Kürt Milliyetçiliğine ve PKK’ya Karşı Alınması Gereken Tedbir Önerileri
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 20 Eylül 2020, 17:31:43


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kürt Milliyetçiliğine ve PKK’ya Karşı Alınması Gereken Tedbir Önerileri  (Okunma Sayısı 2626 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
TurkSoyu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 98« : 02 Nisan 2016, 01:42:35 »

 Türkiye
Ülkemizde yapılmış olan, Türk siyasi tarihinin kara lekesi çözüm süreci boyunca güçlenen PKK yapılanmaları ve sol terör örgütlerinin önünün kesilmesi, sempatizan toplanmasının önüne geçilmesi için artık çok ciddi yaptırımlar gerekmektedir. Devlet politikası hoş görü, barış ve kardeşlikten çıkarılıp Türk milletinin çıkarları doğrultusunda değiştirilmelidir. Terör örgütüyle barış imzalamak Türkiye gibi gururlu tarihi olan ülkeler için kara lekeden, boyun eğmekten başka bir şey değildir.

Süreç kürt milliyetçiliğini de güçlendirmiştir. Siyasi iktidarın, iktidar olmadan önceki dönemini hatırlayanlar bilirler. PKK bitme dönemine girmişti. Ülkede k*rt kökenli olan kişiler k*rtçe konuşmaya, k*rdüm demeye korkardı. Ancak çözüm süreciyle birlikte k*rt milliyetçiğili hat safhaya ulaşmış durumda. Sol terör örgütleri en parlak çağını yaşadı diyebiliriz.

Çözüm aslında gözümüzün önünde ve çok basit…

Üniversitelerde bulunan solcu yapılanmalar direk okullardan atılıp yargılanmalı. Zaten bu kişilerin eğitim ile alakaları yok. Tek amaçları sempatizan toplamak ve üniversiteler onlar için en büyük araç. Üniversitelerde sol örgütlere mensup olan kişileri destekleyen, bu örgütlere üye olan öğretim görevlileri ve personeller direk bu üniversitelerden atılmalı ve vatan hainliği ile yargılanmalıdır. Aksi taktirde hiçbir terör örgütünün yetiştiremeyeceği teröristi zaten üniversitelerimiz yetiştirmeye devam edecektir.

Türkiye’de ki eğitimin Avrupa ülkelerine göre sıralamasını düşürmekten başka hiçbir işe yaramayan, doğuda sınavlarda denetimsizlik sayesinde kopya ile Türkiye’nin en güzel üniversitelerine giren ve eğitim kalitesine zarar veren bu kişiler tek tek tespit edilip üniversitelerden atılmalıdır.

PKK Propagandası Yapılan Kitaplar Toplatılıp İmha Edilmeli!

Genel olarak halk tepkili ancak büyük kitap satış mağazalarına gittiğiniz zaman terör örgütünü, kürt milliyetçiliğini yayma çabasıyla yazılmış yüzlerce kitap mevcut. Bu kitapların bir denetim altına alınması gerekmekte. Denetimden kastım tek tek hepsinin imha edilmesidir. Virüs gibi hain planlarını bu şekilde yayma çabasında olan yazarlar vatan hainliği ile yargılanıp cezalandırılmalıdır.

PKK Sempatizanlarına Ağır Yaptırımlar Getirilmeli!

Doğuda pek çok vatandaş pkk sempatizanlığı yapmakta. Bu kişilerin ülkeye zerre kadar faydası bulunmadığı büyük bir gerçek. Bu kişiler hainliği karakter olarak belirlemiş şeref yoksunu insanlardır ve devlet bu kişilere her türlü yardımı yapıp kendi sağdık vatandaşının sırtına bu yükü yüklemekte. Birkaç hukuksal düzenleme ile pkk’nın bütün desteği kesilebilir ve en büyük zarar verilebilir.

Getirilmesi gereken düzenlemeler bana göre şu şekildedir.

1-İdam cezası getirilmeli. Terör örgütüne üye olan kişiler idam edilmelidir. Bu yaratıkların cezaevlerinde beslenilmesi boşuna ülkeye yaptırılan bir masraftır. Vatan haininin cezası geçmişte ölümdü günümüzde de bu şekilde olmalıdır. Zaten medeni denilen pek çok Avrupa ülkesinde verilen ceza idamdır.

2-PKK sempatizanlığı yaptığı belirlenen kişilerin bütün vatandaşlık hakları fes edilmelidir. Sağlık, devlet yardımları, devlet kurumlarındaki işlemlerinin hiç biri yapılmamalıdır. Bu kişilerin çoğunun 10 tane çocuğu var ve çocuk başına 250 TL çocuk yardımı alıp terörist yetiştiriyorlar. Devletten kazandıkları haklar sayesinde hem hainlik yapıyor, hem de sırtlarını devlete yaslıyorlar. Bütün sosyal hakları kaldırılmak zorundadır.

Bu kişiler eğer her şeye rağmen hainliğe devam ediyor ise sınır dışı edilip Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığından çıkarılmalıdır.

3-Üniversitelerdeki örgüt yapılanmaları tek tek tespit edilmeli, üniversitelerden atılmalı ve yargılanmalıdır. Daha sonra vatandaşlıkları iptal edilerek sınır dışı veya idam edilmelidir.

Ayrıca üniversitede öğretmenlik, rektörlük ve personel görevlerinde bulunan sol gruplara üye, sempatizan görevliler derhal görevden uzaklaştırılıp vatandaşlıkları iptal edilerek sınır dışı edilmelidir.

4-Devlet dairelerinde bulunan sol gruplara üye, terör örgütü sempatizanı kişiler belirlenip görevden alınmalı ve yargılanmalıdır. Bu kişiler devlete karşı ellerinden gelen her şeyi yapıp devlet dairesinde çalışıp bu ülkenin ekmeğini yiyemez.

5-Kürt nüfus denetim altında tutulmalıdır. Çocuk yardımı kesilmeli, nüfus sınırlaması getirilmeli ve 2 çocuktan fazlasına vatandaşlık verilmemelidir.

6-Sosyal medya ve medyada terör örgütü propagandasının önüne geçilmelidir. Terör örgütü için çalışıp Türkiye Cumhuriyetini karalayan gazeteciler tutuklanmalı, kanallar kapatılmalıdır.
Sosyal medya sempatizanları denetimler sayesinde belirlenmeli ve yargılanarak cezalandırılmalıdır.

7-İş adamları denetim altına alınmalıdır. Çıkarları doğrultusunda terör örgütüne yardım yapan pek çok iş adamı bulunmakta. Sol gruplara ve terör örgütüne para akıtan bu iş adamlarının pek çoğu zaten biliniyor. Bu kişilerin mal varlıklarına el konulmalı ve bu kişiler idam cezasına çarptırılmalıdır.

8-HDPKK meclisten atılmalı ve hepsi eksiksiz bir şekilde asılmalıdır.

9-Yönetici kadroları, siyasiler Türk kökenli kişilerden seçilmelidir.

10- Asker ve polis kesinlikle Türk kökenli kişilerden seçilmeli, vur emri verilmelidir. Asker ve polis gerektiğinde PKK’lı olduğu bilinen kişileri uyarmadan öldürebilmelidir.

11-Irak, Suriye, Ermenistan sınırlarına duvar çekilmeli ve bu duvarlar sayesinde denetim arttırılmalı, k*rtlerin kaçakçılık yapmaları engellenmelidir.

12-Kaçak elektrik kullanan bu sülüklerin cezaları affedilecekti, kesinlikle bu karardan vazgeçilmesi gerekir. O zaman Türk halkı yıllarca boşunamı ödedi bu paraları ?
Ayrıca operasyonlarda iş yerleri ve evleri zarar gören k-rtlerin zararlarını devlet ödeyecekmiş. Bu karardan da vazgeçilmelidir. Zamanında desteklemeselerdi bu başlarına gelmezdi. Sorumluluk tamamen k*rtlere aittir. Gidip HDP’den tahsil etsinler paralarını. Bu milletin ve devletin k*rtlere verecek 5 kuruşu dahi olmamalıdır.

13-Ülkede bulunan yabancı gazeteciler, Ermeniler sınır dışı edilmelidir. Bu kişiler ajanlık ve sol örgüt propagandası yapmak için ülkeye gelmektedir.

14-Devlet İslamcı kimliğinden çıkıp Türkçü kimliğe bürünmelidir. Hoşgörü, barış ve kardeşlik hiçbir şekilde ülkenin çıkarlarını korumayacak bir politikadır. İnsanları dinlerine göre değil ırklarına göre ayırmaya başlamalıyız.

15-Vatandaşın bireysel silahlanması için çıkarılan kanunlar biraz esnetilmeli, silah fiyatları düşürülmeli ve bireysel silahlanma için teşvik edilmelidir. Şuan bulunan kanunlar resmen ruhsatsız kaçak silah almaya yöneltmektedir.

16-Milli Eğitim kitapları ve müfredatı değiştirilmeli, Türkçü düşünce ve Militarist düzen hakkında gençleri bilgilendirmelidir. Barış ve kardeşlik masalları ile çocukları uyutmak yerine silah kullanmayı öğretmeli, geçmişten günümüze Türklerin dostu ve düşmanlarını iyice öğretmelidir. Şahsen ilk silahımı 6 yaşında kullanmıştım ve unutamayacağım deneyimlerden birisidir.


Tanrı Türkü Korusun ve Yüceltsin !
 GökTürk
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karamanoğlu Mehmet Bey
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 53« Yanıtla #1 : 02 Nisan 2016, 11:13:40 »

Tüm siyasi partiler kapatılmalı. Yerine türkçü bir diktatörlük kurulmalı.
Terör ile mücadele için Osman Paşa görevlendirilmeli. En geç 1 yılda PKK'nın kökünü kazır o adam.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

"Asla şüphem yoktur ki, Türklüğün unutulmuş medeni vasfı ve büyük medeni kabiliyeti, bundan sonraki inkişafı ile âtinin yüksek medeniyet ufkunda yeni bir güneş gibi doğacaktır."

"Biz doğrudan doğruya milletperveriz ve Türk milliyetçisiyiz. Cumhuriyetimizin dayanağı Türk topluluğudur. Bu topluluğun fertleri ne kadar Türk kültürüyle dolu olursa, o topluluğa dayanan cumhuriyet de o kadar kuvvetli olur."
Metehan İlteriş Gökbörü
TURANCI
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 169


Kün tuğ bolgıl kök kurıkan!


« Yanıtla #2 : 02 Nisan 2016, 11:38:59 »

Eline yüreğine sağlık.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Bir kemiğin ardından saatlerce yol giden itler bile gülecek kimsesizliğimize...

KHAZAR Manash
Khazar Manash
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 4.195


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« Yanıtla #3 : 02 Nisan 2016, 14:30:18 »

Bu azginliklarin en buyuk musebbibi gayrimilli olan yonetim degilmidir? Diye sormaktan ve dusunmekten kendimi alamiyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
TurkSoyu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 98« Yanıtla #4 : 03 Nisan 2016, 06:56:47 »

Tüm siyasi partiler kapatılmalı. Yerine türkçü bir diktatörlük kurulmalı.
Terör ile mücadele için Osman Paşa görevlendirilmeli. En geç 1 yılda PKK'nın kökünü kazır o adam.

Osman paşayı yeniden göreve almak yerine eğitimci statüsüne koyup kendi gibi askerler yetiştirmesinin daha iyi olacağını düşünmekteyim.
Yönetim şeklimiz yanlış şuan dünya üzerinde uygulanan yönetim biçimleri Türk kültürü ve Türk coğrafyasına aykırı zaten. Bana kalırsa Turan devletleriyle ortak bir meclis kurulmalı, her Türk devleti içinde farklı bir meclis daha kurulmalı ve bu meclislere siyasetçiler yerine Avukatlar, Teknokratlar, Bilim adamları, Generaller alınmalıdır. Ayda bir Turan meclisi toplanıp dış politika hakkında karar verilmelidir. Devletlerin iç meseleleri ise devletlerin kendi meclislerinde tartışılmalı, her devletin meclisinde en fazla 100 tane vekil bulunmalıdır. Vekiller Türk soylu kişilerden seçilmelidir. Seçim ve parayla değil, elde ettikleri başarılar ve hizmetleri ile bu kademelere getirilmelidirler. Ayrıca vekillere uçuk maaşlar verilmemelidir. Bunu vatansever oldukları için yapmalıdırlar.

Günümüzdeki siyasetçiler dolandırıcı ve yalancıdan başka bir şey değildir. Parası olanın ülke yönettiği bir sistemde bankalar dünyayı ele geçirir ve devlet şirketleşir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Fırtına
SOYSUZ BİR PİÇ OLDUĞUNDAN ATILDI
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 57« Yanıtla #5 : 03 Nisan 2016, 07:37:19 »

Peki İstiklal Mahkemeleri unutmuşsunuz ayrıca Türkiye'yi bu duruma sokan AKP'liler ne olacak başta gürcü Tayyip olmak üzere? Makale güzelde devamlı kürtlerden bahsetmişsiniz bunları başımızı bela eden akpdir ve bütün AKP üyeleri (istifa edenler dahil) hesap soracaktır. Bunların hepsini infaz etmek mecburiyetindeyiz.  
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.226 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.