işte arkadaşlar bu da onlardan bitmiyor ki...........
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Eylül 2020, 10:38:57


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: işte arkadaşlar bu da onlardan bitmiyor ki...........  (Okunma Sayısı 3355 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 501« : 23 Nisan 2010, 22:06:33 »

Kandaşlarım

 sizlere bir fıkra anlatmak isterim bİgün.
-hapsanede konuşuyorlarmış biri birine sormuş
--gardaş sen niye yatıyorsun?  öbürü cevap vermiş

--bir orusbu çocuğu vardı onu öldürdüm demiş

orosbu çocuğunu öldüren cezası bitmiş dışarı çıkmış aradan birkaç gün geçmiş dışarı çıkan yine cezaevine düşmüş.Adam varmış yanına

--ya arkadaş sen çıkalı kaç gün oldu ki yine geldin bu sefer suçun ne ? demiş

--ya arkadaşım ortalıkda orusbu çocuğu bitmiyor ki demiş

işte arkadaşlar bu da onlardan bitmiyor ki...........              

AKP'li İhsan Arslan, bebek katillerini gerilla doğduğu yerleri Kürdistan olarak tanımlıyor

'Benim vatanım Kürdistan'

AKP Diyarbakır Milletvekili M. İhsan Arslan'ın, Kürd Soruşturması isimli kitaptaki, hakaret içeren sözlerinden bazıları da şunlar:

- Kemalist, laik ve demokratik ilkeler, TC Anayasası'nın ilk ve temel ilkeleri, Türkiye'de yaşayan herkese zorla dayatılmaktadır. Yani Türkiye'de varolan herkes, bu ilkelere iman etmek ve yaşamının her safhasında ona uygun amel etmek zorundadır. Meclis'i tamamı değil, halkın tamamı istese bile bu ilkelerin değiştirilmesi talebinde bulunulamaz...

- Yapmaya çalıştığım izah çerçevesinde, doğduğum yer olması itibariyle Kürdistan vatanımdır. Halen yaşamakta olduğum yer itibariyle de Türkiye vatanım durumundadır. Ayrıca Ay ve Merih'te değil de dünya coğrafyasında yaşıyor olmam nedeniyle de dünya vatanımdır...

- Şuraya gelmek istiyorum. Müslümanların vatanı neresi ise orayı korumak, orayı kurtarmak ve vatan diye orasını isimlendirmek gerekir. """Bu manada Türkiye coğrafyasının Misak-ı Milli ile çizilen sınırları hiçbir anlam ifade etmemektedir"""...

BAŞBAKAN Recep Tayyip Erdoğan'ın Güneydoğu politikalarını yönlendirdiği bilinen AKP Diyarbakır Milletvekili M. İhsan Arslan'ın, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'ni 'Kürdistan' olarak nitelediği ortaya çıktı.

Temelde devlet düşmanlığı

AKP Meclis Grubu'nda ve hükümette Kürt kökenli dört danışmanı tarafından yanlış yönlendirilmekle suçlanan Başbakan Erdoğan'ın ABD'de Başkanlık Sarayı'na rahatlıkla girip-çıkabilen gayri resmidanışmanı, belediye müteahhidi danışmanı Mücahit Arslan'ın da babası olan AKP Diyarbakır Milletvekili M. İhsan Arslan'ın, 1991 yılında Musa Anter, Ömer Vehbi Hatipoğlu, İsmail Beşikçi, Hüseyin Okçu, Azad Germiyani, Ali Bulaç gibi isimlerle Güneydoğu meselesi ile ilgili sorulara verdiği cevapların toplandığı 'Kürd Soruşturması' isimli kitaptaki görüşlerinin temeli devlet düşmanlığına oturuyor.

Devletin, Güneydoğu politikasının yanlış olduğunu, devletin Kürtler'i ezdiği, baskı yaptığı gibi iddiaları ortaya atan AKP'li milletvekili, doğum yeri olan Batman'ın Sason İlçesi'ni 'Kürdistan' toprağı olarak nitelerken, PKK'lı teröristlere 'gerilla' diyor, PKK'nın vahşetlerini ise 'Ulusal Kurtuluş Savaşı' olarak değerlendiriyor.

PKK alkışlanmalıymış

Arslan, PKK'nın eylemlerinin 'alkışlanacak bir başkaldırı' olduğunu iddia ederken, AKP'li milletvekili, Misak-ı Milli sınırlarının da 'hiçbir şeyi ifade etmediği' görüşünü savunuyor. Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin, '70 yıldır Kürtler'i ezdiğini' ileri süren AKP'li milletvekili M. İhsan Arslan, devletin Kürtler'e haksızlık yaptığını, Kürtler'in istediği tüm hakların da verilmesinin şart olduğunu belirtirken, meselenin tek çözümünün Türkiye'nin tamamında uygulanacak 'Eyalet Sistemi' olduğunu düşündüğünü söylüyor. İşte Güneydoğu Anadolu Bölgemizi 'Kürdistan' toprağı olarak ilan eden AKP Milletvekili ve Başbakan'ın akıl hocalarından M. İhsan Arslan'ın görüşlerinden bazı satır başları:

- İster TC'nin zulmünden, devletin teröründen bahsedelim, ister PKK'nın Kurtuluş Mücadelesi'ne dönüşen eylemleri yahut sivillere yönelik katliamlardan bahsedelim, ister bu gelişmeler karşısında bölgede Müslümanlar'ın takınması gereken tavrın ne olması gerektiğinden, netice değişmiyor...

- İğneyi kendinize, sonra çuvaldızı karşınızdakine batırın. Bu inkarcı ve kanlı politikalar karşısında siz olsaydınız ne yapardınız? Son İslam devletini, hilafet makamını ve onun müesseselerini hangi sebeple olursa olsun ortadan kaldıran ve yegane politikası İslam'a düşmanlık ve onu yok etme esası üzerine kurulan bir zihniyet ve otoriteye karşı girişilen tüm isyan ve baş kaldırıları alkışlamak gerekir.

- Mücadelenin ilk günlerinde bir köye gece gizli gidebilen gerilla timleri, artık gündüzleri gitme imkanı bulmuştur...

- Zulme karşı verdiği mücadele sonunda halkın mazlumiyeti yanında ve onun yegane koruyucu ve destekçisi konumuna giren gerilla hareketi, bu imajı ile bölge halkının gözünde muteber bir kişiliğe sahip olmuştur.

- Başlangıçta silahlı mücadele ile şiddet uygulayan devlet arasında bocalayan halk, daha sonra ulusal kurtuluş mücadelesi verdiği kabul edilen PKK hareketi yanında yer almaya başladı.

- Çeşitli iç ve dış mahfillerin hesap ve senaryosu sonucu HEP Temsilcileri SHP bünyesinde parlamentoya girme fırsatı elde etti. Bu Kürd milletvekilleri de parlamentoyu ulusal mücadele için bir cephe yapmaktan geri kalmadılar.

- Devlet geçen 70 yıl boyunca Kürdler'e haksızlık yapıldığını açıkça itiraf ederek Kürdler'in sosyal ve siyasal yaşamda kendilerini ifade etmelerine imkan tanınmalıdır...

- Anayasa başta olmak üzere mevcut yasalarda gerekli düzenleme ve değiştirmeler yapılarak yasal engeller kaldırılmalıdır.

- Askeri önlemlerin çare olmayacağı düşüncesinden hareketle bölgedeki tüm ilave askeri birlikler geri çekilmeli, Özel tim ve koruculuk sistemi kaldırılmalıdır.

- Ve son olarak Özal ile aynı öneride bulunmanın

sıkıntısını duymakla birlikte, kısa vadede alınması gerekli yegane önlemin (aynı zamanda yegane çözümün) Türkiye'nin tamamına uygulanacak yeni bir 'EYALET SİSTEMİ' olduğunu hatırlatmak isterim.


TÜRK'ÜN SABRI TAŞMAK ÜZEREDİR.EY GAFLET İÇİNDEKİ HAİNLER BEN SİZİ TEPELEMEDEN,GELİN PİŞMAN OLUN VE TEKRAR EFENDİNİZE BİAT EDİN.BU SON UYARIDIR..BUNDAN SONRA KİMSEYE MERHAMET EDİLMEYECEKTİR   

TTF.....
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #1 : 23 Nisan 2010, 22:16:10 »

Doğru söylüyor adam aslında, çok üstüne düşmemek lazım. 70 yıl boyu kürtlere haksızlık yaptık, onlara yol, elektrik, su götürerek. Götürmesek, Suriye'nin bir ara yaptığı gibi vatandaşlık vermesek haklarını vermiş olurduk.

Adam vatanım k.rdistan diyor, diyecek tabi. Sonuçta her i..eyim diyen k.rdistanlı değildir ama her k.rdistanlıyım diyen i..edir... Aradan vatanına sadakat gösteren kürtler çıkıyor şükür ki ama ileride onlar da bunların arasına karışacak diye korkuyorum. Biraz daha vatanı tehdit ederlerse kurunun yanında yaş da yanacak...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
MUKANNA
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 98« Yanıtla #2 : 23 Nisan 2010, 22:32:21 »

Doğru söylüyor adam aslında, çok üstüne düşmemek lazım. 70 yıl boyu kürtlere haksızlık yaptık, onlara yol, elektrik, su götürerek. Götürmesek, Suriye'nin bir ara yaptığı gibi vatandaşlık vermesek haklarını vermiş olurduk.

Adam vatanım k.rdistan diyor, diyecek tabi. Sonuçta her i..eyim diyen k.rdistanlı değildir ama her k.rdistanlıyım diyen i..edir... Aradan vatanına sadakat gösteren kürtler çıkıyor şükür ki ama ileride onlar da bunların arasına karışacak diye korkuyorum. Biraz daha vatanı tehdit ederlerse kurunun yanında yaş da yanacak...

Vatanına sadakatli kürtmüş. Sen ne saçmalıyorsun. Hayatında hiç güneydoğuya gitmediğin belli. Bu kürtseverler hep kürtlerden vatanını sevenlerde var tezini savunur bizi de önyargılı olmakla suçlar. Halbuki biz Türkçüler güneydoğuyu da ordan gelenleri de görmüşüz onlar ise hayatında hiç kürt dahi görmemiştir. Söyleyin bana kiminki önyargı? Diyarbakıra git mahalle mahalle köy köy gez hepsi ben kürdüm Osman Baydemirde kürt o yüzden oy veriyorum der. Sırf bu yüzden. Türk bayrağı tişörtüyle de gezemezsin. Hemen yan gözle bakmalar ve takip etmeler başlar. Bunun için sadece tipinin Türk olduğunun anlaşılması yeter. Bir markete gidersin adam sana mal satmaz sokaktakiler yan bakar, bıçak çeker. Eğer bir asker eşiysen komşuların seni tehdit eder burdan gidin diye baskı yaparlar. Korkaklıklarından karakolda eylem yapamaz lojmanları basarlar. Masum kadın ve çocuklara öldüresiye saldırırlar. Burası K.rdistan burdan defol diye bağırarak. Hiçbir yer güvenli değildir. Eğer asker eşiysen ve çocuklarınla birlikte eşini ziyaret için güneydoğuya gitmişsen de kötü. Eğer birinci katta oturuyorsa eşi, çocukları ve eşi geleceği için duvarların etrafına kum torbaları dizer. Sırf eşi ve küçük çocuklarını korumak için. Kendi hayatını zaten hiçe saymıştır. Yeter ki onlara bir iş olmasın diye. Sonra bu kürtler batıya gelince islam kardeşiyiz derler. Doğuda gene Kürtçü. Sende bu yalanlara inanırsın.
      O yüzden bu vatanını seven kürt masalını daha fazla anlatma! Çünkü önyargılısın. Daha hayatında hiç güneydoğuya gitmedin, doğru dürüst kürt bile görmedin. Hepiniz önyargılısınız. Biz değil siz önyargılısınız!!!

TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRKÇÜ
Oğuz Han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 784« Yanıtla #3 : 23 Nisan 2010, 22:37:46 »

İyi kürt görmedim kandaşlarım hep bir bozukluk çıkıyor fikiri temizse bile zikiri yanlış terörist olmasa bile sapık tinerci hırsız şerefsiz fahişe hep bunlarda çıkıyor en iyi kürt sabun kürt TTK.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkler düşmanın kaç kişi olduğunu değil, nerede olduğunu sorar!
TURAN4534
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 197« Yanıtla #4 : 23 Nisan 2010, 23:10:55 »

Korkak kürtlerin götleri bu kaypak ve yavşak iktidar zamanında kalktı.Defalarca isyan etmelerine rahmen kürt köpeğine gereken ceza verilmiyor artık devletin polisine bile ceza kesiyorlar(Samsun-Ladik-2Şehit) polis doğuda    taş atan kürt eniklerine, kurşun atan kürt yobazına vuramaz operasyon yapamaz oldu.Devlet yönetiminde şuan kimler var ortada, şuan görülen o ki kürtler bağımsızlık yolunda ilerliyor eğer doğru düzgün bir hükümet iktidara gelmez ise bölünme kaçınılmaz.Çok kapsamlı bir isyana hazırlanıyor kürt enikleri.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Börü Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 507


Ben, Selim Pusat!..


« Yanıtla #5 : 24 Nisan 2010, 12:21:47 »

Mukanna, siz ve biz olarak ayırdığın grubu ben pek anlayamadım. Hepimiz Türkçüyüz bu otağda, diğerleri gibi kardeşlik palavrası da sıkmıyorum ben. Yaşadıklarını anlıyorum, orada neler döndüğünü de gayet iyi biliyorum. Belki de dediğiniz gibi artık vatanını seven kürt falan da kalmadı ortalıkta. Bu tipleri ancak TRT 1 dizilerinde görebileceğiz ileride belki... Amacım kesinlikle seni kızdırmak değildi. Hepimiz kandaşız, Türk'üz burada. TTK!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gözler ki birer parçasıdır sende İlahın,

Gözler ki senin en katı zulmün ve silahın,

Vur şanlı silahınla gönül mülkü düzelsin;

Sen öldürüyorken de vururken de güzelsin!
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 24 Nisan 2010, 17:26:25 »

Vatanına sadık Kürt?

Hangi vatan?

Eğer vatandan kasıt Türkiye topraklarıysa; bu vatan, fırsatını her yakaladığında yabancı kucaklara oturup bize taaruz eden etnik döküntülerin değil, bu ülkeyi yurt edinebilmek için kanını ve canını çekinmeden vererek ölümsüzlüşen Türk neslinin takipçilerinindir. 1839 yılına kadar askerlik dahi yapmayan, eline geçen ilk fırsatta isyan ateşini yakıp bizi güç duruma düşüren ve şimdilerde de dış güçlerin himayesinde bizden köpekçe haklar talep etme cüretinde bulunan maymun sürüsünün hakkı etnik bir temizlikle Türk toprakları üzerinden def edilmektir.

Bugün, terör eylemleri dediğimiz Kürt hareketlenmeleri her yaştan Kürd'ün destek verir hale geldiği bir aksiyonel faaliyet olarak karşımıza çıkmaktadır. ''Ama o çocuklar kandırılıyorlar'' gibi gayri ciddi ve gerçeklikten uzak bir yaklaşım bizi konunun çözümüne değil, içinden çıkılamayacak bir açmaza götürür. Neden batıda ya da doğuda Türk nüfusunun belirgin olduğu bölgelerdeki Türk çocukları polise ya da askere karşı herhangi bir saldırıda bulunmuyor? Neden onlar kandırılmıyor? Çünkü, onlar bünyelerinde Türk kanı taşıyor! Diğerleriyse ister bugün isterse gelecekte her zaman kandırılıp üzerimize salınacaklar. Hainliğe her zaman temayüllü olacaklar. Çünkü, kanları bozuk!

Bu ülkenin her türlü nimetinden yararlanarak bu devlete isyan etmemek takdir edilecek bir davranış değil, topraklarımız içerisinde yaşayan herkesin zorunlu olarak uyması gereken bir kuraldır. Fakat, iş öyle bir noktaya getirildi ki ''terör istemiyoruz'' diyerek yapmacık ifadelerde bulunan etnik piçozlar satılık medya kuruluşları vasıtasıyla vatan kahramanları olarak lanse ediliyor! Oysaki bu demeçlerin sahibi soysuzlar Dtp'ye oy vererek teröre en büyük desteği sağlamış oluyorlar. Ulus olarak bu ayrımı iyi yaparak, pamuk ipliği ile bağlı olan konularda daha dikkatli politikalar üretmeliyiz.

''Börü Kağan kandaşım, sözlerimin hedefindeki asıl kişi sen değilsin. Milletimizin bir çok ferdi de olayları bu yönde mütalaa ettiği için genele hitaben söyledim. Kızım sana söylüyorum, gelinim sen anla muhabbeti.''
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.233 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.016s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.