Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Duva Sohor üzerinde 20 Mayıs 2015, 00:13:15Konu Başlığı: Fare suratlı: İspatlasınlar istifa ederim!
Gönderen: Duva Sohor üzerinde 20 Mayıs 2015, 00:13:15
(http://fotocdncube.gazetevatan.com/vatanmediafile/Haber300x250/2015/05/19/davutoglu-ispatlasinlar-istifa-ederim--1498210.Jpeg)

Başbakan Davutoğlu HDP'nin 3500 kişilik iddiası için, "Bu aşağılık bir iddiadır ispatlasınlar istifa ederim" dedi.

'İSPAT ETSİN GÖREVDEN ALIRIM'

(HDP'nin 'seçimlerde hile yapılacak' iddiası) Bu o kadar adice bir iftira ki. Nerede bunun delili. Şimdiden birileri seçim sonuçları hakkında manipilasyon yapmaya başladı.. İspat etsin yarın kimse ben istifa ederim, kimse bunun sorumlusu ben görevden alırım. Biz zaten seçimi kazanacağımızdan eminiz niye böyle bir şeye başvuralım. Demirtaş Doğu'da kimse tehdit edilmiyor diyebilir mi?

'EĞER SİLAHSIZLANMA İLE İLGİLİ AÇIKLAMA GELMEZ İSE...'

Eğer HDP'den silahsızlanma ile ilgili bir açıklama gelmez ise HDP'den seçim sürecinde İmralı'ya gidip görüşme yapmanın anlamı yok. Ben bunu demek istiyorum. Yani bunu demeyeceksiniz sizin oraya gitme amacınız ne!

Silahsızlanma açıklamasını yapsınlar oturur konuşuruz. Niye silah ihtiyacı hissediyorlar. Silahlı mücadelenin ne anlamı var.

Vatan