PAŞADAN ÖNEMLİ BİR TESBİT 2011 ANALİZİ VE 2012
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Haziran 2020, 11:41:41


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: PAŞADAN ÖNEMLİ BİR TESBİT 2011 ANALİZİ VE 2012  (Okunma Sayısı 1470 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 651


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« : 02 Ocak 2012, 13:49:22 »

Teröre gelince, yine bu süreçte PKK, AKP’leştirilmeye devam edilecektir. Af konusu daha sık gündeme taşınacak ve Erdoğan siyaseti, özellikle “Irak’taki lider PKK kadrosu Türkiye’ye nasıl getirebilir” sorusuna cevap bulmak için çaba harcayacaktır. …Bu tabloda, amaçları aynı ama gidiş yolları farklı olan AKP ile PKK, ne acıdır ki Doğu’da güç savaşına girecek, AKP devlet gücüyle ortaya çıkarken PKK da silahlı gücüyle halkı vuracaktır. Bunu gören PKK, elindeki kozların tamamını kullanacaktır; halk ayaklanmasına gitmek yani Serhildan. Ancak buna ABD izin vermeyecektir. Bu durumda da yer yer çıkacak çatışmalar zaten yaratılmış olan Türk-Kürt ayrımını daha da derinleştirecektir.  Türkiye’ye, başlangıçtaki adı ister “özerk yapılar” olsun, ister “federe yapılar” olsun, ister “bölgesel meclisler” olsun bölünmeye doğru gelecek yüzyıla girecektir…” 

2012’de artık silahlı terörist siyaseti bitecek, silahlı teröristler silah bırakıp halkımıza içine yuvalanacaklardır. Bu teröristler eliyle halk sokağa dökülecek ve artık devletimizin karşısına PKK değil, PKK’LAŞTIRILMIŞ halk çıkacaktır. Uludere’de vurulan 35 vatandaşın cenazesiyle zaten bu adım da atılmıştır. Şimdi AKP yeniden sahneye çıkıp “BEYAZ SAYFA” çığlıkları atmaya başlayacaktır. Bu Beyaz Sayfa çığlıklarıyla PKK’nın dağdan indirilip Anadolu’da yasal PKK Ordusu kurulması, Öcalan’ın ev hapsi yoluyla Doğu’da yönetime getirilmesi, fiilen Özerklik kurulması ve hayata geçirilmesi gündemden hiç düşmeyecektir.  Tüm bunlar da YENİ ANAYASA adıyla bu ÖZERK YAPI’ya anayasal teminat kazandırmak için yapılacaktır.
 


ERDAL PAŞA
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.147 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.