gizli VE KİRLİ KASA
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 27 Mayıs 2020, 04:44:47


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: gizli VE KİRLİ KASA  (Okunma Sayısı 1440 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
DAĞLICA KURDU
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 502« : 07 Şubat 2010, 22:49:27 »

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://tr.sevenload.com/videos/U7CXR8sTürkiye Cumhuriyeti böyle bir başbakan görmemiştir. Suçları ve kirli ilişkileri çorap söküğü gibi tel tel sökülüyor. Şu telefon konuşmalarına bir bakınız! Bir başbakan böyle konuşur mu? Bir başbakan konuşması mıdır bu? Hayır!

TAYYİP ERDOĞAN: 20-25 GİTMESİ LAZIM!
Tayyip Erdoğan, gizli kasasına talimat veriyor:
- 20-25 gibi gitmesi lazım.
Nereye gitmesi lazım? Güya kızı Sümeyye’ye.
Peki nedir bu 20-25? Bin Dolar mı, Milyon Dolar mı, Milyar TL mi?
Nedir, kaç paradır?
Peki Sümeyye’nin konumu nedir?
Bir hesaptan diğerine para aktarılması için neden Sümeyye’nin araması gerekmektedir? Sümeyye, paravan olarak mı kullanılmaktadır. Tayyip Erdoğan ailesinden biri neden sürekli Amerika’da bulunmaktadır?
Peki, Başbakanlık koltuğunda oturan Tayyip Erdoğan’ın bu talimatı verdiği şahıs kimdir?
Bir işadamı. Remzi Gür! Ramsey firmasının sahibi.
CHP Milletvekili Mehmet Yıldırım’a Abdullah Gül’e oy vermesi için rüşvet verme suçundan yargılanan ve Ankara 10. Ağır Ceza Mahkemesi’nce on ay hapis cezasına çarptırılan şahıs.
CHP Milletvekili Mehmet Yıldırım’a rüşvet teklifini neden Remzi Gür’ün, yaptığı tartışılmıştı. Aydınlık dergisinin ortaya çıkardığı bu telefon konuşması bu konuyu da aydınlatıyor. Remzi Gür, ‘gizli kasa’ olma yükümlülüğü ile TBMM’ye gelerek Abdullah Gül-Tayyip Erdoğan hesabına para dağıtıyordu.

CUMHURİYET SAVCISI GÖREVİNİ YAPACAK!
Remzi Gür, Tayyip Erdoğan’ın ABD’de okuyan üç çocuğunun eğitim masraflarını karşılayan iş adamı olarak kamuoyuna yansıtıldı. Ancak Tayyip Erdoğan’ın Remzi Gür ile olan ilişkisi, çocuklara burs vermenin çok ötesindedir.
Telefon konuşması, söz konusu paranın burs parası olmadığını göstermektedir.
Bu gizli suç ilişkisi, bu telefon görüşmesiyle bir kez daha ortaya çıkmıştır. Bakınız Tayyip Erdoğan, Bankasına talimat verir gibi, kasasına talimat veriyor.
Cumhuriyet savcılarına çağrı yapıyoruz. Suç kanıtlıdır. Belgelidir. Tayyip Erdoğan Ergenekon savcılarını Ulusal Kanal ve Aydınlık’a baskınlar yaptırarak bu telefon kayıtlarının gerçek olduğunu kabul etmiştir.
Cumhuriyet’i tahrip eden bu yiyiciliği sıfatında Cumhuriyet olan tek kamu görevlisi olan savcılarımız araştıracaktır. Mali Suçları Araştırma Kurumu MASAK, Doçentlik maaşından başka geliri olmayan güzelim Emin Gürses için dünyanın dört bir tarafına yazılar yazacağına, açıkça ortada olan bu suç ilişkisini araştırmalıdır. Gizli kasa Remzi Gür daha başka hangi ödemelerde bulunmuştur, ortaya çıkarılacaktır.

RAHMİ KOÇ:TAYYİP BEY 1 MİLYAR DOLARI NASIL BİRİKTİRDİ?
Rahmi Koç, 4 Ağustos 2001’de CNN Türk televizyonunda Taha Akyol’a açıklıyor:
“Tayyip Bey’de çok para olduğunu öğrendik. Bu kadar büyük serveti hangi işi yaparak edinmiştir. Milletvekilliğine aday olmadan önce bu servetin kaynağını açıklamalıdır. 1 Milyar Dolar biriktirmişler, nasıl biriktirdilerse?”
2001’de 1 Milyar Dolarlık bu servetin, bugünkü miktarı nereye ulaşmıştır?
Halk yoksullaşır, açlık sınırının altındaki nüfus olağanüstü artarken, iktidar makamlarına Amerikan paraşütüyle indirilenler, Karun gibi zenginleşmiştir.
Tayyip Erdoğan’ın diğer gizli kasaları da bir bir ortaya çıkarılacaktır.
Tayyip Erdoğan usulsüz mal beyanından 2002 yılında yargılanmıştı. O mahkeme de, Erdoğan’ın servet artışıyla Remzi Gür arasında ilişkiyi soruşturmuştu. Hakkındaki mahkeme, dokunulmazlığı yüzünden devam edemiyor. Tayyip Erdoğan, trilyonlarca mal varlığının açıklamasını “oğlumdan borç aldım, altınlar oğlumun düğününde takıldı” şeklinde yaparak millet nezdinde alay konusu olmuştu. Bir başbakan yalan söyleyerek adaleti bu şekilde yanıltabilir mi?
Eşinin parmağında 60 Bin TL’lik yüzükler, oğluna milyon dolarlık gemicikler, damadına 750 Milyon Dolarlık devlet bankalarından televizyon kredisi…
Ey Türk milleti, işte başbakanınız budur!
Mazlum milletimizin başında böyle bir başbakan bir saniye dahi duramaz. Derhal istifa etmelidir. Dokunulmazlığı derhal kaldırılmalı ve hakkında yürütülen yolsuzluk mahkemeleri sonuçlandırılmalıdır.
Türkiyemizi yönetecek temiz, dürüst, namuslu insanlardan oluşacak bir milli hükümet kurulması elzemdir. Elzemdir çünkü, bu yağmacı hortumcu sisteme son vermeden, vatan savunması yapılamaz.

SORUN ERDOĞAN’A
SORUN REMZİ GÜR’E…
Basına buradan çağrı yapıyorum. İşte ses kaydı. Hepiniz için çoğaltılmıştır. Bugünün en büyük haberidir bu. Sorun Tayyip Erdoğan’a bu para ne parasıdır?
Sorun Remzi Gür’e neden yollamıştır, ne kadar yollamıştır, nereye yollamıştır?
Tayyip Erdoğan basına büyük baskı yaparak, bu haberleri engelliyor. Ancak Yüce Divan’da bu sorulardan kaçamayacaktır.
Türkiye, Tayyip Erdoğanları yargılayabilirse Atatürk’ün kurduğu Cumhuriyet olabilecektir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

KURT   OTAĞI  ÇAKAL   GİREMEZ
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.079 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.012s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.