HAYALİ ÖRGÜTLENMELER
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 08 Nisan 2020, 10:58:36


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: HAYALİ ÖRGÜTLENMELER  (Okunma Sayısı 5592 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ergenekonya
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 8« : 16 Ağustos 2011, 02:03:20 »

TiT, TİBT, ETKO, NASOTUHA, TÜRK NAZİ PARTİSİ ya da " DERİN DEVLET" gibi yapılanmalar, hayali yapılanmalardır. İçeriği konusunda tam bilgim olmasa da görünen köy kılavuz istemez. Herşey ortada işte, bir rüzgar esti mi hepsi kül olup uçar gider. Bu yapılanmalar da iki unsur bulunduğunu tahmin ediyorum. Birincisi Türk Nazi Partisi gibi  hayali yapılanmalar ile Türk Milletinin gözünde  Türkçü hareketi küçük düşürmek, yok etmek. İkinci ihtimal olarak yine Türk Milleti'ni böyle yapılanmalar var diyerek avutmak. Ancak her şekilde sonuçta elde sıfır var.  Türkiye'de yaşayan, çoğunluğunu Oğuz Türklerinin oluşturduğu Türk Milleti nin  haklarını koruyacak maaalesef bir yapılanma bulunmamaktadır. Bunu en önemli nedeni de Türk Milleti nin bizim devletimiz, polsiimiz, askerimiz var anlayışında bulunmasıdır.Ancak bilinmeli ki mevcut şartlarda devlet, polis ,asker kanunların verdiği yetkilerin dışına çıkamaz. Örneğin bir ihale de kürt işadamı pkk desteğini alarak ihaleyi ele geçirirse, karşı da yer alan Türk işadamı ne yapabilir. Ne devlet ne polis ne de asker hiç birşey yapamaz. Çünkü ölüm tehditi herşeyi bitirir. Arkamızda örgüt var seni öldürtürür tehditi yeterlidir. Çünkü en büyük otorite olan devlet bile kimseye 24 saat koruma ordusu veremez. Çaresiz kalan Türk, geri adım atmak mevzilerini kaybetmek zorundadır ve buna da şu an mahkumdur. Türk Milleti nin çoğu bu gerçeği farketmediği için atı alan Üsküdar ı geçmeye devam ediyor.  Müthiş bir sahipsizlik ve denetimsizlik var. Türkiye dünyadaki en çiftlik devletlerden biridir. Ali Baba nın çiftliği bile daha düzenli ve disiplinlidir bence.  

İstanbul da 3 milyon kürt var deniyor.  Bu kadar kürt ne zaman Üsküdarı  geçip geldi İstanbul'a. Gelince hangi araziyi nasıl aldı, evini nasıl yaptı nasıl geçiniyor. Bunların hepimiz biliyoruz, tekrar etmeye bile gerek yok. Burada kürtler pkk yi itici, himayeci güç olarak kullanıyor. Bak arkamda örgüt var anlayışı ile mevzileri ele geçiriyor. Devleti Türkleştirmek  gibi zor bir seçeneği başarsanız bile yine kanunlar, uluslararası konjüktür, kanunla hareket eden kişilerin elini kolunu bağlayacaktır. Türkçü bir parti zaten kanunlar gereği yasaktır. Dolayısı ile Türk Milleti nin arkasında ne devlet, ne parti  vardır haklarını koruyacak.

Paramiliter bir yapılanma oluşturulmadığı sürece de bu böyle devam edecek. Böyle bir yapılanmadan başka bir seçenek maalesef gözükmüyor. kürtlerin mevzi kazanması bedel ödeyerek olmuştur. 1978 de fis köyünde örgüt kurulduğunda 2011 de ki durum hayal bile edilemezdi. Demek ki 1978-2011 arası kazanılan mevziler bu örgütlenme ile olmuştur.  İki kere iki dört budur işte. Örgütlenmiş kürt hareketi yavaş yavaş işimizi bitiriyor. Söylediğimiz seçenek olmadığı sürece de böyle devam edecek. Adamlar bedel ödüyor ve sonuç alıyor. Biz bedel ödemekten kaçıyoruz. Basit bir kendini gösterme yönetim olan duvarlara resim, yazı yazalım dense bile çoğu kişi çil yavrusu gibi dağılır. Benim işim var karım var çocuğum var der. Bu iş böyle arkadaşlar. Adam kendini yakıyor sokakta ses getirmek için fark bu işte. Bu topraklarda yayaşan 55 milyon Türk Irkından gelen kişi arasından maalesef kendi haklarını koruyacak paramiliter bir yapılanma olamamıştır. 3000 kişilik çekirdek bir kadro Türk ün hakkını korumak için yeterli, ancak böyle bir kadro oluşabilir mi, o konu da şimdilik pek ümidim yok.

TİBT diye bir sanal hayali yapılanma vardı, yok 2500 komandomuz var, yok hardal gazımız var, yakarız yıkarız dedi, küçük bir operasyon ile 3-5 kişilik bu paravan yapı da yok edildi. Yok Savaşan Atsız diye bir liderleri varmış, Hollanda da aranıyormuş ,geçelim bunları beyler. Nerede 2500 komando nerede hardal gazı. Hepsi balon. Balon kaldığımız sürece de bizim havamızı almaya devam edecekler.

Az önce google de taratma yaptım Türkçü siteler ne alamede güçleri ne. İşin gerçeği bu site dışında ortada ciddi bir site yok. 55 milyon  Türk'ün  internet gücü işte ortada. Turkcu.net  diye bence toplanılması  gereken ana site bile boş.  Gökkurtlar Türkçü Turanci diye bir Dernek açıldığı söylendi ancak siteden oraya tıkladığınızda o da boş çıkıyor. Hep boş arkadaşlar.

Toplayabildiğimiz fedakar insanlarda ırçılık, din, mezhep kargaşalarında kaybolup gidiyor. "Arap Muhammmed", "kıvırcık saçlı Türk olmaz", "Merhaba deme Esenlikler de" ," türban,mezhep" gibi detaylarla enerji kaybeden bir durum görüyorum. Bu kavram kargaşasına son vermek için bir an önce Türkçü manifesto ilan edilmelidir. Ana kavram olan milliyetçimiyiz, Türkçümüyüz, ırkçımıyız konusunda tam bir mutabakat olmadığını düşünüyorum. Kaç kişi milliyetçi, kaç kişi Türkçü, kaç kişi ırkçı. Bu şekilde nereye varılır.  Din ve mezhep konusu ise başka bir çıkmaz. Hala bu konuda da netlik yok. Site içinde İslam'a hor gözle bakan kişiler sezinliyorum. Çoğunluğun müslüman olduğu Türkiye  Türklerin de bu da başka bir açmaz. Bu kadar açmaz içinde de boğulup gidiyoruz. Bir an önce otorite sahibi bir örgüt, yapılanma Türkçü manifestoyu ilan etmeli. Aksi halde ortalıkta tavuklar gibi dolaşmaya devam edeceğiz. Bu açmazda 1 örgütlü kürt maaalesef 10  örgütsüz Türk etmektedir. Evet bu manifseto ilan edilsin ve hemen uygulamaya geçilsin.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 16 Ağustos 2011, 02:19:27 »

Toplayabildiğimiz fedakar insanlarda ırçılık, din, mezhep kargaşalarında kaybolup gidiyor. "Arap Muhammmed" ifadeleri ile  kendini baltalayan andavallar ile nereye varılır bilmiyorum. Adam siteye girmiş "Arap Muhammmed" ifadesi ile vatanı kurtarıyor bravo. Ben bazı yazılarda kıvırcık saçlı Türk olmaz, Merhaba deme Esenlikler de, türban gibi basit detaylarla enerji kaybeden bir durum görüyorum.

Türkçülük fikir ve eylemsel anlamda ayakları yere basan kitlelerce ifa edileceği güne kadar Türkçüler olarak yukarıda yazan samimi değerlendirmeleri hatırımızdan çıkartmamalıyız.

Yüreğine sağlık, hoş geldin kardeşim...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
ergenekonya
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 8« Yanıtla #2 : 16 Ağustos 2011, 02:35:54 »

Türkleri, Türkçülüğe dönüştürmek paramiliter yapılanma ile olabilir  diye düşünüyorum. Başka seçeneklerde pek ümidim yok.  En basit örnek: Türklerin, sünni- ümmmetçi olanları, "müminler kardeştir", alevi- solcu olanları "halklar kardeştir", ülkücü olanları" Türk- kürt kardeştir" diyor. Bütün bu kesimleri topla %98 eder.  %98 in kürtleri kardeş gördüğü yerde başka seçenek var mı? Dönüştürme nasıl olacak var mı önerisi olan?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 16 Ağustos 2011, 02:56:21 »

Türkleri, Türkçülüğe dönüştürmek paramiliter yapılanma ile olabilir  diye düşünüyorum. Başka seçeneklerde pek ümidim yok.  En basit örnek: Türklerin, sünni- ümmmetçi olanları, "müminler kardeştir", alevi- solcu olanları "halklar kardeştir", ülkücü olanları" Türk- kürt kardeştir" diyor. Bütün bu kesimleri topla %98 eder.  %98 in kürtleri kardeş gördüğü yerde başka seçenek var mı? Dönüştürme nasıl olacak var mı önerisi olan?

''Bir musibet, bin nasihatten iyidir'' sözünün vuku bulup milletimizin canı yanmadan aydınlatmaya çalışıyoruz. Bunda da çıtayı yüksek tutmasak bile başarılı olduğumuzu söyleyemeyiz.

Yeterli kadrolar ve maddi gücümüz olmadığına göre; sokaklardan başlayıp sırasıyla mahalle, ilçe vilayetlerde çekirdek Türkçü kadrolar yaratabilirsek ilerisi için bir şeylerin temelini atmış oluruz. Şu an için bir elin parmaklarıyla ifade edilse de Türk nüfusun yoğun yaşadığı vilayetlerde Türkçü birliktelikler var. Bu birliktelikler kartopunun yuvarlanıp çığ olması misali sayılarını çoğaltmaya yönelseler uygun ortam sebebiyle kısa sürede koza misali her yeri örmek mümkün.

Özetle herkes elini taşın altına koyacak bireysel olarak çevresini ve kendi bulunduğu semti Türkçü yapmaya çalışacak.  Bundan başka da çıkar yol maalesef yok. Gerisi kendimizi kandırmak ve birbirimize gaz vermekten başka bir şey olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Gökşad
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 191« Yanıtla #4 : 16 Ağustos 2011, 04:05:26 »

Ergenekonya Türkçülük, Türk ırkçılığı temeline dayanır. Bunun başka bir tarifi yoktur. Önderimiz Nihal Atsız Türkçülüğü nasıl tarif etmişse doğrusu odur. Biz o çizgiden ayrılmayız. Ayrılırsak ümmet çapulcusu, k,rt sevicisi  Mhp den farkımız kalmaz. Bizim en büyük sorunumuz, ümmet afyonuyla beyni uyuşmuş, benliğini yitirmiş Türk milletine benliğini kazandırmaktır. Türkçülüğü tam olarak benimsediğin zaman örgütlenme faaliyetleri konusunu seninle uzun, uzun tartışırız. 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« Yanıtla #5 : 16 Ağustos 2011, 13:01:51 »

Bu ülkede yaşayan Türk'lerin vatan sevgisinden hiç bir zaman şüphemiz olmamıştır.Ama vatan sevgisi olan insanlarda Türk'çülük bilinci oluşmuşmudur?Asıl sorun burada yatmaktadır.Bu  Türk'çülük bilinci oluşmamış insanlar ,siyasetçiler tarafından her zaman kullanılmıştır.Çünkü bu tür insanlarda, dini istismar etmek daha kolay olmuştur.Bu insanları ,inançlarını incitmeden kazanmanın yollarını bulmamız gerekmektedir.Türkçeleştirilen bir din herşeyi çözecektir ama bu imkansız görünmektedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Tunçyürekli
Türkçü - Turancı BOZKURT

Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.162« Yanıtla #6 : 16 Ağustos 2011, 13:40:52 »

Her şeyden önce bizim tabanımız diğer düşünce akımlarına göre dar. Şöyle ki;

Siz ''bütün insanlar kardeştir'' derseniz tabanınız 6 milyar insandır. (Hümanizm)
Siz ''bütün müslümanlar kardeştir'' derseniz tabanınız 1.5 milyardır.(Ümmetçilik)
Siz ''bütün Türk soylular kardeştir'' derseniz tabanınız 250 milyondur. 

Türkiyedeki gerçek Türk soycularına yönelen bir düşüncedeyseniz 80 Milyonlık nüfusun içinde bu tabanınız iyice daralır.

Buna karşın bir düşüncenin işe yarayabilmesi için önce ona inanan insanların olması ve daha çok kişiye yayılması gerektiği tartılışmaz bir gerçek. 100 adamınız olsun, bunları bir düzende hareket ettiremiyorsanız kargaşadan başka bir şey olmaz.

Türkçülüğün yayılması için ise karşımızda ayrı ayrı şu seçenekler sayılabilir;

1)Türkçlülük sertliğinden ödün vererek MHP tarzı bir yumuşamaya girip bünyesine Türk ve Türkçülük dışı çevrelerden kişi toplayacak.

2)Türkçüler kendi içlerinde evlilik, ekonomi ve benzeri toplumsal konularda kapalı bir topluluk olarak ve dışarıdan aldıkları Türkleri Türkçülük düşüncesine katarak nüfuslarını yavaşça artıracaklar.

3)Türkçülük yalnızca Türkiye de değil, diğer Türk devletlerinde de örgütlenerek bu şekilde Türkçü kişi sayısı artırılacak.

4)Nüfusa değil niteliğe önem verilerek nitelikli ve eğitim düzeyi yüksek Türkçüler yetiştirilecek, bunların bir şekilde önemli konumlara getirilmesi sağlanarak Türk egemenliği bu şekilde korunacak.

İlk saydığım maddenin bize uymadığı kesin. Diğer maddelerde ilk olarak akla gelenler. Şunu da unutmamak gerekir ki Türkçü sayısının artmasından çok, bu bireylerle ne türlü bir düzen içinde yol alınacak bunu da üzerinde ayrıntılı durmak gerek.
  Burada en mantıklısı 4.maddedir. 1.madde ise bünyemize hiç bir şekilde uymayacağı için baştan elenmektedir. Ayrıca ergenekonya kardeşim. İstanbul da yaşayan k.rt sayısı 3 milyon değil en fazla 1,5 milyondur. Zaten sayılarının o kadar da fazla olmadığı bağımsızların oylarından bellidir. Eğer dersen ki akp de k.rtlerden alıyor,o zaman akp nin de aldığı sayı en fazla bdp nin kadardır. Ondan daha fazla alamaz. Hepsini toplarsan yüzde 10-12 gibi bir oran çıkar. 15 milyon nufuslu kentin(tabelada da 12,8 yazıyor) yüzde 10 oranı da en fazla 1,2 milyondur. Zazalarla,bilmem nelerle toplarsan en fazla bir buçuk milyon çıkar. Yalnız bizi bekleyen asıl tehlike Türklerin k.rtlerle evlenerek soyunu bozmasıdır ve malesef bu eğilim gittikçe artmaktadır. Çocukluktan arkadaşım,uzaktan akrabam,yan komşumuz bir oğlan Digorlu bir kürtle evlenerek doğan çocuklarının soyunu bozmuştur. Ben şimdi o çocuğu yeğenim diye sevemiyorum. Gördüğüm yerde de hediye,dondurma,çikolata alamayacağım. Çünkü her zaman bilinçaltımda kanının bozukluğu vardır. Bunun gibi binlerce örnek...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

DEME BANA KAYI, OĞUZ, OSMANLI/TÜRK'ÜM BU AD HER ÜNVANDAN ÜSTÜNDÜR/YOKTUR ÖZBEK,AZER,KIRGIZ,KAZANLI/TÜRK MİLLETİ BÖLÜNMEZ BİR BÜTÜNDÜR!
Karagerey
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 1.865« Yanıtla #7 : 16 Ağustos 2011, 15:34:49 »

Türk -kürt kardeştir saçmalığı son bir kaç yıl içinde Türkl'erin çoğu tarafından terk edilmektedir.Özellikle bu günlerde daha da azalmaktadır.Bu saçmalığı devam ettirmek isteyen ,özellikle SİYASİLER ÇOK BÜYÜK ZARARLAR VERMEKTEDİR.Ama ne olursa olsun bu kardeşlik saçmalığı bitecektir.Burada önemli olan Türk kürt evliliğinin hiç olmamasıdır.Bu büyük bir tehlikedir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Türk Çerisi
Türkçü - Turancı BOZKURT

ileti Sayısı: 796


« Yanıtla #8 : 16 Ağustos 2011, 15:53:23 »

Ergenekonya kardeşim, düşünceleri samimi ve güzel bir şekilde ifade ettiğin için teşekkürler.

Benim burada bulunma sebebim, Türkçülüğü tanımak isteyenlerin düşüncelerine  bir kelime de olsa katkı sağlayabilmek ve diğer Türkçü kandaşlarımdan bilmediğim bilgileri öğrenmek, onların bakış açılarını yakalayabilmektir. Çünkü bana göre günümüzde Türkçülüğün en büyük meselelerinden birisi Türkçülüğün düşünsel olarak şekillenmesi ve bunun dış dünyada vücut bulmasıdır. Eğer Türkçülük düşünce olarak bünyelerde sağlam bir şekilde yer tutarsa gerisi sadece teferruattır.

Kim ne derse desin ve ne halde olursa olsun ama Türk milleti Türkçülüğe meyillidir. İnsanımız ne kadar da kardeşçi, hümanist ve barışçı geçinirse geçinsin, bunlar sadece yüzeyseldir. Yeri geldiği zaman en koyu dindar veya solcunun arasıra kürtlere veya araplara hakaret ettiğini duyuyorum. Yeri geldiğinde Türk ismine karşı ne kadar duyarlı olduklarını görebiliyorum ama bu çok nadir ve damarına basıldığında oluyor ancak.  

Bence Türkçülüğü tehdit eden en büyük düşman şuan için yazılı ve görsel basın yani medyadır. Medyanın gediklilerinin dilinde sürekli hümanistlik naraları, tv programlarında da buna benzer öğeler, Türk kültürüne tamamen ters olan yaşam tarzının pompalanması Türkçülük için bana göre şuanki en büyük tehdittir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Çalış didin ve çalış yıldızlar kapacaksın,
Bir Tanrıya bir de Türklüğe tapacaksın!
ergenekonya
Normal Üye
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 8« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2011, 00:32:03 »

Değerli arkadaşlar katkılarınızdan dolayı teşekkür ederim. Türkçü yaşam biçimi uzun vadeli bir süreç. Ancak benim değindiğim konu aciliyet gerektiren bir konu olan yayılmacı kürde karşı, uyuşmuş olan Türklerin uyandırılma  sürecinin nasıl hızlandırılacağı üzerineydi. Bu konu da farklı düşünüyoruz anlaşılan yine de katkılardan dolayı teşekkür ederim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.126 Saniyede 22 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.