Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Kaan Ulas üzerinde 22 Ocak 2015, 15:37:35Konu Başlığı: Ezik irk ülkesi Somali'de. Türk heyetine bombali saldiri.
Gönderen: Kaan Ulas üzerinde 22 Ocak 2015, 15:37:35
Erdoğan'ın ziyareti öncesi Somali'de Türk heyetininin kaldığı otele yönelik saldırı düzenlendi.

Somali’nin başkenti Mogadişu’da bomba yüklü araçla Türk delegasyonunu hedef alan saldırı düzenlendiği bildiriliyor. Reuters’a konuşan Somali emniyet kaynakları, Türk heyetinin kaldığı otelin girişinde düzenlenen intihar saldırısının bomba yüklü araçla yapıldığını belirtti. Kaynaklar, Türk heyetinden ölen ya da yaralanan olmadığını açıkladı. Türk heyetinin otelin içinde ve güvende olduğu ifade edildi.

“ÖLENLER OLABİLİR”

NTV’ye konuşan Kızılay Genel Müdürü Mehmet Güllüoğlu ise “Bombalı saldırıda Somali vatandaşlarından hayatını kaybedenlerin olabileceği belirtiliyor”  dedi.

(ayrıntılar geliyor…)

ERDOĞAN’IN PROGRAMI KAPSAMINDA

Cumhurbaşkanı Erdoğan şu anda Afrika Boynuzu ülkelerini kapsayan resmi ziyaretler kapsamında Etiyopya’da bulunuyor. Erdoğan’ın ajandasında Somali ziyareti de yer alıyordu. Erdoğan’ın, yarınki Cibuti ziyaretinin ardından Somali’nin başkenti Mogadişu’ya geçeceği açıklanmıştı. Alinti


Somali'de bu Akp ikdidarin milyonlarca dolar yardim yaptiklari bilinmekte, zenci kardeslerimizin(!) hem devletine hemde  ac sivil halkina cok cömertce yardim eden, bizim yigit(!) devlet yöneticilerimize sormak gerekir. Türkiyede issizligi önlediniz mi ki? Her nankör milletine yardim etmeye kalkarsiniz. Iste alirsiniz böyle sonuclar.
Konu Başlığı: Ynt: Ezik irk ülkesi Somali'de. Türk heyetine bombali saldiri.
Gönderen: Buga Yaktu üzerinde 22 Ocak 2015, 16:24:49
Besle zenciyi çikarsin neyse şimdi konuşmayayim. Türk ellerinde yokluk, fakirlik bitti mi de bu yamyamlara yardim ettiler.


Konu Başlığı: Ynt: Ezik irk ülkesi Somali'de. Türk heyetine bombali saldiri.
Gönderen: Alpargu İstemi Kağan üzerinde 22 Ocak 2015, 16:44:44
Acımayacaksın Türk'ten başkasına acımayacaksın..


Konu Başlığı: Ynt: Ezik irk ülkesi Somali'de. Türk heyetine bombali saldiri.
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 22 Ocak 2015, 18:28:07
 Zencilerin hepsi açlıktan geberse. Ben de Acun'un en zengin kişisi olsam. Bir kuruş para vermem. Hem, "açız, açıktayız, yoksuluz" diyorlar. Hem de sürekli çiftleşip çocuk doğuruyorlar. Afrika belgeselleri izleyenler görmüştür. Her evden 10-15 çocuk çıkar. Hepsi ölsün, açlıktan gebersin. Hiç boşuna bunları bize acındırmaya çalışmasınlar. Sürekli çiftleşip çocuk yapacağına çalış da ülkeni kalkındır.


Konu Başlığı: Ynt: Ezik irk ülkesi Somali'de. Türk heyetine bombali saldiri.
Gönderen: Salur Kazan üzerinde 22 Ocak 2015, 19:04:51
2011
"Türkiye`den Somali`ye 275 Milyon Dolar Yardım"

2012
"Türkiye, 2012’de 121 ülkeye 6.7 milyar liralık (3.4 milyar dolar) yardım yaparken bunun 2.5 milyar lirasını devlet, geri kalanını özel sektör ve sivil toplum karşıladı."

"2012’de Suriye’den gelenlere 979 milyon 39 bin dolar harcandı."

2013
"Somali Merkez Bankası'nın eski başkanı Abduselam Ömer, görevde kaldığı yedi ay boyunca Türkiye'nin yaptığı yardımın aylık 4,5 milyon dolar civarında olduğunu ve bunun Merkez Bankası'na nakit olarak verildiğini söyledi."

"Türkiye'nin Somali hükümetine doğrudan yardımına tepki gösteren İslamcı Şabab militanları, temmuz ayında Türkiye'nin Mogadişu Büyükelçiliği'ne saldırarak üç kişiyi öldürmüş, dokuz kişiyi de yaralamıştı."

https://www.youtube.com/watch?v=q6zW1ctlP0w


Konu Başlığı: Ynt: Ezik irk ülkesi Somali'de. Türk heyetine bombali saldiri.
Gönderen: Kara_Kurt üzerinde 22 Ocak 2015, 23:27:44
Birde kürtten farkı olmayan pis zenci kültürüne özenip hayatını siktiğim zenci rapcilerin thug life ını dinleyip sonra turancıyım diye gezenler var ya !