Tigir:Er Hakkında Bir Kaç Söz
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 05 Aralık 2020, 21:32:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Tigir:Er Hakkında Bir Kaç Söz  (Okunma Sayısı 4511 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« : 03 Kasım 2015, 21:42:20 »

 Tigir:Er adlı sayfayı ben de takip eder ve severim ama bazı düşünceleri tamamen yanlış. Artık bazı konularda kafa bulandırmaya başladılar. Aramızda olup da bunları körü körüne savunan var mı bilemem. Ama Tigir:Er, marjinal gözükmek, farklı düşündüğünü kanıtlamak için saçmalamaya başladı.

 Tigir:Er'in şu anda uyguladığı yöntem tamamen "geri çekilme" yöntemidir ve bu bizlere asla yakışmayacak bir davranıştır. Ben buradan uyarılarımı yapacağım.

"Türkçü Değiliz"

 Neden Türkçü olmadıkları, Türkçülüğü reddettikleri sorulduğunda şu cevabı veriyorlar: "Türkçülüğün içi boşaltıldı, yozlaştırıldı. Biz bu 3. sınıflar ile aynı ideolojiyi savunmuyoruz. Biz Tigir:Er Düşünce Sistemini savunuyoruz"... Bu 'kafa'ya dikkat çekmek isterim. Yaptıkları iş, aynı ampul partisinin Süleyman Şah türbesini kaçırıp getirmesine benziyor. Bu geri çekilme nereye kadar sürecek? Yarın bir gün "Tigir:Er Düşünce Sistemi"nin de içi boşaltılır ve yozlaştırılır ise yeni bir ülkü mü üretecekler? O ürettikleri ülkü de yozlaştırılır ise başka bir tane mi üretecekler? Yani bu çok tehlikeli ve bize düşman olan bir yöntemdir.Mesela burada da "Biz insan değiliz" sözünü sarf ediyorlar. İlk başta bu tavır hoş karşılansa da altını deştiğimizde bir tavizler silsilesi çıkmaktadır.  Neden 'insan' olmayı reddettikleri sorulduğunda: "İnsanlık potası içine kürtler, araplar, çerkesler ve diğer etnik unsurlar giriyor. Biz bunlar ile aynı türde olamayız. O yüzden insanlığı reddediyoruz." gibi bir cevap veriyorlar. Tamam ama sen bu saydığın canlılar ile "canlı" olma kategorisinde de birleşiyorsun. O zaman da "Haş ve Kella! Biz canlı değiliz Türk'üz!" diyecekler mi?


 Tamam onları takip edebilirsiniz. Ama bu taviz vererek geri çekilme yöntemi ile bizim bağdaşmamız mümkün değil. Bu verdiğim örnekler basit olabilir ama tehlikelidir. Bizler tavizkâr değiliz ve olamayız. Bilgi verme ve dostu düşmanı seçmeye yardımcı olmak açısından Tigir:Er çok yardımcı oluyor. Ama bu geri çekilme, taviz verme ilkesi tamamen saçmadır ve biz TÜRKÇÜLER olarak REDDEDİYORUZ!


 
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
ALBASTI
OTAĞ BEKÇİSİ
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 9.657


Orta Asyadan Anadoluya , Metehandan Mustafa Kemale


« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2015, 22:15:05 »

Bu ad, Bu sayfa Kandaşınız, kardeşiniz Gümüş Kurt ipoteğindedir, ona danışmadan asla aleyhte propaganda yapmayın, Men ederim!!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hiçbir, bölücü, yobaz, kansız ve abd emperyalizminin uşağı, TÜRK'ü yıldıramaz!
BUNA İNANIYOR, BUNUN İÇİN SAVAŞIYORUZ!
Börü:Tegin
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.950« Yanıtla #2 : 03 Kasım 2015, 22:39:25 »

 Aleyhinde bir propaganda değil. Davamız yardım eden bir oluşum olduğunu belirttim. Ama bu tavırlarını doğru bulmuyorum. Doğru bulan var mıdır ki? Yeni yetme Türkçüler yüzünden "biz Türkçü değiliz" gibi sözler edilecekse buna karşı çıkarım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

TÜRK:KANI:KURUMASIN:
TURAN:TUGU:YIKILMASIN:
Bögü:Alp
Atsız'ın İzinde
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 1.974


Döğüşen Türk, oyanan Türk, kalkan Türk!


Site
« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2015, 22:54:56 »

Sezer ülküdaşıma çoğunlukla katılıyorum. Türkçülüğü reddetmek, Atsız'ı reddetmek demektir. Ki kendileri de Atsız'ı yolbaşçıları gördüğü halde neden böyle bir yol izlemişler bilmiyorum. Türkçülüğün içini boşaltmaya, Türkçülüğü değiştirmeye kimsenin gücü yetmez. Türkçülük olduğu yerde duruyor. Sadece kendilerine Türkçü diyen birtakım solculuktan U dönüşü yapmış dallamalar Türkçülüğün içini boşaltmağa çalışıyorlar. Onlar kendilerini Türkçü sanıyorlar. Biz Atsızcılar onları kaale dahi almayız. Biz Türkçü değiliz demeyeceğiz, siz Türkçü değilsiniz diyeceğiz. Bizler, Atsız'ın izinde Türkçü Turancılarız.

"Ufak meselelerle büyük davalar engellenemez. Türkçülük yürüyecek, Türk ırkı muzaffer olacaktır."
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

«Dünyada en büyük iftiharım, Türk yaratıldığımdır!»
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.261 Saniyede 24 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.