Ergenekon muamması...
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 06 Ağustos 2020, 18:41:09


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ergenekon muamması...  (Okunma Sayısı 1402 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
ATABEK
Ziyaretçi
« : 16 Kasım 2009, 18:56:48 »

Her devletin dinamikleri vardır...bunlar devlet zora düştümü ortaya çıkarlar ve devleti ayakta tutmak için kanlarının sonuna kadar savaşırlar...kimdir bunlar...Profösördür bazıları, gazetecidir, Askerdir, subaydır,Astsubaydır,  öğrencidir, iş adamıdır, köylüdür, yazardır, erkektir, kadındır...Bunlar devletin adanmışlarıdır..burada bu forumda olan kandaşlar nasıl Türklüğün ve Türk devletinin adanmışı ise...Laik demokratik cumhuriyetinde adanmışları vardır. Bunları ortadan kaldırmadan Mustafa Kemal'in kurduğu Laik demokratik Cumhuriyeti bitiremezsiniz, yıkamazsınız.

Yıllardır Mustafa Kemal'in kurduğu laik demokratik cumhuriyete saldıran dinci, ümmetçi tayfası Türk yargısını, ve emniyetini hemen hemen ele geçirince ilk yaptığı şey, düzmece kanıtlar uydurarak ve akla hayale gelmeyecek komplolar kurarak Ergenekon diye şanlı bir ismide kullanarak Laik ve demokratik Üniter Türkiye Cumhuriyetine en büyük saldırısını gerçekleştirmiştir. Bu gün bu devlette üstün cesaret ve feragat madalyası almış insanlar tutuklanarak hapse atılmışlardır, bu gün vatanı için canını tehlikeye atmaya hazır dinamikler hapistedir. ama 6 yıldır bu ülkede bir tek öne çıkmış bölücü vatan haini içeri tıkılamamıştır.

Bu gün halk fakirlik içinde pahalılıklı ve yoklukla savaşırken bu durumu kimse görmemekte varsa yoksa ergenekon yok fethullaha vede AKP ye karşı darbe imiş de yok cuntacılar varmışta diye ortalığı bulandırmakta asıl görülmesi gerekenlerin üstünü örtmektedirler...Kürt açılımı ile silahlı kürt sürüleri affedilerek masum insanların içine salınacaktır.

Kıbrıs elden çıkmak üzeredir, Afrika adı ile basılan ve satılmış bir takım gazetecilerin çöreklendiği gazete gibi onlarca gazete Kıbrısın türkiye sömürgesi olduğu iddiasını her gün köşe yazılarına taşımakta cahil kıbrıs halkını buna inandırmaktadırlar

Ermeni açılımı denilerek Ermeniler tarafından katl edilen atalarımızın kemikleri sızlatılmaktadır...İnsanımızın bunları değerlendirmesinin önüne bir şekilde geçilmektedir. göbeğini kaşıyan insan türü yüceltilmekte eğitim ve bilgiye saygı arka plana itilmektedir. Trt de bile yapılan saçma sapan hurafe dolu programlar ile insanlar uyutulmaktadır...

Nereye kadar....soru nereye kadar....Artık yeter diyenler kervanına Biz Türkçü ve Atatürkçü'lerinde son seslerimizle bağırarak katılmamızın zamanı gelmiştir.

SON SESİMİZLE "TÜRK'ÜZ, TÜRKÇÜ'YÜZ, ATATÜRKÇÜ'YÜZ DEMENİN ZAMANIDIR. MEYDANLARA İNMENİN ZAMANIDIR KANDAŞLARIM...
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.182 Saniyede 21 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.006s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.