İŞTE PAMUKOĞLU'NUN "TERÖRÜ BİTİRME PLANI"
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 19 Eylül 2020, 08:59:49


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: İŞTE PAMUKOĞLU'NUN "TERÖRÜ BİTİRME PLANI"  (Okunma Sayısı 4522 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« : 05 Haziran 2011, 15:34:01 »

İŞTE PAMUKOĞLU'NUN "TERÖRÜ BİTİRME PLANI"
İzleme Sayısı: 20,650
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, iktidara geldiklerinde terör sorununu 1 yıl içinde çözeceğini söyledi. Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisinin Çorlu İlçe Teşkilatını ziyaret ettikten sonra yaklaşık 50 araçlık konvoyla Tekirdağ'a geldi. Pamukoğlu, seçim otobüsünden mahseri kalabalik 20 kisilik halkı selamladıktan sonra, Tekirdağ Gündoğdu Mahallesi'nde bulunan bir kahveyi ziyaret etti ve burada vatandaşlara beles cay ismarlayip sohbet etti. Vatandaşlara seslenen Pamukoğlu şunları söyledi: "Eşkiyaya denk örgütlenme yapacağız. Biz karakol kışla kullanmayacağız. Biz dağlarda serbest gezeceğiz. Bizim kimse nerede ne yapacağımızı bilmeyecek. Terör örgütü NATO ve ABD'den destek alıyor. Biz ABD'nin ve İsrail'in uyduları ile teröristleri bulmadık. Biz nereye gittiysek teröristler ordaydı. Operasyonu ben yönetirim sizleri de yanıma alırım ve bir yılda terör diye bir şey kalmadığını sizlerde görüntülersiniz" dedi. (Hakan KARACA/DHA)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 05 Haziran 2011, 15:37:06 »

Gülmece bölümünde açsaydın bu iletini daha mantıklı olurdu sanırım. Gülümseme Sırıt
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #2 : 05 Haziran 2011, 15:40:26 »

Gülmece bölümünde açsaydın bu iletini daha mantıklı olurdu sanırım. Gülümseme Sırıt

                       Haklisin andam haberde ufak bir degisiklik yaptim. Bu ara Osman pasa eskiyaliga özenmis. 20 secmenle iktidara gelirse daga cikacakmis Varol pasam sende olmasan halimiz nice olurdu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #3 : 05 Haziran 2011, 15:44:56 »


İŞTE PAMUKOĞLU'NUN "TERÖRÜ BİTİRME PLANI"
İzleme Sayısı: 20,650
HEPAR Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, iktidara geldiklerinde terör sorununu 1 yıl içinde çözeceğini söyledi. Hak ve Eşitlik Partisi Genel Başkanı Osman Pamukoğlu, partisinin Çorlu İlçe Teşkilatını ziyaret ettikten sonra yaklaşık 50 araçlık konvoyla Tekirdağ'a geldi. Pamukoğlu, seçim otobüsünden mahseri kalabalik 20 kisilik  halkı selamladıktan sonra, Tekirdağ Gündoğdu Mahallesi'nde bulunan bir kahveyi ziyaret etti ve burada vatandaşlarla beles cay ismarlayip sohbet etti. Vatandaşlara seslenen Pamukoğlu şunları söyledi: "Eşkiyaya denk örgütlenme yapacağız. Biz karakol kışla kullanmayacağız. Biz dağlarda serbest gezeceğiz. Bizim kimse nerede ne yapacağımızı bilmeyecek. Terör örgütü NATO ve ABD'den destek alıyor. Biz ABD'nin ve İsrail'in uyduları ile teröristleri bulmadık. Biz nereye gittiysek teröristler ordaydı. Operasyonu ben yönetirim sizleri de yanıma alırım ve bir yılda terör diye bir şey kalmadığını sizlerde görüntülersiniz" dedi. (Hakan KARACA/DHA)


Görevdeyken sikistigi anlarda uygulamaya koydugu "Teksas Tomiks" imha etme harekatini yine devreye sokarak terörü üc günde bitirir !

"...Çorlu İlçe Teşkilatını ziyaret ettikten sonra yaklaşık 50 araçlık konvoyla Tekirdağ'a geldi. Pamukoğlu, seçim otobüsünden mahseri kalabalik 20 kisilik  halkı selamladıktan sonra, Tekirdağ Gündoğdu Mahallesi'nde bulunan bir kahveyi ziyaret etti ve burada vatandaşlarla beles cay ismarlayip sohbet etti.."

20 kisilik mahseri kalabaligi selamliyor ve kahvede vatandaslara beles cay ismarlayip gövde gösterisi yapiyor...hey yavrum pamukoglu hey...daglar taslar senden korksun ne diyelim, bu 20 kisilik mahseri kalabalik senin tabela partinin iktidara gelisinin ayak sesleridir iste...

 Sırıt


Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2011, 18:55:26 »

Face BOK ta Heparlı bayan arkadaşları görüyoruz tamamından bahsetmiyorum kendileri bunu biliyor, bunlar Face BOK u çok iyi kullanan kişiler bir tanesi gerçekten bir çeşitti, Ahmet kaya hayranı, bunu ikaz etmeme rağmen biz bunun sesine hayranız, görüşlerinin karşısındayız gibilerden saçmaladı ve ben bunu engelledim. Bir tanesi de Sezen Aksu Orospusunun bir kılibini paylaşmış, buna bu kahpedir dediğimde kendinize gelin diyerek beni de o engelledi, açın bakın Osman paşamızın resmini profil yapmış kendilerine anadolu kartalı adını takmış katunlara izleyin onları neredeyse tamamı ahmet kaya hayranı.

OSMAN PAŞAM BUNLARLA MI DAĞA ÇIKARAK İT AVLAYACAK??
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alpertunga58
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 112


« Yanıtla #5 : 05 Haziran 2011, 19:56:27 »

Adam yanlış birşey söylememiş. Eşkiyaya karşı düzenli orduyla mücadele edilmez. Dünyanın en güçlü, en iyi ordusunada sahip olsanız, gerilla taktiği karşısında haliniz perişandır. Tarih bunun örnekleriyle doludur. Örneğin; Dünyanın en güçlü ordusu olan ABD ordusunun, Vietnam hezimeti, Dünyanın en büyük 2. ordusu olan Rus ordusunun, Çeçenistan hezimeti.

Düzenli ordular, kendileri gibi düzenli ordularla savaşır, eşkiyayla değil. Eşkiyayla savaşmak içinde profesyonel birlikler ve profesyonel eğitim gerekir. Çünkü karşınızda bir ülkenin ordusu yok, sabit bir noktadan savaşmıyorlar, yerleri belli değil. Bütün bunları düzenli ordu eğitimi almış, sıradan bir erle yapamazsınız. Bu özelliklere sahip düşmanla savaşmak için, profesyonel eğitimli askerler şarttır.

Bunun için, Düzenli ordu Terörle Mücadeleden çekilmeli, yerine safkan Türklerden meydana getirilmiş, tamamen Subay, Astsubay ve Uzman Erbaşlardan oluşan, profesyonel antiterör timleri oluşturulmalıdır. Bu birlikler; Kürtçeyi her lehçesinde konuşabilecek kadar iyi bilmeli, PKK' lı gibi giyinmeli, dağlarda yatıp, dağlarda kalkmalı ve gerilla muharebe taktiklerinde uzmanlaşmış olmalıdır. Eşkiyayla Osman Paşamızında dediği gibi böyle mücadele edilir.

Herkesle kendi taktiğine göre savaşacaksın. Bunda yanlış birşey yok. Ama sen, ben dünyanın en iyi ordusuna sahibim deyipte kendini gaza getirmekten başka birşey yapmazsan ve terörle mücadeleyi düzenli ordularla ve sıradan erlerle yapmaya devam edersen, o zaman bir 30 yıl daha mücadele etmek zorunda kalırsın. Sonuçta adam eski Tümgeneral, neyin ne olduğunu bizden iyi biliyordur değil mi?

Onların sabit bir mevzisi yoksa, bizimde olmayacak. Onlar nasıl giyiniyorsa, bizde öyle giyineceğiz, onlar dağlarda yatıp kalkıyorsa, bizde dağlarda yatıp kalkacağız. Bunun eşkiyalığa özenmekle bir alakası yok. Düşmanın taktiğiyle, düşmanı vurmak denir buna. Vakti zamanında Özel Harekatçılarımızda dağlardaydı, o dönem eşkiyanın ne perişan halde olduğunu görüyorduk. Demek ki bu yöntem etkili olmuş ki vakti zamanında, Osman Paşa terörü bitirmek için bu yöntemin uygun olacağını düşünüyor. Bu konuda yalnız değil, bende onun gibi düşünüyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 05 Haziran 2011, 20:11:06 »

Alper yazının tamamını okumadım ama ne dediğini çok iyi anladım, amerika veya diğer hangi ülke ise onlar kendi evlerinde değil başkalarının çöplüğünde ötmeye kalkışmışlar başlarına da bu gelmiştir, Kandaşım bizim evimizin içerisine girmiş terör bunların kafasını ezmek öyle dediğin gibi değil, başlarının biri imralıda diğeri mecliste bir kaçı da kandilde, bunları ezdin mi iş bitmiş demektir, öyle sayfalar dolusu terör anlatmaya ne gerek var.

Senaryo bol paşada, ben paşa olsam bana bir tümen versinler yarım saatte kandili yok ederim, Ek olarak ta kuzey ıraKı darmadağın, gelirim Türkiye ye meclisteki pekakalıları ipte sallandırırım sonra imralıya gider onu da şehit analarının eline veririm, şehir eşkiyaları catr curt mu ediyor aynı gün sokağa çıkan kürdün kafasına Sıkarım işte bitti TERÖR.

Devamında asimilasyona giderim kim ki kürdüm diyor onu bu topraklarda asla barındırmam ya Türk'e hizmetçi  bir etnik olarak içimizde kalırlar ya da siktirolur nereye giderlerse giderler veya onların tümünü sabun yapar asvaltları temizlerim, paşa boşa konuşuyor

Dünya umurumda bile değil, kim ne derse desin, nasıl havlarlarsa havlasınlar çünkü akan kan benim kanım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Alpertunga58
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 112


« Yanıtla #7 : 05 Haziran 2011, 20:31:07 »

Yürekli-Kam kandaşım, sağolasın mesajın için. İkimizde terörle mücadele için konuşuyoruz, ancak farklı yöntemlerle. Ben antiterör birlikleriyle yok edileceğini söylüyorum, sende bir tümen askerle, büyük çaplı bir askeri harekat yapılarak. Ama terörü bitirmek için yapılacak ilk iş; başımızdaki ABD' nin bir dediğini iki etmeyen iktidarı süpürmek olmalı. Bu ülkenin başına gerçek bir Milliyetçi, Türkçü lider geçmeli. Ondan sonra terörü bitirmek zaten kolay.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
tanrıdağlıbozkurt
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 16


Tan yeri...Sökül Artık!!!


« Yanıtla #8 : 05 Haziran 2011, 20:32:21 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.beyazgazete.com/video/2009/12/23/alparslan-turkes-teroru-nasil-bitirecegini-acikliyor.htmlŞahsımca böyle biter bu bela...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ya tam susturacağız ya kan kusturacağız...Tüm Türklerin turanda el ele vereceği günün özlemiyle...
YigitKam
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 05 Haziran 2011, 20:37:38 »

Anti terör ayakları lokmayı götürme işidir kandaşım işi bitirme değil, gerçekleri söylemenin zamanı çoktan geldi de geçiyor bile, bizim doğudaki komutanlar veya orada görev yapan subaylar diyelim bunlar terörün bitmesini istemezler çünkü kat kat maaş alıyorlar, olan kendilerine olmuyor, mehmetçik şehit oluyor.

Yukarlardaki Komutanlar içinde durum değişmiyor terörü bahane ederek zamanın hükümetinden her istediklerini alıyorlar, var bir bit yeniği bu terör işinde ama bizim aklımız ermiyor bunlara, yoksa dediğim gibi terör işi yarım saatte biter, yok bitmez diyorlarsa bize bıraksınlar, görsünler en geç bir saatte bitirmezsek kafamızı alsınlar.

Adam kandilden pazarlık yapıyor senin askerlerini orada esir tutuyor lan bunu kaldırabilen orduya tüküreyim ben, bu ordu benim ordum olamaz asla olamaz. Aha köpekler kandilde ve oradan havlıyorlar bizim ordu onun bunun köpeğimidir ki amerika şunu bunu diyecek diyerek gidip orayı talan etmez, o vakit amerikan ordusu gelsin bizi yönetsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.237 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.02s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.