LGBT'nin "onur" yürüyüşü
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 21 Eylül 2020, 09:27:22


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
Gönderen Konu: LGBT'nin "onur" yürüyüşü  (Okunma Sayısı 3069 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kurtçebe Noyan
Türkçü Turancı Militan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 666


Dr.Rızâ Nûr'un çizdiği, Atsız'ın yazdığı yoldan!


« Yanıtla #10 : 04 Temmuz 2019, 18:49:19 »

Ve Fransızlar melez bir topluluk bunu untmayın, o yüzden burada gay olanları daha çoktur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Türk Budun, Ökün!?… Kendine gel. Aklını başına topla. Her söze, herkese inanma. Beynini işlet. Geçmişini hatırla." Hüseyin Nihâl ATSIZ
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.086


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #11 : 04 Temmuz 2019, 23:49:46 »

Bir g.t veren ipnenin onuru mu olurmuş? Bunların çoğu zaten k.rt, sadece içlerinde bir kaç mesef Türk de vardır. Ama hepsi de aynı bok ve ciddiye alınmaz bunlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 594« Yanıtla #12 : 14 Temmuz 2019, 02:21:51 »

Eşcinselliğin yabancılarda görülmesi bizim için sorun değil ve bence beter olsunlar; ancak bu türlü bir yönelim dünyada hızlıca yayılıyor ve bu bizim milletimizi de etkiliyor. Dünyada lgbt gibi adlar altında örgütlenen ve büyük bir propaganda gücüne ulaşan ve sayıca da artan bu "..."ler, henüz eşcinsel olmamış kesimlerin de desteğini almaya başladılar. Bu propagandanın gücü öyle bir boyuta ulaştı ki günümüzde sözde aydın çevrelerde eşcinselliği doğal görmeyenler dışlanır oldu. Bugün Türkiye medyasında eşcinsellik sıradan bir olgu gibi gösteriliyor, başta moda ve müzik olmak üzere tv programlarında eşcinseller göz önüne çıkarılıyor. Halk içinde eşcinsel olmanın sempatik olduğu görüşünü yaymaya çalışıyorlar ve bunda önemli ölçüde başarılı oldular.

Önümüzdeki çağın en büyük sorunu komünizm, kapitalizm değil, eski dinler değil, feminizm hiç değil; artık en önemli sorun, doğal cinsiyet kimliklerini yıkmaya çalışan, böylece doğanın işleyişini, insanın davranışlarını ve kişilik yapısını bütünüyle bozarak ve yozlaştırarak yok etmeye yönelmiş olan "eşcinsellik" akımıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
mustafa66a
Ziyaretçi
« Yanıtla #13 : 14 Temmuz 2019, 12:06:14 »

Bunlardan Türkiye'de hiç beklemediğimiz kadar var sayıları göz ardı edilemeyecek kadar fazla .
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 594« Yanıtla #14 : 14 Temmuz 2019, 22:57:41 »

EŞCİNSEL PROPAGANDANIN BÜYÜKLÜĞÜNE ŞAŞIRACAKSINIZ !
Dünyada eşcinsel sapmayı yaymak için İSLAM gibi eşcinselliği yasaklayan bir dinin kurallarını değiştirme gibi büyük propaganda çalışmaları yapılıyor. Kuran’da homoseksüellik açıkça haram kılınmış ve “hayasızlık” (80. ve 81. ayetler) olarak tarif edilmiştir. İngiltere'de Quilliam adlı islami görünümlü bir vakfın, homoseksüelliği savunmasının ve bu yönde propaganda yapmasının arkasında ne olduğunun dikkatle incelenmesi gerektiği açıktır.

Quilliam Vakfı’nın düzenlediği bir panelde homoseksüellik, açıkça desteklenmiş ve sözde meşru gibi lanse edilmeye çalışılmıştır. Panele, İngiltere’nin, kendini Müslüman olarak tanıtmaya çalışan homoseksüelleri konuşmacı olarak katılmıştır. Buradaki amaç, söz konusu homoseksüelleri ön plana çıkararak, İslam’ın güya homoseksüellik ile bağdaştığı algısı oluşturmaktır. Bu telkin ile Müslümanların eşcinselliğe karşı tepkilerinin kırılması hedeflenmektedir.


Quilliam Vakfı, düzenlediği konferanslarla homoseksüelliği İslam ve diğer dinlerle sözde bağdaştırma çabası içindedir. Quilliam Vakfı ile ilişkili bir kişi olan Maajid Nawaz, yazdığı tweetlerle, Müslümanları sözde homoseksüelliğe yönlendirmekte ve bunu yapabilmek için de İslam’ın reforme edilmesini savunmaktadır. Gerçekte buradaki amaç, kendince Müslüman dünyasını pasifize edebilmektir.

Sergiyi, Quilliam Vakfı ile birlikte düzenleyen Free Word Centre adlı kuruluşun sayfasında, söz konusu panelin tanıtımı şu şekildedir: “İngiltere’de LGBT Müslümanlara uygulanan damgalamayı ve özgür ifadeye konulan kısıtlamaları protesto etmek isteyenler bu etkinliğe katılacak. İngiliz Müslümanların homoseksüelliğe %0 tolerans göstermesi nedeniyle panelde azınlık içindeki azınlık sesler yükselecek. İngiltere’de eşcinsel evliliğe eşit hakların tanınmasını onaylayan yasanın ışığı altında, LGBT Müslüman kimliği araştırılacak ve tartışmalar desteklenecek.”


Dünya’da Müslümanların her gün katliamlarla, işkencelerle, tecavüzlerle, görülmemiş vahşetlerle karşılaştığı bir dönemde, Quilliam Vakfı’nın bunların hiçbiriyle ilgilenmeyip ısrarla ve inatla homoseksüellik konusuna odaklanması çok dikkat çekicidir. Bu durum, vakfın gündemini ve amacını kimlerin belirlediğini gözler önüne sermektedir.

Quilliam Vakfı, bir başka vakıf ile birlikte “Dinler Arası İşbirliği” adı altında yine homoseksüellik propagandası yapan bir konferans düzenlemiştir. Quilliam Vakfı’ndan Haydar Zaki bu toplantıyı sayfasında duyururken, “Biz değerlerimiz için dimdik ayakta durduk, onlardan hiç taviz vermedik, en marjinal olanları destekliyoruz. LGBT ve hakları.” sözleriyle gerçek amacın İslam değerlerinden ziyade LGBT savunuculuğu olduğunu açıkça ifade etmiştir.
Quilliam Vakfı’nın kurucularından Maajid Nawaz, 2014 yılında BBC’de katıldığı bir programda yoğun olarak homoseksüellik propagandası yapmıştır. “Hem Müslüman Hem Homoseksüel Olunur mu?” başlıklı programda Nawaz, “ homoseksüel evliliğe karşı çıkmak bağnaz fikirlerdir” iddiasını öne sürmüş ve her türlü homoseksüel ilişkinin ve homoseksüel evliliğin Müslümanlar tarafından kabul edilmesi gerektiğini ifade etmiştir
Müslüman kökenli eşcinsellik destekçilerinin çarpıcı sözlerini not ediniz:
Ed Husain: “Osmanlı Türkleri ve halifelik 1858’de homoseksüelliği suç olmaktan çıkardı. Evet, 1858’de. Püritenlik için bağnazca yükseliş yakın zamana ait.”

Nawaz:  “…Homofobi Müslümanlar arasında çok yaygın. İslam bugün reform edilmeli.”
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tunga Bey
BİLGE BOZKURT
Atsızcı
***
ileti Sayısı: 594« Yanıtla #15 : 27 Temmuz 2019, 22:40:30 »

Türkiye'nin de aralarında olduğu dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca kullanıcısı olan Netflix'de çocuklara yönelik skandal homoseksüel içerikler bulunuyor.
Netflix, eşcinsel temalı içeriklerin sayısını artırmaya başladı.
Netflix'te yayınlanan "3 Altında: Arcadia Hikâyeleri" adlı çocuk animasyon çizgi dizisinin 2. sezonunda 9-10 yaşlarında iki kız çocuğunun öpüştüğü sahneye sosyal medyadan çok büyük tepki geldi.

İlgili görsel için tıklayın:
Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BATURGAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 639« Yanıtla #16 : 28 Temmuz 2019, 21:38:43 »

Çoluğunuza çocuğunuza televizyon izletmeyin. İlla izleteceksiniz açın TRT Çocuk izlesin
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: 1 [2]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.246 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.03s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.