Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini

TÜRKÇÜ DURUŞ, TÜRKÇÜLÜK, ATSIZCI GÜÇ => Türkçünün Günceli => Konuyu başlatan: Genç Irkçı üzerinde 04 Mayıs 2017, 14:00:37Konu Başlığı: Dersim temizliğine Alevi katliamı diyen akçomarlar
Gönderen: Genç Irkçı üzerinde 04 Mayıs 2017, 14:00:37
Kandaşlar şerefli Türk ordusunun yaptığı yaptığı temizlik bugün yine gündeme gelmiş. Gene bütün K.rt, E.meni piçleri ve ümmetçi köpekler kuduz köpek gibi Atatürk'e ve Sabiha Gökçen'e saldırıyor.
Yalnız benim anlayamadığım nokta bazı beyinsiz akçomarlar da sürekli bu Dersimli piçlerin Aleviliğine vurgu yapıp duruyor. Yani sanki başbuğumuz Atatürk Alevilerin inançlarına bir kısıtlama getirmiş de, Dersimliler de o yüzden ayaklanmış gibi.
Yani ne alaka var ben bir türlü anlayamıyorum. Sonuçta biz Dersimli piçleri Alevi oldukları için değil, K.rt oldukları için katlettik. Ama neredeyse hiçbir akçomar buna bir K.rt katliamı demiyor, inatla Alevi katliamı diyor.
Başbuğumuz sanki inanç üzerinden siyaset yapan birisi miydi? Yani ne yapmalarını bekliyordu bunlar "Şimdi bu Dersimliler Alevi, Aleviler üstün insanlar o yüzden biz bunları affedelim" gibi bir şey demelerini mi bekliyordu?


Konu Başlığı: Ynt: Dersim temizliğine Alevi katliamı diyen akçomarlar
Gönderen: Sahib Giray üzerinde 04 Mayıs 2017, 15:14:55
Baş kaldıranın başı ezilir. O kadar!


Konu Başlığı: Ynt: Dersim temizliğine Alevi katliamı diyen akçomarlar
Gönderen: Genç Irkçı üzerinde 04 Mayıs 2017, 15:32:15
Hani Atsız atamızın bir sözü vardı ya "beni hiçbiriniz anlamadınız, ama anlayacaksınız; Türk olmayan herkesin ölümüne üzülenlerin Türkler katledildiği zaman nasıl sessiz kaldıklarını görüp beni daha iyi anlayacaksınız"
İşte tam da bu duruma uygun bir söz. Seyit Rıza denen piç yaptığı baskında 33 tane askerimizi şehit etti ama bu akköpeklerin ve K.rtçü ipnelerin umrunda bile değil bu yatıp kalkıp Rıza denen ipneyi kahraman yapmak için götlerini yırtıyorlar.
Keşke harbiden de ciddi soykırımlar yapsaydık bu K.rt ve E.meni piçlerine de yalancı çıkarmamış olurduk bunları.