Milletimiz Demirel ve Sezer'e mi muhtaçtır
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ocak 2020, 20:00:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Milletimiz Demirel ve Sezer'e mi muhtaçtır  (Okunma Sayısı 3222 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Erlik Tanrıöğen
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 875


Nur'dan Rıza aldık.


« : 22 Mayıs 2014, 22:02:31 »

Cumhurbaşkanlığı seçimi yaklaşırken Bahçeli aday arayışını sürdürüyor. Bu hafta içinde eski Cumhurbaşkanlarından Demirel ile Sezer'i ziyaret ederek görüşlerine başvurdu.

Chp kanadında çatı aday fikrine sıcak bakılmayacağı konuşuluyor olsa da Bahçeli'nin çözüm anlayışı bizi şaşırtmaktadır.

Türk milleti için Demirel ve Sezer'in ne önerisi olabilir? Bu adamlar kendileri Cumhurbaşkanı iken değil Türk milliyetçiliği, milletimiz için ne yapmışlardır?

Bahçeli Cumhur'a Başkan arıyorsa, bunu milletimize sormalıdır. Türk milletinin kıdemli bir mason ve etkisiz bir ulusalcıdan alınacak aklı yoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ATSIZALP
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

ileti Sayısı: 8.989


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 22 Mayıs 2014, 22:07:57 »

Beni seçsinler, koltuğa oturduğum saat akapeyi iktidardan indiririm!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Kaan Ulas
OTAĞ BEKÇİSİ
Türkçü BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5.275


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #2 : 24 Mayıs 2014, 11:29:14 »

 Türk milliyetciside olmasalar, genede Türk milleti Demireli de Sezeri de mumla arar olduk, en azindan bu adamlar bizim milli degerlerimize saldirmiyordu, Türk milliyetcilgini ayaklar altina almadilar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #3 : 24 Mayıs 2014, 19:52:49 »

Demirel mason olabilir veya olmayabilir bu önemli değil.Yani elbet önemli olması ona bakış açımızı değiştirir ve sıcak bakmayız ama yaptıkları da inkar edilemez. O devletin ta kendisidir. Sevsek de sevmesek de Türk ırkı adına büyük işler yapmıştır. Belki Türkiye' de yaptıkları hissedilmiyor olabilir ancak Kırım' da Türkleri ukrayna' nın elinden Demirel kurtarmıştır. Kıbrıs ve Kerkük için Türkiye' nin çizgilerini korumuştur. Hem bahçeli Demirel' e değil de millete sorarsa milletin ne cevap vereceği belli (tayyip). Soylu ırkımız şu an uykuda olduğu müddetçe, Türkçüler olarak azınlıkta olduğumuz ve milletin yerine söz söyleyemediğimiz müddetçe milletin yerine bazılarına danışılması daha doğru olur diye düşünüyorum. İyi de olsa kötü de olsa milletin düşüncesi anlayışı bana göre Türk' ün aleyhinde bir yaklaşımdır. Bu güne kadar devlet kuran devlet yıkan, Türk' ün devlet geleneği, nasıl her kararını millete sormamış ama milletin lehinde çalışmışsa buna da öyle bakmak gereklidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.317« Yanıtla #4 : 25 Mayıs 2014, 15:39:27 »

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “Biz MHP olarak tartışmaların derinliğine girmek yerine acaba siyaseten cumhurbaşkanlığı seçimini bir kaosa dönüştürmeden, bir siyasi krizin eşiğine getirmeden nasıl bir yol izleyebiliriz düşüncesinden hareketle bir çatı aday formülü üzerinde görüşlerimizi kamuoyuyla paylaşmaya gayret göstermekteyiz” dedi.

Demirel, Cumhurbaşkanlığı için aklında bir ismin olup olmadığı sorusuna, “Daha işin başındayız. Daha çok konuşulur bu konu. Konuşulması da lazım. Halk kendisi seçiyor Cumhurbaşkanını ilk defa ve halk için ne kadar büyük nimet. Kendi Cumhurbaşkanını kendisinin seçmesi ne kadar güzel bir şey. Kendi iradesini eline alması. Milli irade dediğimiz şey halkın iradesiyse bu iradeyi halk hangi istikamette kullanacak, nasıl kullanacak işte oraya gelinmiş. Değeri iyi bilinmeli” yanıtını verdi.


'Cumhurbaşkanlığı seçimleri halk seçimi ile gerçekleştirilecektir' denmekte ancak halkın seçimden seçime kendisini yönetecekleri seçtikten sonra yönetime seyirci kalıyor olması nasıl izah edilecek, edilmelidir? Ya da adayların belirlenip çeşitli algı yönetimi çalışmaları ile öne sürülmesi, onlar içinde buyurun seçin denmesi nasıl izah edilecek, edilmelidir? Yahut halkın kendi kendini yönetmesi ile kendini yönetecek kimseleri seçmesi aynı şey midir? Halkın kendi kendini yönetecek kişileri tayin etmesinde hiçbir söz sahibi olmadığı düzenlerle, kendisini yönetecek kimselerin seçilmesinde etkili olduğu sistemler arasında mühim farklılıklar yok mu? Ya da halka sormakla böylelikle dert ve istekleri dinlenmiş, mühimsenmiş, fikirleri alınmış mı olmakta? Böylece en iyiler değil, seçilmek için ortaya çıkanlar seçilmez mi? Ya da halk seçtiği kimse vasıtası ile iradesini açıklamış mı olacak? Görüşlerin alınması, görüşlerin bağlayıcılığı olduğu, olacağı anlamına mı gelmekte? Milli ruhun olmadığı yerde hangi bir yabancılık erir? Tehlikesiz yaşamak isteyenler, Türk düşmanlığı yapanlarla birlikte yaşamaktan daha büyük bir tehlike biliyorlar mı? Halkın kendi iradesini eline alması, kendi kendini yönetmesi mümkün müdür? Oy toplamak kaygısı içinde kalanların türlü tavizlerden çekinmediklerini, bütün bunların iktidara geçme taktiği olduğunu ama adil, dürüst, düzenli olunmadığını, olunamadığını kim değiştirecek?

Değerli paylaşımınız için çok teşekkürler turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun Türk
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 473« Yanıtla #5 : 26 Mayıs 2014, 07:48:52 »

Radyoda duydum dün, birde alevi ve kürt kanaat önderleri ile görüşecekmiş. Hadi alevileri anladık ama kürt kanaat önderi ne lan. Senin partinin sadece tabela ismi milliyetçi kaldı, milliyetçiliğin içine sıçtın içini boşalttın. Birilerine baston olmaktan başka bir işe yaramıyorsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #6 : 26 Mayıs 2014, 09:19:03 »

Bu iş bahçeliyle olmuyor. Ardına milliyetçileri sürükleyemiyorsa, yerinizde oturun diyorsa yemişim öyle liderliği. Türkçülerin bozkurtu, ben sokağa çıkıyorum, siz de benle geleceksiniz diyecek ve meydanların efendisi olacak. Meclisi birbirine katacak öyle yerinde oturup susmayacak. Çıkacak esecek uluyacak ortalığı yıkacak. Kendilerinden başkasına konuşturmayacak. Bozkurtu evcilleştirmeye, uysallaştırmaya çalışmayacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Çiğdem ATSIZALP
Deli Sarı
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.317« Yanıtla #7 : 26 Mayıs 2014, 09:37:21 »

Bahçeli'nin bir konuşmasından: 'Esenyurt'ta bu kışkırtmayı yapan, burada birlikte yaşama azim ve kararlılığında olan insanlarımızı birbirine düşüren tahrik, kışkırtma, çatışma ortamına ülkücüleri çekmek istemişlerdir. MHP dünden bugüne kadar bu oyunu görüyor. Bu oyunu bozmak istiyor. Seçim döneminde de bu oyuna düşmemeye gayret gösteriyor. Öyleyse sokakta olmayacağız. Sokaklar karanlık. Sokaklar dipsiz. Sokaklarda kim kimdir bilinmez. Esenyurt'ta yaşayan her kardeşimizin yanına gideceksin, gel kardeşim çalıştırmak istemedikleri, dağıtmak istedikleri seçim büromuzda çayımızı için, sohbetimizi yapalım diyeceksiniz. Kavgadan uzak duracaksınız, çatışmadan uzak duracaksınız kışkırtıcılardan uzak duracaksınız. Gidin sandığa aklınızda ne varsa sandıkta deneyin. Sağdan soldan tahriklerle bir başka yönlere çekilmeyin üç hilali sandığa vurun ki, Osmanlı tokadı yiyerek, geriye dönüp mehter marşının tersinden, yürüyüşünden iktidardan uzaklaşsın'

46 yıldır gördüğü nedir? Bir 46 yıl daha geçse, göreceği nedir? Yapmayın lütfen!  Sinirli

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #8 : 26 Mayıs 2014, 09:58:27 »

Ortalığın karışmasından milliyetçilerin, ülkenin kaybetmesinin tek sebebi var. Kaosu yönetemiyoruz. Kargaşada yağılar bizden iyiler. Bu yüzden sokağa çıkmayın, oyuna gelmeyin fikriyatı doğru olarak anlaşılıyor. Aslında bir başarısızlıktır. Kaosu doğru bir şekilde yönetemeyenler elbette bir kaos durumunda kaybedecektir. Bu yüzden oyuna gelmeyin, sokağa çıkmayın diyecektir.

Barış da savaşla kazanılır. Bazı durumlarda ülkedeki kaos yanlış gidişatı durdurabilir. Bir şeylerin değişmesi için değişim şarttır. Değişimi bazıları liderin değişmesinde arar, bazıları kaosta. Ben ikisinde de arıyorum. Bir değişim olmadığı müddetçe şimdi nasılsak ileride de aynısı olacak.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Mergen Kurt
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.023


« Yanıtla #9 : 26 Mayıs 2014, 11:31:33 »

Eski bir kitap vardı. Perşembe günkü adam diye. İngiltere emniyeti bir çeteye adam sokmaya çalışıyor. Çete üyelerinin hepsinin ismi haftanın isimleri ile ilgili. Birinin ismi salı, birininki pazartesi, birininki cuma, diğerinin çarşamba. Sokmaya çalıştıkları adam da perşembe olarak girecek çeteye. Çeteye giriyor, çeteyle ilgili polislere bilgi veriyor. Sonra bu perşembe isimli casus çete üyesi birinin de polislere çalıştığını öğreniyor. Sonra bir başkasının. En sonunda da çete üyelerinin tamamının polisin adamı olduğunu öğreniyor.

Yani polis, olası bir çeteleşmeye karşı öncesinden bir önlem almış ve çeteyi kendisi kurmuş. Bu sayede çetenin yönetimini de kendi sağlıyor, sokağı da kendi kontrol ediyor. Yani kaosa önceden hazırlanılmış. Kaosu yönetmek için kaos çıkmadan önce bir hazırlığı yoksa, ne yapılacağı bilinmiyorsa, kontrol edilemeyecekse elbette ortalığın karışması ülkeye zarar verir. Ama ülkemizdeki karışıklıkları başlatanlar ayrıca kaosu yönetenlerdir de. Yağı çok, kim karışıklık istiyorsa o önceden tasarlamıştır. Bu bölücü pkk da olabilir abd de olabilir avrupa da olabilir. Devlet de olabilir. Ama değişmeyen tek gerçek, başlatanla yönetenin aynı olduğudur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.081 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.034s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.