G.DOĞUDA BASININ NEDENSE İLGİSİNİ ÇEKMEYEN GELİŞME!!!
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 01 Ekim 2020, 20:22:51


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: G.DOĞUDA BASININ NEDENSE İLGİSİNİ ÇEKMEYEN GELİŞME!!!  (Okunma Sayısı 1581 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
açina
Ziyaretçi
« : 16 Aralık 2010, 12:39:30 »

           Bugün balyoz davasının ilk duruşmasına başlandı. Hakimleri değiştirilen davanın sanıkları Türk subayları, " bu davayı Türk Miletinin dikkatle izlemesini ve hükümetin foyalarını ortaya çıkaracaklarını" iddia etti. Subayların kendilerine olan güvenleri dikkat çekti. Ancak basının dikkatini çekmeyen yada özellikle gizlenmeye çalışılan çok önemli bir olay bugün g. doğuda gerçekleşiyor. BDP adlı pkk nın siyasi kolu G. doğuda, 1.dilin k.rtçe, 2.dilin Türkçe olarak kabul edildiğini, bu değişiklik için hükümetin anayasa değişikliğini beklemeyeceklerini, bugünden itibaren g. doğuda başta devlet daireleri olmak üzere, okullarda ve her alanda k.rtçe konuşulacağını açıkladı. Anayasanın değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddelerinden biri açıkça ihlal edilmiş oldu. Teklif edilmesi dahi yasak olan diğer  maddelerinde yakında g.doğuda geçerliliği kalmayacağı söylendi.                
           Birkaç üniversite olayına odaklanan çok değerli(!) basınımız, ülkemizin bölünmesinin gerçekleşmeye başladığı bu hainliği bilerek ve isteyerek görmezden gelerek Türk Milletinden saklamaktadır.  
 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
kayiboyu
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 5


I V I


« Yanıtla #1 : 16 Aralık 2010, 14:38:33 »

           Bugün balyoz davasının ilk duruşmasına başlandı. Hakimleri değiştirilen davanın sanıkları Türk subayları, " bu davayı Türk Miletinin dikkatle izlemesini ve hükümetin foyalarını ortaya çıkaracaklarını" iddia etti. Subayların kendilerine olan güvenleri dikkat çekti. Ancak basının dikkatini çekmeyen yada özellikle gizlenmeye çalışılan çok önemli bir olay bugün g. doğuda gerçekleşiyor. BDP adlı pkk nın siyasi kolu G. doğuda, 1.dilin k.rtçe, 2.dilin Türkçe olarak kabul edildiğini, bu değişiklik için hükümetin anayasa değişikliğini beklemeyeceklerini, bugünden itibaren g. doğuda başta devlet daireleri olmak üzere, okullarda ve her alanda k.rtçe konuşulacağını açıkladı. Anayasanın değiştirilmesi teklif dahi edilemez maddelerinden biri açıkça ihlal edilmiş oldu. Teklif edilmesi dahi yasak olan diğer  maddelerinde yakında g.doğuda geçerliliği kalmayacağı söylendi.               
           Birkaç üniversite olayına odaklanan çok değerli(!) basınımız, ülkemizin bölünmesinin gerçekleşmeye başladığı bu hainliği bilerek ve isteyerek görmezden gelerek Türk Milletinden saklamaktadır. 
 


Türkiye olarak gerçekten önemli zamanlardan geçmekteyiz. Bugün bir gazetede bir iki ABD'li ermeninin Türkiye aleyhinde toprak ve para tazminatı açtığını okudum. Beni en çok etkileyen ise bu habere yorum yapan bazı zavallıların; "Efendim, adamların hakkını verelim (!)", "Artık barış olsun (!)" çığlıklarıydı. Savaşla, kan dökerek kazandığımız toprakları öylece vermekten bahsetmek! Hem üzüldüm hem utandım. İçimizde pusuda bekleyen bu kadar hain olduğunu bilmezdim. Esenlikler dilerim...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
HUNOĞLU
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 109« Yanıtla #2 : 16 Aralık 2010, 18:25:31 »

Bunların, gerekli olan ayrışmayı kendi kendilerine yapması bizim yararımıza olacak.
Birbirlerini kullanarak bu ülkeyi bölmeye çalışanlar, aslında ayrı parmakların tek yumruk olmasını sağladıklarının farkında değiller.
Andımızı da okumak istememeleri önemli bir gelişmedir. En büyük düşman kendisini iyi saklayabilendir. Bunlar, kendilerini çok iyi bir şekilde açığa koyuyorlar. Farkına varamayan Türk kardeşlerimiz de artık düşmanlarımızın bu etnik saldırıları sayesinde uyanıyor.
İşin iyi yanından bakarsak, ileriye dönük uzun yıllar  devamlılığını sürdürecek bir temizliğe doğru gidildiğini görürüz.
Bu konuların uzun uzun konuşulmasına gerek bile yok asıl. Biz kendi kendimizi hedefimize yöneltirsek daha mühim konulara artı katabilirsek yapabileceğimiz en iyi iş olur.
Konularda eksik olmak, tamamlayamıyacağımız anlamına gelmez, zaten parça parça büyüyeceğiz, yavaş yavaş, adım adım ilerleyeceğiz. Her şey birden bire olmaz, bunu bekleyemeyiz.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.227 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.013s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.