Otağın gelişimi için ne yapmamız gerek!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 13 Temmuz 2020, 07:57:28


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Otağın gelişimi için ne yapmamız gerek!  (Okunma Sayısı 4282 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.340


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« : 23 Ocak 2014, 18:08:57 »

Otağın gelişimi için ne yapmamız gerek?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #1 : 23 Ocak 2014, 18:19:21 »

  Güncel konular hiç yazılmaz oldu, ne yazan ne yorum yapan var. Mesela, tır konusu, eğer gözümden kaçmadı ise, ne yazıldı, ne de yorumlandı. Bu tür konular önemli. Face denen illette otağımızı etkiliyor sanırım. Orada Türkçülük yapmak daha kolay geliyor. Üç beş yazı yaz, üç beş küfür et, oh hemen rahatla. Benim anlamadığım, otağa üye olanlar, ilk günlerinde, hevesle yazılar yazıyorlar ama sonrasında, yavaş yavaş elini eteğini çekiyorlar otağdan. Sorun biraz da burada gibi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Mengüberti
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 12


« Yanıtla #2 : 23 Ocak 2014, 18:39:02 »

Bundan 4 sene öncesinde de feys vardı ve otağ dipdiriydi.. Otağın gelişmesi için eski günlerine dönmesi gerek.. Eski günlere dönmesi de çok zor.. Ben senden daha çok şey biliyorumcular ve cop copu çok iyi yapan zirzoplarla olumlu tartışmalar yapılmıyor dolayısıyla da kimisi küstürülüyor kimisi atılıyor.. Otağ içerisinde magazine kurban giden samimi Türkçüler bile oluyor.. Sonuç ise hevesle başlayıp 3-4 konu açıp 10-15 ileti yazan önemsizler, kaybedilenlerin yerini alıyor.. Sonra otağ nasıl gelişir soruları sorulur tabi..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BALTAR
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 462« Yanıtla #3 : 23 Ocak 2014, 18:52:29 »

Otağın gelişme süreci içerisinde olduğuna inanıyorum. Bir kaç yöneticinin çabalaması ile olacak iş olmadığını hepimiz gördük. Geçmişinde Atsız'ın adını bile duymamış ama burada yöneticilik yapan kişiler gördük.

Velhasıl kelam otağın yerinde saymasının sebebi internet trafiği değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 23 Ocak 2014, 19:05:55 »

Aklıma gelen önlemler şunlardır:

- "Otağdan atılma" kıstaslarının gevşetilmesi: Otağa yeni üye olmuş ve Türkçülüğü tanıma aşamasında olan kişilerin kaleminden çıkan tek bir olumsuz yazı ile otağdan atılması, aramıza katılmak isteyen yeni kişilerin cesaretlerinin kırılmasına yaramaktadır. Özellikle yeni üyelere bu konuda müsamaha gösterilmelidir. Bu, tartışma ortamının doğmasına da yarayacaktır.

- Küfür etmenin kesinlikle yasaklanması: Kutlu bilgilerin yer aldığı, Atatürk'le Atsız'la dolu bu otağa küfür yakışmıyor. Daha evvel bu konuda bazı teşebbüslerimiz olmuştu ama kadük kaldı. Tekrar, bir geçmiş temizlemesi ve yeni yazılacak iletilerde müsamaha gösterilmeden küfürlü iletilerin düzeltme ve ikaz yoluyla temizlenmesi gerekmektedir.

- Otağda yazdığı yazılardan bizzat yazan kişinin sorumlu olması: Bu da, otağın içinde canı istediği gibi sövüp sayan, hakaret eden kişileri dizginleyecek bir önlemdir. Böylelikle üyeler, otokontrol yöntemiyle yazdıklarını gözden geçirerek yayınlarlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #5 : 23 Ocak 2014, 19:15:59 »

Otağın tekrardan eyleme geçtiğini daha yeni öğrendim. Eski üyelerden kaç kişinin daha belki benim gibi bundan yeni haberi oldu bilemiyorum ama bu otağ vaktinde internette Atsızcı düşüncenin en sağlam şekilde konuşulduğu, tartışıldığı, ve aşılandığı yerdi.
Buranın eski haline dönmesinin bence tek yolu, bir forumdan ziyade, tekrardan üyelerinin gözünde bir otağ, Türklük uğruna hem internette hem de kendi hayatlarında savaş verenlerin toplandığı bir yer olursa, kendine gelir. En başta elbette otağda belli bir disiplin havasının olması gerekiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.340


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #6 : 23 Ocak 2014, 19:22:47 »

Otağın trafiğinde bir sorun yok, beklenenin tersine bir hayli de yüksek, sitenin dondurulduğu 2012 ekiminde ki duruma gelmek için tabi ki çok çalışmak lazım ama eskisi kadar çok değil çünkü otağ gerekli verilerle doludur, bu veriler otağın trafiğini gün gün artırmaktadır. Otağı yeni açılmış olarak kabul etmemiz gerek neden derseniz google girişi yapılmayan doneleri bir süre sonra yayından kaldırıyor veya sitenin bağlantısını son sayfalara atıyor. Biz de 2013 ün Ekimini yeni bir başlangıç olarak düşünürsek site içerisinde ki konular ve iletiler sayesin de bu yarışa çok önde başlamış oluyoruz.

Otağda sorunların tepesinde görevli kandaşların umursamazlığı bulunmaktadır, nasıl olsa işleyen bir çark var diye ve doyuma ulaşılması neticesinde durum budur diyorum ben.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.340


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #7 : 23 Ocak 2014, 19:30:17 »

Biz önceleri neredeyse her ay bir Makale yazımı hakkında başlık açıyorduk, geçenlerde bir mevzu için gene böyle bir etkinlik yapalım dedik 3 kişi zor çıktı yazan ve onlarca da otağın yönetiminde bulunan kişiler vardı ama netice hüsran oldu.
Fikirleri olmayan kişilerin elinde oyuncak olmak düşmana teslim olmaktan kötüdür, biz burada bir fikir mücadelesi yapıyorsak o zaman ona göre davranacağız.

Mengüberti kandaşımızın dediklerine katılıyorum, diğer kandaşlarımızda yaraya parmak bastılar bunların tamamı kaale alınarak gerekli işlem  yapılacaktır, sağolun kandaşlarım!!

Atsızlar ölümlü, Atsızcılık bakidir, bu otağda her zaman Atsızcılık yapılacaktır!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Taluyka
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 119Site
« Yanıtla #8 : 23 Ocak 2014, 19:48:56 »

Otağın kapanmasına yakın otağla tanışmıştım, otağın ilk hallerini bilmiyorum ama kapanmaya yakın günlerdeki hareket fikir alışverişi yok bu doğru. Bu durumda ben de denizde bir kum tanesi olarak üzerime düşeni yaparım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ULU KÖK TENGRİ TÜRÜK İLİN BUDUN TUTA BİR EDE.
Seyhan Sürer
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 72« Yanıtla #9 : 23 Ocak 2014, 19:54:39 »

Web sitesi, temel olarak bir içeriğin internet ortamında doğru ve işlevsel olarak sunulmasıdır. Bu sunuş, içeriğin anlaşılır ve doğru olarak düzenlenmesini, kullanıcıların site içinde kaybolmadan, rahatça dolaşımının sağlanmasını, bu yapının görsel açıdan estetik, özgün ve çekici olarak tasarlanıp düzenlenmesini ve onu zenginleştirici şekilde planlanmasını içerir. Ayrıca site yapısına uygun olarak görsel elemanların yanında, hareketli görüntüler, ses, video, Java uygulamaları ve Flash gibi zenginleştirici öğelerin kurgulanıp uygulanması da Otağımızın çekiciliğini arttıracaktır kanaatindeyim. Kimbilir belki günün birinde facebook yada twetter'in alternatifi sosyal bir ağ olabiliriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

''Bozkurt'a benzeyenler ve bir günde dev gibi orduları yenenler, destanlarda kalan Bozkurt'un nesi olurlar'' diye sorana, tarih diyecek: YAVRULARI...!!!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.263 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.