Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Börü:Tegin üzerinde 14 Ocak 2015, 22:39:42Konu Başlığı: Doğu Türkistan'da 6 Türk Öldürüldü
Gönderen: Börü:Tegin üzerinde 14 Ocak 2015, 22:39:42
 Doğu Türkistan'da 6 Türk öldürüldü. Bizim, Paris'te yürüyüş yapan barışsever pıtırcıklardan ses çıkmıyor.

 Takva Haber bile anıyor. İslamcı Akp'den ses yok.
http://www.takvahaber.net/dunya/cin-polisi-6-uyguru-vurarak-oldurdu-h10919.html


Konu Başlığı: Ynt: Doğu Türkistan'da 6 Türk Öldürüldü
Gönderen: Salur Kazan üzerinde 15 Ocak 2015, 03:06:11
İnternette bir sitede, bir Uygur kızının yazısından alıntı:

Ben Çin Xinjiang özerk bölgesinde doğmuş Uygur Türkü bir kızım. Çin devletinin üzerimize çok yoğun saldırıları ve asimile etme çabaları var. Erkeklerimizi en ufak nedenlerle hapse atıyor, kadınları yerlerinden yurtlarından zorla alıp Çinli yoğunluklu bölgelere yerleştirip orada Çin kültürüyle yetişmesine uğraşıyorlar. Kültürümüzün eriyip yok olması ve Çinlileşmesi peşindeler.

Babamla ağabeyimi ben küçücük çocukken evimizden alıp tutukladılar. Babamı kurşuna dizip öldürdüler, abim müebbet hapiste. İnfaz olayından sonra 2 Çin askeri gelip kurşun paralarını bizden tanzim ettikleri zaman da malesef annem de bu acıya dayanamayıp kalp krizinden vefat etti. Ben 5 yaşında öksüz ve yetim kalıp hayırsever kurumlar aracılığıyla Türkiye'ye kaçırılan 15-20 Uygur çocuktan biriydim.


Konu Başlığı: Ynt: Doğu Türkistan'da 6 Türk Öldürüldü
Gönderen: KHAZAR Manash üzerinde 15 Ocak 2015, 14:40:32
Doğu Türistan'da bu zulüm ne zaman bitecek. Çinli kopekler cok diye mi ses cikmiyor hukumattan yoksa arap olmadiklari icin mi kiymeti yok soydaslarimiz. 12 fransiz gavur geberdi diye bütün dünya ayağa kalkarken, neden yillarca kirolarin katlettigi Türk yada Uygur Türkleri hep unutulur. Çifte standart var minakodumun batisinda.


Konu Başlığı: Ynt: Doğu Türkistan'da 6 Türk Öldürüldü
Gönderen: Seyrek üzerinde 15 Ocak 2015, 15:11:57
Türk yada Uygur Türkleri hep unutulur. Çifte standart var minakodumun batisinda. Batıdan uçmağa varan Türkler için üzülmesini beklemek saçma olur. ama bizimkiler niye görmezden geliyor çinle ticaretimiz mi düşer yoksa? AMK çin malından ne yarar var? hem bizim üretim zarar görüyor hem zehirli cin malıyla biz.yazıyorum ama yazdığım bilgisaray ve faresi cin malı evdeki kürdan bile çin malı.Kürdan bile üretemiyorsak yazıklar olsun amk >:( :(


Konu Başlığı: Ynt: Doğu Türkistan'da 6 Türk Öldürüldü
Gönderen: KIZIK üzerinde 15 Ocak 2015, 17:13:10
Öldürülenler Türk olduklarında kimseden ses çıkmaz.

İki lafından biri "insanlık, insan hakları, özgürlük, barış" olanlardan ses çıkmaz.

Azerbaycan Türkleri katledilir, Uygur Türkleri kaledilir, Kırım Türkleri katledilir, Kerkük Türkleri katledilir, kimseden ses çıkmaz.

İki lafından beri "Müslümanlar katlediliyor" olan herifler, söz konusu Müslüman Türklere yapılan katliamlar olduğunda da susup kalırlar.

Türkleri, Müslüman olmak da kurtarmıyor anlaşılan.