Doğum Tehlikesi
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 15 Temmuz 2020, 05:43:35


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğum Tehlikesi  (Okunma Sayısı 2099 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Balauz Beg
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 53


Ölüm ile oynaşga, Temir yurekli Türklerimiz!


« : 17 Şubat 2017, 22:44:31 »

Şimdi ülkemizde ki ciddi bir soruna değinmek istiyorum. Daha önce böyle bir konu var mıdır, bilmiyorum.

Kendi yaşamım ve izlenimlerinden edindiğim kanaatlerime değineceğim.

Ben sadece bir kardeşe sahibim. Benim babam 6, annem 7 kardeş. Dedemlerden biri 10 diğeri 7 kardeş ki ölenleri saymıyorum. Amcalarımın, hala ve teyzemlerin her biri 2 yada 3 çocuk sahibi. Bu durum eminim Türk ailelerinin birçoğunda aynııdr. Gelgelelim asıl meseleye. Benim şu ana kadar aynı sınıftan, aynı mahalleden bildiğim kürtler ve Gaziantepte geçirdiğim 1 senede tanıdığım kürtleri baz alarak söylüyorum ki 10 kardeş, 9 kardeşler. Bu insanlar 3 yada 4 çocuklu aileye aile gözüyle bakmıyorlar bile. Aslında hesaplamaya bile gerek yok durum ortada. Bir Türk ailesi ortalama 3 kişi artıyorsa, kürtler it misali 10 ar artıyor.

Bu yazının özüne gelecek olursam, bu gidişat hayra alamet değil. biz 1 artarken onların 3 artması gelecek yıllarda büyük sıkıntıları beraberinde getirebilir. Yaşadığım Trakya bölgesinde her iş kolunda Kürtler var. Babam inşaat ustası ve onun değimiyle bu şerefsizler piyasayı ucuzlatıyorlar. Babamın artık eski iş durumu yok çünkü babam 3 kardeş çalışıyor. Ya onlar ? İt sürüsü gibi mitoz bölünme gibi 10-15 kişi saldırıyorlar. İşçi problemi çözmüşsünüzdür. En kısa sürede ve ucuz yapan piyasayı mahvediyor ki bunlar kürtler. Gene inşaat sektöründen örnek vermek gerekirse 10 müteahitin 9 u laz. Bu kahpe düzen ne kadar devam edecek? Ulan laz müteha İT senin varlık sebebinim. TÜRK iye de yaşıyorsun demeli artık. Yemek sektörü kürtlerde. İnşaat kürtlerde. Fabrikalar kürt dolu. Kardeşlik edebiyatının sonuçlarını yine kardeşlik edebiyatı yapan Türk milleti çekecek. O yüzden diyorum ki Türklüğünü unutanlar için; Tanrı Türk'e TÜrklüğünü unutturmasın!

Yanlışım varsa affola
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gındırık Gup
Boran
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10.337


« Yanıtla #1 : 17 Şubat 2017, 23:05:21 »

   Ben eşime 2. çocuğu doğurtmak için ; 2. evliliği yaparım diye tehdit ettim, laz mütahidin ekmeğiyle oynayınca kafana silah dayıyor. Kısaca Türk Türklüğünü bilmiyor( bilinçsiz) . Haktır.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Balauz Beg
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 53


Ölüm ile oynaşga, Temir yurekli Türklerimiz!


« Yanıtla #2 : 17 Şubat 2017, 23:43:23 »

Abi biraz da bu çocuk mevzusu kapitalist sistemin getirdiği bir şey. Ve şu bir gerçek ki Türkler kapitalizme ayak uydurmuştur ama kürtler komünizmde gibiler. Kürdün biri diyor ki elektriğimizi kesti devlet, bakıyorsun kaçak kullanıyormuş. Ben hayalperest değilim abi. Mantık diyor ki gelecekte Tanrı Türk'e gökten bozkurdu yollamayacak. Damarlarımızda ki asil kanı korumak birinci vazifemiz olmalı. Nasıl olur bu? Türk'ü tercih edeceğiz her daim. Yemek mi yiyeceksin git Türk lokantası kazansın. Canın döner istedi ama bütün dönerciler kürt mü? Dönerden nefret edeceksin abim gerekiyorsa. Ben böyle düşünüyorum. Aynı lonca sitemi gibi. Esnaf birbirine destek olmalı. İşte o zaman Türk milleti ekonomik güce kavuşur. İşadamları teşkilatlarına bakıyorsun. Hiçbirinin paradan başka ortak bir amacı yok. Ben böyle düşünüyorum abi.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gındırık Gup
Boran
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 10.337


« Yanıtla #3 : 17 Şubat 2017, 23:55:02 »

  Kürtler hiç bir düzene ayak uyduramıyor, her türlü dış desteğin piyonu oluyor. Kısacası piçler.  En çok bizde olduğu için zararı bize dokunuyor.
 Hangi dine inanırsan inan; Tanrı kimseye bir şey vermemiştir. Türklerin üstünlüğü eskiden yaşadıkları olaylar ve avcılığı erken becerip; protein almalarıdır. ( Türkçüler buna karşıdır, yok allah vergisi; BOK. yok öyle bir şey.)
  Gelelim sosyal yaşantındaki Türkleri kayırma işine; imkanın yoksa kayırma. Benim gibi sürünürsün. Kendini kurtar, sonra diğer Türkleri düşün. Bırak Türkçü demesinler.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Balauz Beg
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 53


Ölüm ile oynaşga, Temir yurekli Türklerimiz!


« Yanıtla #4 : 18 Şubat 2017, 00:38:28 »

Piç olduklarının iki ana sebebi var. Birincisi tarihte yoklar, ikincisi de farsça, arapça ve Türkçe kelimelerden kurulu bir dil.
Düşününce hak vermemek elde değil abi sürünmek konusunda. O zaman düzelteyim. Türklüğü kendinde yaşat ki, bu bilinç kişiden kişilere geçip ve en sonunda millet bilincine dönüşsün deyip gecenin kamu spotunu vermiş olayım Gülümseme
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Gındırık Gup
akıncıı
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 349


« Yanıtla #5 : 18 Şubat 2017, 02:16:37 »

Türk anne-babalar en az iki çocuk yapmalıdır. İki çocuk sayısı yoksul olanlar için geçerlidir. Gelir durumu daha iyi olanlar daha çok çocuk sahibi olmalıdır. Ancak burada Türk kadınına verdiğimiz değer gereğince üst sınır da koymamız gerekiyor. Kadınlarımıza çok yük olmamak ve onların bedenlerini incitmemek ve yıpratmamak kaygımız nedeniyle çocuk sayısında abartıya kaçılmamalıdır. Üst sayı olarak da 5 ya da 6 sayısı uygun olabilir.
Kısacası gelir ve para durumunuza göre en az 2'den başlamak üzere her Türk ailesinde 5-6 taneye varan sayıda çocuk olmalıdır.
Bu demektir ki hem çoğalmak hem de çocuklarımızı iyi koşullarda yaşatabilmek için paraya gereğimiz vardır. Bunun içinde Türkler çokça çalışmalı, iyi işler edinmeli, meslek sahibi olmalılar.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

AttilaHunTürk tarafından otağdan kovuldum.
Bozkurt58
Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 18 Şubat 2017, 15:21:04 »

Ülkedeki etnik virüslere çocuk yapma konusunda sınırlama getirilmelidir. Öyle 10 tane çocuk peydahlamak yok. Biz kaç tane diyorsak o kadar yapacaklar. Türk olmayanlar yükseköğretime de gitmemeli. Büyük yerlere gelmelerini istemeyiz. Türklerede çocuk konusunda yasa çıkarılmalıdır. 1 çocuk yapıp köşeye çekilmek yok. Bize sağlam Türk nüfusu lazım.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.228 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.011s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.