NE SAVAŞI LAN!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Haziran 2020, 11:35:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: NE SAVAŞI LAN!  (Okunma Sayısı 1616 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 502« : 23 Haziran 2011, 07:23:44 »

İki polisimizin şehit edilmesinin acısı içimizdeyken şimdi de, bu ülkenin tutup İçişleri Bakanlığı mevkii verdiği bir adam, “Bunun adı resmen savaş ilanıdır.” gibi akla havsalaya sığmayacak bir demeç verirse bu kalem de kendini tutamaz…

Banabak Bakan bozuntusu! Zaten Cumhurbaşkanı’nın “Güzel şeyler olacak”, “Biz çözmezsek başkaları gelip çözer” gibi devlet adamlığından uzak demeçlerinden sonra cesaret bulan hainler, sizin açılım teranenizle daha da cahil cesaretine saplandılar, artık pankartlarda bile “Biz hazırız, ya siz” gibi cühela kalkışmalarına başladılar. Bir de senin gibi, devlet adamlığından nasibini almamış bir bakan çıkıpta “Bu resmen bir savaş ilanıdır” derse, kolpa hainleri, öne çocukları salarak terör yaptık sanan korkak ödlekleri “SAVAŞ” gibi yüksek bir kavramın içinde daha da koşkaltırsınız.

Ne demek savaş ilanı?

Kim kimle savaşacak?

Dünyanın en büyük ordusu bizde, Türk’ün yüksek cesareti ve Kürşad yüreği bizde, sen ne savaşından bahsediyorsun? pkk çapulcularını biz, bir haftada sakız gibi çiğner tükürürüz.

Açılımla kolpa cesaret verdiğiniz ödlekleri “SAVAŞ” gibi, yüksek ve gerçekleştiğinde “has adını” alan bir kavramın içine sokarak ne yapmaya çalışıyorsun? ne savaşı? Savaş ülkeler arasında olur. Kolpaların yaptığına terör bile denemez, terör Sri Lanka tamilleri gibi olursa terördür.

Bunlar bulmuş sizin gibi gölgesinden korkan, ne dediğinden haberi olmayan, ağzından çıkanı kulağı duymayan sözde devlet adamlarını, habire zeytinyağı terörü yapıp duruyorlar. Bir de imralı semirmişine tahsis ettiğiniz adadan yollanan sözde avukat açıklamaları ile artık, “Liderimiz var ” “Ulan biz neymişiz” “Yıkarız, ederiz, geçeriz” “Mersin’e bi yerleştik esir aldık”…. teranelerini sürdürüp duruyorlar. Bozüyük’ü, Sakarya’yı, Bursa’yı, Yenişehir’i gördüler, sımsıcak kumsaldan sulara atlar gibi duruldular…

Bak Bakan Efendi! adına terör denemeyecek kadar kolpa bir tiyatro ile başedemeyecek kadar beceriksiz olduğunuz zaten ortada, bari beceriksizliğin üstüne böyle absürt laflar etmeyin de, işaret fişeğini alanları bizim başımıza musallat etmeyin. Gerçi musallattıkları en fazla bir hafta sürer o da ayrı konu, ancak ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun! Bulmuşlar sizi mostra gibi sözcüleri yapıyorlar…

“SAVAŞ” a gelince…

Belki sen yetiştiğin mekteplerde ya da gördüğün tedrisatlarda Türk gücü ve cesaretini eksik öğrenmiş olabilirsin… Belki sana anlatılanlarla, Damat Ferit’in, Vahdettin’in Osmanlısından etkilenmiş olabilirsin. Sana da hak veriyorum. Ama tavsiyem şudur ki, git biraz; Attila’nın, Alparslan’ın, Fatih’in, Yavuz’un, Kanuni’nin, Atatürk’ün hayatlarını oku. Sonra bilgisayarından Google Earth programını aç… Yeryüzüne ve Ortadoğuya doğru yaklaş… Orada irili, ufaklı, cetvelli bir sürü devletçik göreceksin, çoğu zaten eski şehirlerimizdi. Yetiştiğin mektepte öğretilmediyse onu da yazayım, o İsrail denen şımarık devletçik varya, bizden kanla alınamadı, birkaç basiretsiz devlet adamı olamayan zat-ı muhteremlerin acizliği ile parayla alındı.

Neyse tarih dersini bir kenara bırakalım…

Hatta…. herşeyi bir kenara bırakalım….

Hani pkk çapulcularına “SAVAŞ” gibi bir kavalı öttürüyorssun ya, bırak bu çapulcuları, geç ermenistanı, yunanı…. çocuk dahi bilir ki, bizim hinterlandımızda bizimle savaşabilecek 2 devlet vardır. Rusya ve İran. Onu da Allah bize göstermesin, Akif’in deyimiyle tekrar İstiklal Marşı yazdırmasın.

ha… okyanus ötesi, ingiltere, fransa, BM… vesaire… onlar ancak cetvelle çizdikleri bölgelerde at koştururlar… Bu yüce vatana ayak bastıkları anda başkentlerine binlerce tabutla dönerler.

neyse uzun lafın kısası… çapulcu terörün trişkası makbüldür diye bir laf vardır. Sen bırak savaş, mavaş teranelerini, çekil kenara, ver kolluk kuvvetlerinin binde birini.. gidip bir haftada dümdüz edip gelelim terörün inlerini.

……………………………………

Cumhurbaşkanı’ndan, Başbakan’ına, Bakan’ına….

hepinize Allah akıl fikir versin….

Sardınız kolpa cühelayı ülkenin başına… verdiniz kavalı ellerine.. çalıp söylüyorlar…

açılımınız batsın.

FİKRET KARACA


Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.065 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.