OTAĞ ÜYELERİ! AKP DÖNEMİNDE NELERİ ANLADINIZ?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Eylül 2020, 02:07:32


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: OTAĞ ÜYELERİ! AKP DÖNEMİNDE NELERİ ANLADINIZ?  (Okunma Sayısı 2505 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Türk Çerisi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 789


« : 11 Temmuz 2014, 15:51:53 »

Bu konu siyasi bir konu değildir ve asla da AKPeleştirisi için açmadım, kimse bu başlık altında AKP eleştirisi yaparak konuyu saptırmasın.

AKP iktidarı süresince hangi dersleri çıkardınız? Kafanız nelere dank etti?

En önemlisi de AKP iktidarı sayesinde asıl yapmamız gerekenleri anlayabildiniz mi?

İçinizdeki her şeyi ayrıntılı bir şekilde uzun uzun yazın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 468« Yanıtla #1 : 12 Temmuz 2014, 05:02:08 »

Ülkedeki en az 25 30 milyon insanın gereksiz olduğunu gördüm(tüm kürtler ve diğer etnikler,mankurtlar ve diğer hainler) bunları toptan imha etmenin ülke yararı açısından çok iyi olacağı kanısına vardım. Boşuna hava israfı boşuna milli gelirden vesaireden pay. Birde yetmiyormuş gibi suriye ve diğer coğrafya ülkelerinden bazende afrikadan gelenler. Bu gelenlerin içinde Türk soylular varsa onlar hariç tabi. Var tabi bunları da eklersek şöyle 26 32 milyon gibi gereksiz kalabalık var. Bize %96 99 arası çoğunluğu Türk olan homojen bir ülke nüfusu yeter. Şu anda zaten 80 milyonuz(benim tahminime göre) 50 milyon Türk nüfusu çok iyi idare eder. Nüfus açığı doğarsa şu andaki hayatı tehlikeli olan coğrafyalardaki Türk soylular kitleler halinde getirilip ülkemize yerleştirilebilir ve hatta çok iyi olur(Doğu Türkistan,Kırım,Iraktaki Türkler ve tehlike altındaki diğer soydaşlar). Yani piyasada kesilecek veya şampuan yapılacak çok adam var. Önce kendi içimizdeki hainleri ve yükleri temizleyebilirsek gelişime daha açık bir toplum olma yolunda ilerleyebiliriz. Bunu diğer Türk coğrafyalarında da yapabilmek için önce kendi devletimizi güçlendirmeliyiz. Buna paralel diğer Türk devletlerinde de aynı gelişmeyi sağlayacak yardımlaşma ve işbirliği sağlandıktan sonra diğer devletlerdeki pisliğin temizlenmesine başlanabilir. Ama bunun zamanı devleti tam güçlendirdikten sonra olmalıdır. Yoksa bu kendi açımızdan bir cinayet olur. Kendi ırkımızı gereksiz maceralara sürükleriz. Ki zaten bunu belirleyen özellikler bellidir burada saymayacağım. Türk topraklarındaki yeterli ve hatta fazla olan doğal kaynaklar ve diğer unsurlar kullanılabilirse önümüzde kimse duramaz. 250 milyon nüfusu olan bir süper devlet konumuna geliriz. Önümüzde kimse duramaz. Ben bu kutlu günü görür müyüm bilmem ama torunlarımız veya onların torunları bunu muhakkak başaracaktır hiç kuşkum yok. Tanrı Türkü korusun ve yüceltsin. Türk kanı ve Türk devleti her zaman daim kalsın. En içten selam ve sevgilerimle.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ben
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 36


« Yanıtla #2 : 12 Temmuz 2014, 23:33:19 »

Bu ülkede hiçkimsenin amacının Türklük olmadığını anladım.Atatürkçülerin amacının laiklik,ülkücülerin amacının din olduğunu anladım.Kapitalizmin de Türkçülüğün en büyük düşmanı olduğunu anladım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Atsiz Atanin İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 35« Yanıtla #3 : 13 Temmuz 2014, 03:30:32 »

Benim edindigim tecrübe milleti arap hayrani yaptilar mevzu bahis Türk oldugunda kimsenin sesi cikmiyor
ve biraz agir bir itham olacak fakat sanirim Türkiyede bu halkin cogunlugunun kani bozuuuuuuuuuuuuuuk maalesef

anladimki biz Türkiye cografyasinda Türk soylular azinligiz ve Atsiz Atanin vasiyeti gibi iyi hazirlanmali ve artik kendi örgütlenmemizi yapmaliyiz yoksa biz bu cografyada yok olup gidecegiz kizilderililerin amerikadaki durumu gibi eriyip yok olacagiz
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk Irki Sagolsun
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« Yanıtla #4 : 12 Ağustos 2014, 23:18:01 »

Bey arı olmadan petek oğul vermez. Verdiğimiz vergilerin nasıl kullanıldığının hesabını sormamız gerekir ama bu hesap sorulamamaktadır. Siyasi ve ekonomik gücü eline alanlar, devlet kademelerinde sürekli kalarak, yerleşenler, parlamentodan siyasi partilere, medyadan yönetime ve onların çocukları, akrabaları yıllar içinde kendilerine dokunulmaz zırhı oluşturarak sistemi idare etmeye çalışmaktadırlar. Ama sistem bu dokunulmazlık zırhına itiraz eden dürüst politikacı, yönetici, devlet memuru yahut vatandaşı yaşatmamaktadır. Bu nedenle de ödenen vergilerin hesabı sorulamamakta, bunda yetersiz kalınmakta, soracak düzenek bulamamakta, bulunsa dahi sonuç alınamamaktadır. Olması gerekenin yerini olan almıştır. Eskiden maddi birikimi olanların dahi yaşamakta zorlandığı, hatta bu kimseler kendi çocuklarının da geçimlerini temin etmeseler, edemeseler yaşayamayacakları bir ortam mevcuttur. Zaten evvelce birikimi olmayan kimseler olduğu gibi işsiz bırakılmıştır. Kaç yaşında olursa olsun geçimini temin için çalışması gereken insan, nereye giderse gitsin eğer aynı düşüncede değilse, hep aynı yanıtla karşılaşır olmuştur. Eskiden iş girmek yeteneklerinin değer bulmasının anlamı olurdu. Artık bunun bile hükmü kalmamıştır. Varsa yoksa ümmetçilik yani bir İslam topluluğu olarak kalmak amacını güdenlerin görüşü üzerinde birleşilmiştir. Yaşam tarzı, yalnız başı kapalı yahut açık diye ayrılmış değil, evli mi değil mi, çocuğu var mı yok mu, statükocu mu vesayetçi mi, namazı nerede kıldığına kadar, camii de mi ev de mi vs. vs. Bu örnekler o kadar uzak gider ki! Oysa insanların dürüstlükleri sözlerinden değil, yaptıkları işlerinden anlaşılır. Hele bir de bu anlayışın her kademesindeki kişilerin, her şeyi kendilerine göre değerlendirmeleri yok mu, işte insanı çileden çıkaran yer de burasıdır. Örneğin bu gibi kimselere diyorsun ki, 'yahu falanca iş nasıl olur üstelik inançlı olduğunu iddia eden birisi', cevap şu: Eeee o başka, o başka! Oysa 'o başka o başka' denilen şey, birbiri içinde olamayacak, birbiri ile zıt, tamamen yüksek değerlere aykırı bir şey! Hiçbir zaman plânlı, programlı çalışma esas alınmadı. Yaptıkları ve yapacaklarının hesabı ve faturası verilmedi. Tarihi olayların seyri değiştirildi. Saygınlık kazanmak yerine paçavra edildi. Bilim, demokratik hayat ve ilkeleri, şahsi, siyasi çıkar ve makamın üstünde tutulmadı. Hukuk devleti ilkesine, anayasaya, kanunlarına, yargı kararlarına titizlikle uyulmadı. Kafalarda ve yüreklerde milli ülküye karşı sorumluluk taşınmadı. Halkın seçimden seçime kendilerini yönetecekleri seçtikten sonra yönetime seyirci kalması, istememesi, itiraz etme hakkı engellendi. Şiddet kullanıldı. Hâlbuki halkın yönetim, devlet ve toplum meselelerine hiç karışmaması demokrasi değildir. Anladıklarımız o kadar çok ki, sabaha kadar yazılsa yazılır. Zaten elbette yazıyoruz da. Yazmamak mümkün mü!

Değerli paylaşımın için çok teşekkürler Türk Çerisi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kara Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 31« Yanıtla #5 : 12 Ağustos 2014, 23:53:33 »

Türk budununun manevi duygularının güçlü olduğunu aynı zamanda da Türk budununun en zayıf noktasının maneviyat olduğunu gördüm.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Oğuz Şad
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 2.641


Zamanı Tanrı Yaşar!


« Yanıtla #6 : 13 Ağustos 2014, 03:00:12 »

Zübükzade filmini izleyip gülerken; gerçek yaşamda böyle birşey olmaz, abartmışlar diye düşünürken dönüp dolaşıp başımıza geldiğini, insanların film senaryolarındaki kadar salak olduğunu anladım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Töre Konuşunca Han Susar!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.235 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.