Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Gazan Han üzerinde 15 Haziran 2015, 20:54:15Konu Başlığı: TÜRK TARİHİNİ ARASTİRMAK
Gönderen: Gazan Han üzerinde 15 Haziran 2015, 20:54:15
 Turk'un tarihi başlangıçtan bu yana şeref dolu ve Turk'e güç veren hadiselerle ders almamizi sağlayan cevherin ezelden ebede kadar bize tuttuğu ışıktır.
 Turk Tarihi Turkcunun  alması gereken en büyük dersidir. Turk tarihini bilmeyen Turkculuk yolunda ilerleyemez. Turk Tarihini layıkıyla bilen Turkcu , İrk'ina nasıl hizmet edeceğini ve bu davayı nasil daha ileriye ttaşıyacağını iyi bilir. Çünkü Turk Tarihi hayatın ta kendisidir. Dostumuzu Düşmanımızi kanıtlarıyla bize tutan bir Işıktır . kendi tarihini bilmeyen millet kor'dur. Önünü dahi goremez. Kendi tarihinden habersiz bir adam her an bir boşluğa kayabilir ve diğer zehirli akımlara kurban gidebilir. Boşuna yaşamış olur.
Turk'un tarihi Diğer milletlerin bize niçin dost olamayacağını göstermistir.
 mesela k.rtlerin sadece Cumhuriyet devrinde onlarca isyanı rahat durmamalari Turk'e arkadan saldirmalari
 Araplarin 700 lu yıllarda TURKLERE komşu olmasından sonra kendi bedevi inançlarını dayatmalari uğruna doktuleri kan. Canına kıyılan 180 bin Turk evladı.
 Çinlilerin ezelden beri Turk'e ettiği dusmanlik ve entrikaları. Ufak tefek kırık dökük etniklerin mesela çerkezlerin Kurtuluş savaşında bize isyan etmeleri Yunanlılara avratlarini pazarlamalari... Arnavut pasalarin Selanikteki gibi kurşun bile sikmadan kalelerimizi düşmana teslim etmeleri... Ruslarin Kirimda ve Orta Asyada yaptiklari Turk kiyimi. İngilizlerin Fransızların Rumlarin Ermenilerin bütün bilinen ve bilinmeyen yaptıkları ortadadır. Turk'un Turk'ten başka dostu olmadığının mühürlü kanıtlarıdır...


Konu Başlığı: Ynt: TÜRK TARİHİNİ ARASTİRMAK
Gönderen: Bögü:Alp üzerinde 15 Haziran 2015, 21:04:03
Mustafa Kemal Atamızın da dediği gibi, "Tarihini bilmeyen bir millet yok olmaya mâhkümdur."

Tarihimiz okuduk. Milletimize fenalığı dokunan düşünceleri ve milletleri öğrendik. Yeter bu kadar mankurtlaştığımız. Artık özümüze dönmek vaktidir!