Mehmetciğin asıl katili; “Terörle Mücadele Kanunu”dur!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Ağustos 2020, 04:48:02


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Mehmetciğin asıl katili; “Terörle Mücadele Kanunu”dur!  (Okunma Sayısı 1381 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« : 11 Mayıs 2010, 10:49:07 »

TSK'nın da, Siyasetçiler’in de, Halk’ın da tartışmadığı bir “Kanun” var. Mehmetciğin asıl katili; “Terörle Mücadele Kanunu”dur!
Benim geçen sene 22 Temmuz Seçimi arefesinde yayınladığım “ABD Salak Mı Ki İdamı Kaldırsın?!” başlıklı basın açıklamamda gündeme getirdiğim “Hıyanet-i Vataniye Kanunu”ndan yani bugünkü Türkçesi’yle “Vatan’a İhanet Kanunu”ndan hiç bahsedilmiyor. Oysa ki bu Atatürk’ün ilk çıkardığı kanunlardandır. Özeti “Türkiye’nin bölünmez bütünlüğüne karşı çıkanlar idam edilir”dir! “Vatan’a İhanet Kanunu”nu neden gene gündeme getiriyorum? Çünkü bu Atatürk’ün “Vatan’a İhanet Kanunu”nun yerine, şimdi yürürlükte olan Özal ve Erdoğan’ın “Terör’le Mücadele Kanunu” var… Akan kanın sebebi de bu
!
> BÜLENT ERSOY ve OZAN ARİF AYNI GÖRÜŞTE!

Şarkıcı Bülent Ersoy bu konuda açık konuştu:

“Tamam vatan bölünmez, bilmem ne olmaz ama göz göre göre de bu çocukları bütün analar doğursun, toprağa versinler. Bu mu yani? Çocuğum olsa -başkalarının savaşı için- doğurduğum çocuğu toprağa veremem" sözleri Popstar programında buz gibi bir hava esmesine neden oldu! (Milliyet Gazetesi / 25.02.2008)

Ozan Arif de Yenicağ Tv.’de katıldığı canlı yayında bu konuda açık konuştu ve “aynı şeyi” söyledi:

Haberlere bakıyorum, sokaklarda görüyorum, gepegenç kızlar bile “bizi de askere alın vatan için ölmeye hazırız” diyorlar. Tamam da, niye hep Biz ölüyoruz, niye hep Türkler ölüyor? Yeter artık, yeter!!!

Ersoy’un ve Arif’in bu “göz göre göre” ve “neden hep Biz” sorularının / itirazlarının ardında yatan bir “kuşku”dur. Nasıl oluyor da oluyor ve 25 yıldan fazladır koskoca bir Türk Ordusu, bu –Turgut Özal’ın deyişiyle “üç-beş çapulcu”dan oluşan- PKK denen kanıbozukları / akıttığı masum kanını durduramıyor? Bu nasıl oluyor da oluyor?!!!


> ADI KONMAMIŞ “ABDULLAH ÖCALAN KANUNU!”

Bunun cevabı basit! Bülent Ersoy’un da, Ozan Arif’in de, “bizi de askere alın Vatan için biz de ölmeye hazırız” diyen 15 yaşındaki genç kızlar ve oğlanlar da ve bütün Milletimiz de şimdi anlatacaklarımı iyi bellesin ve gereğini yapsın!

Çünkü -1: Mehmetciğin “PKK’lıyı Vurmaya” Yetkisi YOK!

Mehmetcik ile PKK’lı dağda karşı karşıya geldi diyelim. İkisinin de elinde tüfek var! Ne olur? Terörist Askeri anında vurur! Neden ve nasıl? Asker ile Terörist karşı karşıya geldiğinde, Terörist “anında tetiğe basar”, çünkü buna “yetkisi” vardır! Asker ise tetiğe basamaz, çünkü buna “yetkisi“ yoktur! Önce ve birkaç defa “teslim ol” demek zorundadır! Asker bu “prosedürü” yerine getirinceye kadar zaten canından olur, çünkü “teslim ol”un karşılığında aldığı tek cevap o “buz gibi mermi”dir! “Elinde silah varken”, 25 yıldır hiçbir Terörist bu “teslim ol” çağrısına “peki Asker” dememiştir! Elinde silahı varsa tetiği çekmiş ve Mehmetçiği vurmuştur.

Çünkü -2: Mehmetciğin “Bulduğu PKK Kampı’na Girmeye” Yetkisi YOK!

Çünkü -3: Mehmetciğin “PKK’lıyı Tutuklamaya” Yetkisi YOK!

Mehmetcik dağda PKK’lının inini buldu diyelim! Ne yapar? Diyeceksiniz ki “ne yapacak, dalar oraya ve topunu anasından doğduğuna pişman eder”… Maalesef öyle değil… “Hiçbir şey yapamaz” geyik muhabbetinden başka… “Telsiz”di, “telefon”du, “faks”dı, “evrak”tı derken “prosedürle boğuşmaya” başlar. Türk Ordusu’nda “Asker” olmak demek, “prosedür geyiği yapmak” demektir çünkü…

Çünkü bu “Kürt azınlık iddiasını dayatan AB ve ABD bölücülerinin uşağı / Diyarbakır’a müdahale tehditini savuran Barzani ve Talabani yavşaklarının yoldaşı” siyasetçiler, fermanı böyle imzalamıştır.

Bu “bölücü” ve “((Bu kelime sansürlenmiştir.))” uşağı siyasetçilerin “mürekkebi şehit kanı olan satılmış kalemleriyle” yazdıkları / imzaladıkları fermanlarında yazansa şudur:


> “PKK KAMPI’NI BASAN ASKER” HAPSE ATILIYOR!

“Terörle Mücadele Yasası”na göre, Terörle mücadele de CMUK’a göre uygulanıyor. Yani “üst aramak veya eve girmek” için nasıl ki polis Savcı’dan izin alıyorsa, “Mehmetcik de teröristi tutuklarken veya inine girerken aynı şekilde Savcı’dan izin alıyor.”

“Şehir’deki yatağında uyuyan Savcı’dan, Allah’ın dağında ve gecenin köründe izin gelinceye kadar” PKK’lı orda durur mu?

“Savcı’dan izin gelmeden” Asker PKK’lıyı “tutuklarsa” ne oluyor? O Asker mahkum oluyor ve hapse atılıyor! Bu yüzden / “Savcı’dan izin almadan PKK kampını basıp PKK’lıları tutukladı diye” mahkemesi süren ve de şu an hapiste yatan komutanlar var bu Ülke’de!

Emekli Albay Erdal Sarızeybek bunu ve PKK ile gereğince mücadele edilememesini “Asker’in yetkisizlik problemi var!” diye izah ediyor. (ART Tv / 27.10.2008 / 21:40)

Şunu demek istiyorum: Televizyonda o Şehit Cenazeleri’ni görüp de, bütün hücreleriyle ve kendinden geçerek bütün samimiyetiyle “Vatan için ben de ölmeye hazırım, beni de askere alın” diye bağıran 15 yaşındaki gepegenç kızlar ve oğlanlar, yolda yürümeye takati kalmadığı halde aynı şeyi söyleyen nineler, dedeler… Gitseniz ne olacak? Sizi gerçekten de askere alsalar ne olacak?

Bulduğunuzda bunların İNLERİNE GEREMEYECEKSİNİZ, yakaladığınızda TUTUKLAYAMAYACAKSINIZ… Kanunu hiçe sayarsanız “SİZ KENDİNİZ” tutuklanacaksınız ve hapse gireceksiniz, PKK da haftanın 7 günü 24 saat kan dökmeye ve Türkiye’ye bölmeye devam edecek… Onun için, “kahramanlığa” soyunmayın, cenazelerde “ağlamayın”, bunları / Asker’in PKK’yı neden bitiremediğini “öğrenin” ve işin icabını yapın! Yani bu adı konmamış “Abdullah Öcalan Kanunu” olan ve de Asker’in elini-kolunu bağlayan “Terör’le Mücadele Kanunu”nun kaldırılıp, yerine bu kanıbozukların topunun kökünü kazıyacak olan “Vatan’a İhanet Kanunu”nun yeniden yürürlüğe girmesi için, “% 70 oy” verdiğiniz AKP ve CHP’yi sıkıştırın… İşin çözümü orda…


> SÖZÜM AKP’YE: ŞEHİTLER “ÖLÜYOR”, VATAN “BÖLÜNÜYOR!”

Özellikle MHP’lilerin her “Şehit Cenazesi”nde attığı ve attırdığı bir “slogan” var: “Şehitler ölmez, Vatan bölünmez, kahrolsun PKK”… Bu sözüm özellikle MHP’yedir, çünkü şu an –ve şimdilik- Meclis’te “HYP” yok “MHP” var.

“Şehitler ölmez” diyorsunuz, hergün ölüyor!

“Vatan bölünmez” diyorsunuz, Erdoğan Barzani ile görüşmeleri başlattı, bal gibi de hem de “göz göre göre” bölünüyor!

“Kahrolsun PKK” diyorsunuz, kahrolduğu falan yok, şehitlerimizin kanı yerde kalıyor!

“Milliyetçilik” iddianız ve bu sloganlarınız akan kanı durduramıyor! Slogan üretmeyeceksiniz, kanunu değiştireceksiniz!

Lafla PKK terörü bitmez! Bu CMUK bağlantılı “Terör’le Mücadele Kanunu” denen ve Asker’in elini-kolunu bağlayan “Abdullah Öcalan Kanunu”nun yerine, derhal Atatürk’ün çıkarttığı “Vatan’a İhanet Kanunu” getirilmelidir. Size düşün cılkını çıkardığınız sloganları tekrarlayıp durmak değil, bu değişikliği yapması için AKP’ye baskı yapmaktır. Mehmetcik sizden “AKP’ye koltuk değnekliği” değil, hiç olmazsa “PKK’nın inini bulduğunda baskın yapıp eşkıyayı tutuklayabilecek kadarcık da olsa” bir “yetki” vermenizi bekler.

Siz hem o Meclis’te olacaksınız hem de “PKK’lının inini basıp tutukladığı için” Asker’i hapse atılacak ve bu “Allahsız-Kitapsız-Martıksız-Satılmış Kanun” orda öyle yürürlükte olacak siz de öylece bakıp duracaksınız! “Milliyetçilik” bu mudur?


> ŞU ANDA “MECLİS’TE OLMAK VARDI” ANASINI SATAYIM!

Türk Silahlı Kuvvetleri, 1000 yıllık bir geçmişi olan Dünya’nın en organize ve güçlü Ordusu’dur. Fakat “iki satırlık yazı”yla yani kanunla eli-kolu bağlanmış, o koca dev cüceleştirilmiştir. İşte bu bakımdan bu koca Dev TSK, bu cüce PKK’yı 25 yıldır bitirememiştir.

Mehmetciğin tüfeğinin namlusu “AB Uyum Yasaları” kılıfıyla ve “Barzani’nin parmağıyla” tıkanmıştır.

Şu anda Meclis’te olmak vardı anasını satayım! O “AB Uyum Yasaları’nı ıslak bir paçavra gibi yırtıp atmak” için… Şu anda Meclis’te olmak vardı anasını satayım! Mehmetciğin tüfeğini tıkayan “o Barzani’nin parmağını kırıp, AB ve ABD’ye ‘alın bu parmağı münasip bir yerinize sokun’ demek” için…

Şu anda Meclis’te olmak vardı anasını satayım, bütün bunları “haykırmak” için… Fakat, 22 Temmuz’da bu olmadı! –İlhan İrem’in dediği gibi- “HAYKIRMAK İSTİYORUM ama konuşamıyorum”…

Çünkü Meclis’te, terörün kökünü kazıyacak olan “Vatan’a İhanet Kanunu”nu getirmek isteyen Yatağanbaba ve Partisi HYP yok, Asker’in elini-kolunu bağlayan ve CMUK’a bağlı “Terör’le Mücadele Yasası”nı savunan ve değiştirmeyen AKP--DTP var!

----------------------------------
Netice: Bu basın açıklamasının satırlarını yazarken de, televizyondan “gene mi Allah’ım” korkusuyla kulak kabarttığım şu haberi, -yüzlerce defa dinlediğim gibi- maalesef “gene” dinliyorum:

Falan yerde Mehmetcik ile PKK’lı teröristler arasında çatışma çıktı, ………….sayıda askerimiz şehit oldu! Vatandaşlar terörü lanetleyip “Şehitler ölmez, Vatan bölünmez, kahrolsun PKK” sloganları atıp, tepkisini dile getirdi!!!…

Yani yine “kan” ve yine aynı “slogan”… Aklıma rahmetli Sanatçımız Cem Karaca’nın “Bindik Bi Alamete Gedeyoz Kıyamete” şarkısının sözleri geliyor hep:

Yol dediğin “yol gibi” ulaşmalı bir yere,
BİZ DÖN BABA DÖNELİM, GELEYOZ AYNI YERE!
BU DÖNGÜ KISIR DÖNGÜ, başı var da sonu yok,
Gidiyom-gidemiyom, sonunda bi çıkış yok!

Yazar Yatağanbaba olarak; “Asker’in elini-kolunu bağlayan Terör’le Mücadele Kanunu yerine Vatan’a İhanet Kanunu’nun getirilmesi”, Meclis’tekilerin “Askeri, PKK’lıyı tutuklamaktan bile aciz bırakması” ve de “Milletimiz’in enerjisini ‘beni de askere alın diyerek’ yanlış yerde değil, -Asker’e güvenip ve de Asker’in işini Asker’e bırakıp-, Asker’i ‘Asker’, Ordu’yu ‘Ordu’ yapacak bu kanunu değiştirmekte kullanması” konularında, diyeceklerim ve “duruşum” budur, Aziz Milletimiz’e saygıyla duyuruyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Yürekli-kam
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 11 Mayıs 2010, 10:53:13 »

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
MoTuN
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 12 Mayıs 2010, 01:24:42 »

Bu konuyu bugun okudum ve gayet dikkat cekici... Asıl önemli olan kandaslarımızın bu gibi konulara dikkat etmemeleri bence... Siyaset, parti, din konularında her türlü fikir üreten kandasların bu konulara ilgisiz kalması şaşırtıcı...

Konuyla ilgili olarak; burayıda partilere baglamayalım hyp falan... Asıl konusulacak konu HARBİYE okumuş bir subayın nasıl oluyorda torpille savcı olan deyyuslara bel baladığı?

Bütün umutlar bir yiğitte... O yiğit o kamplardan birini basar, SEN NAPIYORSUN diyen torpil kokan savciyi, onu oraya atayıp kukla edenlerle beraber silivriye tıkar, Silivrideki Türk Sevdalı paşaları hürriyetine kavusturur... Yasa nedirki, BİZİM YASAMIZ  TÖRE
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.212 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.