ÖNEMLİ DUYURU (Domuz Gribi)
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 05:51:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: ÖNEMLİ DUYURU (Domuz Gribi)  (Okunma Sayısı 4656 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« : 17 Ekim 2009, 23:14:52 »

KANDAŞLARIM
Domuz gribi aşısını çocuklarınıza ve kendinize vurdurmayın.Aşıların ne halt olduğu belli değil.
Bir numara dönüyor.Kanlarımızı yıllardır alıp Amerikaya götürüp ırkımızın genetik yapısı üzerine araştırma yaptıklarını ve bu araştırmaların biolojik silahlar için yapıldığını unutmayın.
Domuz gribi denen virüsten çok korkmayın etkili bir virüs değil.
AŞILARDAN UZAK DURUN.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
K A L K A N
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.926


YAŞAMIMIZI DÜŞÜNCELERİMİZ YÖNETİR


« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2009, 23:20:57 »

TÜRK DOKTORLARIMIZ ZATEN ŞİMDİLİK AŞIYI TAVSİYE ETMİYORLAR. YAN ETKİLERİNİN OLUP OLMADIĞI TAM ARAŞTIRILMADAN PİYASAYA SÜRÜLEN BU AŞIYA ÇOK DİKKAT ETMEMİZ GEREKLİ.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

SEN  TANRI   DEĞİLMİSİN ,  ADINI    YARGILATMA
SANA   TANRI   DEYİNCE ,  DİNİMİ     SORGULAMA
YA  ADAM  ET  BUNLARI , YA  BERABER  YAŞATMA
KANI  BOZUK  OLANLAR  "TÜRK'ÜM" DİYEMESİNLER
𐱃𐰀𐰴𐰾𐰃𐰤 𐰴𐰀𐰞𐰴𐰀𐰣
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2009, 00:30:35 »

Okullarda çocuklara vurulacağı söylentileri var eğer gerçekten böyle bir uygulama olursa vurdurmayın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İlteriş Kutluk Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 397


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2009, 00:35:27 »

Var ol Reis.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
orkunalp
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 380« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2009, 00:39:09 »

evet dikkat etmek gerekiyor URALTU dogru söylemişsin gene bir dolap çeviriyor bu şerefsizler ben de başından beri kuşkuluyum bu işten.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK IRKI SAĞOLSUN!!!
TANRI TÜRK'Ü KORUSUN!!!
BOZKURT KEMAL
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 300


Yaşadıkça Türkçüyüz Hedef Turan.....


« Yanıtla #5 : 18 Ekim 2009, 00:45:46 »

Uraltu kandaşıma katılıyorum, ben cocuk felc asısındada dıkkatımı cekmıstı sadece Türk ülkelerınde ve müslüman ülkelerden baska yerde yok avrupa ülkelerinde böle bir ası yokmus  akıl geriliği gibi yan etkileri oldugunu söylemisti bir hocam.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
 
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Bozkurt Eren
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.305« Yanıtla #6 : 18 Ekim 2009, 00:48:21 »

Bu grip gerçekten çok garip

 

Bu gün Akşam Gazetesi Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın açıklamasını manşet yapmış: “Kabusa 50 gün kaldı” diyor. Bakan Akdağ’ın açıklamalarına da “Ürperten uyarı” demiş.

Ne demiş Sağlık bakın ürperten uyarısında: “Domuz gribi aralık ayında Türkiye’ye sıçrayacak, şubat ve martta vuracak. Tedbir alamazsak virus 21 milyon kişiye bulaşabilir, 5 bin 300 kişi ölebilir. Aşılama yapılırsa iyimser bir tahminle 1 milyon 800 bin kişi gribe yakalanır, 400 kişi ölürmüş.”

Nedir bu?

Bir felaket senaryosu.

Bu felaketi önlemenin yolu yok mu?

Olmaz olur mu? Aşısı var. Devlet aşı alacak ve vatandaşları aşılayacak.

Sağlık Bakanlığı üç firma ile 43 milyon doz aşı için anlaşma imzalamış. Aşılar için Maliye Bakanlığından 500 milyar YTL (350 milyon Dolar veya 500 milyon TL) ödenek istenmiş.

Bundan birkaç yıl önce de bütün Dünya “Kuş gribi” ile korkutulmuştu. Milyonlarca insan ölecek denmişti. Bütün Dünya Amerikan Gilead ilaç firmasının bulduğu, Roche ilaç firmasının pazarladığı Tamiflu isimli ilaça yükllenmişti.

Sonuç ne oldu?

Sağlık Bakanlığı resmen açıklama yapmadı. Devletimiz duyumlarımıza göre bir milyar dolara yakın bir para ödeyerek bir dozu 100 dolar olan bu ilaçtan aldı. Kuş gribi fos çıktı. Nezle kadar bile salgın yapmadı. Para vererek aldığımız onca ilacın miadı doldu ve kullanılamaz oldu. Paralarımız amerikan ilaç firmalarına ilaçlarımız çöpe gitti.

Amerikan Hükümeti de bu ilaçtan aldıydı. Hemde tam 20 milyon ünite... Amerikalıları da 80 milyon Amerikalı ölecek diye korkuttular. Rivayetler doğru ise Tamiflu'yu üreten Gilead ilaç firmasının büyük hissedarlarından biri de Amerikan Eski Savunma Baknı Donald Rumsfild...

Bu bilgi bizim kuşkularımızı artırıyor.

Biz şimdilik domuz gribini bir kenarda tutarak dikkatimizi Kuş Gribi üzerinde yoğunlaştıralım.

Kuş gribinin çıktığı 2003 yılından bu güne kadar geçen 6 yılda kaç kişi ölmüştür? Bin kişi ölmüş müdür? Bütün Dünya’da...

Kimse kesin bir rakam vermez ama bizim tahminimize göre  en fazla 300 kişinin öldüğü iddia ediliyor.

Ülkemizde büyük panik yaşandı. Köylülerin pazara getirdiği köy yumurtaları toplanıp imha edildil. Beyaz gömlekliler bazı kümeslerdeki tavuklar öldürüp öldürüp gömdüler. Köylü kendi tavuğundan ürkmeye ve yumurtasını yemekten korkmaya başladı. Böyle şeylerin yaşandığı ülkemizde kaç kişi ölmüştür bu kuş gribinden?

Herşeyi bilen internete sorun bakalım. Bu konuda bilgi bulabilecek misiniz?

Bizim tahminimize göre ülkemizde kuş gribinden öldüğü iddia edilen 5 kişi bile yoktur.

Şimdi böyle bir durumda ne oluyor? Birileri bizi aptal yerine koyup, korkutup korkutup ilaç diye aşı diye paramızı mı alıyor?

Kuş gribini çıkardıklarında mucizevi bir şekilde Tamiflu denen ilacın adını öğrendik. Bu gribin tek ilacı oymuş. Şimdi Domuz gribi çıktı gene bu Amerikalılardan Allah razı olsun hemen aşısını çıkardılar. Halbuki bazı Amerikalı doktorlar bu ilacın hastalığı tedavi etmediğini sadece hastanın hastanedeki ömrünü uzattığını söylüyorlar.

Dünyayı üzerine gelen hayali göktaşlarını da hep Amerikalılar Hollyvood filmeleriyle kurtarırlar. Amerikalılar Dünyayı ve insanlığı hayali tehlikelerden kurtarma konusuda çok deneyimlidirler. İster istemez bizde "acaba" diyoruz. Bu gripler de sanal bir tehlike olmasın...

Ortada ya çok uluslu, uluslarası bir büyük soygun var, ya da biz paranoyak* olduk.

Biz bu garip gribin domuzundan da tavuğundan da kuşkuluyuz. Ama bu garip ülkede bir de “Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi” adında başka bir hastalık var. Grip gibi yalancı değil. Yakaladı mı öldürüyor… Tam rakam kaç oldu bilmiyoruz ama kene mevsimi olmamasına karşın 2009 yılbaşından mayıs ayına kadar tam 60 kişiyi öldürdü. Ama bir türlü medyatik olamadı. Hak ettiği şöhreti bir türlü yakalayamadı. Çok uluslu bir ilaç şirketi kalkıp da ne aşısını ne de ilacını icad etti.

Demek ki sponsoru olmadan, medyada destekçi bulmadan hastalıklar bile kıymet kazanmıyor.

İnsan üzülmeden edemiyor. Zavallı ülkem…  Zavallı Kırım-Kongo Kanamalı Ateşi hastalığı…

 

(*)Olmayan şeyleri gördüğünü sanarak korkan ruh hastası

    Ahmet Küçükbaş
Boyabat Gazetesi'nden alıntıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Milli Türk Devleti, Laik Cumhuriyet ve kutlu Türk Silahlı Kuvvetleri Atamın mirasıdır. Korumak ve yüceltmek her Türk bireyin görevidir.
Dr.azerkan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 608« Yanıtla #7 : 18 Ekim 2009, 10:57:05 »

Çok uluslu şirketlerin legal 2 büyük gelir kaynağı:İlaç ve silah sektörüdür.Ülkeler arası suni sürtüşmelerle silah baronları kasalarını dolduruyor,kuş gribi domuz gribi gibi suni hastalıklarla da ROCHE vs gibi uluslararası şirketler milyonlarca satış yaparak 3.dünya ülkelerinin ve bizler gibi dış devletlerin uydusu ülkelerin paralarını sömürüyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türük Oguz begleri, budun eşiding. Üze tengri basmasar, asra yir telinmeser, Türük budun, ilingin törüngin kim artatı udaçı erti ?

TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR,BOZKURT ÖZGÜRLÜĞÜN SİMGESİDİR!!!
Uraltu
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 589« Yanıtla #8 : 18 Ekim 2009, 14:42:11 »

Kandaşlar çok fazla bilimsel detaya giremiyeceğim ama çok güzel noktalara değinmişsiniz.
Ben eskiden askeri bir görevliydim.Bize ileri derecede diyebileceğim kimyasal biolojik nükleer savaş hakkında bilgilendirme yapılmıştı yani derslerimizde işlemiştik.Bildiğim kadarı ile virüsler bakterilerden farklı.
Bakteriler yaşamın kaynağı.Virüslerin ise dünyamızda nasıl oluşmuş olduğu hala net bilinmiyor.Bu tip mikro organizmalar genetiğiyle oynanması en kolay yaratıklar.Gen yapıları çok basit ve bunları değiştirmek oldukça kolay.Doğru dürüst bir malzeme bile gerekmiyor iyi bir mikroskop kimyasallar yani bir virüs laboratuvarı çok kolay kurulabiliyor önemli olan sürekli tetkik araştırma bilgi birikimi.
Bakteri ve virüsler tek hücreli hayvanlar.Aslında çok hücrelileri meydana getiren hücrelere çok benziyorlar.
Şimdi bir hastalık virüsünü olduğundan daha tehlikeli yapmak demek yani Biolojik silah haline getirmek demek yeni bir varlık yaratmak değil bu sadece doğada bulunan bir bakteri yahut virüsü bir takım genetik değişikliklere uğratıp vücudun direnç mekanizmasına gerek hava ve su da ki yaşayabilme kaabileyetini arttırmasına neden olmak demek.Yani yeni bir varlık yaratılmıyor sadece modifiye ediyorlar.
Bir grip  enfeksiyon virüsünü düzenli bir şekilde uygulamalar yaparak onun genetiğini değiştiriyorlar.
Örneğin atıyorum x virüsünün çoğalma hızı saniyede 100.000 virüsün açık havada yaşam koşulu -10 ve +60 derece yayılma sıvılardan gibi nitelikleri ile oynuyorlar.
Bu adamlar  virüsü sürekli olarak üretip bunları bu yaşam özellik sınırlarını genişletiyorlar.Daha fazla sıcağa soğuğa dayanma,nem farklılıklarına dayanabilme bilinen antikorlara karşı duyarlılığını azaltma.
Yani kısaca onu güçlendirmedir yapılan.
Hiv mikrobu bir tür grip mikrobuydu laboratuvarda uğraşa uğraşa onu bela olana kadar azdırdılar.
Bunun gibi kırım kanamalı kongo, kuş gribi ve domuz gribi son versiyonlar.Adamlar havadan yayılabilen bir şey istiyorlar böylece bütün her keze kolayca bulaşsın.Ama bunu heniz başaramadılar.
Virüslerin dna sı ile kolay oynanıyor ama çok kısa sürede o virüs çeşidi orjinal haline geri dönüyor.
Çünki virüsler üç şekilde birbirlerine bilgi aktarıyorlar.
İnsan ve hayvanlar ise genetik kodlarını sadece bir şekilde aktarabiliyorlar  üreme ile ama virüslerde bunun için üç yöntem var.
1-Üreme (Bölünerek)
2-ergin iki virüsün bir kamçı vasıtası ile birbirine dna değişikliği akıtması.
3-Bir bakteri kolonisinde beslenirken dna larını o bakteri hücresine aktarıp oradan da diğer beslenen virüslere bulaştırması.
İş böyle olunca bir virüste oluşan dna farkı bu üç yötemlede kolayca ve hızla tüm türe yayılıyor.
Ama maalesef sonuç ne kadar sakat olursa olsun virüs eski ilk haline dönmek zorunda kalıcı olmuyor bu tehtidkar hali.Zaten ona karşı bir antikorda geliştirilince gitgide kayboluyor.
Şimdi bu domuz gribi de diğerleri gibi Usa laboratuvarlarında özenle üretilip paketlenerek dünya insanlarına sunulan hatta eve kadar paket teslimi yapılan bir ürün.İlaç ve silah satışı demiş bir kandaşım çok doğru.Önce tehdidi yarat sonra çözümü ver zengin ol.Önce problem yarat sonra çözümü buldum de hakim ol.Yöntem bu.Bu piçlerin oyunlarına bütün dünya düştü ve bir müddet daha düşecek ama her şeyin bir sonu vardır.Hiç bir yöntem taktik sonsuza değin iş yapmaz elin oğlunun biri çıkar adamın oyununu bozar.
Şimdi domuz gribi başarısız bir grip yaratma krizi idi.İlk başta ölümcül olan bu grip zaman içinde değiştirilen genetiği koruyamayıp eski formuna dönmeye başladı buda öldürücülüğünü kaybettiği anlamına geliyor.
Normal gripten bile ölen insan var hep vardı olacaktırda bazılarının bünyesi virüsten daha çok etkilenebilir ki bu illaki ölümle sonuçlanmaz.
Toplayacak olursak diyorumki;bunlar el yapımıdır etkisini yitirmeye başladı.Ülkemize yalan haber yayılarak yani virüs vakalarının artacağı gibi aşıların tüketilmesi amaçlanıyor.Şayet vakalarda artış gözlenirse bu yayılması epey azalmış virüsün ülkemize özel itina ile yayılma yöntemi uygulandığını gösterir.Çünki dünyada ilk çıktığı yerlerde bile vaka sayısı yada ölüm sayısı azalırken ülkemizde yok yakında yayılacak çok artacak denmesi ya palavra yada bunun bir biolojik saldırı ile yapılacağını gösterir.Özellikle yaymaya çalışacaklar.Amaç vaka sayısının arttığını gören vatandaş aşılara sarılsın.
Aşıların durumuna gelince ne halt olduğu belli değil.Aşı diye bize virüsü vücudumuzda daha güçlü olması için zemin hazırlayıcı dna yapısı olan bir içerik vurulma riskinden bahsediyorum.Yada başka bir risk oluşturacak yan etkilere sahip olabilir.Kısaca bunun ticari amaçtan ziyade ırkımız içinde yaratılacak bir kaos amacı taşıdığına dair yoğun şüphelerim var.Hatta şüpheden fazlası.
Kandaşlarım ben bu işin uzmanı değilim sizlerde öyle ama her hangi bir kültürlü Usa insanının ön görebileceği bir şeyi görmede bir Türk soylu aşağı kalmamalıdır.Onların çalışmalarını imkan ve kabiliyetlerini değerlendiren her Irkım insanı buna ihtimal vermelidir.Niyetleri iyi bile olsaydı bile ki değil onlara daima şüphe ve kötülükle bakacak soylarını ve yurtlarını kafalarına geçireceğimiz güne kadar düşmanca davranacağız.
Türkçü savaşçının yegane arzusu bu olmalıki Dünyada başlıya baş eğdiren dizliğe diz çöktüren Büyük Turan imparatorluğu kurulsun.Bu konuda herkeze propaganda yürütün insanlarımızı bu tehtitten en az şekilde zararla çıkarmak için hepimizin bir payı olsun.Türkçü yaşatmak için vardır.
Cenklerimiz kanlı Uğraşımız kutlu ola Türk bütün  başlardan üstün baş ola.
TANRI KORUSUN VE YÜCELTSİN.
Esenlikler dilerim.istediği nem %45
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
umut1
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 85« Yanıtla #9 : 18 Ekim 2009, 15:17:35 »

Yazını çok begendim Uraltu agabey biyoleji dersi gibi olmuş okuyunca igrendim bu şerefsiz alçaklardan ben bir ögrenciyim büyük olasılıkla bizim okulada gelecekler bizede aşı yapmak için ben olmam zaten babam biliyor durumu bende arkadaşlarıma anlatacagım okulda kurtarabildigimiz kardır
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İNADINA TÜRKÜZ
İNADINA TURANCI!!!
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.247 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.014s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.