Kendi Milletine Karşı Kim Savaşır!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 30 Ekim 2020, 17:17:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kendi Milletine Karşı Kim Savaşır!  (Okunma Sayısı 758 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Çİ-Çİ
Deli Sarı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 1.343« : 23 Ekim 2017, 18:52:57 »

İtibardan tasarruf olmaz, millî bir gaye olmak haysiyetiyle Türkçülükten hiç olmaz. Zira millî ülkünün inkârı Türk soyunun üstünlüğüne inanan Türkçülerin kanında, ruhunda, içinde yaşamakta olan kutlu ateşi daha da tutuşturmuştur.

O kutlu ateş ki, dolu bir kesenin boş bir kafanın yardımına koştuğu şu günlerde yazma arzusu ile yanıp tutuşan parmakların sefil, beceriksiz karalamaları ve çalakalem yazılmış değersiz süprüntülerini kanının alazı ile yakar.

Kalbinde ateşi hiç sönmeyen bir kin ile değersiz olan şeyi ortadan kaldırır ve yerine sağlam olan daha fazla bir şeyi koyar. Nitekim kendi kendine değerli bir şeyi ortaya koyamayan ancak çürük riyakâr bir çehre ile sırıtır, sadece çıkarlarını korumayı ve çoğaltmayı bilenlerin ayakları altında ezilir.

Geçmişi ve bugünü ile büyük bir millet olan Türkler milliyette ırkı esas alıyorsa bunun nedeni bir Türk ırkının var olması ve Türk milletinin tesisinde başlıca görevin Türk ırkında bulunmasıdır.

Bugün Türkçülüğe kara çalınırken, garazlara, düşmanlığa ve savaşımlara hedef olurken, Türk kanına yabancı kimselerin tamamına korku aşıladığını görmek kıvanç vericidir.

Türkçülük ırkçılık değildir deyip, Ziya Gökalp Kürt kökenli bir Türk’tü diyenlerin zaten kendisi Türk değildir. Irkçılık millî birliği bozmaktadır diyenler esas millî değerleri gözden düşüren vatan hainleridir.

Dünyada girişilen kavga sürerken Türkiye’de mühim mevkilere Türk ırkından gelenler geçmelidir ifadesi neden bazılarını rahatsız etmektedir? Irkçılık milleti parçalar iddiasını savunanlar Türk düşmanlığının birleştirdiğini salık verir.

Türkçülerin fikirlerine de tahammül edilecektir. Çünkü bizim de fikrimiz var. Kardeşlik oyunları ile Türk ırkının eğilimlerini karıştıranlar ve Türk ırkının eğilimlerinin önemini anlamayanlar, biçareler ile kuvvetlileri karıştırarak zaten kıskançlığın en çirkin örneğini vermektedir.

Irkçılığın milleti parçalamak olduğunu söyleyenler, kendi savlarına inanan ile inanmayanları elbette aynı kefeye koyacak olmadıklarını söyledikleri zaman yapmış oldukları birleştirmekten çok uzaktır.

Milliyeti yok sayan dünya görüşünü kanuna ve eyleme geçirip, hatta ölümden sonraki hâle dahi biçim vermek suretiyle kendilerinin değer verdiği şeylere değer vermeyen kimselerin hayatlarını daraltmakla ekilenin biçileceği hükmünden kaçılmaz. Türk’ü sevmeyi vatan hainliği biçimine sokmak, millî heyecanla coşan yürekleri fırtına biçmeye görevli kılar.

Türklerin birleşmesini, çok nüfuslu, ahlâkı, ilmi ve tekniği yüksek, Büyük Türkiye gibi bir millî gayesi olup, millî şerefi yüksekte tutmak isteyenler millî şuuru uyanık diye suçlanamaz. Millî menfaati korumak ve yükseltmek her Türk’ün ödevidir.

Uluslararası zehirleyiciler evvela şunu anlamalıdır: Boyunduruk altına girenler ile Türk ırkı aynı kesede olmaz, olamaz. Bunun için de bir atasözünün dediği gibi: Her şeye benzeyen bir şeye benzemez. Türkçü değilse o hâlde ya beynelmilelci veya hiçbir şeydir.

Kendi milletine karşı kim savaşır!


23.102017

Çi-ÇiFacebook'a Ekle
Kayıtlı
Kaan ULAŞ
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 6.207


Madem ki Türküz; o halde Türk gibi yazarız.


« Yanıtla #1 : 07 Aralık 2018, 17:01:10 »

Kendi milletine karşı kim savaşır!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

ATSIZCA, ATSIZCILIK
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.229 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.023s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.