Mitinglerde sadece Ukrayna ve Kırım Tatar bayrağı olsun
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 28 Mayıs 2020, 23:35:59


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mitinglerde sadece Ukrayna ve Kırım Tatar bayrağı olsun  (Okunma Sayısı 8004 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Basbug Tong Yabgu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 170


Barbar Türk


« : 05 Mart 2014, 17:01:28 »

Mitinglerde sadece Ukrayna ve Kırım Tatar bayrağı olsun diyen Kırım-Tatar dernekleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Maalesef bu sözü Mustafa Abdülcemil Kırımoğlu'da söylemiştir.

Türkiye'de meydana gelen ilginç bir olay;

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Kırım Tatar Derneği Türklüğünüz sizin olsun


Demek ki Ukrayna'yı kendilerine daha yakın görüyorlar...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türke karşı gelmek Tengri'ye karşı gelmektir!"

Başbuğ Tong Yabgu (Kuzeyin Efendisi)
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.751


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #1 : 05 Mart 2014, 18:21:02 »

Nankör mankurtlar, icimizdeki mankurtluk temizlenmedikce, yüce Türk soyundan hic birsey olmaz.
Türklügünün kiymetini bilmeyen bir Türk ölsün daha iyidir bence.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.156« Yanıtla #2 : 05 Mart 2014, 18:27:37 »

 Dernek başkanının Türk olduğunun garantisi yok. Mitingde de Türkçülere karşı alın Türklüğünüzü başınıza çalın gibisinden bir haykırışta bulunmuştu. At izi köpek izine bu kadar karıştığı tarihte de görülmüşmüdür acaba?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.209« Yanıtla #3 : 05 Mart 2014, 22:41:57 »

İzledim azhabım bozuldu ne yalan söyleyeyim...Ana avrat sövmeye başladım şimdi. Yaşına hürmeten dövmekten zor alıkoyardım kendimi eminim ki.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Erlik Tanrıöğen
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Mart 2014, 22:59:59 »

Evvela bunu stres altındaki bir tepkisellik olarak görüp anlayışla yaklaşmakta fayda var. Görüntüleri izleyemiyorum ve bu söylemlere katılmıyorum, ama müsadenizle bir şey anlatacağım.

Adana'da kurulan Güney Azerbaycan Kültür Derneği'nde etkin olarak bulundum. Oradayken yapılan bir konser organizasyonunda günün anlamına yönelik yapılan konuşmalar sürekli "Alparslan Türkeş'in askerleriyiz, devletin başına devlet geçecek" gibi sloganlarla kesildi ve her tarafta malum siyasi partinin bayrakları açıldı. Bunu önlemek ve dikkatleri Azerbaycan meselesine çekmek için uzun süre boş gayretlere bulunduktan sonra pes ettik.

Şeriatle yönetilen Iran'a karşı "Ya Allah"lı slogan atan milliyetçilere ne cevap vermeliydik? Siyasi slogan yasak dedik, onlar da gittiler.


Şu anda, güzel Kırım, yarı bağımsız. Ruslar gelirse bağımsızlığı yitirecek. Anlamlı ölçüde Ukrayna'nin toprak bütünlüğü desteklenebilir.

Ancak, tekrar, görüntüyü izleyemedim. Arkadaşlar tepki gösteriyorsa muhakkak bir töresizlik vardir. Buna rağmen, buradan da bakmak gerekir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.209« Yanıtla #5 : 06 Mart 2014, 01:05:34 »

Ukrayna'nın toprak bütünlüğünü anlamlı ölçüde destekleyelim, tamam, ama bunu Ukrayna bayrakları açarak yapmak, bir anlam ifade etmez. Ukrayna ile Rusya arasındaki fark nedir ki?
İkisi de öz toprağımız üzerinde oturmaktadır. Kırım Türkleri kendi vatanlarında azınlık konumundadır. Bu durumda Ukrayna bayrağı açmak, ya da özellikle Ukrayna lehine slogan atmak ya da bu durumda açıklamalar yapmak, bence işgüzarlıktır. Gereksizdir. Ukrayna bayrağını Ukrayna'lılar açsınlar. Hele ki Türkiye vatandaşı olan Kırım Türklerinin Ukrayna bayrağını açmaları, bence kesinlikle düşünülemez.
Ukraynalıların zaten böyle bir mitingden haberi olmayacaktır. Öyle bir durumda Ukrayna bayrağı sallamak işgüzarlığın da ötesinde Mankurtluktan başka bir şey değildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
Hun Türk
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 470« Yanıtla #6 : 06 Mart 2014, 04:13:32 »

Bu abdülcemil kırımoğluda zaten iyi bir adam değil Eskişehir de haytarma adlı bir filmin gösterimi için geldi konuşma filan yaptı. Sana soykırımı ruslar yaptı en çok sözü ve hakareti almanlara söyledi sadece stalin canidir filan dedi. Sovyetleri kötüleyen bir şey yok. Bu herifte biraz koministlik olabilir. Kendimde Eskişehir de yaşayan bir Kırım Tatar Türküyüm bu şerefsizlerin ukrayna bayrağı açmasına bende fena halde bozuldum. Videodaki gözlüklü adamda bilkent üniversitesinde bir doçenttir. Adı hakan kırımlıydı galiba trt TÜRK kırım meselesini yorumlasın diye bunu çıkarıyordu arada. Ukraynaya şirin gözükmek için yapılan hareketler bunlar. Rusya ileride ukraynanın verdiği hakların aynısını verirse(vereceğini hiç sanmıyorum) belki rus yönetimine bile razı olabilir ve rus bayrağınıda sallayabilirler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kagan_Bahadir
Ziyaretçi
« Yanıtla #7 : 06 Mart 2014, 11:30:44 »

Konu müthiş bir hızla ilerliyor... Vurun Kırımlılara...
Uzun uzun izah edemeyeceğim. Geçenlerde yürekli-kam'ın facebook'ta paylaştığı bir yazıyı (hatırımda kaldığı kadarıyla) şöyleydi: "Kırım'ı hangi Facebook sayfasında kurtarıyorsak hemen gidip kurtaralım"

Zannedersiniz ki Kırım'da %90 Tatar, %10 Rus yaşıyor da, Kırımlılar ellerine geçen bu fırsatı tepip "Hayır, ben bağımsızlık istemem, Ukrayna'yı isterim" diyor. Burada iki mesele vardır...
"Kırım Ukrayna'ya mı, Rusya'ya mı bağlanacak?" Adamlar ehven-i şer olarak Ukrayna'yı seçiyorlar. Bunun politikası gereği de mitinglerinde Ukrayna'nın toprak bütünlüğünü savunmak zorundadırlar.

Mitingde "beter olun inşallah" diyen arkadaşımıza çok kızmıştım. Burada daha beterleri de var. Kırımoğlu'nun milliyetçiliğini sorgulamak için düzgün Türkçe yazabilmek, komünizme karşı mücadelesini eleştirebilmek için "kominist" yazmamak gerekir. Kırımoğlu'nun yaptığı mücadeleleri, Sovyet rejimine bağlı bir kukla gibi yaşamak yerine önüne konulan kağıtları imzalamayı reddederek verdiği dik duruşun onda birini yapan adam bu ülkede kahraman olur ya hu... El insaf....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunçyürekli
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.156« Yanıtla #8 : 06 Mart 2014, 14:50:47 »

 Kırım parlementosu, oy birliğiyle rusya federasyonuna bağlanmayı kabul etti. Son dakika haberi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.179


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #9 : 06 Mart 2014, 15:11:59 »

Dünyanın gerçek barbarı, dünyranın bir numaralı techir ustası rusya Kırımda Türk mü bıraktı ki, gelmiş geçmiş en büyük techirler ve soykırım rusya tarafından Kırımda gerçekleşmiştir, şu an Kırımın neredeyse %70 i rusdur!!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Sayfa: [1] 2 3 4
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.163 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.