Dünyayı ayağa kaldıran fotoğraflar film oluyor
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 25 Ekim 2020, 10:54:26


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
Gönderen Konu: Dünyayı ayağa kaldıran fotoğraflar film oluyor  (Okunma Sayısı 4253 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« : 03 Haziran 2011, 22:58:21 »


Dünyayı ayağa kaldıran fotoğraflar film oluyor
Deniz Öner / doner@hurriyet.com.tr.
3 Haziran 2011
Dünyayı ayağa kaldıran fotoğraflar film oluyor
İran-Irak savaşı sırasında Irak uçaklarının Halepçe`ye düzenlediği ve 6 bine yakın insanın yaşamını yitirdiği kimyasal saldırıyı hem çektiği fotoğraflarla hem de üst düzey yetkililerle yaptığı röportajlarla katliamı an be an yaşatan Türk gazeteci Ramazan Öztürk, şimdi kendi yaşadıklarını beyazperdeye taşıyor.

                                Köprülerin (Linklerin) Görülmesine İzin Verilmiyor.
Köprüleri (Linkleri) Görebilmek İçin Üye Olun veya Giriş Yapın
http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/galeridetay.aspx?cid=47638&rid=2


                                          Bu konu kirolara tarih yaratmaya calistiklari icin önemli. Resimlerdeki görüntülerin,sonradan düzenlendiginden,kimsenin süphesi olmasin. Gebermeye varan kiro kadinlarinin yanina,enik kiro bebekleri yatirp, itina ile poz verdirmisler. Bu nasil bir tesadüfki,her kiro kadinin yaninda,bazen kucaginda,bazen sarilmis sekilde fotografini cekmisler. Burdaki amac,mazlum kirolar katliama ugradi,dünya bu trajediye el koysun. Ölümün sekli söyle dursun,öyle veya böyle,bu asagilik irk kizil Tamuya intikal etmis,sayilari 5 bindi,simdi 6 bine cikartmislar. Bu sayinin ilerde dahada artirilmasi kesin ihtimal. Burda asil ilgi ceken durum,bir milyon ,asagilikda olsa,arap irkindan insan geberiyor,dünyanin hicde umurunda degil. Burada kirolarin ayricaligi ne? ABD´li isgalcilerle isbirligi yapip,arap efendilerine,ihanet ettikleri icinmi,kiymete biniyorlar sizce?
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Köptü Körgen
Köptü Körgen
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.403« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2011, 00:08:06 »

Dağlar gibi andam, Tamam dediğin gibi Türkiyeden gitsinler ama 2 gün sonra ermeniler gibi çıkarlar ortaya, toprak ve hak talep etmeye çalışırlar. Bu yüzden "EN GÜZEL KÜRT ÖLÜ KÜRT" Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Her 3 mayısta bozkurtlar. Kol kol inerler düze... Bu ruh yaşadıkça, elbet bir gün gelecek, bozkurtlar hükmedecek, gece ile gündüze...
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2011, 15:50:27 »

 Kirolari topyekün imha etmemiz imkan dahilinde degil. Sürgüne zorlanip Türkiyeyi terk etmeleri görüsü dogru. Türklerin karakterinde  saldirganlik yoktur görüsü yanlis. Bu dogru olsaydi Türklerin Hunlar döneminde cine saldirmalari,cin seddinin Türk korkusundan insa edilmeside dogru olmazdi. Avrupanin yarisini sulh icinde yasiyarak isgal edemezlerdi. Türkün karakteri saldirganlik üzerine insa edilmistir. Tarih bunun örnekleri ile doludur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2011, 16:35:00 »

 Dünya zaten bir savas alani; her canli birbirini yiyerek yasamini devam ettiriyor. Istilacilik saldirganlik olmuyormu? O zaman ne isi vardi Alparslanin anadoluda? Fatih niye Istanbula saldirip fethetti? Haydi istanbulu fethettigini görmezden gelelim,viyanada ne isleri vardi? Bunlar simdi senin mantigina göre savas oluyor ama saldirganlik olmuyor ha ? Biz tabiki bize tabii olan milletlere zor kullanmayiz.Bunun gerekceside yok. Kiro eniklerinin durumu farkli,devlet icinde devlet kurmak istiyorlar. Ic savas tetiklenirse hangi Türk eline silahini alip kürt  avina cikmaz? Isterse cikmasin o zaman evinde oturup kürtün kendisini gelip öldürmesini bekliyecek. Kimse durup dururken gidip kürtleri öldürelim demedi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #4 : 04 Haziran 2011, 16:41:03 »

Hirvatlar Hirvatistan da 1941 de hitler almanya si ile ittifak yapip Hirvatistan devletini kurduklarinda ülke nin ücte birinde Sirplar yasiyordu o devrin Hirvat fasist örgütü Ustasa nin lideri söyle bir söz söyledi ülkemizde Hirvat olmayan sirp azinliklar var bunlarin bir kismini Hirvatlastiracagiz bir kismini öldürecegiz bir kismini sürecegiz fakat Ustasalar sürmek ve asimile etmekten cok sirp soykirimina giristiler Jasenovac kampinda 700 bin sirp imha edildi. Hirvatlar tarihi öyle carpittilar ki Hirvat devleti nin anayasasi na   Hirvatlar Germen kavmi nin Gotlar kolundan gelmistir diye bir ibare yazdilar ( oysa ilmi olarak ta Hirvatlar in bosnak ve sirplar gibi slavlar dan geldigi ispatlanmistir ) . Günümüzde yankilari devam ediyor.  Katliam etmek soykirim yapmak yalniz o devir icin degil sonraki devirler icin o millete yük olur bizi yapmadigimiz soykirimdan yargiliyor dünya bir de gercekten yapsak ne yaparlar cok merak ediyorum.

Sen dünyanin yapmadigimiz soykirim icin bizleri yargiladigina bakma, ermeni soykirimi yapmadigimiz halde bugün yapmisiz gibi probaganda yapabiliyorlarsa baska bir bahane yine bulurlardi...
Kaldi ki sadece ermenileri kirdiniz demiyorlar, o dönemler hastaliklardan vebadan ölen bir kac bin süryani´nin gebermesini bile Türkler süryanileri katlettiler diye probaganda yapiyorlar.

Bence en mantikli yol, Kuzey Irak´a, Suriye´ye kürtleri gönderip onlardan bosalacak Dogu ve Güneydoguda ki bölgelere Suriye ve Irak Türkmenlerini getirmek olacaktir. Zaten bu gidisle bir elli sene sonra ne Irakta ne Suriye´de Türkce konusan Türk kalmayacak. Hic olmazsa oralarda araplarin kürtlerin arasinda kaybolup gideceklerine Türkiye´ye getirilerek asimile olmalari önlenmis olur.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #5 : 04 Haziran 2011, 16:56:20 »

Dünya zaten bir savas alani; her canli birbirini yiyerek yasamini devam ettiriyor. Istilacilik saldirganlik olmuyormu? O zaman ne isi vardi Alparslanin anadoluda? Fatih niye Istanbula saldirip fethetti? Haydi istanbulu fethettigini görmezden gelelim,viyanada ne isleri vardi? Bunlar simdi senin mantigina göre savas oluyor ama saldirganlik olmuyor ha ? Biz tabiki bize tabii olan milletlere zor kullanmayiz.Bunun gerekceside yok. Kiro eniklerinin durumu farkli,devlet icinde devlet kurmak istiyorlar. Ic savas tetiklenirse hangi Türk eline silahini alip kürt  avina cikmaz? Isterse cikmasin o zaman evinde oturup kürtün kendisini gelip öldürmesini bekliyecek. Kimse durup dururken gidip kürtleri öldürelim demedi.

Andam, bundan bir kac sene önce is yerinde Bosnakla konusuyoruz, kendisine sirplarla savastan önce de aranizda düsmanlik yada bir husumet varmiydi diye bir soru yönelttim bana söyledikleri savas öncesinde birbirlerine misafirlige gidip gelirlermis, en yakin arkadaslari sirpmis hatta sirplarla evlilikler yapan azimsanmayacak bosnak varmis...Öyle bir gün geliyor ki yedikleri ictikleri ayri gitmeyen yan komsulari sirplar, komsulari bosnak kadinlarina tecavüz ediyorlar ve bu ailelerden bir cok kisiyi öldürüyorlar..

Milletler arasinda dostluklar yoktur, sadece menfaate dayali cikar iliskileri vardir. Binlerce yil yan yana yasamis ayni soydan sirp, hirvat, bosnak ortalik karistiginda sirf inanclar yüzünden birbirini dograyabiliyorsa kimse öyle bir gün geldiginde ben kürt öldüremem, yada Türkler sunu bunu yapmaz diye konusmasin derim.

Türkler bugün yok olmadilarsa, varliklarini devam ettirebiliyorlarsa bu tamamen kiliclari sayesindendir, bu tamamen savasci olmalarindan dolayidir, savascilik vasfini kaybeden Türk boylari tarih sahnesinden cekilip gitmislerdir.

Dünya milletlerin savas alanidir, güclü olan zayifi yok eder bu böyle gelmis böyle de gidecektir...

Facebook'a Ekle
Kayıtlı
açina
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 04 Haziran 2011, 17:08:34 »

 Tüm söylediklerinizde haklısınız. Ancak şu noktayı gözden kaçırmayalım. Günümüzde savaşlar, artık kılıçla, topla tüfekle olmuyor. Küresel güçler artık ülkeleri, topsuz tüfeksiz, medyaları, sivil toplum örgütleri, düşünce kuruluşlaı eli ile o ülkenin tüm algılarında bilinç altı değişiklikler yaparak ele geçiriyor. Bugün ülkemizde yaşanan aynen budur. En son hamle ise o ülkede iç karışıklıl çıkarmak ve bu iç karışıklıktan yararlanarak, bu içsavaşı durdurma ve demokrasiyi getirme bahanesi ile ülkeyi ele geçirmek. Ele geçirmekten çıkarılan anlam ise ülkenin siyasi bütünlüğünden ziyade, o ülkenin yeraltı ve yerüstü kaynaklarına sahip olmak. Zaten kaynakları elinden gitmiş bir ülke artık bağımsız değildir. Bağımsız olmayan bir ülkede her türlü etnik ve mezhepsel karmaşaya açıktır. Tabi ki bıçak kemiğe dayanınca ülkemizi savunacağız ama önemli olan başta ekonomi olmak üzere her alanda milli olmaktır.Dışa bağımlı olmayan güçlü bir Türkiye olmaktır. Ondan sonra hiç bir güç bizi ne kürtleri kovduğumuz için, ne ermenilere sözde soykırım soy kırım uyguladığımız için suçlama cesareti gösteremez.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Dedem Korkut
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 143


Türkçemizi koruyalım.


« Yanıtla #7 : 04 Haziran 2011, 17:11:37 »

 Günümüz dünyasında savaş kavramının neyi ifade ettiğini iyi bilmemiz lazım. Dünya bir savaş
alanıdır ancak; bin yıl önceki savaş kavramıyla bugünkü aynı şey değildir. Kimse birbirini 500
yıl önce yaptığı bir savaştan ötürü suçlamıyor hatta 100 sene önceden bile bahsedebiliriz.
 
 Bugünkü yapıda borun ötüyorsa yaptırımda bulunabilirsin. Bir düşünün, biz diyelim ki, "kürtlere karşı bir operasyon başlattık" bunun sonucunda anında dünyadan tecrit ediliriz, nato gücü-bm gücü dedikleri şey hemen üstümüze çöreklenir.
 
 Yani; günümüzde dünya siyasetinde, ekonomisinde borusu öten abd isen, israil isen, çin isen istediğini katledersin kimse de bir şey diyemez. Ancak daha ekonomik bağımsızlığını kazanamamış bir Türkiye isen tüm dünya çakalıyla çukalıyla başına üşüşür.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

İttiñ iyesi bolsa, Böriniñ Teñirisi bar.

İtin sahibi varsa, Kurt'un Tanrısı var.
Hun_Kurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 951


TANRI DAĞLARI TIEN SAN


« Yanıtla #8 : 04 Haziran 2011, 17:24:29 »

Günümüz dünyasında savaş kavramının neyi ifade ettiğini iyi bilmemiz lazım. Dünya bir savaş
alanıdır ancak; bin yıl önceki savaş kavramıyla bugünkü aynı şey değildir. Kimse birbirini 500
yıl önce yaptığı bir savaştan ötürü suçlamıyor hatta 100 sene önceden bile bahsedebiliriz.
 
 Bugünkü yapıda borun ötüyorsa yaptırım da bulunabilirsin. Bir düşünün, biz diyelim ki, "kürtlere karşı bir operasyon başlattık" bunun sonucunda anında dünyadan tecrit ediliriz, nato gücü-bm gücü dedikleri şey hemen üstümüze çöreklenir.
 
 Yani; günümüzde dünya siyasetinde, ekonomisinde borusu öten abd isen, israil isen, çin isen istediğini katledersin kimse de bir şey diyemez. Ancak daha ekonomik bağımsızlığını kazanamamış bir Türkiye isen tüm dünya çakalıyla çukalıyla başına üşüşür.

                     Anda tespitlerin dogru,ancak bizde bin yil öncesinin teknileri ile savasmiyoruz. Bir asir öncesine gidildigi zaman, AtaTürk tütünü gazete kagitina sarip iciyordu. Herseyi ile tükenmis bir millettik. Batinin muhtesem teknigi ise yaradimi.? Sonucta bozguna ugradilar. Biz simdi dünyadan tecrit edilecegiz dusuncesi ile savasmiyacakmiyiz.? Nato bir avuc sefil talibanla savasiyor,niye netice alamiyorlar. Aksine coluk cocuk kadin öldürüp vahsi ihtiraslarini tatmin ediyorlar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçü Kasırga
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 1.016


IRKÇI


« Yanıtla #9 : 04 Haziran 2011, 17:25:38 »

Günümüz dünyasında savaş kavramının neyi ifade ettiğini iyi bilmemiz lazım. Dünya bir savaş
alanıdır ancak; bin yıl önceki savaş kavramıyla bugünkü aynı şey değildir. Kimse birbirini 500
yıl önce yaptığı bir savaştan ötürü suçlamıyor hatta 100 sene önceden bile bahsedebiliriz.
 
 Bugünkü yapıda borun ötüyorsa yaptırım da bulunabilirsin. Bir düşünün, biz diyelim ki, "kürtlere karşı bir operasyon başlattık" bunun sonucunda anında dünyadan tecrit ediliriz, nato gücü-bm gücü dedikleri şey hemen üstümüze çöreklenir.
 
 Yani; günümüzde dünya siyasetinde, ekonomisinde borusu öten abd isen, israil isen, çin isen istediğini katledersin kimse de bir şey diyemez. Ancak daha ekonomik bağımsızlığını kazanamamış bir Türkiye isen tüm dünya çakalıyla çukalıyla başına üşüşür.

Zaten Türkcü düsünce ülkemizde iktidara gelmeden bunlarin olmasi mümkün degildir.
Suda var ki, dünya kizacak diye elimiz kolumuz bagli bekleyecek isek o zaman zaten bunlari konusmaya bile gerek yoktur.

Evet artik savaslar topla, tüfekle, kilicla olmuyor daha cok ekonomi, kültür, asimilasyon gibi alanlarda oluyor lakin savaslar yine meydanlarda kazaniliyor öyle olmasaydi Afganistan, Irak, Vietnam gibi ülkeler bugün ABD´nin yüzde yüz kontrolünde olurdu. ABD bu ülkelerde hezimete ugradigi icin tam olarak buralari isgal edememistir.

Savaslarin bir cok ayagi vardir, bunlardan bir kaci olmadimi savas kazanilmaz, günümüzde ekonomik yönden güclü olan fakat ordulari güclü olmayan ülkelerin dünya politikalarinda fazlaca bir etkisi yoktur buna Japonya ve Almanya´yi örnek gösterebiliriz.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1] 2
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.314 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.075s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.