GENÇLİK NEREYE GİDİYOR
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 09 Temmuz 2020, 21:15:16


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: GENÇLİK NEREYE GİDİYOR  (Okunma Sayısı 3120 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« : 15 Ocak 2012, 15:32:26 »

"12 yaşındaki kız internette tanıştığı adama kaçtı. "

 
Edirne'de sevişirken görüntülenen liseli kızın fotoğrafları...Ve günlerdir Mardin'den Sivas'a kadar Türkiye'nin dört bir yanından 12 -13 yaşında küçük kızlara tecavüz haberleri...

Madalyonun bir yüzünde ağzı salyalı sübyancılar var. Peki diğer yüzünde?...

Alttan alta inanılmaz bir " ergen ihtilali "yaşadığımızın farkında mısınız? Son zamanlarda bir lise mezuniyet balosunda bulundunuz mu hiç? Gitseniz, gördüğünüz ağır makyajlı,cesur dekolteli, yüksek topuklu, cep telefonlu kızların 16 - 17 yaşında olduğuna inanabilir miydiniz acaba?

Levent'te bir estetik kliniğinde görevli bir uzmanla görüştüm.

Dinlediklerime inanamadım:

" 14 - 15 yaşında kızlar, ana babalarından habersiz gelip kaşlarını kaldırmak, fazla yağlarını aldırmak, selülit tedavisi yaptırmak istiyor " muş.

Geçenlerde bir kız elinde Angelina Jolie ' nin fotoğrafıyla gelmiş ve " Bunun ki gibi dudak istiyorum " demiş.

18' lik bir lolita da göğüslerini büyütmesi için yalvarmış.

" En büyük istekleri " neymiş biliyor musunuz?

Zara'nın ya da Diesel' in 34 bedenine sığmak...Bunun için yarışıyorlarmış: " Çünkü televizyonda gördükleri mankenler 34 beden giyiyor. Onu giyebilmek için 44 kilo kalmaları lazım.

Bunun için resmen aç geziyorlar. Gün boyu yedikleri, bir kase yoğurt, iki tas salata, sigara, kahve ve kola... 500 kaloriyle yaşamaya çalışıyorlar. O yüzden vücutlarında demir, sodyum eksikliği var.

Yanlış beslendikleri için vücutları hızla deforme oluyor, müdahale için de bize geliyorlar. "

Uzman, bunun son 3 yılda gözlenen bir " patlama" olduğunu söylüyor:

"Ben de anneyim, 18'lik ' lipolu ' (yağ aldırmış) kızları görünce dehşete kapılıyorum.

Biriktirdiği 300 - 500 milyonla gelip; ' Dudağımızı şişir' diyenleri ' Bırakın dudağınızı da gidin kafanızı şişirin' diye geri yolluyorum. "

Genelde üst gelir grubundan hastaları bulunan bir jinekoloğun gözlemleri daha da çarpıcı:

"Genç nüfusta müthiş bir uyanma var " diyor. 17 - 18 yaşlarında lise öğrencilerinin kürtaj için başvurduğunu söylüyor ve bazı gözlemlerini aktarıyor :

Batı'da ergenlik yaşı 16 - 17' den 11 - 12' ye geriledi.

Amerika'da10 yaşa kadar düştü. Genç kızlar annelerinden çok daha erken adet görüyor artık...

Bunun, iklimden beslenmeye kadar pek çok nedeni olabilir ama en önemli nedenlerinden biri " psiko -

seksüel uyarımın artması "...Yani, okulda, çevrede ve özellikle de medyada cinsel teşhirin yaygınlaşması... Baştan çıkarıcı klipler, uyarıcı filmler, cinsellik yüklü diziler, çıplaklığa çağıran reklamlar, beyinde ergenliği erken uyandırıyor, cinselliğin keşfini hızlandırıyor.

Özellikle varlıklı kesimden gençler, lise çağında, özentiyle büyük ve seksi görünme derdine düşüyor. Karşı cinsi de sadece bir seks nesnesi olarak görüyor. Anneleri mi? Onlar da kızlarının ponponlu çorapları ve lastik ayakkabılarıyla genç görünme çabasında...

Küçükler büyük, büyükler küçük görünmek için yarışıyor adeta...

Kimseyi suçlamayalım; bu tablo bizim eserimiz:

İyi bir kalça sahibi olmanın, iyi bir kafa sahibi olmaktan daha fazla prim yaptığı bir ülkeden ne bekliyordunuz ki?

Kafasını çalıştıranların kafasını koparırken, kalçasını çalıştıranları baş tacı eden bir toplumda nasıl çocuklara "

Göğsünü değil, kütüphaneni büyüt " öğüdü verebiliriz ki?

Yasak çare değil... Beyin faaliyetine itibar kazandırmaya ve öncelikler konusunda topyekün bir hesaplaşmaya ihtiyacımız var.

Bu toplum nereye gidiyor sizce.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 15 Ocak 2012, 15:41:41 »

 Mükemmel bir yazı Delikurt.  Ne acıdır ki maalesef Türk toplumu medya sayesinde bu hale geldi.  Özellikle şu cümle herşeyi özetliyor." Kafasını çalıştıranların kafasını koparırrken, kalçasını çalıştıranları baş tacı ettik. Bugün ulusal(!) kanalların hepsi bu psikolojik travmaya hizmet etmek için yarış halindeler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Münzevi
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 113


« Yanıtla #2 : 15 Ocak 2012, 16:15:47 »

Bunun en büyük sebebi ele geçirilmiş satılmış medya. Yani televizyon. Heleki son zamanlarda artmaya başlayan gençlik dizileri. Hepsinin temeli aynı. Aşk ve cinsellik. Koskoca Osmanlı padişahlarını bile sarayda kendine kadın arayan biri olarak gösterirsen gençler de derki demekki biz doğru yoldayız. Şimdi biz çıkıp bunları bir televizyon programında söylesek yada bir gazetede yazıcak olsak çıkıp derlerki ''geri kafalısın, örümcek kafalısın, medeniyetsizsin''

Bunları yapıyorlar çünkü ırkımızı nasıl sömüreceklerini milli his ve duygularını nasıl yok edeceklerini biliyorlar. Ahlak kavramını elimizden alıyorlar ki bunu başardılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Karagerey
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.857« Yanıtla #3 : 15 Ocak 2012, 16:31:39 »

Bir ülkenin ailesi ve gençlerini etkileyen enbüyük etkendir medya. Bu medyanın satılmışlığının akp ile bir alakası yoktur. 80 lerden itibaren devam eden bir yozlaşmadır bu. Hatırlayın eski Türk Filmlerini; fakir aileler mutlu ve saygılıdır, zengin aileler ise yozlaşmış ve mutsuzdur. Fakirin ekmek alacak parası yoktur ama yinede mutludur. Şimdiki dizilere bakalım, lüks evler ve phalıdan öte ulaşılmaz arabalar. Bu özentiler ailelerimizi bataklığa sürüklemektedir. Artık fakir ailelerimiz mutlu değildir dizilerde. Hep sahtekarlık peşindedir. Ülke ahlakının diziler belirleyince, tecavüz sahneleri en çok izlenenler diye söylenince, gerçek hayatta da tecavüzler artmaktadır. Akp de buna çanak tutmaktadır. 12-13 yaşındaki kız çocuklarına tecavüz edliyor, hakim kendi isteği ile olmuştur diye tecavüzcüyü serbest bırakıyor.Ahlaksızlığın itici ve toplum dışı olduğu unutuldu, sıradanlaştı. Şerefsiz ve sahtekar olmanın akıllılık olduğu vay be adamdaki zekaya bak nasılda dolandırmış devleti helal olsun dendiği bir düzene düzülmekteyiz. İnanın avrupa denilen kahpe düzenden daha yozlaşmış bir ülkemiz vardır. Onların ahlak anlayışı, bizden daha erdemli olmaya başladı. Biz derken medyanın ülkeye yansıttığı ahlaksız hayattan bahsediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Karagerey Altemur
Delikurt27
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 650


ANTEPLİ BOZKURTLAR!!!


« Yanıtla #4 : 15 Ocak 2012, 17:04:41 »

Türk çocukları malesef! ne tarihimizi ne Türk büyüklerini tanıyorlar. Geçen 18 yaşında birine Oğuz kağan kimdir dedim o kim yav dedi hayretle, Dedim: la hırpo şimdi 100 tane Türkücü şarkıcı hatta yabancı futbolcuların hepsinin ismini sayarsın, Dedenin Atanın ismini dahi bilmiyorsun! Aslında Bu konuda Milli eğitim sisteminde de çok boşluklar var. kuru yüzeysel hikaye gibi tarih anlatımından başka bişey değil, Japonlar 10 yaşındaki çocuklara Milliyetçilik fikrini yerleştiriyorlar hiroşimayı canlı canlı göstererek küçük beyinlere temelden aşı yapıyorlar. Tabi  bizim sadece çocuklar değil büyükler de aynı durumda kendisi boş olan çocuga ne verecekki?
 
Aileler 12-13 yaşında çocukları evde internet başında saatlerce yanlız bırakarak büyük bir kötülüge davetiye çıkarıyorlar çocuk zaman içinde çeşitli pislikleri öğreniyor küçük yaşında sapkınlığa yöneliyor Ailesi ise kendinden emin 12 yaşındaki çocugun neler karıştırdıgını aklının ucundan geçiremiyor çocukları sık sık kontrol etmek güvenli interneti devreye sokmak lazım. İnternetin kötü yanlarından birisi  işte 12 yaşında çocuk aklını "şeyle" bozarmı? ondan sonra bunlar büyüyecek genç olacak ülkeye faydalı birey olacak!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

“Türk sayısını çoğaltmak ulusal büyük amacı, tabii gelişmeye bırakılmamalıdır. Alınacak ve hayata geçirilecek olağanüstü önlemlerle bir ulusal politika izlenmeli ve Türk sayısı çoğaltılmalıdır.” M.KEMAL ATATÜRK
Bozkırın Atlısı
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 63« Yanıtla #5 : 15 Ocak 2012, 18:16:12 »

Çok güzel bir yazı olmuş sağolasın. Okuyunca içim burkuldu ama ne yazık ki gerçekler böyle. İnsanlarımızın en büyük hastalığı olan özentilik ve ahşalık kompleksinden bir an önce kurtulup özüne dönmesi tek temennimiz. Türk medyası gerçekden içler acısı durumdadır. Ağlanılacak halde yayınlar var gün boyu her kanalda. Kim kiminle ne yapmış da , yok efendim teyzem yaşına başına bakmadan utanmadan çıkmış oraya koca isterim diye kendini yırtıyor yazık tek kelimeyle. Türk aile yapısını bozacak yayınlar kol geziyor, rtük sansürü sadece çıplaklıkla ele alıyor. İşte onun içindir ki ulusal kanallarımızı hayatta izlemem.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Dağ eğildi de üzengi oldu asıldık
Çeliği pek tutacak suyumuz vardı
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #6 : 15 Ocak 2012, 19:26:11 »

Akşam yazarını ağlatan yolculuk
Akşam yazarının yolculuğu, Ankara AŞTİ'de tuhaf bir şekilde son buldu...
Akşam yazarını ağlatan yolculuk Akşam yazarı Özlem Çelik, kendisini ağlatan yolculuğu bugünkü köşesinde okurlarıyla paylaştı..

'Bayan yanı' saplantısı

Mizah dergisi 'Bayan Yanı'nın neden çıktığını artık daha iyi anlıyorum...
8 Ocak 2012 tarihinde, saat 17.00'de İstanbul-Ankara seferini yapan bir otobüse bindim. 18 numaralı koltuktaki yolculuğum Ankara AŞTİ'de, tuhaf bir şekilde son buldu.

Yanımdaki kadın yolcu indi. Ben, bir sonraki durak olan Söğütözü'nde ineceğim için yerimden kalkmadım. Ankara'dan Mersin'e devam edecek olan otobüs, yeni yolcularını almaya başlayınca elinde benimkiyle aynı koltuk numarası olan bir delikanlı geldi yanıma. 'Az sonra ineceğim. Siz cam kenarına geçin, ben de eşyamı toplayayım' diyerek kendisine yol verdim. Geçti, oturdu.

O sırada genç muavinin bize dik dik baktığını gördüm. Koşar adımlarla yanımıza geldi. Bana, en ön sıranın boş olduğunu söyledi. 'Birazdan ineceğim, gerek yok' dedim. Gazetelerim, kitaplarım, bilgisayarım, telefonum, çantam... Daracık alanda eşyamı toplamaya çalışıyordum.

İkna olmayan muavin bu sefer yanımdaki delikanlıya döndü, 'Sen öne geç!' dedi. Kendisinden üç beş yaş büyük muavinin sözlerini emir telakki eden delikanlı ayağa fırladı. 'Lütfen kalkmayın. Burada oturmanızın benim için bir mahsuru yok. Sizin için de sorun değilse... Kucağımda bu kadar eşyayla kalkmam zor olacak...' dedim. Genç çocuk tekrar yerine oturdu.
Muavin hala tepemizde dikiliyordu

ERKEK-BAYAN YAN YANA OTURTMUYORUZ

'Erkek-bayan yan yana oturtmuyoruz! Ya biriniz ya diğeriniz öne geçecek!' deyince tepemin tası attı!
'Ne demek oturtmuyoruz?'
'Yasak! Erkek-bayan yan yana oturamazsınız!'
'Öncelikle erkek-bayan değil, erkek-kadın demen gerekiyor. Bayan bir hitap şeklidir, cinsiyet değil. İkinci olarak benim nereye oturacağıma ben karar veririm. Kalkmıyorum!'
'Şirketin kuralı böyle! Yasak! Oturamazsınız!'

SEN KİM OLUYORSUN DA BENİM NAMUSUMU KORUMAYA ÇALIŞIYORSUN?

Bu buyurgan ses tonunu ve ikna edicilikten uzak, insanlıktan nasibini almamış cümleyi duyunca ayağa fırladım...

'Sen kim oluyorsun da benim namusumu korumaya çalışıyorsun? Bu gencecik çocuğa da bana da hakaret edecek cesareti nereden buluyorsun! Biz yan yana 5 dakika seyahat etmekten rahatsız olmuyoruz ama sen bizim yan yana oturmamızdan rahatsız mı oluyorsun? Bu nasıl bir sapıklık yaaa!'

Muavinin yüzündeki ifadeyi görünce güleyim mi ağlayayım mı şaşırdım. Ağzı bir karış açıktı. Matematiği 10'a kadar saymakla sınırlı olan birine üç bilinmeyenli denklem sormuştum sanki! Neye karşı çıktığımı anlamaya çalışırken bir yandan da 'erkekliği' elden bırakmıyor, takılmış plak gibi 'oturamazsınız' demeye devam ediyordu.

Herkes yerinden kalkıp bize bakıyor ama kimsenin gıkı çıkmıyordu. Yarı yaşımdaki bir muavinin bana ahlak dersi vermesi, benim neredeyse çocuğum olacak yaştaki delikanlıyı sapıklıkla itham etmesi kimseyi rahatsız etmişe benzemiyordu...

BEN BU MUAMELEYİ KABUL EDEMEM!

O manzara karşısında iyice canım yanmışken arkamdaki ses ipleri hepten kopardı... 'Hanımefendi, neye karşı çıktığınızı anlamadım. Sizi düşünüyorlar? Niye geçmiyorsunuz öne?'

Yanında annesiyle yolculuk eden orta yaşlı bir adamın benim tavrımı sorgulayan sözleri cinleri tepeme çıkardı.
'Size sapık muamelesi yapılıyor. Bana ise korunmaya muhtaç aciz mahluk... Ve bundan niye rahatsızlık duyduğumu anlamıyorsunuz, öyle mi? Yazıklar olsun! Bana bakınca insan değil bir kadın gördüğünüz için kızıyorum! Bunları içselleştirdiğiniz için kadınlar tecavüze uğruyor, dayak yiyor anlamıyor musunuz? Uçakta kadınlarla yan yana seyahat ederken namuslu, otobüste namussuz mu oluyorsunuz? Siz sapık olmayı kabul edin ama ben bu muameleyi kabul edemem!'

İNSAN MUAMELESİ GÖRMEK BU ÜLKEDE NEDEN BU KADAR ZOR?

Homurdanmalar duyuyordum... Yanındaki delikanlıyla 5 dakika seyahat etmek için çırpınan orta yaşlı kadın muamelesi görmeme ramak kalmıştı çünkü kimse ne dediğimi anlamıyordu. 'İndirin beni' diye bağırdım... Kapılar açıldı. Otobüsten kendimi dışarı attım ve eşimi aradım. Ağlıyordum...
'Bu firmaya ayrımcılıktan dava açacağım... İnsan olmak, insan muamelesi görmek bu ülkede neden bu kadar zor?


            Andam emegine saglik basarili bir yazi yazmissin saygilar sevgiler tesekkürler .

       Madalyonun birde bu yani var Aksam gazetesi yazarinin muhatap oldugu asagilatici bir yolculugu kaleme almis . Senin bu yukarida yazip cizdigin kanayan yarayi görmezler Is bir kadinla bir gencin 5 dakka yan  yana yolculuk yapmasina tahammül edemezler  Simdi bu senin dile getirdigin asagiliklarmi sakincali yoksa bu bayan muhabirin yolculugumu ?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Sucitay
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 100« Yanıtla #7 : 16 Ocak 2012, 20:53:02 »

ben 1.88 boyundayım 100 kg ağırlığım var ve 60 kiloyu geçmeyen kızlardan pek eletirik alamıyorum insanların vücutkütle endestinin illa 25 olması gerektiği kanatinde deyilim ki bu mankenlerde 20 minin altına iniyor.ergenliğin olması gereken yaş 15 -21 arasıdır  ama bende 11 de ergenliğe girdim bu hormonlu yicekler medyadaki uyarılar vs ama sihirli annem olsun diyer çocuk dizilerindede bacak kadar çocukların erkek arkadaş kız arkadaş muhabetiyle de çocukların beyinlerinin bulandırılmasıdır. Çevremdeki çocuklardan daha ilk okuldakileren bu muhabetlerini duyuyorum.bu durumun normal olduğunu düşünmüyorum ve bir an önce medyaya hormon ilaçlarına ve yetişkin film sektörüne müdahale edilmelidir.(16 yaşın üzerindeki bir pc bağımlısını durduramazlar ama 10 15 yaşındaki çocukların ulaşımı engelenebilir diye düşünüyorum.)7 yaşındayken 140 cm boyum vardı ve çocukluğum hep büyüme ağrılarıyla geçti eğer ergenliğe 5 sene daha geçgirseydim bunu doktor söledi 210 nu aşacaktım.
Bu bana zarar vericek kadar yüksek ama ergenliğe erken girmem başka birinin 180 cm yerine 160 cm yapa bilirde oyüzden bu iş çok önemli boy sadece görünenkısım bunu gözü var beyni var kalbivar ve bilip bilmedimiz fizyolojik piskolojik bir çok etkisi var.Ama küçük çocuğu ve uydusu olanlar için uyarım malum kanalara 0000 nebiliyim doğumtarihi gibi kolaya çözülecek sifreler koymayın.Birgün tekrar güçlendimizde bunların hepsini Türk halkı başta eğtimi ve medyayı geri aldında ve hormonlu yicekleri denetleyip düzelticek normalde cok yiyen çocuklar daha iri olur ama hormonlu yiceklerden çok yiyen çocuklar daha erken ergenliğe girer ve genetik sınırına ulaşamıya bilir.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Ne mutlu TÜRK doğana!
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.281 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.01s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.