ilyas dereli kim
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Eylül 2020, 15:43:48


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: ilyas dereli kim  (Okunma Sayısı 2101 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« : 03 Mayıs 2010, 23:04:15 »

THKP-C örgütünü kuran ve Mahir Çayan’ın dağa çıkmasını sağlayan görünmez kişi olarak bilinir. Öcalan’ı Ankara’da eğiten ve Diyarbakır’a getirten, PKK’nin kurulmasında her türlü silah ve para sağlayan esrarengiz subayın gerçek ismi İlyas Aydın’dır. Öldüğü söylenen İlyas Aydın ölmemiştir ve şu anda PKK’yi yönlendiren birinci adamdır.

PKK’de Birinci adam İlyas Aydın’dır!

 
Otuz beş yıldır Kürdleri yönlendiren PKK’nin kurucusu ve tek yetkilisin Öcalan değil, İlyas Aydın olduğu gerçeğine varıldı. Türk silahlı kuvvetlerinde havacı yüzbaşı olan İlyas Aydın Kürdler ve PKK içerisinde ise Pilot Necati kod adıyla bilinirdi. Bu şahıs aynı zamanda Türk solunu da yönlendiren finansman ve silah sağlayan kişi olarak gizli belgelerde yerini aldı.

 
THKP-C örgütünü kuran ve Mahir Çayan’ın dağa çıkmasını sağlayan görünmez kişi olarak bilinir. Öcalan’ı Ankara’da eğiten ve Diyarbakır’a getirten, PKK’nin kurulmasında her türlü silah ve para sağlayan esrarengiz subayın gerçek ismi İlyas Aydın’dır.

 
Öldüğü söylenen İlyas Aydın ölmemiştir ve şu anda PKK’yi yönlendiren birinci adamdır. DTP (BDP)  ve Kandil’deki birçok üst düzeydeki PKK Komutanı dolaylı olarak emirleri bu merkezden alırlar. Öcalan sadece bir ön görüntüdür, gerçek ise İlyas Aydın’ın içinde yer aldığı otoritededir.
PKK içerisinde yer alan ve sonradan ayrılan birçok PKK’ linin anlattıkları birçok gerçekler yavaş, yavaş aydınlığa çıkmaktadır.

 
1978 yılında, Lice’nin Fis Köyü’nde PKK’nin kuruluşu seçilen yer itibarıyla çok tartışılan bir konu olmuştur. Bununda çok önemli bir stratejik yönü vardır. Toplantıya katılan birçok kişi İlyas Aydın’ın (Pilot Necati) MİT ile birlikte çalıştığını tespit ettiler. Ancak ilginç olan, Pilot Necati’yi suçlayanların tümü Öcalan emriyle infaz edildiler.

 
PKK’nin Kuruluş yeri Neden Diyarbakır-Lice oluyor da, Siirt veya Mardin’in bir köyü olmuyor? Fis’te kurulan otorite altı yıl sonra ilk (mesajını) silahlı eylemini Eruh’ta yapıyor, bu da çok farklı ama bilinçli bir plan ve strateji.

 
Mahir Çayan ve arkadaşlarının öldürülmesiyle çöken Sol’un yerini doldurma görevi Doğu Perinçek’e verilmiştir.

 
Öcalan ve Perinçek’i bir araya getirten İlyas Aydındır ve Ergenekon yapılaşmasının önde gelen mimarlarından biri gene İlyas Aydın’dır. Ergenekon deşifre olundukça en çok rahatsız olan PKK ve yandaşlarıdır. Ergenekon’un en güçlü ayaklarından biri de Kürd Ergenekoncularıdır. Bu yapılanma içerisinde birçok siyasetçi ve işadamları da yerlerini almışlardır.

 
Türk Solu’nda yer alan ve geleceğin önemli beyinleri bunlar tarafından nasıl yok edilmiş ise, Kürdler içerisinde yer alan önemli beyinlerde bu güçler (Öcalan) tarafından yok edilmiştir.

 
Kısacası, direnç gösteren her namuslu insan onlar için bir engel ve yok edilmesi gerekir. Kozmik aşamalardan rahatsızlık duyan PKK darbe planlamasında öncelikli rol oynamaktadır. PKK’ye yatırım yapan bir çok dış servis bulunmaktadır, milyar Euro’luk bir rant söz konusu ve bu pastadan Kürdler hariç bir çok devlet faydalanmakta ve dengeler oluşturulmaktadır.

 
Barış ve Demokrasiyi savunan güçleri devre dışı bırakıp, askeri rejimlere olanak sağlayan Ergenekon; tüm hatlarıyla deşifre edilmediği sürece, ne Türk halkı, ne de Kürd halkı asla huzur bulamayacaktır

 
İlyas Aydın PKK-Öcalan ve Ergenekon’un kara kutusudur, çözüldüğü anda Demokrasi ve Barış rüzgârı bu topraklarda esecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.22 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.