Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Bozkurt58 üzerinde 14 Şubat 2018, 14:51:31Konu Başlığı: Zeytin Dalı Harekatı’nın ilk şehidi Musa Özalkan, hatırladınız değil mi ?
Gönderen: Bozkurt58 üzerinde 14 Şubat 2018, 14:51:31
(http://c12.incisozluk.com.tr/res/incisozluk//11503/9/2754849_ob8e0.png)

-9
Zeytin Dalı Harekatı’nın ilk şehidi Musa Özalkan, hatırladınız değil mi ?
! Şimdi okuyacaklarınızı vicdanen sizi rahatsız edebilir.. !

5 aylık kız babası, şehit Piyade Astsubay Üstçavuş Musa Özalkan (30), 2009\'da trafik kazası geçirdi. Serkan ve Züleyha Saçan isimli karı-kocanın arabasına çarptı. Kaskosu yoktu, karşı tarafın arabasının tamiratını cebinden yaptırdı.
Kaza yargıya taşındı, toplamda Musa Özalkan\'a 109 bin lira tazminat çıkarıldı. \'50 bin lira olsa, kredi çeker, borç bulurum, öderim. Bu parayı ödeyemem\' deyince maaşına da 2016 yılında haciz konuldu. Maaşa haciz konunca da kredi çekme ihtimali ortadan kalktı. 17 Ocak 2018\'de maaşından 21. taksit kesildi. Karşı tarafa 18 bin 838 lira ödeme yaptı.
Karşı tarafın avukatı Emine Gün, 22 Ocak\'ta Musa\'nın şehit olduğunu öğrendikten bir gün sonra harekete geçti. 23 Ocak saat 14.51\'de Yozgat Yerköy icra Dairesi\'ne müracaat etti. Şehidin hem emekli ikramiyesine hem de aracına haciz konulmasını şöyle talep etti: “Esas numarasını bildirmiş olduğum dosya borçlunun sistem üzerinden emekli ikramiyesi alacağına ve araç sorgusunun yapılarak çıkacak olan araç üzerine haciz şerhi konulmasını talep ederim. 23.01.2018. Av Emine Gün.”

Yerköy icra Dairesi, esas borç tutarı olan 89 bin 327 lira karşılığında emekli ikramiyesine üzerine haciz kararı aldı. Yine Musa Özalkan\'ın adını kayıtlı çıkan araca da haciz şerhi düşüldü. Haciz talebi ve alınan kararların üzerinde tarih ve saatler var. 23 Ocak 2018 ve saat 14.52. Musa şehit düşerken cep telefonunun ekranı da kırıldı. Yerköy\'de alınan haciz kararı 1 dakika sonra 14.53\'te şehidin cep telefonuna düştü…

 PARANIZ BATSIN PARANIZ !!!  

Tabi o borç kapandı.. Nasıl mı ?
Şehidin ağabeyi Necip Özalkan, savcı ve HSK\'da müfettiş olarak görev yapıyor. Cep telefonunda haciz SMS\'ini görünce şok oldu. Ağabey ve arkadaşları çare aradılar. Kendi aralarında 55 bin lira para topladılar. 8 Şubat günü Serkan-Züleyha çifti ile buluşup parayı verdiler. Karşılığından da yazılı evrak imzaladılar ve dosya nedeniyle Musa Özalkan\'ın arabası ve emekli ikramiyesi üzerine konulan haczin kaldırılmasına onay verdiler. Aile, Musa\'nın maaşından kesilen 18 bin liranın da kendilerine verilmediğini, avukatta olduğunu bildirdi.

Şehidin vasiyeti neydi ?

“Vasiyetimdir. Şehit olursam Kurt-ar Derneği aracılığı ile Telafer\'deki Türkmen Bala\'lar (çocuklar) için anaokulu, kreş veya kültür merkezi, devletin bana vereceği paradan yaptırılması ve ismimin konması. Reis vasiyetimdir, aileme iletirsin. Telefonumdan gelen mesaj kayıtlı dursun şahit olsun.”

Olaylar bu şekilde gelişti ve sonuçlandı. Biz insanlıktan ve vicdan denilen duygudan zerre nasibini almamış ilgili şahısları önce Allah\'a sonra da kamuoyu vicdanına havale ediyoruz.

Saygılarımızla;
Deniz Komandoları Sayfa Yönetimi

Alıntı


Konu Başlığı: Paranız Batsın Paranız!
Gönderen: Bozkurt58 üzerinde 14 Şubat 2018, 15:00:05
Ulan beş kuruş para için yaptığınız şerefsizliğe bak! Siz daha rahat sikişin diye hayatını feda ediyorlar daha ne istiyorsunuz? Tanrı şahidim ben bunlar gibileri için kimsenin canını feda etmesini istemiyorum. Yapmacıklıklarından, şerefsizliklerinden, vefasızlıklarından; paranın köpeklerinden, zevk için yaşayanlardan, orospu çocuklarından midem bulanıyor.


Konu Başlığı: Ynt: Zeytin Dalı Harekatı’nın ilk şehidi Musa Özalkan, hatırladınız değil mi ?
Gönderen: Kaan ULAŞ üzerinde 14 Şubat 2018, 18:09:45
Yazıklar olsun bu Şehit çocuğun ailesinden para almaya gelen ve isteyen dürzülerden.