Foster'ın ölümünü laikliğe küfretmek için kullandı
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 24 Ekim 2020, 08:31:42


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Foster'ın ölümünü laikliğe küfretmek için kullandı  (Okunma Sayısı 4435 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Erlik Adana
Ziyaretçi
« : 10 Şubat 2011, 13:52:26 »

Vakit gazetesinden Serdar Arseven, Defne Joy Foster'ın ölümüyle ilgili kaleme aldığı yazıda Foster'ın "ahlaksızlık" yaptığını iddia ederek, ölümünü laikliğe bağladı. Arseven, "Kahrolsun laikliğin ve çağdaşlığın böylesi" dedi.
 

Vakit gazetesi köşe yazarı Serdar Arseven, Defne Joy Foster'ın ölümünün ardından, Foster'ın bir erkek arkadaşının evinde ölmüş olmasını ahlak polisliğine soyunma malzemesi yapanlara katılmakla kalmadı, ölümü bir de laikliğe saldırı malzemesi yaptı.
Yazısına "Onu kucakta zıplatılırken görmüştüm bir kez..." ifadesiyle başlayan Arseven, yazısı boyunca Foster'ın "ahlaksızlığına" dair ifadeler kullandı. Arseven, "Ne muhabbetler... Kimsenin “asıl mesele”ye geldiği yok... Çıkacam ekrana, patlayacam yine... Fena olacak!.. “İçin aksırıncaya, tıksırıncaya kadar için!..” Foster bir kurban; öyle alıştırılmış, öyle yaşatılmış... Ve... Testi misali su yolunda kırılmış!.." dedi.
 
Arseven, yazısında şöyle ifadeler kullandı:
 
Alıntı
Kocası onu çok severmiş, o da kocasını severmiş...
Ancak, farklı duygularını “arkadaşlarıyla” tatmin edermiş!...
Evinde öldüğü oğlanla o gece tanışmışlar...
Ve ilk geceden “oğlan evine” gitmişler!..
Türkiye laiktir laik kalacaaaaaaaaaaak!..
...
 
Kahrolsun popüler kültür!..
Kahrolsun, reyting!..
Kahrolsun, sorumluluklarını yerine getirmeyen ana ve babalar!..
Kahrolsun tıksırıncaya kadar içenler değil de...
“Tıksırıncaya kadar içmeyi” tavsiye edenler!..
Kahrolsun laikliğin böylesi!..
Ve kahrolsun çağdaşlığın!..
Yazıyı 10’ncu yıl marşı ile bitireyim mi!..
Evvvetttt!..
Aynen öyle...
Çıktık açık alınla!..
 

Alıntıdır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
oguz sad
Ziyaretçi
« Yanıtla #1 : 10 Şubat 2011, 13:59:11 »

Nasıl ki malum için O...pu diyorsak; bu satırların yazarına da O... Çocuğu tabirini kullanmak gerekiyor.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #2 : 10 Şubat 2011, 14:09:57 »

Anlamadığım insanlar laikliği ne zannediyolar veya insanlara ne zannettirmeye çalışıyorlar. Laiklik fuhuşmudur? Alkoliklikmidir? En önemlisi dinsizlik midir? Laiklik dinin Tanrı ile vicdan arasında kalmasını sağlamaktır benim bildiğim. Sanane insanın nasıl yaşadığından nasıl öldüğünden. Ahirette o insan yerine sen mi gideceksin tamuya? Yoksa Tanrı sana mı soracak neden fosterı düzelmedin diye. Kendilerini peygamber mi zannediyor bu akılsız fikirsiz yavşaklar?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
Batur Alp
Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 10 Şubat 2011, 14:27:19 »

14 yaşındaki kız çocuğuna niyetlenen Şeriatçı Hüseyin Üzmez'in fikir yoldaşları Laikliğin adını ağızlarına alamaz. Laikliğin anlamını şerefsizliğe ya da namussuzluğa yoran sapık yobazlar arzuladıkları Şeriat düzeni gelse bile iflah olacak değildir. Aksine pislik saçan şehvetlerini rahatça açığa vurma fırsatı yakaladıkları için göbek atarlar. Bu ülke sizin istediğiniz gibi yönetilse kimin tarağı kimlerin neresinden çıkar belli olmaz, davar oğlu davar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
TANRI-KUT METE
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 119


Irkçı Lider; Türkçü Devrim...


« Yanıtla #4 : 10 Şubat 2011, 14:27:50 »

Yazı yazmayı beceremeyen, kalemine tükürdüğümün köşe yazarı! Ah şunlardan birisi dese ki "gel madem kalemlerimizi kapıştıralım da kimin davası daha haklıymış öğrenelim" diye..

Bu aciz kalemimle ağa babanızın kalemini kırarım! Zannetmeyin ki kalemim çok iyi, eğer bir üstünlüğümüz var sa o da davamızın kutsallığıdır!!

Hiç bir piç çıkıp da bizim kutsal saydığımız kavramlara laf edemez. Yoksa adamın bir taraflarına montelerler o lafları..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Horasanlı Türkmen
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 205


Batı'da İskender varsa, doğuda Nadir Şah var...


« Yanıtla #5 : 10 Şubat 2011, 14:30:22 »

Zenci bir fahişenin fazla dozdan ölümünden Başbuğ Atatürk'ün ilkelerinden birisini sorumlu tutanla o gebermiş olan kokocu zenci fahişeyi bir tutuyoruz. Fakat gerçek şu ki; gebermiş zencinin çektiği kokonun tedavisi olur da, bunu yazan onun bunun evlâdının dimağına yerleştirdiği ümmet afyonunun tedavisi olmaz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

" Benim ölümüm benim son silahımdır, bu silah dünyaya mert gelip mert gidenlerin silahıdır."

-Babek Hürremiddin-
Gumus Kurt
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 10 Şubat 2011, 14:53:23 »

Bu Serdar Ayseven adlı şerefsizin bu yazıları yazmasının sebeblerinden biri de, insanların televizyonlarda kıçını, başını açarak "Atatürkçü'yüm, Laik'im" demesi yüzündendir. Bu mankurtlar yüzünden insanlar laikliği yanlış anlıyorlar. Tabii bu kahpe evladı Serdar Aysever ise laikliğin ne olduğunu gayet iyi bilmesine rağmen bu yazıyı bilerek böyle yazmıştır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Giray-han
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.202« Yanıtla #7 : 10 Şubat 2011, 15:11:48 »

Aman, vakit gazetesinden artık namus timsalleri de mi çıkıyormuş?
Kendi sübyancı yazarlarının üstünü örtmek için uğraşırken iyiydi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türk'üz Türkçüyüz. Bu ülkeyi kimseye kaptırmayız.
OGUZ-ALTAN
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 179


At olmak taydan, yigit olmak soydandir !!!


« Yanıtla #8 : 10 Şubat 2011, 17:27:04 »

Zenci bir fahişenin fazla dozdan ölümünden Başbuğ Atatürk'ün ilkelerinden birisini sorumlu tutanla o gebermiş olan kokocu zenci fahişeyi bir tutuyoruz. Fakat gerçek şu ki; gebermiş zencinin çektiği kokonun tedavisi olur da, bunu yazan onun bunun evlâdının dimağına yerleştirdiği ümmet afyonunun tedavisi olmaz.

Turkculugun kutsal saydigi bir ilkeyi bu derecede karalamak namussuzluktur, serefsikliktir, cahilliktir. Ustelik bu kokcu zenci fahisenin ahlaksizca tavirlarini, Laiklik dusmanligi yapmasi, zihninden suphe ederim. Foster denen ne oldugu bilinmeyen bir kahpenin Turk olmadigi aciktir, hem irk bakimindan, hem ahlak bakimindan, hemde tavir bakimindan. Turk olmayan birisinin uzerinden Turklugun ve Turkculugun en buyuk ilkelerinden biri olan Laiklige saldirilmasi acikca Turklere ve Turkculuge savas ilanidir.

Laikligi, bu gibi yesil renkli hayvanlar olan hayvanseverler tabandan Laiklige saldiramadiklari icin, boyle yollarla Laiklige saldirmak istiyorlar. Bu apacik ortadadir. Laikligi bu dercede dusman olan hayvan demekki Iran'i goremiyor. Iran laik bir ulke degildir, ama neden o kadar hayvanini asiyorlar. Bu infaz nedenlerinden biri olan oglancilik bir seriat ulkesinde nasil oluyorda tureyebiliyor. Bende Serdar Arseven'e soruyorum; simdi seriatcilikmi veya genel olarak islamiyet'mi sucludur ? 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #9 : 10 Şubat 2011, 17:44:00 »

            Hani bazen anlı şanlı komedyenlerimizin sıkça kullandığı bir tabir vardır. "eğitim şart".  72milyonluk ülkemizin ne yazık ki yarısından fazlası eğitimsiz. Bu eğitimsiz kesiminde  yarısını din , ümmetçilik ve etnik bölücülük afyonu ile yıllardır uyutuyoruz. Şimdi bu yazıdan haberdar olan bu kesim, laikliği o örümcek kafalının tarif ettiği şekilde algılayacak ve RTE ile tayfasının onlarca sene iktidarda kalmasını sağlayacaktır.
             Çocukluk çağlarından itibaren beyinlere sokulan din ve ümmetçilik afyonu ile büyütülen dünün çocukları ve tayfası ne yazık ki bugün iktidar koltuğundalar.60 yıldır sinsice büyüyüp gelişerek ağlarını dört bir yanımızda örmüşlerdir.  Bu beyinleri uyuşturulmuş kesim, okadar algı karışıklığı içinde ki liderlerinin önce orduyu tasviye etmesine ses çıkarmıyor, sonrada orduyu güya koruyormuş gibi yapmasına alkış tutuyor. Bu beyinsizler okada iki yüzlü ki, önce Kıbrıs'ın elden çıkarılması için verilen uğraşlara sesini çıkarmıyor, sonrada "Türkiye Kıbrıstan vazgeçemez" açıklamalarına alkış tutuyor.  Bu algılama seviyesi düşük kesim okadar içi boş kafalı ki, H.Üzmez denen kart zamparanın yaptıklarını peygamberlerini örnek vererek, korumaya çalışıyor, sonrada nasıl öldüğü herkesce malum kişi üzerinden tüm bu pisliği laikliğe bağlayanlara alkış tutuyor.
          İkili oynamanın, çifte standarın, ve tüm bunları da din kisvesi altında, demokrasi çığırtkanlığı ile yapmanın bu beyinsizlerin kafalarında hiç mi hiç soru işareti bırakmaması işin en ilginç tarafı. Umarım bir gün acınacak halde olduklarını farkederler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.256 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.019s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.