Erdoğan: Putin gibi yapmak istemiyoruz
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 04 Haziran 2020, 11:20:00


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Erdoğan: Putin gibi yapmak istemiyoruz  (Okunma Sayısı 2077 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Buga Yaktu
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 4.155


Türk var oldukça,Türkçülük ateşi de yanar durur.


« : 18 Mayıs 2015, 15:33:38 »

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'de STK temsilcilerine Putin'in iş adamlarıyla yaptığı ilginç bir konuşmayı anlatarak "Biz Putin gibi olmak, onun gibi yapmak istemiyoruz" dedi.
 
Kayseri'de sivil toplum kuruluşu temsilcileriyle buluşan Erdoğan, kendisinin de ilk kez dün dinlediği Putin'in iş adamlarıyla buluşmasını anlattı. Erdoğan, "Biz Putin gibi olmak, onun gibi yapmak istemiyoruz" diyerek şunları söyledi:
 
ERDOĞAN'IN İLK KEZ DİNLEDİĞİ PUTİN HİKAYESİ
 
"Putin Rusya'nın iş adamlarını toplamış. Topladığı iş adamları da yatırım yapmaktan kaçanlar.Yani pasif bir direnişin içindeler. Putin demiş ki yatırım yapacaksınız demiş. Eğer yatırım yapmazsanız bütün yatırımlarınıza el koyacağım demiş. Biri oradan sallanmaya başlamış. Sen gel buraya demiş ve imza attırmış. Şimdi git yerine otur demiş. Ya biz bunu yaptırmak istemiyoruz ya. Bizimkilere el bebek gül bebek teslim edeceksin. Bunlar hep ver ağacının altında doğmuşlar, al ağacı yok bunlarda."
 
Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;
 
- Kayseri'den çok değerli kardeşim Abdullah Gül'ü Cumhurbaşkanı adayı çıkardık. Bize 367 gibi bir hukuk garabeti üreterek önümüzü kesmek istediler ama hemen seçimlere gittik ve milletin desteğiyle Abdullah Gül kardeşimi Cumhurbaşkanlığına uğurladık. Vesayet düzeninin son sıkıntılarını da ortadan kaldıracağız. Yeni anayasa ve başkanlık sistemini de suratle inşa edeceğiz.
 
BEYAZ TÜRK, ZENCİ TÜRK DİYE AYIRDILAR
 
- Yıllarca Türkiye'yi beyaz Türk ve zenci Türk diye ayırdılar. sen Anadolu esnafıysan zenci Türksün. Diğerleri Beyaz Türk malum. Daha sonra AK Parti kendi zenginlerini yarattı dediler. Onların bağrına bakın anadolunun sesini duyamazsınız. Niye azmede miyorsun? Niye tahammül edemiyorsun? Sermayaleri de oralara yaymazlar. Niye 6.bölge teşvik bölgesi gelin oraya bir yatırım yapın derdim. Bu beyefendiler en ufak bir riske bile girmezler. Çünkü o yatırımı yaparlarsa orası ayağa kalkacak.
 
SEN BU MANŞETLE DE DEMEK İSTİYORSUN?
 
- Eski Türkiye özlemi çeken bir takım medya var. Bunları biliyorsunuz söylememe gerek yok. Mısır'da cunta rejimi yüzde 52 ile seçilen Mursi'yi idama mahkum etti. Doğan Medya haberi veriyor. "Şok karar! Mısır'da yüzde 52 oyla seçilen Mursi'ye idam" diyor. Sen bu manşetle ne demek istiyorsun? Bunlar dürüst değil. Ama biz dürüstüz.
 
ÖLÜMÜ SAAT GİBİ KOLUMUZDA TAŞIYORUZ
 
- Biz ölümü bir saat gibi kolumuzda taşıyoruz. Sizin tehditleriniz vırz gelir tırz gider. Mehmet'im sevinin başlar yüksekte, ölsek de sevinin eve dönsekde. Bu tekerlek tümsekte kalmayacak. Kayseri bu darbeci zihniyete karşı çıkacak. Bu paralel çete terör örgütüyle iş tutanlarla iş tutuyor. Bunlar bu kadar planlı bir örgüt. Doğu'da başka Batı'da başka çalışıyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, din gibi derin, tasavvuf gibi mistik bir sistemdir. Ondaki ihtişamı ve bu uğurda ölmekteki ululuğu ancak ruhunda istidat olanlar duyabilir.
Başkurdistan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 303


Türk için Çalış


« Yanıtla #1 : 18 Mayıs 2015, 15:42:18 »

putin gibi yapacak olsa zaten milletin yatırımlarını millileştirmek yerine milletin yatırımlarını bilale aktarır
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Salur Kazan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 96« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2015, 22:08:45 »


BEYAZ TÜRK, ZENCİ TÜRK DİYE AYIRDILAR
 
- Yıllarca Türkiye'yi beyaz Türk ve zenci Türk diye ayırdılar. sen Anadolu esnafıysan zenci Türksün. Diğerleri Beyaz Türk malum. Daha sonra AK Parti kendi zenginlerini yarattı dediler. Onların bağrına bakın anadolunun sesini duyamazsınız. Niye azmedemiyorsun? Niye tahammül edemiyorsun? Sermayaleri de oralara yaymazlar. Niye 6.bölge teşvik bölgesi gelin oraya bir yatırım yapın derdim. Bu beyefendiler en ufak bir riske bile girmezler. Çünkü o yatırımı yaparlarsa orası ayağa kalkacak.
6. Teşvik bölgesi neresi diye merak edenler için, yukarıdaki resimdeki Doğu illeri.

Yukarıdaki haritayı bir de "vergi haritası" ile karşılaştırın, en az neresiymiş görün. (Hayır, yaşayan "kişi sayısı" ile alakası bile yok.)

Peki, "6. Ekonomik Teşvik Bölgesi" olan doğu illerine, "Batı'daki Türklerin sırtından zenginleşen" zengin k*rtler niye siktir olup gitmiyormuş?

Yok zenciymiş, beyazmış! Neden hemen Türklere laf söyler olmuşlar Potamya'sını siktiklerim! Türkler mi suçlu olmuşlar?
Türkler mi yatırım yapmıyorlarmış yoksa k*rtler mi barındırmıyormuş!
Git Doğu'da iş kur bakalım barındıracaklar mı? k*rt hayvanına haraç ödemekten karnını doyuramazsın. Batı'da ise bunlara ses çıkaran yok. Sanki babalarının malı. Doğu kıroların, batı herkesin ortak malı!

Neyin üstünü örtüyor, neyi gizlemeye çalışıyor bu.

İran dili konuşan "altın semerli öşekler" neden gitmiyorlar-mış? Gitmezler. Çünkü;
1) Batı'daki Türklerin sırtından zenginleşiyorlar. 70 milyonluk pazar var. Mallarını Türk pazarlarında satıyorlar. Gidin bakın sebze hallerine, hepsi k*rtlerin elinde. Faturaları inceleyin, tüm ürünler "doğu"dan, yani kendi ırklarından geliyor. Ege'de, Antalya'da, İç Anadolu'da Türk üretici yok mu? Minibüs hatları bunların elinde. 1 tanesinin değeri milyon liraları bulan taksi plakaları bunların elinde...

2) Doğudaki illeri "6. Ekonomik Teşvik Bölgesi" ilan ettiler, yani en yüksek öncelikli teşvik bölgesi... Yardım alıp Türklerin sırtından geçinmek varken, niye gitsinler? Gidip oraları zenginleştirip bir de teşvikten mi olsunlar?

Sağlık bunlara bedava, elektrik bedava, yengelerinden sıçırttıkları her piç için yardım da Türklerin sırtından, hayat bedava... ve fakirmişler diye milyon dolarlar aktarılacak, Türklerin ödediği vergilerden. Hani şu her sokağında bir Jeep olan, düğünlerinde dirseklere kadar bilezikler takılan, her türlü kaçakçılıkla 40 göbek soyunu besleyecek kadar parayı 5 yılda kazanan(!) "zavallı"lar için.

Bir taşla iki kuş. Çapraz sömürü. Kırolar gidip de Doğu'yu mu zenginleştirsinler. Neden? Hem Doğu'ya verilen teşvik kesilsin, hem Batı'daki Türk pazarlarından çekilsinler diye mi? Hadi canım sen de!

Neyse ne diyorduk, he beyaz Türk, Anadolu'dakiler de zenci imiş. Eleştiriyor gibi yapıp öğretiyor da, öğrenmiş olduk. Oranın adı Anadolu (Anatolia) değil 1000 yıldır Türkiye. Sen bölmeye, ayrıştırmaya çalış. Sarayla PKK'yı üst üste koyup öyle sikmek gerekecek böyle giderse. İşimiz ne ki zaten, Türküz, görevimiz tarihte de buydu. Saray hiç akıllanmıyor ama suç bizde, devlet kuruyoruz da devlet olamıyoruz. Hep başkaları yönetiyor, artık değişmeli. Turan'sa eğer hedefimiz, yanlış yoldayız.

Kanını taşıyandan başkasına inanma / güvenme.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kara_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 192« Yanıtla #3 : 19 Mayıs 2015, 22:27:14 »

Bu bok suratlı it sürüsünün normal şartlarda afrikalı zencilerden daha kötü yaşaması lazım sıçtıkları piçlerinde zenciler gibi bir deri bir kemik kalması lazımdı !
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Duva Sohor
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 248« Yanıtla #4 : 19 Mayıs 2015, 23:31:15 »

Erdoğan'ın Putin'den ne farkı var ikisinden nefret ediyorum.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 2.242 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.017s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.