Komünist Türklere Çağrı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Mayıs 2020, 07:18:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Komünist Türklere Çağrı  (Okunma Sayısı 4865 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kanpars
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 49« : 04 Ocak 2011, 05:01:52 »

Ülkemizde, öz Türk evlatlarının bunlara karşı, dikkatli ve uyanık olması gereken bir kitle var.

Bunlar, solcu ve komünist kisvesine bürünmüş gizli kürt ırkçısı olan sahtekarlardır!

Sol oluşumların başını ekseriyetle kürtler çekmektedir. Sol örgütlerin militan ve sempatizanları neredeyse tamamı kürttür.

Komünizm teorisi gereği, milliyet kavramını tanımaz, tavrı enternasyonalisttir. Böyle olduğu için, ağına her köken ve mezhepten insanı rahatlıkla düşürebilmektedir.

Zor yaşam şartları ve ekonomik sıkıntılara karşı bir isyan duygusu ile komünizm ideolojisine yönelmiş, Türk soylu gençlerin, beyinlerine zehirli fikirlerini enjekte eden bu utanmaz arlanmaz kürtçülerdir.

Ortalıklarda hayalet gibi dolanan, ''kürtler haklı, onlar çok ezildi'' diye zırvalayan beyni yıkanmış bir çok Türk gencine tanık olmuşsunuzdur, işte bunlar bu tür zehirli fikirlerin mahsülleridir.

Komünist kılıklı gizli kürt ırkçılarının en büyük silahı; laf cambazı olmalarıdır. Şarkın değme dansözlerine taş çıkartırcasına güzel kıvırırlar ve belli bir dünya görüşü olmayan saf insanları kolayca kafalayabilirler.

Bunların dillerinde, hak, hukuk, adalet ve özgürlük gibi afili laflar eksik olmaz.

Ama bunların haklarını, özgürlüklerini istedikleri sadece kendi etnik kökenleri ile ilgili olanlarıdır.

Bunların, haklarını aradıkları arasında hiç bir zaman Türkler olmaz.  Bu kapsama asla Türkler girmez.

Kürtler ve Ermeniler söz konusu olunca hamaset heykeli gibi dikilen, ama Türkler söz konusu olunca gıkı çıkmayan bu yaratıkların yaptığı, çifte standart değil midir?

Komünizm paravanı ardında, kendi etnik kimliklerinin propagandasını yapan bu sinsi şartlatanların foyasını görün!

Anti emperyalist olduklarını iddia ederler, ama utanmadan gidip Amerikan emperyalizminin maşası ve piyonu olan pkk'yı desteklerler!

Ezilen ulus milliyetçiliği adı altında kendi etnik ırkçılıklarını meşru göstermeye çalışırlar!

Komünist Çin'e toz kondurmamak için, soykırıma maruz kalan Doğu Türkistan'lı soydaşlarımızı görmezden gelirler, hatta bazıları bu konuda Çinlilere destek verirler!

Yunanistan, Ermenistan gibi Türk düşmanı ülkelerin kamplarında özel gerilla eğitimi alırlar.

Türk gençleri, her ne pahasına olursa olsun bu afyonları yutmamalı, bunların maskelerini düşürmelidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.413« Yanıtla #1 : 04 Ocak 2011, 14:29:48 »

Kandaşım ellerine sağlık. Güzel bir yazı kaleme almışsın. Duygularımıza ve ortada ki yanlışlara tercüman olmuşsun.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
GÖKÇE İREM
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 57« Yanıtla #2 : 04 Ocak 2011, 21:59:20 »

Bu komünistler ilginç insanlar.1 mayıs da batı karşıtı slogan yaparlar sonra mc donalds da hamburger yerler veya ayaklarındaki converse lerle bildiri dağıtırlar:)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ŞAMAN OĞUL
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 33


HAKAN AKTAŞ


« Yanıtla #3 : 04 Ocak 2011, 22:10:01 »

Sol ve sağ görüş Türklerin ideolojisi değil

Sağ  arapların sol  kürtlerin

Sağ abd nin Sol Rusların   görüşüdür


ama sağ da sol da kardeşitr.

İkiside Fıuransadan doğmadır.

Sol eleştirildiği gibi sağ  sağ eleştirildiği gibi sol da eleştirilmeli.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
kemal67
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 122« Yanıtla #4 : 04 Ocak 2011, 22:28:27 »

Sağ” ve “sol” deyimlerinin iktisadî mânâsından başka bir de ideolojik anlamı olduğu malûmdur. Günümüzde iktisadî doktrinler 15. Asırdaki tarikatlar gibi birbirine karıştığı halde fikriyat bakımından sağ ve sol hâlâ kesin çizgilerle birbirinden ayrılmış durumdadır.

 

Çünkü iktisadî şekiller ve şartlar zamanla değişmekte, fakat “ülkü” sabit kalmaktadır. Sosyal demokrat, Hıristiyan sosyalist, cumhuriyetçi sosyalist, nasyonal sosyalist deyimleri bu tedâhüllerin örneğidir.

 

Fikriyat (ideoloji) bakımından sağ ile solu birbirinden ayıran en kesin fark, sağın milliyetçi olmasına karşılık solun beynelmilelci karakterde bulunmasıdır.

 

Milliyetçilik, tarihin binlerce yılda doğurduğu sosyal bir neticedir. Binlerce yıllık hayatın kaynaştırdığı, her bakımdan birleştirdiği insan topluluklarının bu netice içinde yaşaması, onun nimetlerini gördüğü için milliyeti muhafaza uğrunda her fedakârlığa hazır bulunması da gayet normaldir. Milliyet duygusu bu kadar kuvvetli olmasaydı tarihin korkunç bozgunlarını gören milletlerin hemen dağılması gerekirdi. Böyle olmadığını, bozgunlardan sonra o toplumların daha kuvvetli olmak için nasıl çalıştığını 20. Yüzyıl tarihi göstermiştir. Bu konuda Polonya ve Almanya’yı örnek vermek kâfidir.

 

Sol ise, iktisadî görüş olarak bazı noktalarda haklı bile bulunsa, tabiattaki galât-ı hilkatler gibi toplum hayatının bir yanlış yaratılmasından, marazî düşüncesinden başka bir şey değildir.
HÜSEYİN NİHÂL ATSIZ
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Tanrı Türk'ü Korusun ve Yüceltsin
Kanpars
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 49« Yanıtla #5 : 04 Ocak 2011, 23:59:18 »

Kandaşım ellerine sağlık. Güzel bir yazı kaleme almışsın. Duygularımıza ve ortada ki yanlışlara tercüman olmuşsun.

Sağol kandaşım,

Komünizm maskesi takan, gizli kürtçülerin foyasını ortaya çıkarıp, gerçek yüzlerini teşhir ederek, Türk gençlerini bu sapkın ideolojiden uzak tutmak gerekir.

Insan hakları derneği adında sol eksenli bir oluşum var, eminim adını duymuşsunuzdur. insan hakları olarakta yalnız dağda gebertilen ya da protesto gösterilerinde darp alan kürtçülerin haklarını savunur. Ama nedense; bir kaç sene evvel, kürtçü şerefsizler tarafından katledilen, hiç bir suçu günahı olmayan TÜRK kızı; Serap için hak aramazlar, kürt hakları derneği ha pardon insan hakları derneği işte böyle kansız bir oluşumdur.Kürt ırkçıları tarafından hunharca katledilen TÜRK kızı; Serap
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kanpars
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 49« Yanıtla #6 : 05 Ocak 2011, 00:19:04 »

Tüm bunların yanı sıra atlanmaması gereken nokta şudur.
Kendilerine komünist diyen kişiler Türkçüleri sömürgeci olmakla suçlayarak maddi durumu yetersiz olanlara bizleri hedef göstermektedirler.
 Ama Türkler tarihlerinin büyük çoğunluğunu özel mülkiyet anlayışının oturmadığı bir şekilde geçirmişlerdir. Kuşkusuz sürekli yer değiştiren büyük bir topluluğun üyelerinin özel mülkiyet biriktirmesi beklenemez. Açıkçası eski Türklerde halktaki herkes göze çarpar şekilde eşitti. Halkın yaşadığı otağlarla, kullandığı araç gereçlerle, Kağanların kullandıkları arasında pek değişiklik yoktu.
Üstelik bu yaşam şeklini komünizm denilen ölü doğmuş çocuktan binlerce yıl önce birebir yaşadı Türkler.

Örnek alınacaksa rus komünizmi değil, eski Türklerdeki toplum içi eşit yaşam koşulları örnek alınmalıdır.Kandaşım Tengiz,

Şunu bilmekte gerekir ki komünizmin yapısına bakıldığında bunun altında ''insanları hangi soydan ve kültürden olursa olsun tek çatı altında toplayarak onları köpek gibi çalıştırmak ve çok az karşılık vererek tek düze bir yaşama zorlamak'' olduğunu görürüz.

Son olarak;
Türklerde sınıf farkı olmamalıdır.
Tabakalaşma olmamalıdır. Sınıf farklılığı bize dışarıdan girmiş bir terimdir. İşçide olsa, memurda olsa;
Her Türk, Türk toplumu içinde diğerleriyle eşit ilgi görmelidir, eşit hakların iyesi olmalıdır. Ayrıca Türk toplumu içinde bireysel zenginleşmenin önünün kesilmesinin de gerekli olduğunu düşünüyorum. Aşırı bireysel zenginleşme toplumda adaletsizliğe ve çekememezliğe yol açar.
Türk kültüründe kazanılan paranın bir bölümünü toplum yararı işlere harcamak uygun görülür. Böylece Türkler arasındaki duygusal bağlar güçlenir, devletin üzerindeki yük birazda olsa hafifler.
Osmanlı zamanındaki vakıflar aslında güzel birer örnektir bu duruma. Yoksullara yardım için, kışın hayvanları beslemek için, çeşme, yol vb. şeyleri yaptırmak için kurulmuş bir çok vakıf devlet yükünü hafifletip mal varlığı çok olanların halka yönelmesini sağlıyordu.

Bu kadar bilgiden sonra komünizmin biz Türkler için ne kadar gereksiz olduğunu anlamak güç değil.
Kanının başka kanlarla karışıp soyunun yok olmasını isteyen varsa rus komünizmine kucak açsın.
Atalarının ve ulusal mirasının değerini bilip koruyucusu olmak isteyen varsa Türkçü olsun, Türklerin arasındaki ekonomik farklılıkları yok etmeye çalışsın.
 

Tengiz, kandaşım.

Bu işler biraz farklı. Eski Türkler zamanında kapitalizm mi vardı da komünizm var olsun?

Komünizme  göre, sınıflar tarihsel olarak; ilkel komünal, köleci toplum, feodalizm, kapitalizm ve son aşama olarak soyalizmdir, yani birini yaşamadan direkt diğerine geçiş yapamazsın. Eski tarihlerde güçlü bir sanayi olmadığı gibi bu sektörde çalışan işçi sınıfıda mevcut değildir, bu yüzden mevcut olmayan bir şeyin mücadelesi yapılabilir mi ki, komünizm olsun.

Eski Türkler tarım, hayvancılık ve yağma ile geçimlerini sağlarlardı. Böyle bir düzende üretim aracı olmadığı için, insanın insanı sömürmesi ve eşitsizlik söz konusu değildir.

Ama artık işler farklı yürüyor, bunun için eski Türklerin sistemine geri dönmemiz imkansız.

Bana göre en güzeli, doğru çalışan karma ekonomi sistemidir. Özel sektöre izin vermekle beraber biraz  kısıtlamalar getirilmeli, büyük getiri kaynakları sadece devlet tarafınan çalıştırılmalı, geri kalan küçük sahalarda özel sektöre müsamaha gösterilebilir. Tam bir eşitlik imkansızdır ama bu şekilde en azından biraz olsun, gelir dağılımında ki uçurum azalacaktır.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ANKARALI GÖKTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 2.262


BİR HAKAN GİDER BİN HAKAN GELİR !..


« Yanıtla #7 : 05 Ocak 2011, 00:41:31 »               Kanpars, paylaşımların tatmin edici unsurlar içeriyor. Güzel yazılarına devam et kandaşım. İktisat değerlendirmende mantıklı diye düşünüyorum. Toplumcu yapımız durmak üzere senin dediğin karma iktisat düzeni olabilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR.
Kanpars
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 49« Yanıtla #8 : 05 Ocak 2011, 01:20:27 »               Kanpars, paylaşımların tatmin edici unsurlar içeriyor. Güzel yazılarına devam et kandaşım. İktisat değerlendirmende mantıklı diye düşünüyorum. Toplumcu yapımız durmak üzere senin dediğin karma iktisat düzeni olabilir.

Hakan kandaşım sağolasın;

Türkçülük ülküsünün ekonomik refahı sağlayan ilkesi; toplumculuktur.

Türkçü toplumculuk, sosyal adalete dayalı olarak, insanın insanı sömürmediği, hiç kimsenin ayrıcalığı olmadığı ekonomik refahın toplum içerisine yerleşmesine denir.

Toplumculuk fikri, ne komünizm ne de kapitalizm ile bir tutulamaz.

(1)Toplumcular, komünistler gibi özel mülkiyete karşı değildir.

(2)Toplumcular, kapitalistlerin istediği gibi her türlü üretim aracının sermaye edilmesine karşıdır.

Türkçü toplumculuk bu ikisinin ortasıdır, ne komünizm gibi insanları özel mülkiyetten yoksun bırakan ve buna bağlı olarak özgürlüklerini kısıtlayan ve pısırık insan üreten bir düzen olabilir ne de A'dan Z'ye her şeyin özelleştirip, insanın insanı sömürdüğü ve tek gerçeğin para olduğu bir düzen olabilir.

Türkçü toplumcular özel mülkiyetin kısıtlanması, büyük gelir kaynaklarının sadece devlet tarafından işletilmesi taraftarıdır. Böylelikle insanlar arası eşitsizlik iyileşecektir.

Bizim toplumculuğumuzun ana ilkesi insan özgürlüğüne bağlı olarak sosyal adalettir.

Bunlar ''Türkçü Toplumculuğun Esaslarının'' sadece ana hatlarıdır.


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
KARAÇAYTÜRK
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 63


GÜN DOĞMADAN İNTİKAM ALINMALI.


« Yanıtla #9 : 05 Ocak 2011, 03:15:43 »

Ben duramadım yazayım.. Sonuna kadar devrim derler 1 mayıs diye götlerini yırtarlar, En büyük devrimleri yapan ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK`ü daha dün sahiplenmeye başladılar.Yalan mı K..t kardeştir,ezilmiş halkın cart curtu deyip pkk bez parçalarının açılmasına izin veren savundukları ideal mi Türk Milletine sürgün yaşatıp esir kamplarına açlıktan şehit ettikleri soyumuzun  kanımızın işkencelerde eziyet eden kominist düzen zırvası.. TÜRK MİLLETİnin hiç bir soysuz tarafından yön verilmesi kabul edilemez. TÜRK ...  başlıya baş eğdirdim, dizliye diz çöktürdüm. Üstte Tanrı, altta yer bahşettiği için gözle görülmeyen, kulakla işitilmeyen milletimi doğuda gün doğusuna, güneyde … batıda … Sarı altınını, beyaz gümüşünü, kenarlı ipeğini, ipekli kumaşını, binek atını, aygırını, kara samurunu, mavi sincabını Türk’üme, milletime kazanı verdim, tanzim edi verdim … kedersiz kıldım. Üstte Tanrı kudretli … Türk beylerini, milletini … besleyin, zahmet çektirmeyin, incitmeyin! … benim Türk beylerim, Türk milletim,… kazanıp … bu … bu kağanından, bu beylerinden … suyundan ayrılmazsan, Türk milleti, kendin iyilik göreceksin, evine gireceksin, dertsiz olacaksın. … Ondan sonra ....BİLGE KAĞAN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DİĞER MİLLETLER BAYRAĞINI SADECE SEVEBİLİR.AMA BİZ UĞRUNDA ÖLÜRÜZ..
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.071 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.