Değişen Yalnızca Tabelalar mı?
Türkçü Turancı Otağ, Kurt ini
 
*
Esenlikler, Ziyaretçi.Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. 26 Ekim 2020, 03:44:08


Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Otağ Kuruluş Tarihi: 10 Ekim 2008


Random Image
Sayfa: [1]
  Yazdır  
Gönderen Konu: Değişen Yalnızca Tabelalar mı?  (Okunma Sayısı 1426 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Sarıkurt
Atsızcı
*
ileti Sayısı: 57


Atatürkçü 1919 Yılları..


« : 19 Ocak 2010, 21:35:00 »

Diyarbakır’ın malum belediye başkanı ivedilikle tabelaları değiştirdi. Peki, yalnız değişen tabelalar mı? Aslında çok şey değişti, çok duyarsızlaştırılma operasyonu yapıldı. Televizyonda kürtçülük ihya edildi. Yazılı ve görsel basın sürekli kürt ajitasyonları yaptı durdu. Yeni bir dizi olan “Bu kalp seni unutur mu?” dizisi de tam bir kürtçü! Dizide sürekli kürtlerin başına geldiği söylenen durumlar işleniyor, peki ya Türkler? Onlar öldürülmedi mi? Ya da işkence görmediler mi?

Sürekli bir kürt severliktir almış başını gidiyor, sonra da millet buna karşı çıkıyor, fakat dinleyen yok! Nereye varmaya çalıştıkları açık, iç savaş artık başladı. Kimse dile getirmiyor ama yeni gelişmeler de iç savaşın içinde olduğumuzu gösteriyor. kürtler mevcut süreçte sürekli alan, tabiri yerindeyse keser gibi kendine yontan bir hal izliyorlar ve buna demokratik hak diyorlar, çocuklar bile güler buna!

Sahi, kürtler ne istiyor? Dili ise konuşuyor, yönetimde bulunmaksa bir sürü kürt zaten yönetimde söz sahibi oldu ve hala oluyorlar, işadamlığı ise yine kürtten geçilmiyor, turizmden tutunda hemen her alan neredeyse Kürtlerin eline geçmiş durumda. Çocuk doğursa bakmak gibi bir kaygısı yok, devlet çocuk başına para ödüyor. Su, elektrik desen kaçak kullanıyorlar, hesap soran yok! Vergi dersen onların vergi ödemek gibi kötü huyları yok! Ne gibi bir katma değerleri var bu ülkeye?

Benim görebildiğim tek katma değerleri terör, tecavüz, gasp, tinercilik, yolsuzluk, hırsızlık vb… Kötü olarak sayabileceğimiz hemen her tutum bizzat onlardan. Emniyet dosyalarını inceleyin suç işleyenlerin %90’ı kürtlere ait. Sadece ülkemiz içinde değil yurtdışında da insanlık dışı davranışları ile de Türk adını kötülemektedirler ve batılılar bunu gayet güzel kullanmaktadır.

Örneğin bir kürt suç işlediğinde batılılar onu Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olduğu için olayı otomatikman Türk yapmış gibi aksettiriyorlar. Aynı kürt işlerine gelen bir durum içinde olunca onun kürt olduğunun altı çiziliyor. Yani her durumda zarar gören biziz. Bu kadar aleyhimize olan bir topluluğun hala millet içinde bu kadar çok sevilmesini, sahip çıkılmasını, kardeş görülmesini ben anlamakta zorluk çekiyorum. Stokholm sendromu diyorlar buna, kurban’ın celladına aşık olması durumu yani!

Yeni gelişen olaylar beni şaşırtmıyor, yeterli hassasiyete sahip kimseyi de şaşırtmaz. Bu durum sonuçta bir günde oluşmadı. Herkes bir hayret, bir kaygı konuşması içinde durum sanki olağanüstü imiş gibi bir hava estiriliyor. Örneğin İzmir’de DTP konvoyunun taşlanmasına hayret duyanlara ben hayret ediyorum. Ne bekliyordunuz, çiçeklerle karşılayıp yüzlerine sahte bir gülücük mü konduracaklardı?

Adamlar her fırsatta İmralı itine sahip çıksın, onu adres göstersin bizde onları sevelim, akıllı olun beyler! Birde Bülent Arınç arz-ı endam ederek DTP, PKK’nın siyasal uzantısıdır denmesinden rahatsız olmuş, ne de olsa Teğmen Kubilay’ı kesen adamın torunu, öyle ya Kürtçü mirasına sahip çıkacak. Yahu Arınç, sen kendini çok mu akıllı sanıyorsun, yoksa bizi mi aptal zannediyorsun?

Her fırsatta İmralı itini adres gösteren, seçim sonucunda kürdistanın sınırlarını çizdik diyen bir topluluk PKK’nın siyasal uzantısı değil ise nedir? Birde malum söylem var DTP kürtleri temsil etmiyor! Peki, temsil etmiyor da neden kürtlerin yaşadığı yerlerde birinci parti konumunda? Buna cevapları hazır, efendim ağa baskısı, PKK baskısı vb… Peki, nereden biliyorsunuz deyince cevap onlar öyle söylüyor diyorlar. Peki, seni kandırmadığını nereden biliyorsun? Biri çıkıp göğsünü gere gere ben teröristim der mi? Kaldı ki milletin eskiden onların bu söylemlerine tepkisi çok sert olurdu, şimdi meydan geniş, artık rahatlıkla bunu söylüyorlar. Kendinizi ve milleti kandırmayın beyler! Bu yaptığınız iş kürtlerin lehine, Türklerin aleyhinedir. Türk’ü savunmasız bırakıp, vicdanına seslenerek hiçbir gerçeğe dayanmayan düşüncelerinizi empoze ediyorsunuz.

Ulu Kök Tengri Türk'ünü Korusun!
Facebook'a Ekle
Kayıtlı
Kutluk Kağan
Atsızcı
*
Cinsiyet: Bay
ileti Sayısı: 10« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2010, 22:04:08 »

Kandaşım. Kimse Farkında Değil Dediğin Gibi İç Savaş Dönemindeyiz NasıL Mı ? Pkaka Yandaşları Polisi Askeri Taşlıyor Kamu Malına Zarar Veriyor Sokaklarda Cirit Atıyorlar Sağı Solu Yakıyorlar Vs Vs. Bunlar Bir Ülkedeki İç Savaş Görüntüleridir.

Bunları rahatça yapmalarının tek nedeni ise akepe hükümetidir.

Kürde desteği gizli kapaklı verdiler cesaretlenen toplulukta polise askere vatandaşa karşı taşlama molotoflama vs vs. saldırılarda bulunuyor.

Sorarım size sizin arkanızda Hükümet olsa siz yapmazmısınız ? Yaparsınız.

Bir diğer konuysa dediğin gibi bu ifritleri sevdirme göze sevimli gösterme çabalarıdır.

Televizyonu bir açıyorum kürt dizisi değiştiriyorum kanalı kürt şarkıcı ünlü vs vs.

Yavaş yavaş Has Türk halkını zehirliyorlar.

Farkında değiliz ama sokağımızda bile yan komşumuz bazen kürt olabiliyor kürtlere her imkan tanınıyor artık.

Kürt istilası başladı ve hızla ilerliyor.

Halkımızı ise İslam sömürücülüğü yaparak kandırmayı gerçekten iyi bir şekilde sürdürüyorlar .

Halkın uyanması lazım artık yoksa bu yol yol değil.
Facebook'a Ekle
Kayıtlı

Türkçülük, bir fikir olduğu kadar da inançtır. İnanç olduğu için de tartışmasız,
tenkitsiz kabul olunur. Onun tartışılacak ve tenkit olunacak tarafı temeli, esası
değil, ayrıntılarıdır.

H.Nihal Atsız.
Sayfa: [1]
  Yazdır  
 
Gitmek istediğiniz yer:  

|Harita | Arşiv | 1 | 2 | 3 | 4 | XML | Rss
PHP Kullanıyor Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2006-2009, Simple Machines

Google'a ekle
BOZKURT FM*
XHTML 1.0 Uyumlu! Dilber MC teması HarzeM tarafından
Bu Sayfa 0.229 Saniyede 23 Sorgu ile Oluşturuldu (Pretty URLs adds 0.009s, 2q)


Türkçü Turancı Otağ
Otağımıza üye olarak Türklüğe ve Türkçülüğe katkıda bulunabilirsiniz.
10 saniyede üye olmak için tıklayın.