Kabe'de bir tane TÜRK eseri kalmayacakmış ! !
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Nisan 2020, 09:07:55


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Kabe'de bir tane TÜRK eseri kalmayacakmış ! !  (Okunma Sayısı 6525 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
T A R K A N
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 181Site
« : 14 Kasım 2011, 04:53:48 »

Sayın Murat Bardakçı, Habertürk'de güzel bir köşe yazısı yayınlamış..Çoğu soydaşımızın dini olan İslam'ın kutsal merkezi olan Kabe'de bile ''Arapların histerik TÜRK düşmanlığının'' yansımalarını görüyoruz..Adamlar ''TÜRKLER yaptı'' diye revakları bile yıkmak istiyorlar..Kabe'de hiçbir TÜRK izi ve eseri bırakmak istemiyorlar..Görün işte birilerinin ''din kardeşimiz'' dediği Arapları..

Zaten Yavuz Sultan Selim'in, Arap coğrafyasını ele geçirmesi sırasında da ''tarihin en kanlı savaşlarından birinin'' yaşandığı söylenir..Hiç de öyle beyni Arap kültür emperyalizmi ile afyonlanmış malların iddia ettiği gibi ''alın sizin olsun kutsal topraklar'' gibisinden bir durum cerayan etmemiş..Aylarca çarpışmalar sürmüş ve sokaklar kan gölüne dönmüştür..Sonunda ne olmuştur ? TÜRK askeri çekildikten sonra Araplar yine rahat durmamış ve periyodik olarak sürekli isyan etmişlerdir..Arap toprakları sadece haritada bizim gözükmüştür..Araplar hiçbirzaman bunu kabullenememiş ve kendilerine yedirememişlerdir..Bu yüzden tarih kitaplarında Osmanlı bölümünü atlarlar ve yok sayarlar..

Gel de anlat bizim gerizekalılara..


Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.haberturk.com/yazarlar/murat-bardakci/687528-revaklarin-laneti-yikila-fetvasi-veren-seyh-tutuklandi
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Almıla-Ay
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 279


TÜRK KIZI


« Yanıtla #1 : 14 Kasım 2011, 11:41:08 »

Biz neden her durumdan vazife çıkarmaya çalışıyoruz?Tamam Kabe'ye hizmet etmek güzel ama sadece Kabe'ye tabi peygamber mescide de olabilir.Ama Kabe bahane edilerek neden sadece Türk olanlar hariç bütün müslümanlara hizmet etmek zorunda hissediyoruz kendimizi?Anlamak mümkün değil.Libyalı, Filistinli, Suriyeli araplar izimize kurşun atarlarken biz onlara hizmetle meşguluz.Hatta en komiği de ne biliyor musunuz?Lübnan'ı İsrailden korumak için bizim askerlerimiz ve yardımlarımız giderlen oradaki müslüman din kardeşlerimiz Türkleri istemiyoruz diye gösteri yapıyorlardı.
Bütün bunlara karşılık Müslüman din kardeşlerimiz(can kardeşlerimiz) Azerbaycan, Özbekistan, Türkmenistan, Kazakistan bağımsızlık savaşı verirken bizim müslümanlar, cihatçılar neredeydi?
Hocalı katliyamı yapılırken, hamile bir Türk kadını hamileyken karnındaki bebek kız mı yoksa erkek mi diye karnı kesilirken, sırf futbol oynamak için bir müslüman çocuğun kafası kesilirken bizim müslüman din kardeşlerimiz neredeydi?
Urumçi'de diz boyu kan akarken, Ata yurdumda 5 kişinin bir araya gelmesi yasaklanırken, zeka seviyesi yüksek olanlar evlerinden alınıp götürülürken, müslüman bebekler çeşitli soslarla karıştırılıp yenirken, canları istediği zaman evlere ve mahallelere baskın düzenleyip canlarının istediği gibi adam öldürüp tutuklarken ki tutuklananların ne ölüsü oltada ne de dirisi...Bu liste uzar gider. Gayri müslimler var güçleriyle oradaki müslümanlara dünyayı dar ederken oradaki müslümanlarla biraz da ilgilenseler ya; ama ilgilenmezler. Neden diye soran olmaz bizde, çünkü sebebini biz biliriz. ORADAKİ MÜSLÜMANLAR TÜRKLER.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aksungur
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #2 : 14 Kasım 2011, 18:24:35 »

Türkiye'de yeşil komünist bir kesim var; ve doğru, bunlar hem Müslüman hem Türk olan Uygurlar veya Karabağ Azerileri için kılları kıpırdamazken; Filistin için neredeyse Yahudilerle Türkiye'yi savaştıracaklardı.
Ihh, Mazlum-der gibi örgütler böyle.
Bunlar sonra sokaklara çıkıp, Kürtçe egitim için gösteri yapıyorlar.

Siyasi yelpazenin Muhafazakar-Enternasyonalist tarafından bunlar.

Öte yandan; Suudlar ne var ne yok yıkıyorlar. Mezar taşlarınıda yıkıyorlar. Bırakın Türkleri sevmeyi, adamlar Peygamberin mezarınıda yıkıyorlardı "put olmasın" diye (!)


Başka bir mesele... Din gerekli midir?
Bence gereklidir. Kendimden biliyorum; şahsen Müslüman olmasam, Komünist veya anarşist olurdum. Zirâ Tanrı yoksa, ahlak, millet, soy gibi olgular önemsiz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aksungur
Normal Üye
*
ileti Sayısı: 74


« Yanıtla #3 : 14 Kasım 2011, 19:17:34 »

Aksungur anda; iyi bir insan olmak için bir felsefeye, dine, siyasi ideolojiye ve Tanrıya mutlaka gerek vardır gibisinden bir düşünceyi sağlıklı bulmuyorum.

Neden ''bir şeyler için'' iyi insan olmak zorundayız?
Kötülükten sakınmamız için mutlaka cehenneme mi gerek vardır?
Bir kişi tek başına da iyi bir insan olamaz mı?

Bana deseler ki ''her şey yalanmış, biz bile yokmuşuz aslında...'' Ben yine de doğru bildiğim erdemler üzerinde yaşamımı sürdürürüm.

Kişi oğlu toplumla birlikte yaşayan bir varlıktır. Bir karıncayı binlerce karıncanın yaşadığı yuvasından ayırırsanız yaşayamaz ölür; kişilerde (insanlarda) tek başlarına çok sağlıklı bir yaşam süremezler. Çünkü genlerimize ''topluluk olarak yaşamak'' kodlanmıştır.

 Bir toplumda yaşayabilmek için de belli kurallara uymak zorunda olduğunuzdan; ister istemez bir takım kurallar, erdemler sizin yaşamınıza girer ve onlara göre yaşarsınız. (ne iyidir?, ne kötüdür? benzeri)

Üstüne üstlük bizler birer yürek taşıyoruz; ister istemez yüreklerimiz acının, ölümün, tutsaklığın kötü şeyler olduğunu biliyor. Bu var olan ''yürek''  te bize ''iyi bir kişi'' olmamız için bir gün içinde bir çok kez dürtmüyor mu?...inanın ben yine bir Türk gibi erdemli, iyi olmaya çalışan bir kişi olarak yaşamayı sürdürürdüm; birisi Tanrı nın olmadığını kanıtlasa bile...

Bir de böyle düşünün...

Tamam ancak insanlar böyle düşünmez; en azından çoğu.
Eğer imamlar, hocalar filan bize son 1000 senedir yalan söylüyorlarsa; eğer hayatın bir amacı yoksa, niçin erdem olsun ki?
Zirâ erdem, bir yerde kendini frenleme, içgüdünü dizginlemedir. Yani öyle kolay değil herkes için. Hem ahlaklı adam, aptal durumuna düşmüs olur o zaman. Öyle ya, herkes her istediğini yaparken, ben bir yerde "keriz" olurum bu durumda.

Herşey boşsa, o zaman anlık isteklere göre hayatı tanzim etmek daha mantıklı olur.
Bu, önüne gelen ve meyilli olan, her kadınla seks yapmaktır. Eğer polis seni kovuşturmayacaksa, sinirine giden birini, iz bırakmadan öldürmektir. vs vs.

Bu konular Fransız aydınlanma çağından beri tartışılır; sonucu felsefi Anarşizm oldu. Ki herşey boş ise, "Terörün etiği" kitabını yazan Sartre'yi kötüleyebiliriz; "ama sen haksızsın" diyemeyiz.

Bence insanlar için ya Tanrı var; veya o yoksa, Komünizm olur.
Bu konuda gri olmaz; ya beyaz, ya siyah.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 14 Kasım 2011, 20:32:16 »

Kalamasın, çok mu gereği var..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #5 : 14 Kasım 2011, 20:36:11 »

Kalamasın, çok mu gereği var..


 Sırıt Peynir
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
BALTAR
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 470« Yanıtla #6 : 14 Kasım 2011, 21:05:47 »

Kam Eçe; dediğine aynen katılıyorum. Kalmasın, gerek yok. Arabın hiç bir şeyine ihtiyacımız yok. Kara putlarına daha güzel eserler yapsınlar. Gün gelir içimizden bir Hülagü daha çıkar mekkeyi başlarına yıkarız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
ÖTÜKENLİ BOZKURT
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 73


Türk Irkı Sağolsun!


« Yanıtla #7 : 14 Kasım 2011, 23:13:45 »

Kam Eçe; dediğine aynen katılıyorum. Kalmasın, gerek yok. Arabın hiç bir şeyine ihtiyacımız yok. Kara putlarına daha güzel eserler yapsınlar. Gün gelir içimizden bir Hülagü daha çıkar mekkeyi başlarına yıkarız.

Akla bak.. Kandaşım Türk tarihini ucundan değil de, biraz daha okusan? Halügü Han'ın derdi dinle miydi, yoksa arap halifesiyle miydi? Senin dediğini Türkler hiçbir zaman yapmayacak merak etme! İstersen moskoflu ve diğer ateist kardeşlerini toplar ve mekkeyi yıkarsın.

Biri gelir, ümmetçilik yapar. Biri gelir albızcılık yapar. Ortasını bulan yok mu? ATSIZ ATA diye birinden haberiniz yok mu? Belki biraz okur da, Türkçülüğün ne olduğunu anlarsınız.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü_Bilge
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 239« Yanıtla #8 : 15 Kasım 2011, 01:03:14 »

Aksungur Andam, bir en nefret ettigim şey Haçı hocanın arkasına sığınan ve ondan bilgi almaya caba gösteren kisilerdir. Alsana eline kitabı yada artik o kadar teknoloji ilerlediki gir internete google'la oku.. Bin senedir sence anlatılanların ne kadarını güvenebiliriz? Doğruyu söyledilersede s..keyim söylemedilersede!.. Sanki bu günlerimize yarar bir sunumda bulunmuşlar. Adamlar bizlere Türk Tarihinin gerçeklerini anlatmaya korkarken, bu güne kadar kırma, devşirme O.Ç okumadıkmı bunlarin derslerini görmedikmi. Öğretmenin sana Tarih dersinde hiç ters baktımı andam sen osmanli yerine Kürşad'ı veya atilla'yi sordun diye? Erdemlik insanın içinde kendisine olan saygısıdır. Bu arada Gri'de bir renktir!!! Şimdi biz Türküz, Türkçüyüz ve o bazi haçı hocalar olmakla beraber bir sürü it bize farklı bakmakta ve anlamamakta peki bir taraf diyorki siyah bir taraf diyorki beyaz bizde diyoruzki "Gri". Gri"si olmaz dedin, Peki şimdi ne diyeceksin andam hala Gri'si yokmudur bazi şeylerin?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Neresinde bir Türk varsa Yeryüzü Küresinin….
Sınırı ordan başlar Bozkurt mefkuresinin…
Yürü sensin umudu bütün esir illerin…
Yürü nutku tutulsun Emperyalist dillerin....
BALTAR
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 470« Yanıtla #9 : 15 Kasım 2011, 02:38:33 »

Ötükenli ne söylediğine dikkat et. Ateist, şamanist, müslüman ve hatta satanist olabilirim bu seni hiç ilgilendirmez. Şuan da ümmetçilik yapan sensin. Görmüyor musun araplar bizi dünyada istemiyor. Sen kalkmışsın onların mekkelerini savunuyorsun.

Sen tarihi biraz ucundan kıyısından oku da araplar bize dostmuymuş düşmanmıymış öğren!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Mermiler sıkılır devlet için
Giderse can boşuna değil vatan için..
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.186 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.024s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.