Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: BALTAR üzerinde 16 Ocak 2014, 23:10:44Konu Başlığı: İnsanlık Namına Suriyeli Sığınmacılara Yardım Eden Türk Devleti
Gönderen: BALTAR üzerinde 16 Ocak 2014, 23:10:44
Başlıkta da belirttiğimiz gibi insanlık namına Suriyeli sığınmacılara yardım eden Türk devletini ele alacağız.

Türk devleti veya ne derseniz deyin Türkiye Hükumeti (aralarında pek bir fark kalmadı) insanlık namına bu güne kadar bir çok şey yaptı. Suriyeli sığınmacılara (teröristlere) elinden gelen her türlü imkanı sağladı, elindeki olanakları, bütçeyi onlara açtı, yedirdi içirdi doyurdu barınacak yer sağladı.

Öncesinde Vandaki k.rt kardeşlerimize çok yararları dokundu. Onlara barınacak yer sağladı, aş verdi, para verdi. Bulundukları durumdan onları kurtardı. Düştükleri çukurdan kurtardı.

Daha öncesinde pkk'lı vatandaşcıkları Haburda davul ve zurna ile karşıladı. Onları dağdan indirip ölümden kurtardı. İş sağladı, aş sağladı.

Evet kandaşlar devletimiz-hükümetimiz bu kadar iyi, bu kadar yardımsever.

Karşılığında Türk devletinin-hükümetinin ne aldığına bakalım.

Suriyeli sığınmacılar, o kadar imkan sağlanmasına rağmen rahat durmadı ülkemizde mermiler havada vızıldamaya başladı.

Vandaki k.rt kardeşlerimiz yapılan yardımlara aldırmadan ''Bizi 7.2 yıkamadı Tc'nin ne haddine'' diye pankart açtı.

Pkk'lı vatandaşcıklarımız hainlik yapmaya şehirde, sokakta, mecliste devam ettiler.

Peki ya Türk çocuğu ne yaptı ? Türk aileler ne yaptı ?

Türk çocuğu kendi vatanında ezildi, hor görüldü, Türk olduğu için küçümsendi. Ona hiçbir şekilde iş, aş, barınma gibi olanaklar sağlanmadı. Karnı doymadı, aç yaşadı ama yine de devlet bize bakmıyor demedi, nankörlük etmedi. Türk çocuğu şehit oldu ama ''VATAN SAĞOLSUN'' dedi. Devletine hiçbir zaman toz kondurmadı. Kendi canından geçti ülkesi için çabaladı. Onun için tek aşk vatan oldu.

Görüyoruz ki devlet-millet ilişkisi ne yazık ki öksüz çocuk gibi kaldı. Bir oraya bir buraya amaçsız esen rüzgarlar gibi savruldu.

Ey Türk devleti-hükümeti, Türk çocuklarının kıymetini bil. Bu vatan için gözünü kırpmadan ölebilecek sadece onlardır. Sana onun bunun vatandaşından fayda yok...


Konu Başlığı: Ynt: İnsanlık Namına Suriyeli Sığınmacılara Yardım Eden Türk Devleti
Gönderen: Basbug Tong Yabgu üzerinde 16 Ocak 2014, 23:14:12
Ezilmemek  için ezeceksin. Kimseye acımayacaksın. İnsaniyetperverlik köpekliktir!