İmamın Kahvesi ve Seçim Hileleri!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 03 Ağustos 2020, 18:29:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: İmamın Kahvesi ve Seçim Hileleri!  (Okunma Sayısı 3791 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Kam - Şaman
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 217


Bozkurt


« : 27 Mayıs 2011, 09:46:54 »

Alıntı
  BU YAZIYI MUTLAKA OKUYUN, OKUTUN!

Ünlü tiyatrocu Ferhan Şensoy’un, Aydınlık gazetesindeki(23-5-2011) ÇOK ÇOK ÖNEMLİ bir köşe yazısını sizlerle paylaşmak istiyorum.

“Kapısında ‘İMAMIN KAHVESİ’ yazmıyordu ama mahalle halkı öyle adlandırıyordu o kahveyi.

-Arkadaşlar, seçim sabahı saat altıdan itibaren burada toplanacağız! Dedi kahveci, çoğunluğunu gençlerin oluşturduğu kalabalığa. Kalabalıktan soru soran olmadı, yanıt veren olmadı.

-Ben altıda gelemem! diyen olmadı. Kahveci sürdürdü konuşmasını:

-Sandığa ilk giden arkadaşımız, oy pusulasını cebine koyup sandığa boş zarf atacak. Hızla oy pusulasını buraya getirecek, ben gereken yere mühürü basacağım. Bizde mühür var! Geçen seçimde yanlış yere basan oldu, pusulayı yanlış katladığı için oyu geçersiz sayılan oldu, çok fire verdik. Oy pusulasını cebine koyan ikinci arkadaşımız sandığa gidip onu zarfa koyacak, ona verilen boş oy pusulasını kahveye getirecek. Ben basacağım mühürü, üçüncü arkadaşımız gidip onu sandığa atacak, buraya boş oy pusulası getirecek. Böylece her sandıkta sadece bir oy firemiz olacak. Üstelik biz de hepinizin oy kullandığından emin olacağız. Herkes bunun mükafatını görecek.

-Seçim günü çay ve simit kahvemizin ikramıdır. Ücret ödenmemesi rica olunur. Hayırlı seçimler! Diye tamamladı sözlerini mühür sahibi kahveci. Kalabalık sessizce dağıldı. Hepimizin seçim sabahı orada olacağından emindi kahveci.

Olayda her şey yasal gibi görünüyor. Yasal olmayan kahvecide mühürün bulunması! Bu durumda böyle bir şeyin önünün alınması olası değil!

Sanmayın ki varsayımlar üretiyorum. Anlattığım hikaye geçen seçimde Başkent’in bir mahallesinden, o kahvede gerçekleşmiş bir olay! O kahve yerli yerinde duruyor, kahvecinin de elbette mühürü var.

           
İMAMIN KAHVESİ’ni ülke çapında bir zincir olarak düşünürseniz olay ürkütücü kabus!

Seçmen sayısından çok daha fazla oy pusulası bastırılması da mide bulandırıcı. Bir oy pusulası yırtılırsa diye yedek mi yani fazla basılan? Kazaen yırtılsa yırtılsa kaç tane yırtılır? Üstelik yüzde 100  katılım görülmüş değil. Kahvecideki mühürden başkalarında da olduğunu düşünün. Ürkütücü! Kabus!

İstanbul’un Şirinevler semtinde oturan Orhan  bey, oğlunun nikah işlemleri için ikametgah belgesi almak üzere nüfus müdürlüğüne başvurduğunda adresinin değiştiğini, kendi evinde 7 kişiden oluşan Çölhan Ailesi’nin ikamet ettiğini öğrendi. Orhan Bey bu duruma isyan eder:

-Müdür bey kızım üç gün önce kızım ehliyet için buradan ikametgah belgesi aldı. Devrisi gün babamın ölüm beyanı için geldiğimde böyle bir sorun olmadı. Dün mü taşındılar bizim eve 7 kişiden oluşan Çölhan Ailesi, bizden gizli, biz orada oturmayı sürdürürken? Üstelik bizim eve 7 kişi sığmaz!

-Valla burada öyle görünüyor…

           
Orhan Bey savcılığa başvurdu. Savcılık Orhan Bey hakkında bilgi toplanmasını istedi. Orhan Bey’in gerçekte olmaya bir adreste, 5/1 diye olmayan bir kapı numarasında ikamet ettiği ortaya çıktı. Orhan Bey evinin tapusuyla harita müdürlüğünde yer tespiti yaptırdı. Anca bu da adamın kendi evinde oturduğunu ve adresini kanıtlamasına yetmedi. Bu seçimde Orhan Bey ve ailesi oy kullanamazken, 7 kişilik Çölhan Ailesi hem Şirinevler’de hem de gerçek adreslerinde 14 oy kullanacak!

Sanmayın ki varsayım anlatıyorum. Anlattığım hikaye Mayıs ayı başında Şirinevler’de yaşanmış bir olay!

Şirinevler’deki alicengiz oyununun ülke çapında bir zincir olarak düşünürseniz olay ürkütücü! Kabus!”

Bu kabusun geçen seçimde olduğu gibi bu seçimde de gerçek olacağı açıkça görülüyor. Seçmen desteğiyle değil de seçim hileleriyle kazandıkları ortada.

Dolandırıcılıkla (Deniz Feneri), ihale yolsuzluğuyla, kalpazanlıkla, evrakta sahtecilikle, zorbalıkla, hile ile, dincilikle,  sömürüyle zengin oluyorlar. ABD’nin Irak’ı işgaline ve Conilerin  Iraklı kadınlara tecavüzüne destek veriyorlar. Her konuda her Allahın günü yalan söylüyorlar. İftira, tertip, şantaj, kaset, haksızlık, hukuksuzluk, kul hakkı yeme, insanların ekmeğiyle ve geleceğiyle oynama, şifre ile kopya ile, kadrolaşma ile vs bir yerlere geliyorlar.

Tüm bunları yaptıktan sonra bir de kalkıp “Müslüman” olduklarını söylüyorlar. Gerçekte ise hem insanlığa, hem de Müslümanlığa asıl zararı bunlar veriyorlar.

Ha bu arada yeri gelmişken  bir dost sohbetinde dinlediğim  bir kopya çekme olayını sizlerle paylaşmak istiyorum:

Doktorlukta bir üst aşamaya geçmek için bir sınav yapılır. Bu sınava, bu olayı anlatan şahsın kızı da katılır.

Sınav salonuna girilip sınav saati geldiğinde, bu şahsın kızı, nüfus cüzdanını evde unuttuğunu öğrenir ve sınavdan atılma ve emeklerinin boşa gitmesi korkusuna kapılır. Panik içinde ne yapacağını düşünürken, salonda bulunan görevliler, sınava katılanların nüfus cüzdanlarının yanlarında  olup olmadığını sorara. Salonda, nüfus cüzdanının yanında olmadığını söyleyen 6 kişi parmağını kaldırır. Diğer kız da, korku içinde ister istemez parmağını kaldırır. Görevliler, bu yedi kişiyi başka salona alırlar, sorularla birlikte cevapları da verirler. Sınava giren ‘kimliklerini evde unutmuş’ şahıslar, en iyi yerleri kazanmış olurlar. Bu sınavda “şifre(!)”nin ne olduğu açık değil mi?

           
Türk milleti tarihinde hiç görülmemiş bir  kirlenmeyi AKP iktidarı döneminde yaşamaya başladı. Demek ki AKP’ye oy verilmesini isteyenler, AKP ileri gelenlerinden daha beterler.

Çare yine temiz, dürüst, yurtsever, gerçek Müslüman, onurlu, şahsiyetli, haysiyetli, dik duran, baş eğmeyen, insanca ve kardeşçe bir arada yaşamak isteyen milletimizde. Temiz bir gelecek için önce namuslu ve temiz bir seçim yapılması şarttır.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://sevradyo.com/haber_detay.asp?haberID=4207

Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'ün yüreği çelikten kuvvetli, aklı kılıçtan kesindir. Türk orman gibi sessizdir fakat öfkesi ateş gibi yakıcıdır. Türk dağ gibi ağır ve sarsılmazdır fakat saldırışında rüzgâr gibi hızlıdır! Yeryüzünde Türk'ün bir eşi daha görülmemiştir...
Almıla-Ay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 279


TÜRK KIZI


« Yanıtla #1 : 27 Mayıs 2011, 10:52:50 »

Yazıklar olsun.Hatta Allah belalarını versin.Umarım biran önce başımızdan defolup giderler de biz de kurtuluruz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Aşina
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 121


[☾✫] [☾✫]


« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2011, 13:44:48 »

Yuh be! Bunlar şerbetlenmiş gerçekten ar damarları çatlamış
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 27 Mayıs 2011, 14:16:17 »

Bu kadarını organize bir suç örgütü bile planlayamaz. Alayınız kızıl tamularda yanın.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.202 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.