŞPIŞLAMA SANATI
Gönderen: Er:Alp üzerinde 08 Eylül 2015, 12:39:34
Sanki savunma durumundaymışız gibi onlar vurduktan sonra karşılık veriyoruz.


Konu Başlığı: Ynt: PIŞPIŞLAMA SANATI
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 08 Eylül 2015, 12:43:17
Sanki savunma durumundaymışız gibi onlar vurduktan sonra karşılık veriyoruz.

 Sanki değil gerçekten savunmadayız. Ama savunmanın da bir adabı vardır. Bizimki savunmadan beter. Karşı tarafı tehlike olarak görürsen etkisiz hale getirirsin. Ama bizdeki kural şu; Onlar sana ateş etsin, eğer ölmezsen sen de onlara ateş edersin.