Irak ve Suriyedeki Türkler
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Haziran 2020, 10:41:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Irak ve Suriyedeki Türkler  (Okunma Sayısı 3566 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ADANALI TÜRKÇÜ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 49« : 18 Haziran 2012, 09:02:42 »

Öncelikle hepinize esenlikler dilerim ırkdaşlarım.

Irakta 3 milyon, suriyede de 1 milyon civarı Türk yaşıyor, yani toplam 4 milyon civarı. Bu kandaşlarımıza çok büyük baskı uygulanıyor, eziyet ediliyor. Peki bu Türkler niye Türkiye'ye getirilmiyor? Körfez savaşı sırasında k.rt piçleri Türkiye'ye getirildi, şimdi de suriyedeki arap mülteciler Türkiye'ye getiriliyor. Orada yaşayan kandaşlarımızın Türkiye'ye gelmek için can attığına eminim. Üstelik bu kandaşlarımızı k.rt piçlerinin sürekli göçtüğü Adana, Mersin, Iğdır, Kars, Ardahan, Malatya, Elazığ, Gaziantep gibi illerimize yerleştirirsek Türk nüfusu artar. Arap ve k.rt piçleri eziyet çektiği gerekçesiyle Türkiye'ye getirilirken onlardan daha fazla eziyet çeken Türk soydaşlarımız niye getirilmiyor ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #1 : 18 Haziran 2012, 15:34:31 »

Hatay, Adana, Mersin, Tarsus, SanliUrfa gibi illerimizdeki araplarla asimile olma sürecindeki Suriye Türkmenlerini mübadele etmek en mantiklisi bana görede. Mübadele de karsilikli nüfus orani hemen hemen birbirine yakin oldugu icin araplardan bosalacak bölgelere, illere Suriye Türkmenleri yerlestirilir...

Irak Türklerinin durumu ise biraz daha farkli. Misak-i Milli sinirlari icerisinde olan Musul-Kerkük ya da diger adiyla Türkmeneli bölgesindeki Türkmenlerin Türkiye´ye getirilmeleri durumunda oralardan vaz gececegimiz anlamina gelir ki bunun kabul edilmesi mümkün degildir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 585


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #2 : 18 Haziran 2012, 15:42:39 »

Diyarbakır - Batman - Yüksekova - Doğubeyazıt -  Van ve Şırnak'a acilen getirtebildiğimiz kadar Türkmen getirtmeli ve yerleştirilmelidir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #3 : 18 Haziran 2012, 16:10:23 »

Diyarbakır - Batman - Yüksekova - Doğubeyazıt -  Van ve Şırnak'a acilen getirtebildiğimiz kadar Türkmen getirtmeli ve yerleştirilmelidir.

Fatih, gecenlerde Ahiska Türklerinin belgeseline baktigimda ayni seyi bende düsünmüstüm.

Tahminen 400 bin civarinda Ahiska Türkü Dünya'nin dört bir tarafina dagilmis durumda, bu soydaslarimiz Türkiye sevdasi ile yanip tutusuyor, bunlari örnegin Van ya da Mus gibi illere yerlestirsek ne güzel olurdu degilmi ?
400 bin az uz degil, hem yabanci ülkelerde ite köpege yem olmaktan kurtulurlardi hemde bu sekilde bazi illerimiz tekrar Türklestirilmis olurdu.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 585


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #4 : 18 Haziran 2012, 16:17:02 »

Ben soyuma çok düşkünüm. 70 yaşında Türk kandasımı bile onlarca genç yabancıya yine değişmem. Evet Özelllikle PKK'lıların şov alanı Yüksekova ve Doğubeyazıt denilen ilçelere olabildiğince Türkmen yerleştirilmeli.

Diyarbakır'ın EĞİL ilçesi yakın bir zamana kadar Türkmen'di. Şimdi Eğil'de Türkçe konuşan bile kalmamış. Çüngüş'e, Elazığ'a ve Baskil'e göç etti Eğil'liler. Ergani'de de Türkmenler çok azaldı. Diyarbakır'da çoğunluğu Türk olan Çüngüş'ümüz kaldı...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.017


IRKÇI


« Yanıtla #5 : 18 Haziran 2012, 18:18:32 »

Ilk etapta mutlaka Anavatan'a getirilmesi gereken Türkler sunlardir;

1- SSCB döneminde bile kimlik hanelerinde "TÜRK" yazan Ahiska Türkleri:
 Dünya'nin bir cok ülkesine dagilmis vaziyette bulunan Ahiska Türklerinin orani 400 bin civarindadir. Bu soydaslarimiz, SSCB dagildiktan sonra Türkiye'ye gelmek istediklerini dönemin hükümetlerine söyledikleri halde bi istekleri zerrece kaale alinmamistir. Özellikle Fergana olaylarindan sonra Özbekistan'dan baska ülkelere göc etmek zorunda kalmislardir. Bunlardan 150 civarinda aile önce Azerbaycan'a, 3 yil sonra ise Türkiye'ye getirilmistir.
Türk düsmani Stalin'in emriyle anayurtlari Ahiska'dan Orta Asya ve diger SSCB bölgelerine sürülen Türklük bilinci yüksek düzeydeki bu Türklüge sevdali soydaslarimizin biran önce Türkiye'ye getirilmeleri lazimdir.

2- Suriye Türkmenleri: Bu soydaslarimiz Hatay, GaziAntep, Kilis, Urfa dolaylarindaki Türkmenlerin devami niteligindeki Türklerdir. Takriben nüfuslari 1,5 milyon ile 3 milyon arasindadir ki yaridan fazlasi bugün Türkceyi konusamaz hale gelmistir. Halep ve Türkiye sinirina yakin bölgelerde yasayanlari nisbeten kimliklerini muhafaza edebilmis ve Türkceyi konusabilmektedirler. Bu soydaslarimiz da tamamen asimile olmadan biran önce Türkiye'ye getirilmeleri lazimdir. Sayet ilerde sartlar müsait olursa güney illerimizdeki araplarla Suriye Türkmenleri arasinda Türk-Arap mübadelesi yapilabilir.

3- Avrupa Türkleri (Balkanlardaki Türkler bunun disindadir) : Takriben sayilari 3 ila 4 milyon arasindadir. En fazla Türk sirasiyla Almanya, Fransa, Hollanda, Belcika, Ingiltere, Avusturya ve Isvicre'de bulunmaktadir. Bu Türklerinde ilerde Anavatana geri getirilmeleri lazimdir. Bugün ücüncü dördüncü nesil kusak Türkce konusmakta zorlanmaktadir, bir elli sene sonra belkide Türkce konusan Türk kalmayacaktir Avrupa Türkelri arasinda.

4- Dogu Türkistan Türkleri: Cin zulmünden kacarak Dünya'nin dört bir kösesine iltica eden bu soydaslarimiz da bir an önce Dünya Türklügünün vatani olan Türkiye'ye getirilmelidirler. Cin zulmünden kacip baska ülkelere göc eden Uygur Türklerinin nüfusu takriben 500 bin ila 1 milyon civarindadir. Agirlikli olarak ABD, Avustralya ve Kanada'ya göc etmislerdir.

5- Litvayna, Polonya, Beyaz Rusya ve Finlandiya Türkleri(Karaimler, Tatarlar):
Bu saydigim ülkelerde adaciklar halinde belli bölgelerde hayatlarini sürdüren bu soydaslarimizda ciddi asimilasyon tehlikesi ile karsi karsiya bulunmaktadir.
Bunlarinda biran önce Türkiye'ye getirilerek bulunduklari ülkelerde asimile olmalarinin önüne gecilmelidir.Öncelikli olarak yukarda zikrettigim Türkler ilk etapta Türkiye'ye getirilmelidirler.
Asagi yukari hepsinin bulunduklari ülkelerdeki nüfusunu topladigimizda karsimiza 6-7  milyon civarinda bir rakam cikmaktadir ki bu ciddi bir orandir.
Bu soydaslarimiz Dogu ve Güneydogu gibi kadim Türk topraklarina yerlestirilerek buralari yeniden asil sahiplerine kavusarak Türklestirilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 18 Haziran 2012, 22:32:04 »

Türkçü Kasırga andamız olayı güzel özetlemiş. Türkiye'de ne kadar K.rt varsa hepsini def edeceksin. Sonra ise gurbet ellerde ne kadar Türk ve Turani kökenli topluluk varsa onları boşalan yerlere yerleştireceksin. Tabii bunu ancak Türkçü bir hükümet yapar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Tanrı Dağları Bozkurdu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 585


Savaşçı Bozkurt


« Yanıtla #7 : 18 Haziran 2012, 22:36:11 »

O halde çok çalışmalıyız. Önce milletimize bilinç. Bu OTAĞ'ın ismi her yere ama her yere ulaşmalı. Belki halkımızın % 75 civarı Otağımızı bile bilmiyor. Otağımızın internet adresinin milletimizin arasında yayılması çok önemli.
Yöneticilerimize bir öneri sunuyorum. Otağımızın ismini en çok okunan internet haber portallarına reklam verelim. Mynet gibi adreslere reklam verelim. Gazetelere de reklam verelim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün Yüceliği, Tanrı Dağlarını aşmıştır Gökleri delmiştir.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.189 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.015s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.