HAKİKAT İLE SARSACAĞIZ...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Mayıs 2020, 00:10:14


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: HAKİKAT İLE SARSACAĞIZ...  (Okunma Sayısı 937 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Tan Hu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 614« : 01 Aralık 2015, 11:43:41 »

Hakikat ile sarsacağız..

Milli ülkü düşmanı uluslararası güçlerin Türkiye’deki maşası olan hükümetleri, siyasal iktidarlarını korumak ve verilen görevleri yerine getirmek maksadı ile yıllardır demokrasi, özgürlük, barış ve açılım sloganları ile süsledikleri taviz bataklığının içinde renkten renge girmiş, güvenlik ve güç dengesini kaybetmiştir.

Kiralık terör grupları, suni siyasi gündemler, kutuplaşma, adalet ve ahlak sisteminin çöküşü ile filizlenen hainlikler, adeta dört bir yandan kuşatılmış ve karantina altına alınmış ülkemizde her bir ferdin yaşamını esir almış durumda pusuda beklemektedir.

Gecemizin, gündüzümüzün, işimizin, eğitimimizin, güvenliğimizin, ekonomimizin ve hayatımızın hiçbir değer taşımadığı bu günlerde asli cevherini yitirmiş milletimizin derin dehlizlere atılan kaderi günden güne kararmakta ve çürümektedir.

Her türlü milliyetçiliği ayaklar altına aldığını söyleyenler şimdi bu sözlerini tevil etmenin derdinde,  milli hasletlerden güç kazanmanın peşine düşmüş olarak topallamaktadır. Ancak rüzgar nereye eserse o tarafa yatan bu zihniyet, oyunu sadece metinden izleyen bir tiyatrocunun hislerine sahip olacaktır.

Adalet, emniyet, güvenlik ve gelecek Tanrı’ya havale edildiğinden yarınımız artık belirsizdir.
İhtikar (vurgun), ihtiras, izansız pazarlıklar, keyfilikler ve menfaatperestlik tıpkı televizyondaki dizi kuşakları gibi neslimizi sarmış ve ellerdeki akıllı telefonların ağına hapsetmiştir.

Gerçekler, yalnızca zihinlerde ve kimseyi tedirgin etmeyecek kadar belirlenmiş bir hayalin içine hapsedilmiştir. Kendi fenalıklarının içinde hakiki felaketlerini göremeyen biri, tarihi mukadderatı muhakeme edemez.

Bu zinciri kıracak, hiç mühimsenmeyen bir hareket, her şeyi altüst edecek kadar beklenmedik sonuçlar doğurabilecek bir ruh olacaktır. Her türlü pislikle yozlaşmış uydurmaları ani bir hakikatle sarsmak, ahlaklı ve iradesi sağlam Türk Irkının hakkıdır.

Sonsuz Tanrı’dan dileğim bu ruhun Türk’e ait olmasıdır. Pek tabi, Türklük uğrunda çileli hayatı ve Türk düşmanlarına karşı mücadeleyi seçmeyen biri, bu ulu ruhu duyamaz…

Halbuki bunca pespaye çelişkinin içinde düşünülmesi, hissedilmesi, benimsenmesi, kafalara ve gönüllere kazınması gereken:

“Türk bir vazife için yaratılmıştır. O vazife kâinat güzelleştiği zaman biter” ülküsüdür.

Tanrı Türk’ü Korur…

Tan Hu”Emre”
01.12.2015
turkcuturanci.com
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.118 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.