Evet ben maalesef Faşistim!..
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 23 Eylül 2020, 03:43:12


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Evet ben maalesef Faşistim!..  (Okunma Sayısı 3923 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
İlteriş Kutluk Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 397


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« : 28 Haziran 2010, 00:17:55 »

Faşistliğimin nedenlerini yüce ANADOLU HALKINA(TÜRK IRKINA DİYEMİYORUM) şu şekilde açıklayayım.


Ben Faşistim çünkü;
Meclisim’de Pkk’lı vekiller var. Demokratik olsaydım hiç teröristi meclisime sokar mıydım?

Ben Faşistim çünkü;
Elli yıl önce ‘’Kürtler şehirlerimizi istila ediyor, işlerimizi, ekmeklerimizi ellerimizden alıyor, girdikleri işlerde hızla kadrolaşarak halasının oğlunu, dayısının oğlunu yanına alıyor. Bütün memuriyetleri işgal ediyorlar. Doğu’da kimse fatura ve vergi ödemiyor.’’ diyen vatandaşımıza ‘’Allah Allah siz ne kadar şüphecisiniz böyle…’’ diyebilmişimdir.


Ben Faşistim çünkü;
Şehrin ortasında binlerce PKK’lının yürüyüşüne kurşunlarla değil, gazlarla tepki gösteriyorum. Hapse giren geleceğin ‘‘katil teröristlerini’’ savunan az ‘’insansever’’ aydınlarımızı televizyonlarda rahat rahat konuşturduğum için demokrasi karşıtı faşist suçlamasıyla suçlanıyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Ne Kurtuluş Savaşı’na ne Çanakkale Savaşı’na katılmayan Kürtlerin lehine ‘’Bu ülkeyi beraber kurduk. Çanakkale’de Sakarya’da beraber savaştık’’ diyebilecek kadar yalan söyleyebiliyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Vergisini veren duyarlı Türklerin Pkk’lılar hakkında açtığı davaları düşürmek, askıya almak için talimatlar verebiliyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Şehrin göbeğinde Türk Irkı’nı tehtit eden ‘’Kürtler yaşamı cehenneme çevirecek’’ diyen Pkk’lı iti hapise dahi atamıyorum, görevinden dahi alamıyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Ülkemde binlerce yabancı ajanın cirit oynatmasına ses çıkaramıyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Gırtlağıma yapışan elleri çekmeye çalışırsam ‘‘demokratik haklara saldırmak’’ suçuyla suçlanıyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Kendi ülkemde kaderimi kendim tayin edemiyorum.


Lanet olsun kaderime faşistim çünkü;
Ülkemde mutlu mesut yaşamaktan başka hiçbir derdim olmamasına rağmen, öldürülüyorum.


Ben Faşistim çünkü;
Öz yurdumda garip , öz vatanımda parya oldum. Ülkeme sahip çıkamıyorum. Demokrasiyle tabii sahip çıkabilirdim. Lanet olsun işte Faşistim ben..

Bana Faşist diyorlar çünkü;
Ben zulme karşı duruyorum. Ben sabah işime gitmek, akşam eve geldiğimde bir tas çorba içmek istiyorum. İnsanca yaşamak istiyorum. Milletimin yüzü gülsün, kimseye muhtaç olmasın istiyorum.

Türk Irkına bir çağrım var;
Sen bu şekilde davrandıktan sonra, korkarım ki binlerce çadırla bozkurtlar gibi Türkistan’dan geldiğin bu topraklardan, üç-beş çadırla, garip, sefil, koyun sürüleri gibi geldiğin yöne doğru çadırını derip yol almak zorunda kalacaksın!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
ASENA-01
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bayan
ileti Sayısı: 700« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2010, 00:25:34 »

Bütün gerekçelerin mantıklı ama faşist değil TÜRK ırkçısıyız! Ayrıca Anadolu Halkı değil Milleti olmalıdır. Yüreğinde ki duygular benim içinde aynı. TÜRK TÜRK' Ü KORUSUN!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

BENİ ANCAK TANRI YARGILAR!
TANRI-KUT METE
Ziyaretçi
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2010, 00:26:55 »

Faşizm ile Türkçülük farklı şeylerdir.. Türkçülük, dışarıdan gelmemiş tek düşüncedir.. Faşizm ise İtalyan ırkçılığıdır.

Bizler Faşist değil, Türk ırkçılarıyız. Yani Türkçü..

Bu konu bizlerin kendimizi anlatma noktasında çok ince bir ayrıntı olmasına karşın bir okadar da önemlidir..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
İlteriş Kutluk Kağan
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 397


ACUNDA KUTLU YASA, TÜRKLERİN TÖRESİDİR.


« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2010, 00:34:11 »

Biz bunca hak verirken(maalesef tabi) bize ''faşist'' demeleri dolayısıyla öyle yazdım. Yoksa elbette Türkçüyüz, Türk Irkçısıyız. Zaten orada gösterdiğim gerekçelerle ''Türkçüyüm çünkü'' diye yazsaydım ''Siz bana Türkçü diyorsunuz, habulki ben size bu kadar hak tanıyorum. Türkçü değilim, demokratiğim.'' anlamı çıkardı.

Tanrı Türk'ü Korusun!..
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

IRKLARIN ÜSTÜNDE TÜRK IRKI!..
GENÇ ATSIZCI
ŞamanisTürk
Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2010, 03:53:35 »

İlteriş Kutluk Kağan kandaşımın da açıkladığı üzere bize başta olmak üzere ırkçılık yapan her kesime komünist çevrelerce faşist damgası vurulmakta ve ırkçılar böyle itham edilmektedir. Yalnız, ben okurken bunu anladım.

Gerçekten yazı kendi ülkemizde azınlık durumuna düşmemizi, Türklüğümüzün; milli bilincimizin, şuurumuzun, benliğimizin yavaş yavaş çürümeye yüz tuttuğunu gözler önüne seriyor.

Evet bizler bu denli faşistiz şu anlık. Ama sabrımız sona doğru ilerliyor. Bizim istediğimiz, uygulayacağımız faşistlik ölçütlerini görünce komünistler ya da "faşist" sıfatını bize yakıştıranlar, Türklük lütfûnu önemsiz bir değermiş gibi görenler eminim ki dünyaya gelmiş olduklarına isyan edecekler. O soysuz ruh-vücut kompozisyonunda doğduklarına da.

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Takiyyeci
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 151


« Yanıtla #5 : 28 Haziran 2010, 12:39:48 »

İlteriş Kutluk Kağan kandaşım çok çok güzel yazmış ama bazılarımız iyi anlamamış. Kandaşımız faşistim demiyor bize faşist diyenlere 'öyle ya ben faşistim çünkü..............'diye sıralıyor.

Bu çok değerli sözler Türkiye'de başta komunistler olmak üzere birçok kesime geçerlidir. Ben Yurtdışında yaşadığım için basında ve kişisel olarak Türk Milleti ve Devletine yöneltilen suçlamalara karşı bu sözlerin bulunmaz değerli olduğunu düşünüyorum. Bu sözleri Almanca ve İngilizce'ye çevirip fırsat buldukça Türkleri ve Türkiye'yi başta Kürtler ve Hıristiyanlar olmak üzere azınlıkları adeta asıp kestiğimizi iddia eden buradaki basın yayın kuruluşlarına göndereceğim.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Takiyyeci
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 151


« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2010, 13:24:03 »

Bakin burada hemen üstteki yazımın akabinde bir Alman basınında buradaki konuya uygun bir haber okudum ve silinmemesi için buraya uygun bir yorum yazdım.

Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://www.shortnews.de/id/837892/Studie-ueber-Rechtsradikalismus-unter-tuerkischen-Jugendlichen-sorgt-fuer-Unruhe?offset=41


Araştırma yapılmış ve başlık atılmış. Studie über Rechtsradikalismus unter türkischen Jugendlichen sorgt für Unruhe Türk Gençleri arasında aşırı sağcılık diğer bir deyimle ırkçılık rahatsızlık yaratıyor.

Kendi ırkçıları bugüne kadar sayısız Türk öldürmelerine rağmen Türklerin ırkçılığından rahatsız oluyorlar. Bugüne kadar Almanya'daki aşırı Türk sağcıları kimi öldürmüş diye sormuyorlar.

Altlarda gaziantepli adıyla benim yorum var.

Başlığım:    Das sind die, die sich angepasst haben Bunlar Almanlara uyum sağlayanlar (hani sürekli Türklerin onlara uyumsuzluğundan bahsediyorlar ya)
28.06.2010 12:12 Uhr von     gaziantepli   

       In der Türkei gibt es so etwas nicht. Obwohl täglich 10 Menschen durch PKK angriffen sterben, leben die Kurden und Türken in Frieden nebeneinander. Ich kann mir nicht vorstellen, was mit den hier lebenden Türken passieren würde, wenn irgend eine türkische Organisation das tun würde, was PKK tut.

Rechtsradikalismus muss ohne Nationalitätsunterschied bekämpft und aus der Welt geschaft werden.

Orada içimden geleni yazamıyorum çünkü hem silinir hemde suç teşkil eder ve ceza görürüm. Özetle yorumum şöyle.

Bunlar uyum sağlayanlar(Almanlara). Türkiye'de böyle bir sorun yok. Günde PKK saldırıları sonucu 10 insan ölmesine rağmen Türklerle Kürtler yan yana barış içinde yaşıyprlar. PKK'nın Türkiye'de yaptığını Almanya'da bir Türk örgütünün yatığını düşünün. Burada yaşayan Türklerin başına neler gelirdi? Irkçılıkla millet ayrımı yapmadan mücadele edilmeli. (Yani bunu ortada Alman ırkçılarının bu kadar (senede yüzlerce saldırı) eylemi varken hiç sorun yaratmayan aşırı Türk sağcılarına karşı yapmalarına aften yazıyorum. Önce dehşet saçaıp gezen kendi ırkçıları ile uğraşsınlar)
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.238 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.008s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.